[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Forums » Muldētava » Par un ap makšķerēšanas noteikumiem (Neskaidrības, formalitātes u.c.)
Par un ap makšķerēšanas noteikumiem
UnikisDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 10:41 | Ziņojums # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Uzdevu Mārim Oltem jautājumu par foreļu rekorda reģistrēšanu, ja pēc noteikumiem visas strauta foreles virs 40cm jāatlaiž. Lūk Māra atbilde:

Nav iespējams par rekordu iereģistrēt atlaistu zivi, tas ir akmens LMSF lauciņā, jo viņi nodarbojas ar rekordu reģistrēšanu. Otra nepilnība ir ar svara limitiem. Kopš relatīvi neilga laika- 2003, iespējams kļūdos, par rekordiem nevar pieteikt zivis, kas svarā nesassniedz kilogramu. Iespējams šādu reakciju izraisīja Liepājnieka Dižgalvja jūras zivju rekordu birums, taču ar šo lēmumuiegrieza visiem jancīgajiem ķīšu, vīķu un teibu rekordistiem un viņu sapņiem.
3,7 kilo pagali Latvijā kāds diez vai spēs izvilkt kamēr mums ķer un aTlaid kultūra klibo. OLT


Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com
 
SullaDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 16:15 | Ziņojums # 2
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Statuss: Offline
Quote (Unikis)
Nav iespējams par rekordu iereģistrēt atlaistu zivi, tas ir akmens LMSF lauciņā, jo viņi nodarbojas ar rekordu reģistrēšanu

nu tātad pēdējais laiks mainīt zivju rekordu pieteikšanas noteikumus, atļaujot piereģistrēt arī atlaistās, kuras nomērītas un nosvērtas, ar sertificēteim svariem protams, foto ar protams obligāts. Nu kā pārējā civilizētajā pasaulē.

 
MKDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 17:20 | Ziņojums # 3
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Pēc visas svēršanas, mērīšanas, fotografēšanas, dikti jau liekas, ka atlaist tur vairs nebūs jēga, ja vien tas nav pavasaris.
Otrs, parādīsies dikti daudz "rekordistu", ala Dižgalvis un vēl viens kadrs no CL rekordistiem ar raudu un breksi. Nofočēt rokā izstieptu zivi, tā kā roka pat nav redzama, otrā piespiest pie krūtīm žurnālu un uzdod par 6kg, vnk ņirga nāk un tajā pat laikā nožēla par cilvēku bezkaunību, vēlmi pazīmēties un negodīgumu.
Tāpat ir nācies dzirdēt storiju no kurienes tad nācis tas Pededzes rekords. Neko neteikšu, pats klāt nestāvēju, bet runas iet, un ne jau bez pamata smile


Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv
 
SullaDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 17:46 | Ziņojums # 4
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Statuss: Offline
Quote (MK)
Pēc visas svēršanas, mērīšanas, fotografēšanas, dikti jau liekas, ka atlaist tur vairs nebūs jēga, ja vien tas nav pavasaris. Otrs, parādīsies dikti daudz "rekordistu", ala Dižgalvis un vēl viens kadrs no CL rekordistiem ar raudu un breksi. Nofočēt rokā izstieptu zivi, tā kā roka pat nav redzama, otrā piespiest pie krūtīm žurnālu un uzdod par 6kg, vnk ņirga nāk un tajā pat laikā nožēla par cilvēku bezkaunību, vēlmi pazīmēties un negodīgumu. Tāpat ir nācies dzirdēt storiju no kurienes tad nācis tas Pededzes rekords. Neko neteikšu, pats klāt nestāvēju, bet runas iet, un ne jau bez pamata

jā jā dzirdēts ir daudz kas, bet vai mums visu laiku jāvelkas Eiropai astē kā tādiem ekspadomjzemes pabērniem? Nezinu precīzi, bet daudzās valstīs piesaka rekordus atlaižot zivis sveikas un veselas. Protams visādi kretīni, kas pazīmēšanās dēļ piesaka tīklinieku lomus vai šmaucas ar izmēriem, būs vienmēr. Bet cerams ar laiku ies mazumā.
 
MKDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 21:12 | Ziņojums # 5
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Manuprāt pa priekšu vispār ir jāiemācās tā zivs atlaist un copes kultūru kā tādu, tad varam runāt par Eiropu un pabērniem., šobrīd diemžēl esam pabērnu lomā un pelnīti, kas balstīts uz attieksmi pret zivīm un copi kā tādu...te ir jānomirst veselam baram un aktīvi jāaudzina jaunā paaudze, ko šobrīd cenšos darīt smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv
 
akmensDatums: Otrdiena, 12-04-2011, 17:36 | Ziņojums # 6
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Statuss: Offline
Nesaprotu ,ko tas dos ,ka es pieteikšu rekordu.Pārāk daudz noslēpumu šai procesā lai kāds ticētu biggrin
 
Forums » Forums » Muldētava » Par un ap makšķerēšanas noteikumiem (Neskaidrības, formalitātes u.c.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: