[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 24 no 46«1222232425264546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
SullaDatums: Svētdiena, 15-05-2011, 14:22 | Ziņojums # 346
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Statuss: Offline
Quote (MK)
No savas puses varu pateikt tikai to, ka CL forumā sadaļā "Foreles" vairs neko nerakstīšu, lai tas plānprātiņš veido savu tikpat aprobežoto atbalstītāju pulku. Netaisos komunicēt ar idiotiem.

pievienojos

Quote (MK)
Par apmaldīšanos :). Man ir gadījies pie trijām upēm ieraut "auzās". Pirmo reiz izdomāju, ka vajag iet atpakaļ pa taisno caur mežu. Teorētiski pēc 2km vajadzētu iziet ārā uz ceļu. Kad trešo reizi nonācu pie zīmes, kas aicināja nekurināt mežā uguni, sapratu, ka esmu "auzās". Ir viena upe, kas met diezgan pamatīgas garas cilpas, ceļš it kā ir tikai 300-400m attālumā no upes, bet ir tur viena īpaša cilpa, ja izdomā no tās iet ārā uz ceļu, kam teorētiski jābūt upes kreisajā krastā, bieži sanāk nonākt atpakaļ pie upes un pie tam straume tek uz otru pusi. Pirmo reizi, kad uzrāvos, galīgi apjuku, jo sajūta tāda, ka esi upes otrajā krastā, bet upi tak neesmu šķērsojis Tā man ir sanācis vismaz reizes trīs, lai gan zinu ka tur ir tā viltīgā cilpa.

man gadijies apmaldīties tik vienreiz, pasen tas bija 90.g. vidū. Vakarā kad jau krēsloja, nolēmu uz šosejas iziet nogriežot it kā nelielu(pēc kartes) meželi. Sākumā tā neko, bet drīz parādas peļkes, tad jau mazi dīķīši, starp kuriem jālaipo pa ciņiem, saprotu ka esmu iemaldījies bebru apludinātā mežā, sāk zust orientieri(tumš jau), ūdens dziļums pieaug, padziļākā vietā kur bebriem "transporta" kanāls piesmeļu zābaku, sākas izmisums, jo saprotu ka rinķoju uz vietas. Lab ka atradu sausāku vietu zem egles kur uzkurināt ugunskuru un apžāvēties. Tā arī sagaidīju rītu, labi ka bija jūnija īsās naktis smile Rītausmā "vadātājs" atkāpās un pat likās smieklīgi ka tik nelielā teritorijā varēju maldīties līdz izmisumam biggrin

UnikisDatums: Svētdiena, 15-05-2011, 22:08 | Ziņojums # 347
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Nav sanākusi apmaldīšanās pa lielo, bet pamaldījies pa mežiem esmu.

Tieši tāpēc esmu kautkādā tuvākā vai tālākā nākotnē iegādāties GPS. Līdz tam pēdējā laikā eju uz starta pozīciju gar upi, ja vien nedzird tuvumā šoseju vai cita izmēra ceļu, pa kuru kursē transports.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 08:19 | Ziņojums # 348
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Negribas vērt vēl kādu jaunu tēmu, tāpēc ierakstīšu šeit.
Tas kas notiek pie mazajām upītēm ir pilnīgs vāks! Nepietika ar aizvakardienas čoma atskaiti par atradumu (piecas nogrieztas foreļu galvas), vakar vēl viens puisis, kas uz forelēm aizbrauc pāris reizes gadā (savulaik ierādīju viņam šo nodarbi) vakar pastāstīja, ka atradis un iznīcinājis murdu, kas bijis nostiepts visas upītes platumā. Visdrīzāk jau likts uz nēģiem, bet murda astē bija ap desmit pusdzīvu forelēnu, kas cerams izdzīvos.
Man kaut kā paliek šķērni ap dūšu + vēl Vaidavas HES, Kauliņas dīķis un gudrinieks ar paziņojumu "Daba pieder visiem" lai godīgie makšķenieki brauc un ķer. Par to cik "godīgi" ir makšķernieki man nav nekādu ilūziju un to, ka daba, izrādās, pieder atsevišķiem indivīdiem, bļāviens- kas notiek?!

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

SapalsDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 09:59 | Ziņojums # 349
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 24
pagājušo nedēļu noķēru forelīti, kurai no mutes ārā rēgojās resna, veca aukla ar svaiga izskata āķi un slieku, iespējams laimīgi norāvusies no kādas "gruntenes" sad

akmensDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 12:46 | Ziņojums # 350
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
http://www.flyonly.lv/bbpress/topic.php?id=179

aigaigarsDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 18:05 | Ziņojums # 351
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Ja jau te šodien tāda aktivitāte, tad man ar kaut kas jāieraksta. biggrin Vecā tēma - odi. Kā Jūs no tiem tiekat vaļā, ja vēl staigājot, spiningojot var paciest, tad nakšņojot ir traki.
Pagaišvasar čoms tika pie kkāda pūšamā no Vācijas, laikam Ballistol saucās, ne odi, ne mazās mušiņas virsū nelīda, tikai nezinu, cik tāds maksā un vai Latvijā var nopirkt.

Aigars Bergsons

SullaDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 18:25 | Ziņojums # 352
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
aigaigars,
Es jau kuro gadu lietoju tikai mūsu pašu MAGA 50ml aerosolu. Lēti un efektīgi, 2-3h miers no odiem ir. Apsmidzinu rokas, kaklu, ausis, pieri, cepuri, nav pārāk smirdīgs un kodīgs, vismaz man alerģija/iekaisumi nerodas. Un izmērs ar ideāls vestes kabatai. Pa sezonu 2-3 flakoni aiziet. Savulaik eksperimentēju ar dārgiem ārzemju brīnumlīdzekļiem, bet jēgas mazas, daži vispār nestrādāja.

NeprofsDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 19:55 | Ziņojums # 353
Sergeant
Ziņojumu skaits: 20
Es arī par Sulla minēto līdzekli. Kā vienā copes filmā krievu val. mēdz teikt - "Djoshevo i serdito" biggrin

MKDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 22:20 | Ziņojums # 354
Pieredzējis forelists
Es arī visu laiku biju par "deševo no serdito" kamēr neiepazinos ar zviedru smēri, kas bāzēta tikai un vienīgi uz dabīgām izejvielām. Pie mums to nopirkt nevar, jo tā mazā ražotne neatbilst ES standartiem ??!! Pasākums būvēts uz bērzu darvas un ziemeļbriežu taukiem + vēl kaut kas. Citiem nepatīk smaka, bet man patīk biggrin , ja kāds atceras tad sen atpakaļ bija tāda slēpju ziede, kas smaržoja pēc darvas- tāpat ož tā ziede wink
Atbraucot no Zviedrijas vēl kādu nedēļu ožu pēc tā pasākuma, neskatoties uz visām dušām un vannām biggrin
Atklāti sakot mūsu mega odu uzlidojums ir maza bērna šļupsti ar Zviedrijas odiem :)) un tās smiņķis reāli palīdz.

P.S. Ja kādam ir interese, varu atvest. Cena 12Ls par bundžiņu, kas varēti pietikt 2-3 gadiem (pie mūsu apstākļiem)

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmensDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 22:27 | Ziņojums # 355
Lieutenant
Šo smēri jāsmērē tāpat kā šeit iegādājamās,jeb pietiek pilien veidīgi uzklāt? cry

MKDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 22:30 | Ziņojums # 356
Pieredzējis forelists
Tā ir kā cieta pasta, ar pirkstiem pabrauc pa virsmu un uzklāj uz atklātajām ķermeņa virsmām. Vienkārši smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmensDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 22:32 | Ziņojums # 357
Lieutenant
Pēc tam var rasties problēmas ar tikšanu gultā pie sieviņas biggrin

MKDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 22:34 | Ziņojums # 358
Pieredzējis forelists
Varbūt tieši otrādi biggrin , es jau teicu, ka smarža ir pēc darvas, varbūt Tava sieviņa jau sen ir sapņojusi pārgulēt ar mežacirtēju biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmensDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 22:37 | Ziņojums # 359
Lieutenant
Vajadzēs paprovēt biggrin

MKDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 22:52 | Ziņojums # 360
Pieredzējis forelists
Tas brīnums, protams, pēc 1-3 stundām jāatjauno, skatoties no mošķu intensitātes un paša kustību aktivitātes, jo kā jau dabisks preparāts tas reaģē ar sviedriem un nav nekāds brīnumlīdzeklis, bet man ir svarīgi, ka produkts dabīgs un labi atvaira mošķus.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 24 no 46«1222232425264546»
Meklēšana: