[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 30 no 46«1228293031324546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
aigaigarsDatums: Sestdiena, 18-06-2011, 12:50 | Ziņojums # 436
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
Statuss: Offline
Čau, eMKa. Apsveicu ar atgriešanos. Gaidu kādu pagarāku atskaiti smile

Aigars Bergsons

MKDatums: Sestdiena, 18-06-2011, 18:19 | Ziņojums # 437
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Esmu palicis slinks, bet gan jau kaut ko uzskricilēšu, ja ne te tad savā lapā noteikti smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Sestdiena, 18-06-2011, 18:53 | Ziņojums # 438
Iesācējs
FO palasīju, bildes apskatījos, radās secinājums - vajag vēl kaut ko palasāmu :))
Staprcitu, paldies par ieteikumu mājāsbraucot, biju krietni virs tām mājām un noķēru savu pagaidām lielāko 39cm, turpina peldēt, izmēru ziņā mana labākā foreļcope smile Kaut kur CL ir bildes.

Aigars Bergsons

HuseensDatums: Pirmdiena, 20-06-2011, 14:17 | Ziņojums # 439
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 5
Laba diena! Varbūt esmu kaut ko palaidis garām, bet vai šeit neprasās kāda sadaļa ar labākajām saitēm(linkiem) uz teoriju par foreļu makšķerēšanu? Pēdējās dienās esmu pievērsies info iegūšanai par foreļu spingošanu, kaut ko jau esmu atradis, bet būtu labi, ja kāds varētu arī padalīties varbūt ar adresēm, kur smelties kādu info. Vienkārši nav, kas apstāsta/parāda dzīvē un, jo vairāk viedokļu, jo labāk liekas. Dikti jau esmu apņēmies piemānīt kādu foreli šovasar kaut gan nezinu vai tajā upes posmā viņas atrodas. biggrin

EmīlsDatums: Otrdiena, 21-06-2011, 12:50 | Ziņojums # 440
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 49
Kā ir ar līmeni un ūdens krāsu Gaujas baseinā? Rīt varētu braukt, bet negribas pārāk iebersties. Izskatās, ka arī šodien tur pamatīgi līst...

SullaDatums: Otrdiena, 21-06-2011, 14:50 | Ziņojums # 441
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Emīls,
nu varētu būt nākuši klāt 10-20cm : http://www.meteo.lv/public/27710.html
Bet tas ir nieks pēc tāda mazūdens perioda, zivis tik aktīvākas paliek un drošāk barosies. Man jau ar priecē ar tempers nokritie upēs, vietām pat pa 5 grādiem.

EmīlsDatums: Otrdiena, 21-06-2011, 15:50 | Ziņojums # 442
Lieutenant
Vienkārši bail, ka šodien uzcelsies vēl. Tie ~15cm nākuši klāt līdz astoņiem rītā, bet šodien arī pamatīgi lija. Bail, ka pa dienu var vēl riktīgi uzkāpt. Pagājušogad man tā sanāca, un beigās dabūju copēt pavisam sīka strauta augštecē, bet tur virs 20cm zivju nebija sad

Ja kāds šodien ir bijis, pasakiet, kā ir.

WhitENiggADatums: Trešdiena, 29-06-2011, 18:49 | Ziņojums # 443
Private
Ziņojumu skaits: 2
Sveiki,forelisti! Man te viens jautājums. Tātad pāris nedēļas atpakaļ biju līdz upītei aizgājis. Pie viena koka noķēru 37cm foreli un palaidu vaļā. Vakar arī biju aizgājis uz to pašu posmu. Pielīdu klāt un iemetu tajā pašā vietā,ar cerību,ka varbūt paņems tā pati forele,bet pēc dažiem precīziem metieniem viņa pat neatrādījās. Kādus 20m uz priekšu noķēru 39cm foreli un arī atlaidu. Tad jautājums-vai tas nozīmē,ka tā 37cm forele vairs nav starp dzīvajām? Vai arī viņa ar rotiņu vairs nebūs noķerama? P.S tajā upes posmā reti kurš forelists copē. Maliķi,elektriķi un pārējie ķēmi tur nelien un nemūžam nelīdīs,jo baigie brikšņi,nav nemaz tik viegli tikt pie upes.

EmīlsDatums: Trešdiena, 29-06-2011, 21:40 | Ziņojums # 444
Lieutenant
Neko tas nenozīmē. Iespējams viņa ir aizpeldējusi citur, bet varbūt tup turpat un vienkārši neņem smile

UnikisDatums: Ceturtdiena, 30-06-2011, 22:51 | Ziņojums # 445
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Jautājums MK: Lai tiktu pie šādas bildes, pirms tam jāizlemj, ka zivs tiek paturēta, un tad jāuzdod pa "koko"?

Bilde no www.gofishing.lv

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

vaivadsDatums: Piektdiena, 01-07-2011, 07:17 | Ziņojums # 446
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
es domāju k aar spoguļkameru var to izdarīt. ne jau zivs lēkā visu laiku un spurinās. attiecīgi tad kad es fočēju tad man ir kadri 10-15 un dažreiz kāds sanāk. pa gadu ir 2-3 labas bildes

UnikisDatums: Piektdiena, 01-07-2011, 09:31 | Ziņojums # 447
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Tā zivs taču pamuktu, atrodoties ūdenī.

Es parasti foreli izvadu forsējot un uztveru ar tīkliņu. Paeju zivij pretī vai līdzi. Ja būtu jāpanak, kamēr zivs piekūst, nāktos ilgi kausēt. Piemēram, 37cm puskilo foreles "izvadīšana" man pēdējā copē aizņēma 10-15 sekundes. Metu pret straumi bedrē, kas izveidojusies pār koku krītošā putojošā ūdenī. Foreli vilku pa straumi uz leju, un tai brīdī, kad tā atradās man blakus, kustībā to iesmēlu tīkliņā. Mana forele nestāvētu mierā, ja mēģinātu fočēt, jo nepaspēj piekust. Ir dzirdēti varianti, ka strauji jāiepūš elpa mutē un zivs uz brīdi apdulst un paliek mierīga... Neesmu praktizējis...

Patīk šī bilde, tāpēc gribētos dzirdēt MK stāstu.

Vai tik MK nav atkal kādā ziemeļzemju tūrē?

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

aigaigarsDatums: Piektdiena, 01-07-2011, 11:48 | Ziņojums # 448
Iesācējs
Drīz jau būs atpakaļ ...

Aigars Bergsons

SullaDatums: Piektdiena, 01-07-2011, 18:32 | Ziņojums # 449
Pieredzējis Forelists
Quote (Unikis)
Ir dzirdēti varianti, ka strauji jāiepūš elpa mutē un zivs uz brīdi apdulst un paliek mierīga..

gigi, droši vien pirms tam jāizstrebj 7% 2l alus bamslis

SullaDatums: Piektdiena, 01-07-2011, 18:35 | Ziņojums # 450
Pieredzējis Forelists
Bet ja ir kvalitatīva dslr kamera tad nav problēmu seklūdenī nofočēt dzīvu foreli vēl uz āķa, pat kustībā, būs tikai dinamiskāki kadri.

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 30 no 46«1228293031324546»
Meklēšana: