[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 25 no 46«1223242526274546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
akmensDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 22:54 | Ziņojums # 361
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Statuss: Offline
Ērces arī?

MKDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 23:01 | Ziņojums # 362
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Nezinu, tas ir zviedru, ziemeļu zviedru, ja tā vat teikt autentiskais produkts, bet ziemeļos ērču nav...

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

RSDatums: Otrdiena, 17-05-2011, 21:21 | Ziņojums # 363
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
njā brīvdienās sanāca ložņat pa mežiem un pārliecinājos ka pret odu/ērču līdzekl vajadzētu lietot arī pavasarī, nopriecājos ka odu maz, bet mājās atrodot 3 ērces piezīdušās nekādā sajūsmā vairs nebiju, labi ka vēl skaitos potējies, vēl domāju vai šogad uz to ietaupīt, nu šis jautājums ir atkritis biggrin

MKDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 00:24 | Ziņojums # 364
Pieredzējis forelists
Tieši pavasarī, kad paliek siltāks ērces ir visaktīvākās un tad arī teorētiski ir vislielākā iespēja atrauties kaut ko nelabu. Katru sezonu nolasu no sevis ap padsmit šiem riebīgajiem kukaiņiem, pa krūmiem jau ložņāju stipri ilgi, tāpēc kopējais skaits varētu būt ap 300gb. biggrin . Teorētiski man jābūt jau mirušam priest , jo neesmu potējies un arī netaisos to darīt smile Pa lielam tas ir uzpūsts burbulis, kam pamatā ir bizness, bet tiešām pastāv risks saslimt, ja neesi dabas/meža bērns. Šinī sakarā man ir sava teorija, kas pa lielam ir zinātniski pierādīta...
Šis nav aicinājums nepotēties!!! doctor

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 08:12 | Ziņojums # 365
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Es ar visu laiku nebiju potējies, bet nesen padevos lielo baidītāju ietekmei un šopavasar vienu poti jau uztaisīju, un tuvākajās dienās ir jātaisa otra.

Nu kā sportistiem ar gatavošanos čempim? Pats izlēmu nepiedalīties, bet ir doma aizbraukt 4. un 5. jūnijā ievērtēt, kā viss notiek.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

SapalsDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 19:21 | Ziņojums # 366
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Ērces, ar tām kaut kā ir jāsadzīvo, bet vai kādam ir bijusi saskarsme ar agresīviem zvēriem, kaut vai kuili, suni utt? Godīgi teikšu šitas jautājums mani vienmēr biku biedē ieejot brikšņos. Šodien delfos izlasīju, ka ir manīts lācis Kokneses apkaimē surprised .

MKDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 19:50 | Ziņojums # 367
Pieredzējis forelists
biggrin suņi, ja vien nav savā teritorijā nav bīstami, jo tikai rej, es gan izvēlos posmus bez mājām un šiem vaukšķošajiem cilvēka draugiem smile , meža kuilis paņems vagu pirms vispār būsi sapratis par viņa klātbūtni biggrin . Ir upītes otrā krastā redzēts vilks, briedis ar ko gandrīz sabučojāmies biggrin , mežā nav no kā baidīties, jābaidās ir pilsētā...;)

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 21:13 | Ziņojums # 368
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Vot šī ir lieta, kas mani attur no nezināmu upes posmu pārbaudīšanas vienam. Pazīstamās vietās kaut kā savādāk, drošāk. Suņus gan vienmēr respektēju un eju ar lielu līkumu, kaut vai patālu no mājas. No pārējiem tā īsti nebaidos, vienīgi tikai no tā ieraudzīšanas-sabīšanās brīža, īsāk sakot, man ir fobofōbija biggrin Nu, protams, vilku un lāci negribētos satikt, arī kuili nē, kaut vai neko nedarītu, nepatīkami, ja nu vienīgi pa lielu gabalu. Labāk tomēr stirniņas, zaķīši ... :))))

Aigars Bergsons

SullaDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 21:36 | Ziņojums # 369
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Quote (MK)
Tieši pavasarī, kad paliek siltāks ērces ir visaktīvākās un tad arī teorētiski ir vislielākā iespēja atrauties kaut ko nelabu. Katru sezonu nolasu no sevis ap padsmit šiem riebīgajiem kukaiņiem, pa krūmiem jau ložņāju stipri ilgi, tāpēc kopējais skaits varētu būt ap 300gb. . Teorētiski man jābūt jau mirušam , jo neesmu potējies un arī netaisos to darīt Pa lielam tas ir uzpūsts burbulis, kam pamatā ir bizness, bet tiešām pastāv risks saslimt, ja neesi dabas/meža bērns. Šinī sakarā man ir sava teorija, kas pa lielam ir zinātniski pierādīta... Šis nav aicinājums nepotēties!!!

hm nu dikt saskan mūsu viedokļi šajā jautājumā! smile Ar neesmu potējies, agrā bērnībā izslimoju ko līdzīgu vieglam meningītam, bet tikpat labi tas varēja būt arī encefalīts(zinot padlaiku medicīnas kvalitāti). Domāju man ir izveidojusies imunitāte, jo ērces bijušas milzīgā daudzumā, vienreiz pat 5 uzreiz, pa sezonu desmitiem. Un no rajoniem ar augstu inficēto ērču procentu. Neticu ka neviena no tām nebija inficēta. Bet lai vai kā citiem neiesaku riskēt ar nepotēšanos, man viens attāls radinieks savulaik ar šo kaiti ir nomiris..

SullaDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 21:39 | Ziņojums # 370
Pieredzējis Forelists
Quote (Unikis)
Nu kā sportistiem ar gatavošanos čempim? Pats izlēmu nepiedalīties, bet ir doma aizbraukt 4. un 5. jūnijā ievērtēt, kā viss notiek.

tur noteikt jāaizbrauc pirmajā nedēļā pēc čempja, kādam tak jāpacopē ielaistās zivtiņas, kuras būs jau bik aklimatizējušās un nomierinājušās no pūļa kņadas biggrin

Ziņojumu laboja Sulla - Trešdiena, 18-05-2011, 21:40

akmensDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 21:46 | Ziņojums # 371
Lieutenant
Ja paredzams iet gar mājām,tad vienmēr ir līdzi desmaizes.Pagaidam ir līdzējis,mēs draudzīgi padalāmies biggrin Pārējie meža zvēri mūk,no tuvākas vai tālākas distances.Vienreiz gan bija nelāgi ap dūšu.Atgriežoties pēc copes pie mašīnas(lielā krēslā) ,ievēroju,ka pa manām aizejošām pēdām(staigna smilts)ir gājis vilks.

Pievienots (18-05-2011, 21:46)
---------------------------------------------
Arī es neesmu potējies,sieva mediķis paskaidroja ,ka pēc potēšanās iespēja saslimt ar encefalītu mazinās tikai par 20%.Pagājušo gad pirmo ērci salasīju 29.martā.Pa sezonu 2-3 katru gadu piesūcas.Tpu tpu,tpu pagaidam domāju biggrin ,ka esmu vesels.

SullaDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 22:04 | Ziņojums # 372
Pieredzējis Forelists
Quote (aigaigars)
Labāk tomēr stirniņas, zaķīši

ah tu zaķu mīļotājs? biggrin Man jau liekas ka visbiežāk nākas sabīties no bebra astes plīkšķināšanas, vismaz man. Vai arī lielajām gaurām, kuras ligzdo/barojas pa nelielām upēm un iztraucētas teš pa straumi uz augšu, lai pēc pārsimt metriem atkārtotu šo skrējienu biggrin Vienu maija dienu pie Mergupes ar dažu stundu un pāris km intervālu redzēju gan vilka gan lūša pēdas upes mitrajās smiltīs, vēlāk vakarpusē pat aļņa milzu ķepu. Visu smuki sabildēju toreiz, jo pēdas kā no grāmatas, vot vajadzētu vēl ieskenēt tos kadrus, varētu ielikt te smile Bet neatceros ka toreiz būtu izjutis kaut mazāko satraukumu, jo labi apzinājos ka šie dzīvnieki mani saož, sadzird pa lielu gabalu un pazūd no mana redzesloka krietni ātrāk lai tos pamanītu.

Quote (akmens)
Ja paredzams iet gar mājām,tad vienmēr ir līdzi desmaizes.Pagaidam ir līdzējis,mēs draudzīgi padalāmies

oi kāds labdaris, gribētu redzēt vai šādi varētu piekukoļot pārīti kaukāziešus no kuriem nesen muku pie vienām mājām Amatas stāvkrastā biggrin Man pasen viens vecs forelists žēlojās ka viens bobis tam saplēsis zābakus, vienīgos, cope tai dienā pagalam! Un ieteica man pirms apiet kādas mājas krastā, ielikt kabatā pāris dūres lieluma akmeņus. Pat niknākie suņi baidoties no mesta akmeņa, un ja vēl trāpa pa ribām, tad mūkot asti ierāvuši. Dažas reizes izmantoju šo triku, ziniet nostrādā, vienreiz tik nācās mest otru akmeni. Bet ne vienmēr atceros šo aizsardzības tehniku biggrin

akmensDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 22:12 | Ziņojums # 373
Lieutenant
Nevis labdaris,bet vēlme saglabāt weiderīšus veselus.

MKDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 22:19 | Ziņojums # 374
Pieredzējis forelists
Sulla, tiešām akmenis pa ribām strādā, pārbaudiīts! smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Trešdiena, 18-05-2011, 22:38 | Ziņojums # 375
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Jūs nu gan riebīgi esat, es labāk izmantotu Akmens variantu. smile

Aigars Bergsons

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 25 no 46«1223242526274546»
Meklēšana: