[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
nankiifeissDatums: Pirmdiena, 09-05-2011, 13:32 | Ziņojums # 331
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 2
Statuss: Offline
biggrin Jopcik,piereģistrējos šodien,un izrādās pirmais burtiņš nikam samainījies...neatradu iespēju labot,laikam jau būs jādzīvo kā ir! wacko

SullaDatums: Pirmdiena, 09-05-2011, 14:29 | Ziņojums # 332
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
nankiifeiss,
Nu tad ar pievienošanos! Atvelc šurp arī ZG, kopā jautrāk biggrin Bet par nikneima labošanu jautā adminam Ashuks, gan jau novērsīs šo kļūmi.

nankiifeissDatums: Pirmdiena, 09-05-2011, 15:23 | Ziņojums # 333
Private
Ziņojumu skaits: 2
Mēģināšu! smile

aigaigarsDatums: Trešdiena, 11-05-2011, 14:08 | Ziņojums # 334
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
VEČI!!!!!! Tas tak ir slimi, ko Gintsgg tagad sāk darīt CL, viņš taisās atklāt visas labākās sev zināmās vietas, apturiet tak kāds viņu, gan jau kādu nopietnāku vīru viņš paklausītu!

Aigars Bergsons

SullaDatums: Trešdiena, 11-05-2011, 17:04 | Ziņojums # 335
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Quote (aigaigars)
VEČI!!!!!! Tas tak ir slimi, ko Gintsgg tagad sāk darīt CL, viņš taisās atklāt visas labākās sev zināmās vietas, apturiet tak kāds viņu, gan jau kādu nopietnāku vīru viņš paklausītu!

jā manīju, stulbi izrīkojās, ceru ieklausīsies bik.

MKDatums: Trešdiena, 11-05-2011, 18:55 | Ziņojums # 336
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Kaut kā sanāca off-topic, nebiju lasījis tās peripetijas pie "dārgā drauga" loma bildes biggrin nu tur jau arī smalks izklāsts un sapratne par C&R biggrin Visdrīzāk izbijušais forelists pārstājis iet uz forelēm, kad aizliedza dabīgo ēsmu un nevarēja vairs vēderu sauļojot un tupēt pie gruntenes biggrin

Aigar, neķer krenķi smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

jurriDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 09:25 | Ziņojums # 337
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Gribētu lai šās vietnes lietotāji padalās pieredzē par apmaldīšanos, jo gan jau vēl kādam ir izgājis tā kā man pagājušo gadu. Devos makšķerēt uz vienu upi kuru ieskauj diezgan blīvi mežu masīvi. Nogājis biju kādu pusi dienas pa straumi uz aukšu, nolēmu doties atpakaļ pa meža celiņu kas ved netālu gar upes krastu. Pēc kāda laika priekšā paveras diezgan nepatīkams skats ceļš pazūd, jo ir sākusies meža izstrāde un tad jau zarus met un brauc kur pagadās. Apmēram virzienu zinu kur jādodas, maucu! Pēc kāda laika jūtu kautkas nav labi priekšā uz ceļa redzu pēdas, neticēsiet jāāā tās bija manas, pirms kādas stundas es biju tieši šinī vietā! Iekšā paliek tā jocīgi, jo nu es aptvēru, ka esmu patiešām apmaldījies! Uzpīpēju, nomierinos un domāju ko darīt, nolemju ka drošākais variants ir doties atpakaļ pa vecām pēdām un sameklēt upi. Kādu gabaliņu iedams jūtu kāja paliek tāda stīva un arvien vairāk sāk sāpet līdz pavisam sarauj krampī. Nokrītu turpat meža sūnās un guļu, kāju pakustināt nevaru, telefons izrubījies piezogās jau domas, ka palikšu meža zvēriem par barību.Kādu laiciņu atpūtos, pakustinu un kāja sāk locīties, mēģinu piecelties un staigāt. Lai gan kāja vēl sāp nolemju turpināt ceļu, liels bija mans prieks priekšā ieraugot upi, lai gan apzinājos, ka priekšā man vēl ir garš ceļš līdz mašīnai es zināju, vairs neapmaldīšos. wink

Pievienots (14-05-2011, 09:25)
---------------------------------------------
Starp citu es tai mežā apmaldījos vēl vienu reizi, 300m kas ir starp upi un ceļu staigāju pa riņķi! Ne pie vienas citas upes un nekur citur dzīvē es neesmu apmaldījies, bet tai mežā ir kautkas jocīgs!

juris

vaivadsDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 11:00 | Ziņojums # 338
Major
Ziņojumu skaits: 91
diezgan smagi iet copeslietu foreļu sadaļā. un arī foreļcopes saprašana liekas ka ir mazam daudzumam tā saucamo forelistu. bēgīgi sad

akmensDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 11:07 | Ziņojums # 339
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
To sadaļu vieglāk ir nahrenizēt nekā rediģēt :'( .Tomēr zive.lv bija lielāka kārtība,varbūt tās audzināšanas metodes nebija visiem pieņemamas bet efektīgas gan :D

vaivadsDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 11:31 | Ziņojums # 340
Major
Ziņojumu skaits: 91
zive.lv man liekas bija cita vecuma kategorija. un bija vecie buki kuri tad arī audzināja pārējos.

NeprofsDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 19:06 | Ziņojums # 341
Sergeant
Ziņojumu skaits: 20
Par to foreļvietu atklāšanu gan pilnīgs sviests. Īpaši man patika viens komentārs par gintam pausto atbalstu no citiem lietotājiem - viens lietotājs manuprāt precīzi uzsvēra to ka tas atbalsts ir no parastajiem makšķerniekiem nevis no forelistiem (kuri tomēr labāk pārzin situāciju ar forelēm un saprot kādu ļaunumu var nodarīt šāda informācijas izpaušana var nodarīt).

Man jau liekas, ka ja balstoties uz tādu info piemēram uz upi atbrauc 10 copmaņu, un pie labas copes (vai ar tārpu) noķer un patur kaut vai atļautās 3 zivis, tad foreļu populācija tiek diezgan stipri iedragāta (nu vismaz tajās mazajās upēs kurās es copēju).

guntisssdDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 19:33 | Ziņojums # 342
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
Sveiks Mankiifeiss! booze

akmensDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 19:41 | Ziņojums # 343
Lieutenant
Man liels prieks ,ka šeit sāk savākties pazīstama publika.Sveiciens Mankiifeiss biggrin vēl jau daudz labu speciālistu trūkst no zives.lv,piemēram ,kā b3,terors u.c.pārējos kurus nenosaucu lūdzu neapvainotie. beer

MKDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 22:35 | Ziņojums # 344
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
No savas puses varu pateikt tikai to, ka CL forumā sadaļā "Foreles" vairs neko nerakstīšu, lai tas plānprātiņš veido savu tikpat aprobežoto atbalstītāju pulku. Netaisos komunicēt ar idiotiem. Cilvēku makšķerēšanas kultūra ir tik zema! Šodien reālu pierādījumu piedzīvoja čoms, kas bija aizbraucis uz upītes posmu, kur biju pirms pāris nedēļām. No sākuma redzējis tikai manas divu nedēļu vecās pēdas līdz vienā upītes līkumā ieraudzījis nogrieztas 5 foreļu galvas upītes krastā.......un pēdas, kas vedušas pa straumi uz leju. Kādu copes veidu piekopis šis lops laikam nav vērts skaidrot.

Mums te pamazām sāk savākties normāli puiši, būs labi smile

Par apmaldīšanos :). Man ir gadījies pie trijām upēm ieraut "auzās". Pirmo reiz izdomāju, ka vajag iet atpakaļ pa taisno caur mežu. Teorētiski pēc 2km vajadzētu iziet ārā uz ceļu. Kad trešo reizi nonācu pie zīmes, kas aicināja nekurināt mežā uguni, sapratu, ka esmu "auzās".
Ir viena upe, kas met diezgan pamatīgas garas cilpas, ceļš it kā ir tikai 300-400m attālumā no upes, bet ir tur viena īpaša cilpa, ja izdomā no tās iet ārā uz ceļu, kam teorētiski jābūt upes kreisajā krastā, bieži sanāk nonākt atpakaļ pie upes un pie tam straume tek uz otru pusi. Pirmo reizi, kad uzrāvos, galīgi apjuku, jo sajūta tāda, ka esi upes otrajā krastā, bet upi tak neesmu šķērsojis biggrin Tā man ir sanācis vismaz reizes trīs, lai gan zinu ka tur ir tā viltīgā cilpa.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmensDatums: Sestdiena, 14-05-2011, 22:47 | Ziņojums # 345
Lieutenant
Ne par velti viens no tostiem ir''Lai upe nemaina straumes virzienu'' biggrin

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Meklēšana: