[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 2 no 2«12
Forums » Forums » Muldētava » www.foreles.lv (Forumam pastāvīgu web adresi!)
www.foreles.lv
Vai esat gatavi finansiāli atbalstīt šī foruma pārnešanu uz patstāvīgu web adresi?
1.Esmu gatavs kopējā kasē iemaksāt 1LVL[ 4 ][20.00%]
2.Esmu gatavs kopējā kasē iemaksāt pāris latus[ 12 ][60.00%]
3.Uzņemos visa foruma izmaksu segšanu[ 0 ][0.00%]
4.Nē, neesmu gatavs atbalstīt finansiāli, bet piekrītu web adreses maiņas nepieciešamībai[ 0 ][0.00%]
5.Nav nepieciešama foruma web adreses maiņa, jo šī pati ir OK[ 4 ][20.00%]
Kopā atbilžu: 20
aigaigarsDatums: Pirmdiena, 07-02-2011, 17:08 | Ziņojums # 16
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
Statuss: Offline
Māri, Tev mašīnā būs viena brīva vieta? biggrin

Aigars Bergsons

vaivadsDatums: Pirmdiena, 07-02-2011, 20:09 | Ziņojums # 17
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
dzertiņš tas ir labi

UnikisDatums: Otrdiena, 22-02-2011, 18:44 | Ziņojums # 18
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Esmu drusku papētījis ucoz.lv/ru iespējas. Principā, forums var palikt uz šī servera un zem šī domena. Tikai adminam vismaz reizi mēnesī vajag saseivot savā kompī foruma datu bāzi, lai viss līdz šim rakstītais ir drošībā.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

darznieksDatums: Ceturtdiena, 21-07-2011, 21:03 | Ziņojums # 19
Major
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 94
ucoz ir Ok uz tā stāv arī citi profesionālie forumi. piem par biškopību http://warre.ucoz.ru.
Vienkāršāk ir nesarežģit savu dzīvi un izmantot šo ucoz iespēju.

Uzturēt savu mājas lapu uzliek zināmus pienākumus un atbildību. Pēc manas pieredzes sabiedriskā darbā, piem. amatā biedrībā uc tu vari būt produktīvs gadu, divus, tad jādod kadam cita, vieta, jo sabiedriskie pienākumi uzliek zināmu slogu uz tavu laika budžetu kas grozi kā gribi ir 24h diennaktī.

Sava domēna lapu (portālu) ir vērts atvērt ja vēlaties pelnīt ar internetu. Pēc manas pieredzes uzturot vienu nozares forumu, lai runātu par pašizmaksas nosegšanu vajag vismaz 500-1000 unikālo apmeklētāju dienā. šādu skaitu LV pārsniedz tikai ap pussimta mājas lapu, un vispār lai tev kāds kaut ko maksātu par reklāmu tev vajag nodibināt SIA ar savu grāmatvedi, kas savukārt prasa ikmēneša izdevumus uttttttt.

Pievienots (21-07-2011, 21:03)
---------------------------------------------
ucoz ir Ok uz tā stāv arī citi profesionālie forumi. piem par biškopību http://warre.ucoz.ru.
Vienkāršāk ir nesarežģit savu dzīvi un izmantot šo ucoz iespēju.

Uzturēt savu mājas lapu uzliek zināmus pienākumus un atbildību. Pēc manas pieredzes sabiedriskā darbā, piem. amatā biedrībā uc tu vari būt produktīvs gadu, divus, tad jādod kadam cita, vieta, jo sabiedriskie pienākumi uzliek zināmu slogu uz tavu laika budžetu kas grozi kā gribi ir 24h diennaktī.

Sava domēna lapu (portālu) ir vērts atvērt ja vēlaties pelnīt ar internetu. Pēc manas pieredzes uzturot vienu nozares forumu, lai runātu par pašizmaksas nosegšanu vajag vismaz 500-1000 unikālo apmeklētāju dienā. šādu skaitu LV pārsniedz tikai ap pussimta mājas lapu, un vispār lai tev kāds kaut ko maksātu par reklāmu tev vajag nodibināt SIA ar savu grāmatvedi, kas savukārt prasa ikmēneša izdevumus uttttttt.

The Truth Is Out There

switchsDatums: Sestdiena, 23-07-2011, 00:02 | Ziņojums # 20
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 16
Quote (MK)
Mans funktieris sekojošs : šobrīd nevajag jāt smadzenes ne adminam ne pārējiem...iestāsies siltums, pavērsies cope...tad varam uzorganizēt vienu kopīgu pasākumu, kur virtuālie tēli kļūst par reāliem :), iepazīstamies, sadzeram, uzraujam polku un nolemjam, kā, ko , kāpēc...easy un tad arī kļūs skaidrs ko kam uzticēt un kapēc....nu tā kaut kā

bija jau jums polkas pasākums?

UnikisDatums: Sestdiena, 23-07-2011, 09:24 | Ziņojums # 21
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Nākošnedēļ visu nedēļas nogali būšu Ventspils pludmalē, tā ka MK var iznākt i sadzert, i polku uzlekt... band Tur būs lielākais ikgadējais "kaiteru" pasākums. Laikam makšķeri šoreiz atstāšu mājās, kaut gan...

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

Forums » Forums » Muldētava » www.foreles.lv (Forumam pastāvīgu web adresi!)
Lappuse 2 no 2«12
Meklēšana: