[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 2 no 3«123»
Forums » Forums » Muldētava » Latvijas Čempis Foreļošanā 2011 (Foreļotāju domas par dalības maksu)
Latvijas Čempis Foreļošanā 2011
Kādai vajadzētu būt maksai par dalību Latvijas Čempionātā?
1.Bez maksas[ 2 ][11.76%]
2.0.00-5.00 LVL[ 2 ][11.76%]
3.5.00-10.00 LVL[ 5 ][29.41%]
4.10.00-20.00 LVL[ 6 ][35.29%]
5.20.00-40.00 LVL[ 1 ][5.88%]
6.50.00 LVL[ 1 ][5.88%]
Kopā atbilžu: 17
akmensDatums: Piektdiena, 16-03-2012, 18:00 | Ziņojums # 16
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Statuss: Offline
Unikis,par kuriem trīs iet runa?

UnikisDatums: Piektdiena, 16-03-2012, 22:45 | Ziņojums # 17
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Pedejie tris manis izveidotaja saraksta ir ka futbolisti basketbola. Neviens no viniem ari nepiedalijas Latvijas forelu cempi. Vini ir ezeru spiningotaji. Foreles un upe ir pavisam cits stasts. Lai jau veicas smile

Lauritis jau tai laika planoja dzivoties pa Zviedriju. Bet Pasaules cempis butu labs izaicinajums mainit planus.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

darznieksDatums: Piektdiena, 16-03-2012, 23:10 | Ziņojums # 18
Major
Ziņojumu skaits: 94
Par izlases sastāvu objektīvi varēs spriest pēc rezultāta, laiks rādīs.

Man gan ir aizdomas, ka šoreiz izlases sastāvu nosaka nauda un sakari, bet... būs arī citi čempji un vispār...copē tu sev un savam priekam (te es par sevi)

The Truth Is Out There

UnikisDatums: Sestdiena, 17-03-2012, 12:26 | Ziņojums # 19
Major general
Protams, ka Agat, jeb Goldfish ir specigs speletajs Latvijas copes dzive. 4 copmani komanda ir gana specigi forelotaji. Ja pedejie 3 bus tikai ka "udens pieneseji", tad starts bus interesants jebkura gadijuma. Kostjam, Igoram, Poisam un Oltem vajadzetu but pamatsastava, tad varetu but interesanti rezultati.

UnikisDatums: Svētdiena, 01-04-2012, 17:26 | Ziņojums # 20
Major general
Šodien biju klāt Latvijas Foreļotāju izlases treniņā. Trāpījos nejauši. Varu pastāstīt, ka džeki nesnauž, bet nopietni trenējas! Vēlreiz pārliecinājos, ka sacensībās vissvarīgākais ir mānekļi, mānekļi, mānekļi... Rotu un voblerus šodien varavīksnene ignorēja. Strādāja tikai džigošana un pie tam ar specifiskām gumijām.

Copē apstiprinājās vēl viens interesants fakts. Ja copēji ar pīto, kaut superplānu, bez mono līdera uz copi cerības bij ļoti vājas.

MKDatums: Pirmdiena, 02-04-2012, 13:02 | Ziņojums # 21
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Man gan nav skaidrs kādu "skillu" var uztrenēt foreļdīķī, bet ceru, ka džeki saprot ko dara biggrin
Unikis, sacensībās ne visu nosaka mānekļi, bet gan spēja ātri saprast, kur stāv zivs un kā to paņemt un tikai te sākas stāsts par mānekļiem. Mūlāps ar labu mānekli ir un paliek mūlāps smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

NorisDatums: Pirmdiena, 02-04-2012, 16:46 | Ziņojums # 22
Private
Ziņojumu skaits: 3
Unik, par to "saucamo izlasi" ir īpašs stāsts, it sevišķi par komplektāciju. Nedomāju, ka pašreizējais satāvs ir optimāls, spriežot arī pēc pagājušā gada čempionāta rezultātiem. Protams trenēties vajag, bet kāds sakars dīķa forelēm ar upi, ar metiena precizitāti, un kā MK minēja, "poņu". Kā vienmēr visu nosaka nauda un sakari. Piemēram, kāpēc Dzilna nav komandā?

AndrisDatums: Pirmdiena, 02-04-2012, 22:37 | Ziņojums # 23
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
Quote (MK)
Mūlāps ar labu mānekli ir un paliek mūlāps smile

... piemēram es droši vien esmu MŪLĀPS AR SLIKTU MĀNEKLI :)))

Forele ir skaista...

UnikisDatums: Otrdiena, 03-04-2012, 08:10 | Ziņojums # 24
Major general
Uz sacensibam ieprieksejas dienas tiek ielaistas upe dika zivis, ta ka sakars ir vistiesakais. Kad zivs ir atdauzits pec pirmajam atlaisanam, milzigu lomu sak spelet manekli. Eh, ko te stastit. Sacensibas no realas copes atrodas loti talu savas ipatnibas. Par izlasi jau izdiskutejam.

UnikisDatums: Otrdiena, 03-04-2012, 10:07 | Ziņojums # 25
Major general
Vel nianses, ko var eksperimentet diki ir zivs noturesana auklas gala uz bezatskabargas manekla, aku izmers un forma, no kuriem mazak purinas nost. Ir atskiriba, vai viena cope izvelc lidz piecam zivim, vai ap 30 svara no 0,5-1kg. Jatrenejas ir gan dabigajas upes, gan dikos.

Latvijas izlasi sogad veidos viena komanda- Agat, jeb Goldfish. Sogad Eglitis ka spiningotajs no laivas starte Agat komanda, lidz ar to izskaidrojama vina ieklausana izlase.

darznieksDatums: Trešdiena, 04-04-2012, 20:43 | Ziņojums # 26
Major
Ziņojumu skaits: 94
Ko jūs cepaties par sastāvu, kad būs zināms sacensību rezultāts spriedīsim un izvērtēsim katra dalībnieka sniegumu, nav jau pēdējais čempionāts, būs arī nākošie, tik tizli jau vīri nenostartēs lai Latvijas izlasei liegtu dalību arī citus gadus. biggrin .

The Truth Is Out There

UnikisDatums: Ceturtdiena, 05-07-2012, 21:23 | Ziņojums # 27
Major general
Mana komanda foreļu čempim izskatās pajukusi. Varbūt ir kādi pāris džeki, kas gatavi mesties kopā, taisīt komandu un startēt? Varbūt kādam pietrūkst viena komandas biedra? Vēl pēdējais no komandas biedriem šodien paziņoja, ka ir uz jautājuma zīmes... Citas prioritātes... Vēlviens atmetās nedēļas sākumā... Cik sapratu, tad labāk aizlaidīs uz lapzemi nopietnākas foreles paskaldīt...

AshuksDatums: Ceturtdiena, 05-07-2012, 22:04 | Ziņojums # 28
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Būtu man nauda dalības maksai un ,ja es nebūtu MMists 100% piekristu. smile

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Pirmdiena, 09-07-2012, 12:46 | Ziņojums # 29
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Ir noslēdzies jau otrais LV čempionāts plēsīgo zivju(foreļu) spiningošanā no krasta.
Individuāli uz pjedestāla kāpa : 3 vieta- puisis no Alūksnes Modris Račiks; 2 vieta- Ainārs Eglītis (malacis!) un šī gada čempions- Igors Dzilna (tiešām prieks par vecmeistaru!)

Komandām : 3 vieta Willow; 2 vieta GoFishing; 1 vieta Agat Team.

Pats "izraku sev bedri" pirmajā dienā, kad norāvu pēdējos divos iegājienos 0. Kāpēc tā? Nebija man gumijas, kuras vienkārši neieredzu, bet sports paliek sports un bija vien otrajā dienā jāpārlauž sava nepatika pret šiem ļurļakiem un tad jau gāja krietni labāk, tomēr veiksmes nedaudz pietrūka. Toties prieks, ka paspēju iebraukt "gumiju tēmā" un no vietas, kur cītīgi pirms tam bija darbojies krievu sportists izvilināt četras zivis, viena gan norāvās, bet vienalga tas ļāva vinnēt iegājienu.
Katrā ziņā- mūžu dzīvo, mūžu mācies.
Prieks, ka Latvijā sevi sportam piesaka jauni un talantīgi copmaņi, kas ceļ vispārējo līmeni.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Ziņojumu laboja MK - Otrdiena, 10-07-2012, 11:06

SapalsDatums: Pirmdiena, 09-07-2012, 13:23 | Ziņojums # 30
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Nu I. Dzilna nav pārsteigums, bet A. Eglītis gan. Katrā gadījumā apsveicu!

Man arī gribētos iebraukt tajā "gumijas tēmā", kā tā štelle strādā(kkas līdzīgs mikrodžigam vai kā?), jo pagaidām tā ir tumša bilde. Cerams kadā copes raidījumā būs čempja apskats.

Forums » Forums » Muldētava » Latvijas Čempis Foreļošanā 2011 (Foreļotāju domas par dalības maksu)
Lappuse 2 no 3«123»
Meklēšana: