[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 3123»
Forums » Forums » Muldētava » Latvijas Čempis Foreļošanā 2011 (Foreļotāju domas par dalības maksu)
Latvijas Čempis Foreļošanā 2011
Kādai vajadzētu būt maksai par dalību Latvijas Čempionātā?
1.Bez maksas[ 2 ][11.76%]
2.0.00-5.00 LVL[ 2 ][11.76%]
3.5.00-10.00 LVL[ 5 ][29.41%]
4.10.00-20.00 LVL[ 6 ][35.29%]
5.20.00-40.00 LVL[ 1 ][5.88%]
6.50.00 LVL[ 1 ][5.88%]
Kopā atbilžu: 17
UnikisDatums: Piektdiena, 11-02-2011, 21:13 | Ziņojums # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Man bija vēlme piedalīties šī gada Latvijas Čempionātā foreļu copē, lai salīdzinātu savas spējas un veiksmi ar citiem foreļotājiem ar līdzīgiem mērķiem... Taču gaisā sāk virmot baumas, ka dalības maksa čempionātā būs 50LVL... Tādu naudu neesmu gatavs maksāt. Piedalītos, ja dalības maksa nepārsniegtu 20LVL...

Labprāt uzzinātu citu viedokli šai jautājumā.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

UnikisDatums: Piektdiena, 11-02-2011, 21:17 | Ziņojums # 2
Major general
Ja būtu gatavs copē investēt 50LVL, tad drīzāk jaunā kātā, spolē vai tālākos izbraucienos...

MKDatums: Sestdiena, 12-02-2011, 17:51 | Ziņojums # 3
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Šobrīd nebalsošu, jo vēlos uzzināt, kas konkrēti ietilpst tajos 50Ls, ja ir sakarīgs pamatojums, tad summai nav īpašas nozīmes, ja ir tiešām vēlme piedalīties smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

guntisssdDatums: Sestdiena, 12-02-2011, 19:26 | Ziņojums # 4
Lieutenant colonel
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 118
manuprāt summa 50ls ir mazliet par daudz, bet sacensību dalībnieku skaita limitēšanai varētu būt pat ļoti iedarbīgs. Protams, lai arī varētu uzrīkot šādu pasākumu attiecīgā posmā, tad zivtiņas jāsalaiž. Tā kā japriecājas par jauno pasākumu un zivīgāku upes posmu. clap

UnikisDatums: Svētdiena, 13-02-2011, 18:11 | Ziņojums # 5
Major general
Nu, ja 50LVL ir iekļautas naktsmājas kādā no tuvējiem viesu namiem ar zviedru galdu, tad es būtu gatavs piedalīties! tongue band

UnikisDatums: Otrdiena, 29-03-2011, 21:50 | Ziņojums # 6
Major general
Kopija no http://fishing.nomad.lv/ :

Foreļu čempja nolikums
marts28

Ja interesē- lūdzu, nupat beidzām pingpongu ar LMSF par to kādam tam jābūt.

LR 2011. gada čempionāts spiningošanā no krasta.(Ķer un Atlaid)
NOLIKUMS

Sacensību mērķis.
Makšķerēšanas sporta popularizācija.
Pieredzes apmaiņa.

Licenzētās makšķerēšanas, kā upes apsaimniekošanas veida popularizēšana.
2011. gada labāko LR sportistu un komandu noteikšana spiningošanā no krasta.

2. Laiks un vieta.
Sacensības notiek 2010. gadā četrās kārtās.
1.kārta – 28.05.2011.
2.kārta – 29.05.2011.
3.kārta – 04.06.2011.
4.kārta – 05.06.2011.

Visas kārtas noritēs Ogres upē, sacensību vadības centrs atradīsies Menģeles pagasta “Ogriņu” mājās.

Čempionāta organizators – Egons Simsons, MK “Pasaule” kabatas tālr. 29410832, Atbalstītāji: bierība “Mēs Zivīm,”, SIA Gold Fish, SIA Oltemāris.
Galvenais tiesnesis – Viesturs Rozentāls. Kabatas t.29159593

3. Sacensību dalībnieki.

Sacensībās piedalās komandas, kuru sastāvā ir 4 dalībnieki. Ja vēlēšanos startēt izrādīs ārpus komandām esoši makšķernieki, vai komandas būs nepilnas- tās komplektēs uz vietas pirms sacensību pirmā posma, lai visiem dalībniekiem nodrošinātu līdzīgus apstākļus.
Katram dalībniekam obligāti līdzi jābūt 1 tiesnesim (vecākam par 14.gadiem). Dalībnieki startē četros sacensību sektoros, katrā sektorā pa vienam no komandas. Visus tiesnešus sacensību galvenais tiesnesis sadalīs starp dalībniekiem tā, lai katram dalībniekam būtu tiesnesis,

Atbilstoši MN prasībām katram dalībniekam ir jābūt makšķerēšanas kartei.

Komandām ieteicams izvēlēties vienveidīgus formas tērpus.
Katram dalībniekam jābūt līdzi uztveramajam tīkliņam un standziņām zivs saudzīgai atbrīvošanai no āķa.

Sacensības skaitās par notikušām un tiek vērtētas čempionāta kopvērtējumā, ja kārtā piedalās vismaz 50% no komandu skaita, kuras uzsākušas čempionātu.

Komandām, piesakoties jāiemaksā dalības maksa 200 Lati. Viena posma dalības maksa- 60 Lati. Par šo naudu tiek ielaistas zivis, iekārtotas zonas, sagādātas licenzes, nodrošināta tiesāšana (četri sektoru vecākie tiesneši un galvenais tiesnesis). Par nektsmītni jārūpējas pašiem, “Ogriņos” ir telšu vietas.

Iepriekšējā pieteikšanās lidz septītajam maijam pa telefonu: +371 29410832, vai e-pasta adresi maris.olte@apollo.lv saskaņojot dalības maksas apmaksu.

Konta numurs: LV33UNLA0002043612313, SEB banka. Saņēmējs Māris Olte, (12096810524)
Vārdiskie pieteikumi, tai skaitā informācija par izmaiņām komandu sastāvā jānosūta pa e-pastu vai jāiesniedz tiesnešu kolēģijai ne vēlāk kā 2 dienas pirms attiecīgās kārtas sākuma.
Dalībniekiem, kuri vēlas piedalīties atsevišķās kārtās, jāpiesakās un dalības nauda jāiemaksā ne vēlāk kā 7 dienas pirms kārtas sākuma.

UnikisDatums: Otrdiena, 29-03-2011, 21:50 | Ziņojums # 7
Major general
4. Sacensību noteikumi.
Sacensības notiek, ievērojot Makšķerēšanas noteikumus Latvijas Republikas ūdenstilpēs un citus tiesību aktus, kuri ir spēkā attiecīgajā vietā un principu “ķer un atlaid” . Spiningojot vienlaicīgi atļauts pielietot vienu spiningu, kurš aprīkots ar mākslīgu ēsmas imitāciju, uz starta sektoru līdzi var ņemt divus spiningus. Ar vienu makšķerē, otrs stāv sektora sacensību centrā. Vizuļu āķiem jābūt bez atskabargām vai ar pielocītām atskabargām. (Āķa atskabargas tiesneši pārbaudīs iedurot pārbaudāmo āķi drēbē.)

Vizuļos nedrīkst izmantot dabīgus materiālus- spalvas vai to imitācijas, vizuļu āķiem jābūt nedekorētiem ja lieto džigu, atļauta arī džiga galvas kustīga sasaiste ar āķi. Džigā nedrīkst lietot sauszemes kukaiņu vai to kāpuru imitācijas. Spiningo ar vienu mānekli, svins nedrīkst būt atdalīts no āķa ar auklas gabalu.

Spininga kāta maksimālais garums 2,7 metri.

Zivs tiek ieskaitīta, ja viens no vizuļa āķa žuburiem tai ieķēries mutē, tā tiek ieskaitīta arī gadījumā, ja atbrīvojas no āķa uztveramajā tīkliņā. Noķerto zivi uztveramajā tīkliņā un neatbrīvojot no āķa uzrāda tiesnesim, pēc tam to atbrīvo un palaiž vaļā. Ja āķis nav izņemams- zivs jāatlaiž ar visu mānekli.

Par katru noķertu zivi dalībnieks saņem no tiesneša žetonu, sākoties pārtraukumam dalībnieks apstiprina savu noķerto zivju skaitu parakstoties rezultātu lapā, kura atrodas pie teisneša. Ar parakstu apstiprina arī kopējo rezultātu kārtas beigās.

Makšķerē trīs stundas, šo laiku dalot četros 45 minūšu garos posmos, starp kuriem ir 10 minūšu pārtraukumi.

Dalībnieku starta secību zonās katrā posmā nosaka datora veikta izloze. To dalībniekam paziņo tieši pirms sacensību posma starta, savukārt sekotoru, kurā jāstartē katram dalībniekam izlozē pārstāvju sanāksmē.

Sacensību sektors saladalīts vienādās zonās, kuru ir divas reizes vairāk nekā dalībnieku sektorā. Pēc katra pārtraukuma spiningotāji ieņem vietas zonās saskaņā ar konkrētā posma izlozi.

Ieskaitē tiek vērtētas strauta foreles, alatas, varavīksnes foreles, sapali, baltie sapali, līdakas, asari, salates, pālijas. Viena noķerta zivs, neatkarīgi no izmēra dod vienu ieskaites punktu.

Tiesnešiem telefonu lietošana sacensību laikā aizliegta. Tiesnesis nedrīkst sniegt dalībniekiem palīdzību, saistītu ar zivju ķeršanu. Neskaidrību gadījumā jāvēršas pie sektora vecākā tiesneša..
Nelabvēlīgos laika apstākļos drošības apsvērumu dēļ sacensību dienā var tikt noteikts cits sākuma laiks un sacensību ilgums.
Protesti kopā ar drošības naudu 20 Ls apmērā par sacensību rezultātiem tiek pieņemti 30 min. pēc rezultātu izziņošanas. Ja protests tiek apmierināts, drošības nauda tiek atgriezta protesta iesniedzējam.

5. Uzvarētāju noteikšana.
Katrā kārtā un četru kārtu kopsummā tiek noteikts individuālais uzvarētājs. Uzvarētāja komanda tiek noteikta tikai četru kārtu kopvērtējumā.
Kopvērtējumā vietas tiek noteiktas summējot katrā kārtā iegūtās vietas sektoros. Ja vietu summas vienādas, uzvarētājs ir tas, kuram vairāk noķerto zivju. Augstāko vietu iegūst dalībnieks vai komanda kam ir mazākā visās kārtās iegūto vietu summa. Dalībnieka pirmā vieta sektorā komandu vērtējumā dod vienu punktu. Gadījumā, ja komanda vai dalībnieks kādā kārtā nav piedalījies, tas saņem punktus, kuri atbilst pēdējai vietai +1 punkts.
Vienādas vietu summas gadījumā priekšroka ir komandai ar lielāko noķerto zivju skaitu.

6. Apbalvošana.
Komandas un individuālie sportisti, kas izcīnījušai pirmo vietu čempionāta kopvērtējumā, tiek apbalvoti ar kausiem un čempionu medaļām, 2. un 3. vietas ieguvēji – ar attiecīgiem kausiem un medaļām. Sacensību rezultāti kalpos arī, lai noteiktu kandidātus Latvijas izlasei- pirmo četru vietu ieguvēji varēs automātiski pretendēt uz vietu izlasē.

PIEZĪME.
Dalībniekiem savlaicīgi un patstāvīgi jārūpējas par naktsmītni vai pārnakšņošanu uz vietas.
Dalībnieki par savu drošību uz ūdens pilnā mērā atbild tikai personīgi.

SullaDatums: Trešdiena, 06-04-2011, 14:14 | Ziņojums # 8
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Quote (Unikis)
Ieskaitē tiek vērtētas strauta foreles, alatas, varavīksnes foreles, sapali, baltie sapali, līdakas, asari, salates, pālijas

varēja vēl mailes un grunduļus pievienot!
hands

UnikisDatums: Ceturtdiena, 07-04-2011, 20:04 | Ziņojums # 9
Major general
Aizdomājos līdz tam, ka pēc noteikumiem nedrīkst iebrist upē... Bet tur mans padsmit latus vērtais ZipBaits Rigge zacepā! Jarauj nost! Un tā sanāk, ka upē var iebērt vēl kādus 10-50LVL... Kopā sanāk jau 100LVL. Pa to naudiņu sanāk labs kātiņš vai laba spole, vai trešdaļa brauciena uz Foreļu Eldorado smile

Pasākumu garām laist negribu. Varbūt jābrauc kādam līdzi kā tiesnesim?! Tādus droši vien gana daudz vajadzēs. Pietiekoši būtu gaisu paostījis, patusējis... confused

UnikisDatums: Trešdiena, 01-06-2011, 08:42 | Ziņojums # 10
Major general
Māris Olte teica, ka LČ foreļošanā, kas notika sekojošā formātā pirmo reizi, ir interesants un izdevies. Tam es viennozīmīgi piekrītu! Domāju, ka tas viennozīmīgi tiks atkārtots nākošajos gados un iegūs lielu popularitāti foreļotāju vidū. Šobrīd es vairs nedomāju, ka 50LVL ir augsta maksa. Nākošgad sacensību rīkotājiem gribas piesaistīt vairāk komandu, jo visa nauda no dalības maksas, pēc viesu mājas un citām ar sacensību rīkošanu saistītām izmaksām, tiek ieguldītas zivīs. Jo vairāk zivju, jo interesantāka cope!

Pats jau pamazām sākšu gatavoties nākošajām sacensībām, paplašinot mānekļu kolekciju, padžigojot, pameklējot kārtīgu garo uztveramo tīkliņu, copējot bez atskabargām utt.

Veiksmi visiem pirmo 6 vietu ieguvējiem Pasaules Čempī foreļošanā!

MKDatums: Ceturtdiena, 15-03-2012, 09:59 | Ziņojums # 11
Pieredzējis forelists
Ļoti interesants izlases sastāvs 2012. gada dalībai PČ. : http://www.fishing.lv/?w=sports
No komentāriem atturos, jo nav tā īsti ko komentēt...

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

darznieksDatums: Ceturtdiena, 15-03-2012, 21:31 | Ziņojums # 12
Major
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 94
MK
Gribēji pievienoties, bet tevi nepaņēma? surprised

The Truth Is Out There

MKDatums: Piektdiena, 16-03-2012, 10:11 | Ziņojums # 13
Pieredzējis forelists
Pēc idejas man nekur nevajadzēja pievienoties, savu vietu izlasē godīgi atstrādāju. Dīvaini ir tas, ka forelisti (pēc ideoloģijas un pārliecības), kas 2011. gada LV čempionātā ieņēma attiecīgi 1, 3 un 5 vietu ir atstāti aiz borta un aizvietoti ar laivu spiningotājiem, kas labākajā gadījumā foreli ir redzējuši Rimi akvārijā.
Izlases starts Itālijā nebija veiksmīgs, tam ir iemesli, ko vismaz es priekš sevis esmu sapratis un arī negatīva pieredze ir pieredze. Tā vietā lai plānveidīgi strādātu pie izlases attīstīšanas un pilnveidošanas (pirmais solis jau bija LVČ) šobrīd notiek man nesaprotami eksperimenti. Nu jā neesmu arī čoms izlases veidotājam. Viss, vairāk neko nerakstīšu smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Ziņojumu laboja MK - Piektdiena, 16-03-2012, 10:13

UnikisDatums: Piektdiena, 16-03-2012, 13:04 | Ziņojums # 14
Major general
Ha, ha, ha! Smiekls naak! biggrin

Sastavs tiesam smiekligs smile Igors uztaisijis blici tikai un vienigi no savejiem, un piemetis klat Olti. Bet tie 3 spiningotaji tur tiesam ir lielaakaa kohma! smile

Igoru Fiļipovu
Kasparu Poišu
Lauri Fridrihsonu
Konstantīnu Koļesņikovu

Māri Olte

Aleksandru Meirānu
Aināru Eglīti
Hariju Raciborski

Tas ir taa pat, kaa panemt basiitii Latvijas izlasei visu Ventspils basketbola klubu, piemest klaat Biedrinu (var buut arii jebkura cita aarzemees speeleejosa un plasi atpaziistama personiiba) un pielikt klaat veel 3 futbolistus- sportisti jau vini skaitaas! tongue

MKDatums: Piektdiena, 16-03-2012, 13:26 | Ziņojums # 15
Pieredzējis forelists
Smieklīgi vai nesmieklīgi, bet tas liek aizdomāties par dalību LV čempī, kā tādā. Man pašam priekš sevis nekas nav jāpierāda, domāju ka arī ne citiem smile
tad nu jautājums- kāpēc tad vispār piedalīties ?
Izlasot šo sastāvu bija galīgi nesmieklīgi biggrin , labi tagad jau esmu nomierinājies, bet tomēr... smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Forums » Forums » Muldētava » Latvijas Čempis Foreļošanā 2011 (Foreļotāju domas par dalības maksu)
Lappuse 1 no 3123»
Meklēšana: