[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Forums » Muldētava » Publiskie Apsveikumi! (Saulgriežos, valstsvētkos, dzimšanasdienās un vārdadienās!)
Publiskie Apsveikumi!
UnikisDatums: Svētdiena, 25-12-2011, 14:48 | Ziņojums # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Priecīgus ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu!

Mans svētku novēlējumu jaunajai copes sezonai, ko publicēju savā copesblogā http://www.fishing-story.com/merry-c....ore-160

Nākošajā gadā es Jums novēlu noķert to pašu trofejzivi, kuru noķērāt, noskūpstījāt un atlaidāt pirms pāris gadiem! Esiet droši- nākošgad tā būs daudz lielāka!

Par manu blogu. Man sagribējās, lai manai lapai ir 500 un vairāk reizes lielāka potenciālā auditorija, nekā tas būtu iespējams, ja rakstītu blogu latviski! Lielisks angļu valodas treniņš.

Esmu blogu iecerējis kā informācijas krātuvi iesācējiem+ manas piedzīvojumu atskaites. Būtiska sadaļa ir arī viesu blogeri. Ja MK vai Sulla gribētu nopublicēt interesantu stāstu angļu valodā ar atpakaļejošu linku un pašu mājaslapām (tas patīk google reitingiem), labprāt nopublicētu, jo ir pierādījuši savi kā interesantu rakstu autori.

Vēlreiz- priecīgus svētkus!

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

Ziņojumu laboja Unikis - Svētdiena, 25-12-2011, 14:50

MKDatums: Svētdiena, 25-12-2011, 19:13 | Ziņojums # 2
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Jau jau publiskie apsveikumi, Tad apsveicu ar lapu smile

Nu nezinu, nezinu par to anglisko variantu. Pats nejūtos tik spēcīgs lai angliski kaut ko lasāmu arī uzrakstītu smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

darznieksDatums: Pirmdiena, 26-12-2011, 21:56 | Ziņojums # 3
Major
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 94
MK, iemācīties var tikai darot. You can start with short comments to Uniks blog.

Es pieņemu, ka lielai daļai blogotāju angļu valoda nav dzimtā, tad par valodas perfektumu var neuztraukties, galvenais ir: lai vēstījumu būtu interesanti lasīt.

jaukus svētkus un piepildītus sapņus

The Truth Is Out There

MKDatums: Sestdiena, 31-12-2011, 18:24 | Ziņojums # 4
Pieredzējis forelists
Nu ko kungi un jaunieši, dāmas un meitenes- Lustīgu veco gadu un panākumiem, piedzīvojumiem pilnu Jauno 2012 Pūķa gadu!!!
band holiday newyear partytime

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

MKDatums: Pirmdiena, 30-01-2012, 11:34 | Ziņojums # 5
Pieredzējis forelists
Unikis, apsveicu dzimenē!!! Cerams uz galda ir ko likt. Tas par "saulainajām zivīm" biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Pirmdiena, 30-01-2012, 20:20 | Ziņojums # 6
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Paldies! Ir, ir ko likt! smile Parvedu majas 7 foreles kopa 3,2kg. Lielaka bija 41cm 710g. Nofilmeju ari nelielu video materialu. 3 dienu laika vajadzetu samontet. Pats labums palika nenofilmets, jo beidzas atminas karte. Divas nopietnaka izmera foreles aizpeldeja ar pirsingu- Berkley Nanofil 4LB netureja ravienu soku. Pariesu ziemascopee uz kaut ko mono formaataa- fluorokarbonu vai vienkarsi mono.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

Forums » Forums » Muldētava » Publiskie Apsveikumi! (Saulgriežos, valstsvētkos, dzimšanasdienās un vārdadienās!)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: