[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Forums » Forums » Muldētava » www.foreles.lv (Forumam pastāvīgu web adresi!)
www.foreles.lv
Vai esat gatavi finansiāli atbalstīt šī foruma pārnešanu uz patstāvīgu web adresi?
1.Esmu gatavs kopējā kasē iemaksāt 1LVL[ 4 ][20.00%]
2.Esmu gatavs kopējā kasē iemaksāt pāris latus[ 12 ][60.00%]
3.Uzņemos visa foruma izmaksu segšanu[ 0 ][0.00%]
4.Nē, neesmu gatavs atbalstīt finansiāli, bet piekrītu web adreses maiņas nepieciešamībai[ 0 ][0.00%]
5.Nav nepieciešama foruma web adreses maiņa, jo šī pati ir OK[ 4 ][20.00%]
Kopā atbilžu: 20
UnikisDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 14:55 | Ziņojums # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Es pats būtu gatavs iemaksāt pāris latus smile

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

aigaigarsDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 15:07 | Ziņojums # 2
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
Es arī, tomēr svarīgi, lai būtu šāda vieta, kur apspriesties, pietam ar visām ērtībām! :)))

Aigars Bergsons

aigaigarsDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 15:08 | Ziņojums # 3
Iesācējs
cik tad īsti gadā ir vajadzīgs?

Aigars Bergsons

marchelloDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 15:16 | Ziņojums # 4
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 6
Es ar! Jābūt vietai kur iesācēji, kās es var kaut ko pajautāt, uzzināt! :book:

aigaigarsDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 17:21 | Ziņojums # 5
Iesācējs
a kā būtu ar tādu lietu kā pie reģistrācijas uzreiz ir prasība, ka jāsamaxā 1 vai 2ls, piemēram ar īsziņu (nezinu kā tas notiek, nu, piemēram, kā draugos par albumu vai statistiku utt) varbūt baigais čakars, nezinu, vnk iesaku smile tad uzreiz būtu redzams, kam tiešām interesē kko uzzināt vai gribās padalīties ar info, un, kas te nāk tikai, lai atrastu kādu upi, ko izkāst! un mēs esošie uz kādu kontu varam pārskaitīt tos pāris latus!

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 17:44 | Ziņojums # 6
Major general
Nu SMS gan nevajag, jo galarezultātā projekta autors saņem tikai 1/3 no summas. 2/3 summas aiziet norēķinu sistēmas izveidotājiem, bankām un nodokļos.

Man liekas, ka vienkāršākais būtu pārskaitīt naudiņu uz Ashuka kontu un viņš visu sakārtotu. Uztaisītu grāmatvedības sarakstu, lai visi redz, cik naudiņas ienācies, cik iztērēts, un nevienam nebūtu pretenzijas. Mājaslapas uzturēšana prasa nelielus izdevumus visa gada garumā, vai vienreizējus lielākus reizi gadā. Ja visa nauda uzreiz netiek iztērēta, tā tiek pārnesta turpmākajām izmaksām.

Domāju, ka laiks Ashuka vārdam! hands

aigaigarsDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 17:57 | Ziņojums # 7
Iesācējs
Bet .... vai viņš nav par ''zaļu'' lai to visu uzņemtos?

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 18:25 | Ziņojums # 8
Major general
Varbūt foreļošanā zaļš, bet šis forums ir viņa roku darbs. Tātad varētu tikt galā arī ar weblietu menidžēšanu.

Ja kas, es ar menidžēšanu arī tiktu galā. Taču kaut ko nopietni pārprogrammēt šai forumā gan nespētu. Varētu arī noņemt regulāras kopijas, lai ir drosības sajūta par to, ka nekas nepazudīs.

MKDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 21:27 | Ziņojums # 9
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Kā par brīnumu domēns ir brīvs :), te būs kaut kāda naudiņa vajadzīga par reģistrēšanu, kas sastāda 8.70Ls gadā, var arī uzreiz uz ilgāku laika periodu, tad sanāk lētāk, piemēram uz 5 gadiem - 32.60Ls
Nākošais jautājums - uz kāda servera to "sēdināt" un cik tas maksā.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Svētdiena, 30-01-2011, 21:38 | Ziņojums # 10
Major general
Jānoskaidro, vai šim forumam nepieciešama SQL datu bāze, jo tas ietekmē cenu. Es par savu lapu bez SQL maksāju 2,5LVL mēnesī. Tas sanāk 38,50 gadā... Jūs jau iepriekš teicāt, ka jums esot lētāki varianti...

AshuksDatums: Trešdiena, 02-02-2011, 20:38 | Ziņojums # 11
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Aigars pareizi pateica....esmu par "zaļu" nevis foreļošanas ziņā ,bet vecumā.Nav man vēl sava konta uz kura pārskaitīt naudu un nav tik daudz laika ,lai varētu visus maksājumus u.t.t veikt.

Visizdevīgākais variants uz šo brīdi ir-Palikt pie šīs pašas UCOZ webservices sistēmas un mēnesī maksāt Ls1.60.Dāvanā nāk Domeins un +diska vieta 800mb laikam. wink Tas bija klasiskais variants Vēl ir business,premium user u.c.

Ar cieņu Ashuks.

aigaigarsDatums: Trešdiena, 02-02-2011, 21:56 | Ziņojums # 12
Iesācējs
Nu tie 30-40ls jau nav problēma, galvenais vajag kādu, kas no šī visa kko saprot un ir laiks/vēlēšanās uzņemties portāla vadību. Vajag tak, kur vasarā pēc superīgas copes apspriesties, kas un kā, un tā pačatojot tie mb ātri pildīsies

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Trešdiena, 02-02-2011, 22:14 | Ziņojums # 13
Major general
Šādam forumam diska vietu vairak pa 50Mb nevajag, jo bildes forumā netiek glabātas.

Ja es varētu no admina profila paskatīt, kādas iespējas pagaidām ir pieejamas, varētu pastāstīt ko vairāk...

Itkā iespējams arī backups, bet nesapratu, kas to veic- ucoz automātiski, vai tas jāveic pašam... Ja pereodiski tiek veikts backups, tad par informācijas nepazušanu varam nesatraukties...

Šo to no mājaslapām saprotu. Vienkāršas mājaslapas pats taisu, bet forumu no nulles neuzceptu.

AshuksDatums: Svētdiena, 06-02-2011, 22:24 | Ziņojums # 14
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Bet vēl ir tāda lieta...Vai mums vispār uz sitiena vajag patstāvīgu web adresi?Piekrītu ,ka tad mēs būtu krutāki"Forelistiem pašiem savs webs! " biggrin Ja tiešām visi ir ar mieru piemest naudu un visu pārējo es varu uzticēt Mārim(ticu,ka nesačakarēs neko biggrin ) to finansiālo daļu.

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Pirmdiena, 07-02-2011, 14:13 | Ziņojums # 15
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Mans funktieris sekojošs : šobrīd nevajag jāt smadzenes ne adminam ne pārējiem...iestāsies siltums, pavērsies cope...tad varam uzorganizēt vienu kopīgu pasākumu, kur virtuālie tēli kļūst par reāliem :), iepazīstamies, sadzeram, uzraujam polku biggrin un nolemjam, kā, ko , kāpēc...easy un tad arī kļūs skaidrs ko kam uzticēt un kapēc....nu tā kaut kā smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Forums » Forums » Muldētava » www.foreles.lv (Forumam pastāvīgu web adresi!)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana: