[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 39 no 46«1237383940414546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
darznieksDatums: Piektdiena, 11-11-2011, 19:37 | Ziņojums # 571
Major
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 94
Statuss: Offline
Šodien pirmā ziemīgā cope. pa dienu solīja pozitīvu gaisa temperatūru, noslinkoju un riņķus neiesilikonēju. Pašā rītā tie sala ciet, pa brīžam sanāca neveikli metieni.
Skaistākais bija vakars, braucu no leišmales mājās un redzēju kā pakāpeniski koki sarmoja kamēr pirms tumsas iestāšanās viss atkal kļuva balts, Skaisti.

ps.
copi pabeidzu Maximā, nopirku par 2.99LVL/kg foreli. Vismaz būs mājiniekiem ataisnojums ka vecais blandās apkārt ar jēgu.

pps
akm gan ir apskaužama morālā noturība, es bez kāta gar upi nostaigāt nevaru, ja nu vienīgi ar laivu nobraukt.

The Truth Is Out There

akmDatums: Sestdiena, 12-11-2011, 00:42 | Ziņojums # 572
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
smile Vai mazums citu veidu kā pārkāpt likumu, Dārzniek. Pavaicā, cik man soda punktu.

Šorīt vēl noskrēju gar berzēm. nārsts šķiet beidzies, likās ka aktīvākais brīdis bij sestdien-otrdien. Diemžēl, diemžēl - rādās, ka ūdens strauji pakrities, ja nebūs tūlīt nokrišņi, tad ziepe liela konkrētajā un varbūt vēl kādās upēs.

esmu apgaismots

EmīlsDatums: Sestdiena, 12-11-2011, 17:37 | Ziņojums # 573
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 49
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/raunas-upe-par-elektrozveju-aiztur-jau-agrak-tiesatu-virieti.d?id=41474079

Bezcerība pārņem, lasot ko tādu... Droši vien pārinieks vēl tagad turpina, jo šie cilvēki, acīmredzot no savām kļūdām nemācās...

darznieksDatums: Pirmdiena, 14-11-2011, 11:05 | Ziņojums # 574
Major
To Emils:
Ar maliķiem recidīvistiem vienīgais, ko darīt, ir publicēt to vārdus, fotoģimjus un sirošanas rajonus internetā vai pievienot MN pielikumu ar vēstījumu ja redzi šos pie upes tad uzreiz zvani 112.

To akm
Es jau teicu ka neesmu morāli notirīgs tongue tāpēc no 1.10 līdz 30.11 izvairos apmeklēt MN 31 punktā minēto upju arī atļautos posmus :D.
BET
varbūt vajadzētu noieties gar savām upītēm un paskatīties pēdu nospiedumus lieguma laikā un pie viena pasargāt upīti.

The Truth Is Out There

jurisonsDatums: Pirmdiena, 14-11-2011, 12:31 | Ziņojums # 575
Private
Ziņojumu skaits: 10
Elektriķii, jā......cūcīgi, bet vakar no drošiem avotiem dabūju zināt, ka vienā mūsu puses foreļupē (mums viņu tikai divas) tieši virs berzes vietām taisās bliezt jaunu hesiņu virsū, ko tas nozīmē tādā mazūdens preriodā kā šoruden paši saprotat........, piz....s kaut kāds! Un tas pilnīgi likumīgi ar pirms desmit gadiem saņemtām atļaujām un saskaņojumiem tipa veco dzirnavu vietā .... Tā kā dzīvoju blakus ziemeļsusējai un katru rītu un vakaru braucu garām Sankaļu hesam (arī it kā vecu dzirnavu vietā ) saprotu ka ar to foreļupi arī būs cauri, kad maz ūdens šie taču aizbliež tos šiberus pavisam ciet - kamēr uzkrāj ūdeni uz leju upe sausa, un ta laiž divas stundas vaļā, līmenis svārstās 0+1.5m. Beigta upe gan augšu no hesa (smirdīgs grāvis), gan uz leju (ūdens nav), tas pats tad to smuko upīti sagaida ((((( tieši no plānotās hesa vietas uz leju 2 km posmā upes kritums ir 9-10m uz 1km, tālāk 4-6m uz km tad var iedomāties kas notiks kad palaidīs turbīnas pēc udens uzkrāšanas. Oficiālās berzes vietas (lieguma sākums)atrodas apm. 3km uz leju no plānotā hesa, bet reāli viņas berzējas tieši sākot no plānotā hesa celtniecības vietas (((((((( VOT TĀĀ
Neesu baigs foreļu fans, mans profils ir sapali un meženes bet rudenī līdz liegumam labprāt pastaigāju pa to vienkārši skaisto upīti un izvelku kādu forelēnu, bet šitādas ziņas kož līdz kaulam......

akmDatums: Pirmdiena, 14-11-2011, 13:17 | Ziņojums # 576
Sergeant
Jā, tādu attieksmi es sāku reklamēt, Dārzniek - ja jums, cilvēki, kāda upe ir tuva sirdij, tad var saņemties un kādu reizi nostaigāt arī bez copenes.
Starp citu - ja staigā mētājot, tad bieži ir tā - cerīga vieta, bet ne piesitiena. Var pat iestāties tāds kā viegls sapīkums.
Savukārt bez kāta tāda abloma nav. Tu ej mierīgi, ievērtē, kā Tu metīsi jau drīz, kur būtu laba metiena pozīcija, kur būtu jātrāpa.... smile
Ja vēl redz kādu lielo torpēdu vai pat zivju dejas, tad jau vispār laime un prieks, vai ne? Ja nu akurāt gribas medīt kaut kādā ziņā, var ņemt līdzi fočuku. Vēlams gan arī aukstais ierocis līdzi. Vai baloniņš. Jāzina vietējā inspektora telefona numurs. Tā kaut kā.

esmu apgaismots

darznieksDatums: Pirmdiena, 14-11-2011, 21:08 | Ziņojums # 577
Major
tieši tā akm, tā vajadzētu darīt. protams labi būtu atrast domubiedrus uz konkrēto upīti, bet tas ņemot vērā forelistu atklātību par savām gaitām ir samērā nereāli.
Situāciju varētu mainīt licencēšanas sistēmas ieviešana, jo es būtu gatavs piemaksāt par kvalitatīvu copi. Tad arī izveidotos budžets kur noalgot kādu inspektoru kas uzraudzītu upi. Licencēšanas sistēma darbojas citās valstīs, par to es uzrakstīju sadaļā cope Slovākijā. Tagad sanāk pacopēt Zviedrijā un tur arī pastāv spēcīga vietējo licenču kārtība.
cry

The Truth Is Out There

EmīlsDatums: Pirmdiena, 14-11-2011, 22:48 | Ziņojums # 578
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 49
Ieraksti copeslietās par licencēšanu, redzēs, ko tauta teiks biggrin

Bet vispār piekrītu, ka mūsu lielākajām un labākajām foreļupēm tas ir vienīgais glābiņš. Mazos strautos gan tas nestrādās, jo tie var normāli uzturēt ne vairāk kā vienu vai divus makšķerniekus nedēļā.

Ziņojumu laboja Emīls - Pirmdiena, 14-11-2011, 22:49

akmDatums: Pirmdiena, 14-11-2011, 23:13 | Ziņojums # 579
Sergeant
Emīl, vienkāršais copmanis dabā nepastāv. Bet par viņa interešu neaizstāvēšanu var nonest daudzus.
Bet Viņa interesēs ir ik dienu paturēt visu, kas vien ļauts MN, tukšot pelnu traukus jūrmalā, nogānīt ikvienu raidījumu vai copes organizāciju, sūdzēties par inspektoru trūkumu... un tad par inspektora uzrašanos, kad tā ir notikusi... tauvas jostas meklējumos izbraukt jebkuru pļavu utml. Komplekta cena - 10 ls gadā. smile

esmu apgaismots

darznieksDatums: Ceturtdiena, 17-11-2011, 20:05 | Ziņojums # 580
Major
Emīl,
Tauta vienmēr gribēs visu par brīvu, kāpēc maksāt ja var dabūt par brīvu utt....... Liela daļa nesaprot vai negrib saprast ka rīt var vairs nekā nebūt.

Latvija nav nekāda īpaša zeme, ja citās valstīs izdomājuši, ka maksas iekasēšana par zveju ir OK un tas darbojas, zivis ir, pats pārliecinājos, tad mums nav jāizdomā jauns divritenis, bet vienkārši kaut kas jāsāk darīt. Ar 10 LVL no copmaņa gadā uz visu valsti ir stipri par maz. Vienkārši pamazam jāattīsta licencētās copes vietas. Protams te nevar tikai iekasēt naudu un nekā nedarīt (man ir aizdomas ka šur tur tā notiek un tas degradē sistēmu), jābūt arī servisam pretīm: inspektoriem maliķu ķeršanai un zivju mazuļu ielaišanai.

The Truth Is Out There

AshuksDatums: Piektdiena, 18-11-2011, 19:16 | Ziņojums # 581
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Sveiciens svētkos!

Ar cieņu Ashuks.

SapalsDatums: Otrdiena, 22-11-2011, 21:54 | Ziņojums # 582
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
kad naf ko darīt un ir pieejami torrenti var pasktīt m/f The River Why... kkas iz mūsu dzīvesveida smile

darznieksDatums: Otrdiena, 29-11-2011, 23:14 | Ziņojums # 583
Major
Nu ko, ja parasti uz šo laiku visi trin ledus urbjus un sniega lāpstas, kā arī klusi ieņirdz par tādiem kā es, kuri vazājās gar upēm vaļējus atvarus meklējot, tad šogad izskatās pilnīgi savādāk
palasot copeslietas.lv ir skaidrs, ka katrs kurš spējīgs turēties pie spininga dosies uz upi pēc forelēm un lašiem cool ,

bet es ar mierīgu sirdi braucu komandējumā un tā šova sākumu neredzēšu. Tiem kuri būs pie upes novēlu:
1. lai aukla salst riņķos
2. lai sniegputenī neredz tālāk par degungalu
3. āķus siekstās

ne asakas tongue

The Truth Is Out There

AutomatsDatums: Trešdiena, 30-11-2011, 10:45 | Ziņojums # 584
Sergeant
Ziņojumu skaits: 22
Pedeja diena nu ir klat,kad liegums turas speka,cerams sogad zivtinas ir lab iznarstojusas uni pasargatas,brakaru bijis maz vai vispar nav bijis,un ja kads bijis tad notverts un sodits un turpinas sanemt sodu!:)

Mārtiņš Tipovskis

akmDatums: Trešdiena, 30-11-2011, 15:12 | Ziņojums # 585
Sergeant
Nolaidies uz zemes, Automāt.
Nārsts vēl turpinās, brakari darbojas, un zemais ūdens līmenis tam visam ir labvēlīgs.

esmu apgaismots

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 39 no 46«1237383940414546»
Meklēšana: