[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 26 no 46«1224252627284546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
UnikisDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 22:47 | Ziņojums # 376
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Ja upe dziļāka- augšstilbs līdz viduklis, droši var ar brienambiksēm brist pa upi- suns klāt nelien, jo ūdenī nejūtas saimnieks. Ja grib piepeldēt, var viegli neitralizēt wink

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

SullaDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 23:45 | Ziņojums # 377
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Quote (aigaigars)
Jūs nu gan riebīgi esat, es labāk izmantotu Akmens variantu.

nemaz neesmu riebīgs, dabu un dzīvniekus mīlu, tik nicinu tādus suņsaimniekus kas ļauj saviem mīluļiem brīvi skraidīt pa neiežogotu teritoriju. Un pie mums tā ir ļoti liela problēma. Sniegotās ziemās kā pēdējas 2 šādi savā vaļā palaisti kranči saskādē lērumu stirnu, kuras nespēj pa dziļo sērsnaino sniegu aizmukt. Zinu ka mednieki drīkst vēsa mierā nošaut suni kas cik tur m(100?) tālu aizskrējis no mājām bez saimnieka uzraudzības. Un es jau nu nekad nebarošu ar desmaizēm šādus civilizētos canis lupus, kurš kas zina ziemā pamielojies ar nespēcīgu stirniņu.

aigaigarsDatums: Ceturtdiena, 19-05-2011, 12:17 | Ziņojums # 378
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Nu nez, man par šo tēmu ir citas domas. Būtu suns, kas skraida pa mežu viens un plosa mežazvērus, nevis šautu suni, bet saimniekam kājā kādu svina gabalu ielaistu. Nu tas jau pārspīlēts, bet nu nejau suns vainīgs, ja saimnieks ir &%^*)(^)(*&^&().

Aigars Bergsons

SullaDatums: Ceturtdiena, 19-05-2011, 18:24 | Ziņojums # 379
Pieredzējis Forelists
Nu kāds ir bijis pēdējās dienās copēt Vidzemē? Es jau atcēlu 2 braucienus, ienāca infa ka manās upēs baisā kapija no lietiem..

akmensDatums: Ceturtdiena, 19-05-2011, 19:13 | Ziņojums # 380
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Nav būts,es arī šodien atcēlu braucienu šā paša iemesla dēļ. sad

SapalsDatums: Piektdiena, 20-05-2011, 09:23 | Ziņojums # 381
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Vakar biju, sākumā likās, ka būs auzas, jo līmenis bija paliels un ūdens tāds duļķains, bet pret vakaru pēc koku miturma līnijas varēja redzēt, ka līmenis strauji krītās. Kopumā cope bija laba, tik grūti bija to vizuli dabūt prezentablā dziļumā. Vienam zemmēram āķis no iekšpuses izdūrās caur aci, īsti nesaprotu kā rīkoties tādās situācijas- laist vaļa(cik reālas iespējais viņai izdzīvot) vai humānu apsvērumu dēļ paturēt, bet tad atkal sanāk ka esmu slikatais zēns?

MKDatums: Piektdiena, 20-05-2011, 22:04 | Ziņojums # 382
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Zivis, arī foreles izdzīvo arī pēc vēl lielākām traumām. Ir gadījušies visādi brīnumi, ar vienu aci, bez puses no žokļa un tamlīdzīgi. Otrs, un ko tu darīsi ar to zemmēru? Barosi kaķim, cepsi vai filēsi uz maizītēm??!! Ja būs lemts izdzīvot, tad izdzīvos, ja nē tad ar to barības ķēde nebeigsies.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

namejsDatums: Piektdiena, 20-05-2011, 22:19 | Ziņojums # 383
Private
Ziņojumu skaits: 4
Man arī pirmdied viena ierija nr.2 mepiņu kā līdaka,riktīgi rīklē.Lai gan āķi man bez atskabargām,bija pagrūti atbrīvot.Bija knaps mērs,palaidu vaļā,kādas 10min.veroju kā viņa kūņojas straumē.95% sad

UnikisDatums: Ceturtdiena, 26-05-2011, 22:12 | Ziņojums # 384
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Nu laiciņš šonedēļ tā neko... vējains, ūdens gana duļķains...

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Piektdiena, 27-05-2011, 10:15 | Ziņojums # 385
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Būs interesanti mači biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

EdmundsDatums: Pirmdiena, 30-05-2011, 10:22 | Ziņojums # 386
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
MK, apsveicu ar veiksmīgo startu sacensībās! Ceru, ka ieliksi te kādu, kaut vai nelielu, aprakstu par to kā gāja.

Upe pieder pati sev

vaivadsDatums: Otrdiena, 31-05-2011, 20:49 | Ziņojums # 387
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
kā ir ar copi šajā karstajā laikā? piektdien jau sola mērenu siltumu. ir kautkāda cerība, ka varētu izrauties uz upi. kāds varētu pakomentēt?
Gunti?!

guntisssdDatums: Trešdiena, 01-06-2011, 10:02 | Ziņojums # 388
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
vaivad, pats vēl nezinu par piektdienu, bet cerība ir vienmēŗ. varētu būt viendienīšu masveida izlidojums, tā ka brīvdienas varētu būt jautras whistling

vaivadsDatums: Trešdiena, 01-06-2011, 11:06 | Ziņojums # 389
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
vai ta tik agri. pagāšgad laikam bija tieši pāris dienas pirms līgo. neko nenoķēru tajā izlidojumā

SullaDatums: Trešdiena, 01-06-2011, 15:16 | Ziņojums # 390
Pieredzējis Forelists
vēl gan nelido viendienes lielās, notusēju pie vienas Gaujas pietekas iepriekšējo silto nakti, nikā, klusums. Rīts ar kā pamiris, tik vēlāk saulītei parādoties zemmēra alatītes odiņus ķerstīt sāka.

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 26 no 46«1224252627284546»
Meklēšana: