[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 41 no 46«1239404142434546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
UnikisDatums: Svētdiena, 22-01-2012, 21:20 | Ziņojums # 601
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
...pagaidām lasu kopā jaunu ziemas makšķerītes komplektiņu foreļu dīķiem... gribas paķert foreles no ledus ar kādu balansierīti vai ziemas mušu amīšu stilā:

Esmu iegādājies Tica Cetus GV500 spolīti un Berkley Nanofil 0.04mm auklu ar 2kg testu... Ir padomā viens amīšu kātiņš... Apsolu video cool

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

Ziņojumu laboja Unikis - Svētdiena, 22-01-2012, 21:35

AshuksDatums: Otrdiena, 24-01-2012, 20:08 | Ziņojums # 602
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Gaidu! smile biggrin

Ar cieņu Ashuks.

UnikisDatums: Ceturtdiena, 26-01-2012, 22:43 | Ziņojums # 603
Major general
Māri- Tev lapa raud pēc informācijas atjaunošanas artist

Esmu nokomplektējies! "Saules zivis" šodien teica, ka ledus vēl nedrošs. Jāpagaida līdz pirmdienai. Pirmdienas rīta cēlienā aizbraukšu.

Ziņojumu laboja Unikis - Ceturtdiena, 26-01-2012, 22:45

MKDatums: Piektdiena, 27-01-2012, 14:48 | Ziņojums # 604
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Nesapratu, bet uzzvani un pastāsti smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Piektdiena, 27-01-2012, 16:51 | Ziņojums # 605
Major general
MK-> Nu kaa- lapaa izskataas, ka viss ir apstaajies pagaajusajaa gadaa. Ka Tu vel plano 2011. gada braucienus. Prasaas skaidri saprotams kalendaars 2012.gadam. Uz doto bridi apgriezieni nosaciitaa taupiigaa reziimaa. Ja taa nebuutu, noteikti jau aizsistu vietu kaadaa Zviedrijas copes izbraucienaa.

UnikisDatums: Piektdiena, 27-01-2012, 16:54 | Ziņojums # 606
Major general
Biju pavirss. Neiegaaju intereseejusaa marsruta siikaakaa aprakstaa. Ieteiktu Tev marsrutu lapas virsrakstaa ielikt: 2012.gada plaanotie marsruti.

MKDatums: Svētdiena, 29-01-2012, 12:40 | Ziņojums # 607
Pieredzējis forelists
Nu redz smile Esam pieraduši visu darīt ātri un pavirši biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Svētdiena, 29-01-2012, 21:58 | Ziņojums # 608
Major general
Rīt rīta cēlienā laižu uz "Saules Zivīm" (Vangaži) varavīksnenes pabļitkot. Varbūt kāds grib kompāniju sastādīt? gunsmilie (Man rīt dzimene. Vajag ko svētku galdam un baudai.)

darznieksDatums: Svētdiena, 12-02-2012, 21:18 | Ziņojums # 609
Major
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 94
Nevar dzīvot bez ūdeņiem. Šodien aizslēpoju līdz tuvākai upītei. Visa iekalta ledū, uz ledus neliela sniega kārta, tieši tik daudz lai varētu slēpot. Aizsalis ir gandrīz viss, tikai pāris vietās nelieli lāseņi vaļā.
Laidu ar baudu pret straumi uz augšu, līdz tumsai. Mēnesis šovakar neuzlēca, sanāca brīnišķigs brauciens pa tumsu atpakaļ uz māju (labi, ka vietējos meža celiņus zinu no galvas).

Tuvākajās dienās jāpamēģina tas pats ar slidām.

Pievienots (12-02-2012, 21:18)
---------------------------------------------
Šodien slidoju. Sākums sanāca komisks. No upes krasta bija nolīcis neliel zariņš, kuru nepamanīju. Kociņš ar saknēm cieši turējās zemē, bet ar otru galu izrādījās iesalis ledū. Rezultātā skaists kritiens. Zariņam 2 soda minūtes par klupināšanu, bet es braucu tālāk.
Par ledus biezumu vietās kur ūdens nenāk uz ledus biju pārliecināts, kā nekā uz upes gandrīz pliks ledus un ilgi ir turējies bargs sals.
Tomēr tālāk gāja jautrāk, vienā upes līkumā ar ārēji gludu ledu ielūstu līdz ceļiem, tieku ārā, pēc pāris metriem ielūstu atkal. Kājas slapjas, bet plānoto tomēr noslidoju.
Hokeja slidas ap mīnus 10 grādiem ir kokainas, izmērcētām arī visas šņores aizsalušas. Nost vilkšana bija vesels pasākums, viss sasalis ledus gabalā. Kaut kā novilku un bez piedzīvojumiem veicu ceļu uz mājām.

The Truth Is Out There

MKDatums: Ceturtdiena, 16-02-2012, 13:56 | Ziņojums # 610
Pieredzējis forelists
Tādās pārdomās nonācu, izlēmu padalīties. Vispār stāsts ir par visu šo interaktīvo vidi- forumi, blogi, mājas lapas u.t.t. Tā pēc jēgas- kam tas vispār vajadzīgs un uz kurieni ejam?
No vienas puses it kā informācijas apmaiņa, varu vienā resursā sameklēt sev interesējošo info, no otras puses- cik šī info ir objektīva un derīga? Labi tas varbūt nav svarīgākais.
Cik un kāds resurs tiek uzskatīts par labu, no kā arī atkarīgs apmeklējums un aktivitāte?
Cik saprotu, tad tēma ir visai pakārtots jēdziens, ļaudīm patīk ja notiek kaut kas. Pilnīgi pofig kas, bet notiek. To es saucu par "Vakara ziņu" fenomenu- pietiek uzlikt virsrakstu- "Vai zini kādā krāsā ir VVF apakšbikses" un noiets garantēts. It kā no vienas puse man ir pilnīgi vienalga kādas apenes valkā VVF, bet no otras puses redzot, ka notiek ažiotāža, tak vajag paskatīties un varbūt pat viedokli paust biggrin
Teiksim skatoties uz šo forumu- raksta daži, pieteikušies daudzi. Jautājums- kas lika daļai pieteikties un "sēdēt krūmos" nepiedaloties, cerība ka kāds iedos slepeno upi vai mānekli uz paplātes?
Kašķi te nenotiek- nav interesanti. Oskaram jau teicu izstrādes gaitā, ka tēma visai šaura, kur izvērsties, tomēr kaut kādas aktivitātes notika.
Tagad pats galvenais- vai šādi forumi un visa pārējā interaktīvā komunikācija var aizvietot cilvēcīgu pazīšanos, kopīgu copi, jaunu draugu iegūšanu, vai tomēr tā ir +/- anonīma krāniņa staipīšana lai celtu savu pašapziņu un liktu justies piederīgam kaut kādai komūnai.
Varētu te rakstīt bezgalīgi daudz...nezinu...es kaut kā aizdomājos smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AutomatsDatums: Piektdiena, 17-02-2012, 20:21 | Ziņojums # 611
Sergeant
Ziņojumu skaits: 22
Doma jau pareiza Tev MK!Bet es TE Sev esmu daudz noderigu info atradis,upes un vietas man nevajaga ,lai kads man prieksa saka,tas es pats atradisu,bet so forumu dzivojot un atistoties es labprat redzetu turpmak.NEVARU vairs sagaidit sezonas sakumu,lai normali varetu spiningu izvicinaties,nakti sapnos jau cope radas!:D

Mārtiņš Tipovskis

AndrisDatums: Svētdiena, 19-02-2012, 13:19 | Ziņojums # 612
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
Es tā īsi - nu nekādi forums nevar aizvietot sarunas, diskusijas klātienē, kopēju copi u.t.t. taču ja nav ar ko par forelēm klātienē parunāt (kā man totālam iesācējam), tad LIELS PALDIES par šo forumu!

P.S. Nu jā es arī jau naktī par foreļu copi sapņoju, nesen pirmo virsmēru noķēru :)))

Forele ir skaista...

Ziņojumu laboja Andris - Svētdiena, 19-02-2012, 13:21

AshuksDatums: Pirmdiena, 20-02-2012, 21:47 | Ziņojums # 613
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Veči es ļoti atvainojos,bet man tiešām galīgi nav laika te ieviest kaut kādu aktivitāti vai kaut ko uzlabot ,tāpēc arī saliku tik daudz moderatoru,lai man palīdz. Ļoti atvainojos.

Ar cieņu Ashuks.

UnikisDatums: Otrdiena, 21-02-2012, 13:56 | Ziņojums # 614
Major general
Nesezonas pasivitāte wink Vai tad man atskaitīties, cik reizes es ziemā noslauku putekļus foreļu mānekļiem? wink Vispār man gribētos, lai kāds privātā ezerā salaiž ko līdzīgu ezera forelei, lai var ziemā arī pacopēt. Un atļaut arī atlaist zivi. Lai nav kā maksas dīķos- jāpatur arī 300g forelītes. Bet es gribētu ar kādām 2-3kg un lielākām pastīvēties un atlaist, ja zivi negribas vai maciņš pa plānu wink

Kā tur ir ar tām pālijām Kāla ezerā? Ir kāds arī ziemā kādu pāliju noķēris? Ja viņas tur labi iedzīvotos un ķertos arī ziemā, šis ezers varētu kļūt par manu mērķa ūdenstilpni ledus sezonā wink

UnikisDatums: Trešdiena, 22-02-2012, 10:59 | Ziņojums # 615
Major general
Mans jautajums un Oltes atbilde par Kala ezera palijam: http://fishing.nomad.lv/?p=1253#comments

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 41 no 46«1239404142434546»
Meklēšana: