[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 28 no 46«1226272829304546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
EmīlsDatums: Piektdiena, 03-06-2011, 20:48 | Ziņojums # 406
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 49
Statuss: Offline
Ar to copi, Aigar, ir tā, ka ja neaizbrauksi, tad tiešām neko nenoķersi biggrin

Kopumā man šķiet, ka mākoņainās dienās ķeras nedaudz labāk. Tāpat karstā un sausā laikā, kad līmenis zems, es neieteiktu braukt uz mazām upītēm.

Ziņojumu laboja Emīls - Piektdiena, 03-06-2011, 20:56

JolkinsDatums: Piektdiena, 03-06-2011, 22:30 | Ziņojums # 407
Private
Ziņojumu skaits: 9
Vispār te nu iedarās:
"You miss 100% of the shots you never take." - Wayne Gretzky

guntisssdDatums: Piektdiena, 03-06-2011, 22:38 | Ziņojums # 408
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
Vaivad, būtu labāk tiešām pasauļojies un suni izvedis papeldēties. meiģināju pa dienu Tevi sazvanīt, biji ielīdis laikam baigā D smile No kurienes duļkis? Varbūt atkāl kāds sūdus taisa?

Ziņojumu laboja guntisssd - Piektdiena, 03-06-2011, 22:44

vaivadsDatums: Piektdiena, 03-06-2011, 22:53 | Ziņojums # 409
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
nezinu no kurienes duļķis tādā mazā upelē kuru var pārbrist ar vienu soli

SullaDatums: Piektdiena, 03-06-2011, 23:11 | Ziņojums # 410
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Quote (vaivads)
nezinu no kurienes duļķis tādā mazā upelē kuru var pārbrist ar vienu soli

nav kāds hes augšā palaidis ūdeni? Šitā mums bija vienreiz septembra beigās Aģē, braucot garām no citām upēm. Piestājam pusdienlaikā, super ūdens, augšā krastā pļaviņā paēdam, nosnaudīsim kādu stundiņu turpat(bijām 2dienniekā), tad ejam atpakaļ uz upi, a tur bļā! Līmenis pa m augšā un kapija ar pienu! Maitas hesinieku ūdeni palaiduši, tā vot nogulējām biggrin

vaivadsDatums: Piektdiena, 03-06-2011, 23:59 | Ziņojums # 411
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
nav gan hesa. grāvelis

SullaDatums: Sestdiena, 04-06-2011, 00:02 | Ziņojums # 412
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
nu bebri dažreiz darbojoties var sacelt pamatīgu duļki, īpaši ja tik maza upele kā saki, a varbūt kāds pajauca bebru dambi.

MKDatums: Sestdiena, 04-06-2011, 08:18 | Ziņojums # 413
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Nevajag nemaz neko jaukt. Pavasaros vecie bebri jaunuļus dzen prom, tad tie brīnumi klimst gar upi un meklē jaunas vietas, būvē jaunus dambjus, reizēs vietās, kur nekad dambis nav bijis. Tās darbības rezultātā ūdens tiek saduļkots pamatīgi. Pašam pāris reizes tā gadījies, ej gar upīti, bet ūdens paliek ar vien duļķaināks un duļķaināks, nevaru saprast, kas par riekstiem, jo lietus tak nav bijis. Tad nonāku pie pilnīgi jauna dambja, dambīša, bet duļķis no tā nāk pamatīgs. Virs dambja ūdens kā bērna asara :). Tā lūk arī var būt.

Es gan, neskatoties uz visu japāņu ripu pie debesīm, braukšu izstaigāties. Iespējams viena no pēdējām copēm LV šogad. Jāiemēģina jaunā telts, vismaz jāuzceļ, jāpiemeklē un jāsalāgo mm štrumiņi un tad jau 8.06. pār pa dīķi un atgriezīšos laikā pa mēnesi (vismaz) atpakaļ.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Svētdiena, 05-06-2011, 06:55 | Ziņojums # 414
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Tas mākoņainais un lietainais laiks ar katru dienu tik atkāpjas, pirms dažām dienām solīja 6dien, tad 7dien, nu jau tik 3dien. Viss, man pacietība vairs netur, rīt jau šajā laikā es bradāšu pa/gar upīti smile

Aigars Bergsons

MKDatums: Svētdiena, 05-06-2011, 08:46 | Ziņojums # 415
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Nu tā, biju aizlicies uz upīti, kur neesmu gadus 5 vismaz bijis, kolēģis gan diezgan bieži piebrauc un uz mm arī šo to pavelk. Respektīvi zivis tur ir un smukas zivis smile Līdz 18tiem mētājam turpat pļavā mm, dažādos kātu un auklu salikumos (man nokviecās spole, kolēģis laipni piedāvājās izlīdzēt) uzceļu savu jauniegūto vienvietīgo telti, liekas nedaudz pašauri pēc 1,5-2vietīgās kupolnieces, bet ir pat ļoti OK. Pārģērbjamies un lienam upē, pareizāk sakot - es lienu, kolēģis nobrauc zemāk lai nāktu man ar mušu pretī. Šinī upes posmā neesmu bijis, kolēģis vien nobrīdina- novilksies asarus, bet ja ņems forele, tad liela, nu ko labi OK.
Pēc pāris stundu copes biju noķēris asarus (ļoti daudz, nu tiešām ļoti daudz), bet visi tādi - ne lielāki pa sprīdi, pārsvarā pussprīdis- kārtīgi zirgazobi. Vienu līdaķeli un raudu. Raudai arī rotiņā āķis mutē. Redzēju, kur šamā kaut ko savāca no ūdens virsmas, uzmetu un galā biggrin
Asari nāca ar intensitāti- 3 metieni/1 zirgazobs. Met kur gribi- straumes galā, straumē, smukā pacerē- svītraino reiss. Neviena foreles iznāciena, ja nezinātu, ka šeit tiešām mīt foreles, nodomātu, ka kolēģis pirms Zviedrijas brauciena nolēmis mani izāzēt biggrin
Šobrīd jau copēju pēc principa- noķert kaut vienu foreli- vienalga cik lielu biggrin :D , bet tie svītrainie ķēmi ir visur. Gadās izvilkt arī pārīti stabilus 300gr svītraiņus, likās nu ta beidzot, bet pēc stiepiena jau skaidrs- kārtējais matrozis.
Galu beigās tomēr divas forelītes piemānīju, abas tika novērotas uzlasot tādas pavisam sīkas gaiši zaļas viendienes. Tālākais tehnikas jautājums smile
Satieku kolēģi- šim uz mm nevienas foreles, pāris negribīgas copītes uz sausiņu un asari. Lai gan upītē līmenis zems, bet upīte ir samērā duļķaina, redzu pāris atjaunotus bebru dambīšus, arī kolēģis izbrīnīts par ūdens duļķainību, bet saka, ka uzmauks viens jauns dambītis, kas pagājušo nedēļu vēl nebija. Tā kā , kā jau minēju iepriekšējā postā- ūdens duļķainība no jaunajiem bebru dambjiem.
Lūk tā ... smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Svētdiena, 05-06-2011, 23:20 | Ziņojums # 416
Iesācējs
Sāk jau kaitināt. Rīt izrādās te dzimšanas diena vienam, redz, nevarēšot pakaļ atbraukt, b*** nebūtu tie pāris tizlie suņi pa ceļam, 3x jau būtu ar riteni aizminies.....

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Pirmdiena, 06-06-2011, 00:05 | Ziņojums # 417
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
aigaigar-> Nopērc 3 baloniņus pipargāzi- tie, kas šauj ar strūklu un "ņem" arī suņus. Ir nācies izmēģināt- sunim negaršo un acīs lielu devu negrib biggrin

No drošībaas- veikli jānokāpj no velo un tas visu laiku jāpārvieto sev priekšā, lai atrastos starp Tevi un suni.

Suņiem nepatīk spērieni pa galvu braucot. Suns skrienot ātrāk pa 40km/h nespēj efektīvi uzbrukt... happy

Izgatavo normālu šķēpu kā krustnešu laikā Anglijas bruņinieku čempionātos. Ja suns ir palaists "sabiedriskā vietā" vai uz publiskā ceļa bez pieskatīšanas, Tu drīksti izmantot visdažādākās pašaizsargāšanās metodes suņa neitralizēšanai. Esi radošs admin

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

aigaigarsDatums: Pirmdiena, 06-06-2011, 00:16 | Ziņojums # 418
Iesācējs
Nu Tev idejas biggrin Tā nevar, saimnieki ģimenei pazīstami, es jau īsti nezinu kāds tas suns ir, bet riskēt negribās. Un vispār man lopiņus žēl, viņš jau tikai māju aizsargā, ko es iešu mocīt viņu... Ātrāk jātiek pie tiesībām pašam un būs miers, paņemšu mašīnu pats biggrin

Aigars Bergsons

Ziņojumu laboja aigaigars - Pirmdiena, 06-06-2011, 00:19

JolkinsDatums: Pirmdiena, 06-06-2011, 00:18 | Ziņojums # 419
Private
Ziņojumu skaits: 9
Galvenais pielieto C&R, citādi vēl nākošajās reizēs ceļā uz upi nāksies sastapt nikno saimnieku biggrin

UnikisDatums: Pirmdiena, 06-06-2011, 08:26 | Ziņojums # 420
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Nu tad izmanto variantu ar velosipēdu starp Tevi un suni. Tik sakārto kātu tā, lai ātras darbības rezultātā to nesalauztu. Kad tuvojies sunim, nokāp jau iepriekš no velosipēda un stum to pie rokas. Grūtāk tad, ja satiec 2 lielus suņus vienlaicīgi. Kamēr Tu vēl tiesības nokārtosi... happy

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 28 no 46«1226272829304546»
Meklēšana: