[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 29 no 46«1227282930314546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
aigaigarsDatums: Pirmdiena, 06-06-2011, 13:48 | Ziņojums # 421
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
Statuss: Offline
Līdz tiesībām vēl pāris nedēļas. A par suņiem nevajag mācīt, zinu kā tas jādara, bet vienalga nepatīk.

Aigars Bergsons

aigaigarsDatums: Trešdiena, 08-06-2011, 00:17 | Ziņojums # 422
Iesācējs
Drīz, drīz, drīz, pavisam drīz beeeeeidzot tikšu, mani tik tas trakais lietus baida, cerams negāzīs traki un zibens nebūs.... Labi, jāiet 5as stundiņas pagulēt :))

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Trešdiena, 08-06-2011, 09:06 | Ziņojums # 423
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Tu zini- neredzu no kurienes varētu rasties lietus: http://www.sat24.com/frame.php?html=homepage

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

SullaDatums: Trešdiena, 08-06-2011, 11:38 | Ziņojums # 424
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Unikis,
vellos, praktiski visā eiropā smuki mākulīši, tik pie mums prožektors! angry

aigaigarsDatums: Trešdiena, 08-06-2011, 18:08 | Ziņojums # 425
Iesācējs
Nu, nu... pēc copes tā uzgāza, likās, ka mašīnai priekšējais stikls izbirs, tādas lāses biggrin
Nezinu, priecāties vai nožēlot, ka tajā brīdī necopēju. Gan jau būtu labi ķēries, bet tomēr tādā lietū ....

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Trešdiena, 08-06-2011, 21:13 | Ziņojums # 426
Major general
Es pasekoju līdzi mākoņu stāvoklim no satelīta dienas laikā. Interesēja. Principā mākoņi var rasties ne no kurienes surprised

SapalsDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 10:59 | Ziņojums # 427
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 24
Uniks, MK !!! Gribēju painteresēties, kāda tipa auklas izmantoja sportisti foreļošanas čempī, sevišķi krievu sportisti, varbūt izdevās redzēt???

UnikisDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 18:24 | Ziņojums # 428
Major general
Krievi un baltkrievi pamata izmantoja luminiscejosi spilgtas 0.16 mono auklas (man ta likas un ari Olte par to mineja. Diametrs varbut atskiras), bet tas tapec, ka gaja uz sikajam audzetavas forelitem. Manis tiesajamais baltkrievs gan izmantoja 0.16 fluorokarbonu, kaut gan ikdiena copejot ar +/- 8LB pito un fluorokarbona lideri. Esmu tadas luminiscejosas krasas mono manijis japanu razotajiem.

aigaigarsDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 20:00 | Ziņojums # 429
Iesācējs
Veči, aaa uuuuuu, vajadzīga palīdzība. Pēdējos divus gadus forelēs gāju ar Daiwa Exceler 210cm 3-21g. Apnika, ka paņem normāla forele, pat lielākā - 39cm un es viņu tikai knapi jūtu. Beidzot esmu gatavs pirkt jaunu kātu. Garumu 210-240cm, testu līdz 12g apmēram. Laikam neko pārāk dārgu nē, līdz 40ls, jo pārāk pavirši izturos pret inventāru, pa tiem brikšņiem smalku rīku ātri salauztu. Tad jautājums - vai tajā cenā ir kaut kas labāks dabūjams priekš forelēm/micro jiga/UL par Elite Micro Jig, vai Elite Zander light?
Paldies! wink

Aigars Bergsons

AshuksDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 20:49 | Ziņojums # 430
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
VEČI palīdzat. biggrin Kā to foreli sagatavot ,lai varētu likt uz maizītēm? Saprotu sasālīt,sapiparot u.t.t. ,bet cik tas ir droši.
Nav tā,ka kkādus tārpus var dabūt?

Ar cieņu Ashuks.

SullaDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 21:58 | Ziņojums # 431
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Ashuks,
Es sajaucu rupjo sāli ar cukuru 3:1 proporcijā un filejas ar visu ādu apviļāju tajā maisījumā, cik pielīp tik ar vajag. Bet tas pie nosacījuma ja zivs vismaz ap 40cm. Ja knapmēriņš, tad protams filejiņa plāna un tā var arī pārsālīt. Notur vēsumā, pēc 6h var jau smērēt maizes. Pipariņi, citroniņš, sīpoli, dilles pēc gaumes. 100% droši tas nav, lai gan ihtiologi jau mierina ka lašveidīgajās reti sastopami cilvēkam bīstami parazīti. Bet tā kā mazsālītus ēd pat zandartus un vimbas.. Tāpēc drošāk ir C&R, gan pašam lielāks baudījums nekā tās pāris maizītes, gan foreļu populācijai mazāka skāde.

namejsDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 21:59 | Ziņojums # 432
Private
Ziņojumu skaits: 4
Labāk viņas neēd,dabūsi vēl foreļu encefalītu biggrin !

AshuksDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 22:20 | Ziņojums # 433
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Cerams ,ka nē...:D Nu pirmais mērs un gribās nogaršot paša +vēl savvaļā ķertu un augušu foreli..Vairāk šosezon neņemšu... Esiet mierīgi biggrin

Ar cieņu Ashuks.

RSDatums: Piektdiena, 17-06-2011, 13:16 | Ziņojums # 434
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
Kā ar līmeni centrālvidzems upītēs? 6dien jabrauc, bet baida tas 5dienas vakara negaiss ko sola, ka nesaceļas līmenis un dulķis?

SapalsDatums: Piektdiena, 17-06-2011, 18:13 | Ziņojums # 435
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
2dn un šodien biju Vidzemes upelēs, līmenis ir katastrofāli zems un foreles ir nolīdušas sazin kur. Vienā upelē praktiski "sausa" gultne ar dažām pļanskām. Domāju, ka lietu vajaga kā ēst!!! cry

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 29 no 46«1227282930314546»
Meklēšana: