[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 22 no 46«1220212223244546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
MKDatums: Trešdiena, 20-04-2011, 08:00 | Ziņojums # 316
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Ko satraucies smile , tās tak visiem zināmas upes beta

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Trešdiena, 20-04-2011, 09:09 | Ziņojums # 317
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Tev liekas visam zināmas upes, taču citi, nezinot, kur braukt un kurā vietā iebrist, tā arī nepalielina presingu uz foreļupēm.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Trešdiena, 20-04-2011, 09:35 | Ziņojums # 318
Pieredzējis forelists
Presings bija un būs, nav mums tik liela valsts un tik daudz to upju. Citas ir vairāk apmeklētas, citas mazāk. Veids kā samazināt presingu ir izglītojot un popularizējot saprātīgu makšķerēšanu, ieskaitot C&R. Kamēr ļaudīs dzīvos attieksme- ja es atlaidīšu, cits nositīs, vajag atsist izdevumus, vienreiz gadā braucu uz forelēm, tad arī "atvelkos" un stiepju mājās visu un vienkārši poh...isms, tikmēr tā saucamais presings turpināsies.
Ņemot vērā augstāk minēto attieksmi, vismaz es publiski neesmu nekad nosaucis un arī nesaukšu nevienu upi.
Tajā pat laikā nav man problēmas padalīties ar īstenu foreļu draugu ar savām vietām, jo zinu, ka varēšu pēc tam tur atkal aizbraukt un ķert zivis.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

EdmundsDatums: Trešdiena, 20-04-2011, 13:17 | Ziņojums # 319
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 25
Beidzot arī vidzemes upītēs ūdens līmenis krītās un brīvdienas sola siltas. smile Jābūt labai copei.

Upe pieder pati sev

UnikisDatums: Trešdiena, 20-04-2011, 13:46 | Ziņojums # 320
Major general
Cita tēma- šodien nolēmu, ka tomēr jāsapotējas pret ērču encifalītu. Pieņēmu lēmumu brīdī, kad biju aizvedis sīci uz trešo poti. Izdomāju, nolocīju 17LVL un tagad nevar diennakti mazgāties wink Foreļojot tomēr nākas ilgi pa krūmiem ložņāt+ vēl plānoju kādu nakti pārlaist tikai guļammaisā, tā ka... doctor

AshuksDatums: Ceturtdiena, 21-04-2011, 22:02 | Ziņojums # 321
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Man tāda doma rīt iet uz upi....Jūsu ieteikumi...viedokļi.... wink

Ar cieņu Ashuks.

UnikisDatums: Ceturtdiena, 21-04-2011, 22:38 | Ziņojums # 322
Major general
Pa pāris dienām ūdens temperatūra upēs kāpusi pa vairākiem grādiem, spiediens nemainīgs, vēja nebūs... Ir džeki, kas jau dabūjuši savas pavasara foreles. Domājams, ka zivij rīt vajadzētu ķerties.

vaivadsDatums: Ceturtdiena, 28-04-2011, 22:47 | Ziņojums # 323
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
http://www.willow.lv/2011/03/19/hello-world/dsc07785/

MKDatums: Svētdiena, 08-05-2011, 10:40 | Ziņojums # 324
Pieredzējis forelists
Nu ko "krūmu partizāņi", klusējam lock lock vai ķeram zivis , ka nav laika pat komentu iemest fishing ?
Aiziešu pie māmuļas, iedošu buču flowers , kā nekā Mātes diena šodien!
Beidzot laiciņš palicis siltāks, varēja tas lukturis tik traki nespiest, bet gan jau. Pēcpusdienā būs jāielien krūmos, tad jau hoķītis.
Neaizmirstiet māmuļas un ne asakas!!!

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmensDatums: Svētdiena, 08-05-2011, 16:59 | Ziņojums # 325
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Džeki sametuši savus komentus(copes atskaites) līdzīgos saitos.Viens otrs jau kaut ko iekopē arī te.Ņemot vērā ka te var runāt tikai par forelēm,tapēc arī tāds klusums.Re kā Gagarins CL noreklamējis līdaku ķeršanu biggrin laikam visa Ance ēd biggrin

aigaigarsDatums: Svētdiena, 08-05-2011, 20:19 | Ziņojums # 326
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Jā, un vēl pus Dundaga smile
Sākumā jātiek galā ar tiesībām, tad jāsagaida 18 un tad.... tad, lai foreles saturās, varbūt arī kāda atskaite pa laikam būs smile

Aigars Bergsons

SullaDatums: Svētdiena, 08-05-2011, 20:58 | Ziņojums # 327
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Ziniet ko esmu tomēr bik vīlies, cerēju ka ar sezonas sākumu šai lapā būs lielāka aktivitāte, bet nikā. Skatos vairums te ienāk tik kādu infu ieķert, no 84 reģistrētajiem kādu ziņojumu atstājuši tikai 27, 21 no tiem vairāk kā 1 reizi. Švaki.

akmensDatums: Svētdiena, 08-05-2011, 21:13 | Ziņojums # 328
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Es arī vairākas dienas monitorēju situāciju šeit.Nonācu pie secinājuma,ka šī ir ļoti šaura un specifiska tēma.Pat tāda vietne ,kā flyonly nevar protams lepoties ar daudziem komentiem.Viņiem ir vairāki plusi.Pirmais ,mušot var arī citas zivis.Otrais misters Vieplis,kurš var sacelt ūdensglāzē vētru.Trešais normāli ievietot foto un video.

vaivadsDatums: Svētdiena, 08-05-2011, 21:49 | Ziņojums # 329
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
ESMU BIJIS VIENUY REZI UN PAR TO ARĪ ATSKAITĪJOS

MKDatums: Pirmdiena, 09-05-2011, 00:00 | Ziņojums # 330
Pieredzējis forelists
Dārgie kolēģi! Kamēr būs pačotna mērīties ar krāniņiem un komentēt vietnēs ar lielāku apmeklējumu un iespējamību,ka kāds arī apskatīsies un ja vēl sāks dēvēt par profu,jo man ir daudz noslepkavotu foreļu bildes saliktas, tātad māku ķert... nu tad....vispār :DDD
Bled, ja safotagrafētu visas šodien noķertās, tad sanāktu tāds visai resns albums biggrin
Akmens, te nevajag celt nekādu vētru ar beztolka komentāriem (pa lielam)
Ja kāds iegūst kādu infu- ļoti labi smile
Vnk pašiem jābūt nedaudz aktīvākiem.
Oskaram jau pašā sākumā teicu, ka nebūs tā, ka te viss vārīsies- tēma ļoti šaura, lai gan interesanta smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 22 no 46«1220212223244546»
Meklēšana: