[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
MKDatums: Piektdiena, 02-09-2011, 11:01 | Ziņojums # 526
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Sestās klases Vision 3zone, garums 9,6 pēdas. Diezgan universāls kātiņš, nav nekas izcils, bet copēt var un man ar to pietiek smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Piektdiena, 02-09-2011, 22:43 | Ziņojums # 527
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Man no angļiem nāk viens 9pēdas 6/7 klases kātiņš un pieskaņota spolīte. Varbūt tomēr vajadzēja vēl to 0.6 vai pat 1 pēdu garāku, bet ceru, ka būs OK. Vienu vakaru sadzēros alu un kaut ko nosolīju internetā. Pēctam sāku pētīt, ko esmu nosolījis cry happy

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

vaivadsDatums: Piektdiena, 02-09-2011, 23:02 | Ziņojums # 528
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
rīt uz upi. kur dodos nezinu. kautkur vidzeme/ gan jau tālais gals

UnikisDatums: Svētdiena, 04-09-2011, 09:03 | Ziņojums # 529
Major general
Bija reiz zivīga upe- Aģe. Nez kas šogad ar to noticis- netālu no Mandegām šogad esmu ķēris tikai mazus asarīšus un zemmēra līdaciņas. Vakar vispār nevienas copes. Un tā nav vienīgā tukšā reize šai upē šogad. Pagājušo gadu katrā krācē sēdēja pa zivij ap 15-25cm. Vai nu elektriķu sērga piemeklējusi, vai pagājušā gada karstums, vai vēl kas cits. Žēl... Tik forša upe bija... it kā jau vēl arī ir, bet ja vien zinātu zivju izzušanas iemeslus... Esmu jau šogad pa retai forelītei noķēris, bet tas salīdzinājumā nekas salīdzinoši ar pagājušo gadu.

kraftskDatums: Svētdiena, 04-09-2011, 21:07 | Ziņojums # 530
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 14
Man ar līdzīgi novērojumi par citām upēm - vai nu copju nav vispār vai arī foreļvietās sēž zīmuļi.

KK

SullaDatums: Pirmdiena, 05-09-2011, 17:20 | Ziņojums # 531
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Unikis,

šopavasar biju 2x(aprīļa vidus un beigas), apakšā. Pirmajā reizē tā neko, dažus mērus izmānīju, lai gan laiks sakrita ar varžu nārstošanu un upe bija pilna ar zaļajām, foreles ar tām bij pierijušās. Vispār pēdējos gadus tur braucu tikai agri pavasarī, uz lielajiem brāļiem cerot smile Laba foreļcope tur jau sen kā neeksistē.

vaivadsDatums: Pirmdiena, 05-09-2011, 22:20 | Ziņojums # 532
Major
pabraukājos sestdien pa vidzemei tuvāku un tālāku. tuvākajā zemmēri kaudze. lielo nebija, galīgi lielos nemāku noķert. aizšāvu vēl 100km tālāk. tur vienu ap 30 izķeksēju pusmetrīgā auklas galā. ūdens zems. apskatīju 3 upes. visur tāds vidējs vasaras līmenis. kopā redzēju 6 upes. laikam no retās braukāšanas galīgi roka atsitusies

Pievienots (05-09-2011, 22:18)
---------------------------------------------

atminiet upi. es vēl tur atgriezīšos

Pievienots (05-09-2011, 22:20)
---------------------------------------------
MK saki kur tu dabūji savu autus. izrādās bija aizmirsis savas Cabelas vilnas zeķes un nācās iztikt ar pašizgatavotiem autiem no pārgriezta t-krekla. tik sausas kājas nav bijušas ilgi smile

Ziņojumu laboja vaivads - Pirmdiena, 05-09-2011, 22:19

MKDatums: Otrdiena, 06-09-2011, 11:31 | Ziņojums # 533
Pieredzējis forelists
biggrin līdz patiesībai nonāk izmēģinot smile
Vislabākais materiāls autiem ir flanelis, kādreiz kad nebija vēl pamperu visus mazuļus tina šādos autiņos, par cik man viņu veseli trīs, tad arī autu kalns bija iespaidīgs smile , bet nu jau krājumi sen kā beigušies. Tagad ņemu kokvilnas palagu un sagriežu attiecīgajā izmērā. Uz kājas jāuzvelk pareizā zeķe, tobiš, kas elpo un izvada sviedrus- autā paliek sviedri un kondensāts, bet kāja nosacīti sausa, var staigāt n-tos km arī vājprāta karstumā un justies visai komfortabli smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

vaivadsDatums: Otrdiena, 06-09-2011, 15:13 | Ziņojums # 534
Major
ZEĶES jau bija labas. pet nu autos ir patīkamāk vismaz tagad tā liekas

MKDatums: Otrdiena, 06-09-2011, 18:12 | Ziņojums # 535
Pieredzējis forelists
Autos ir spēks bb

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Ceturtdiena, 08-09-2011, 21:30 | Ziņojums # 536
Major general
MOSP- kas tas par zvēru? ah

kraftskDatums: Piektdiena, 09-09-2011, 22:48 | Ziņojums # 537
Private
Ziņojumu skaits: 14
Tā, tikko apskatīju mk notiekumus par upēm (upju posmiem), uz kurām zivju resursu aizsardzības nolūkā aizliegts būvēt un atjaunot aizsprostus un veidot jebkādus mehāniskus šķēršļus.
Tur ir arī Līgupe posmā no Līgas dzirnavezera līdz Cūkezeram. Bet tagad šajā posmā ir atjaunots pamatīgs aizsprosts un izveidots dīķis. Pavasarī vēl nebija. kātas ir iespējams??? cry

KK

jurriDatums: Sestdiena, 10-09-2011, 08:51 | Ziņojums # 538
Sergeant
Ziņojumu skaits: 31
Es arī biju šokā par to aizsprostu, man jau liekas, ka tur visa tā padarīšana ir nelikumīga. Būs jāpainteresējas Kandavas novada domē, kas tā ir par patvaļu, bet varbūt kāds gudrītis ir pat izsniedzis būvniecības atļauju. surprised

juris

darznieksDatums: Svētdiena, 11-09-2011, 15:24 | Ziņojums # 539
Major
Ziņojumu skaits: 94
Sveiciens tārpotājiem,
Vakar foreļupē noķēru knapmēra līdaku, un tās vēderā bija tikai makšķerāķis, pat taisnā zarna bija tukša.

Lielās foreles jau ieņēmušas nārsta vietas, drīz būs jāpāriet uz līdakām citās upēs.

ne askas

The Truth Is Out There

SapalsDatums: Trešdiena, 14-09-2011, 18:23 | Ziņojums # 540
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Jautājums MK. Sen jau gribēju pajautāt, kas tās Tev par getrām Zviedrijas bildēs? Ir no tādām jēga arī LV apstākļos jebšu tikai tur(kāda funkcija)?

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Meklēšana: