[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Forums » Muldētava » Foreļu audzēšana (Foreļu audzēšana. Peredze. Padomi. Experimenti.)
Foreļu audzēšana
UnikisDatums: Trešdiena, 24-08-2011, 11:03 | Ziņojums # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Šodien atkal pazvanīju uz Tomes zivju audzētavu. Klausuli pacēla laipna sieviete un man uzreiz sagribējās parunāties. Tiku pie sekojošas informācijas:
1- Uz septembra beigām vai vēlāk varēs tikt pie varavīksnes foreļu mazuļiem;
2- Mazuļu svars būs no 21-120g;
3- Cena- 4.54LVL kilogramā, tai skaitā PVN;
4- Transportēšana nelielos apjomos notiek plastmasas maisos, kuros tiek iepildīts ūdens kopā ar gaisu un zivju mazuļiem. Šādu maisu varot ielikt vieglās automašīnas bagāžniekā un transportēt no Tomes un jebkuru Latvijas malu, protams, īpaši nevelkot garumā ielaišanu nākošajā mājvietā.

Bračkam ir dīķis. Būs jāsāk pētīt citi faktori, kas jāņem vērā audzējot foreles. Interese paaudzēt tikai priekš pašiem- jautrībai, pacopējot pēc ķer un atlaid principa, kā arī- gaļiņai.

Jā, un starp citu, Tomē pagaidām foreles vēl neesot ko copēt. Kaut kad vēlāk būšot.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

UnikisDatums: Trešdiena, 24-08-2011, 11:05 | Ziņojums # 2
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Info par foreļu mazuļiem utt.- Tomes zivju audzētava- 65038111

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

jurriDatums: Trešdiena, 24-08-2011, 12:35 | Ziņojums # 3
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Mans sencis arī ir ņēmis foreļu mazuļus no Tomes. Toreiz paņēmām kādus 2000 mazuļu un vēdām ar busu 170 km. Garajā ceļā neviena zivtiņa nenobeidzās, dīķī iedzīvojās arī ļoti labi. Kārtīgi barojām un bija liels prieks skatīties kā zivis rosās pa ūdens virsmu barošanas reizēs.Nekas neliecināja, ka zivis jūtās slikti,bet trešajā gadā viņām uzmetās slimība, zivju ērce vai kaut kas tamlīdzīgs un visas fišiņas trijās nedēļās bija pagalam. Tā slimība varot būt jebkurā udens tilpnē, pat dīķī kurā pirms tam nav bijušas citas zivis. Grūti bija noskatīties, kā tavs darbs izkūp vējā. sad Zinu vēl dažus cilvēkus kam ar foreļu audzēšanu ir bijis līdzīgs scenārijs, lai gan citiem tās dzīvo labi un sasniedz iespaidīgus izmērus.Dīķis ir 30m plats un 60 m garš, vidējais dziļums 2m. Ūdens temperatūra vasaras vidū nepārsniedz 16grādus, jo dīķī ietek liels avots un ziemā ledus sega arī ir labi ja 8 cm.

juris

MKDatums: Trešdiena, 24-08-2011, 15:22 | Ziņojums # 4
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Jā, sērīgi, dikti daudz tādu stāst...

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Forums » Forums » Muldētava » Foreļu audzēšana (Foreļu audzēšana. Peredze. Padomi. Experimenti.)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: