[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
aigaigarsDatums: Sestdiena, 12-02-2011, 18:47 | Ziņojums # 256
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
Statuss: Offline
Izteikšu arī es savu neforelista viedokli. Uzskatu, ka cilvēkam nav tiesības izlemt, kam kur jādzīvo. Ja dabā tā ir iekārtots, ka kādā pacerē dzīvo kāds līdacēns, tad varbūt tā arī jābūt, nevajag mākslīgi upē kaut ko mainīt!? "izteiktās foreļupēs līdakai nebūs būt" nu varbūt forelists tā uzskata, bet tikpat labi var pateikt, ka skujkoku mežos nebūs būt stirnai, savannā nebūs būt zebrai. Tad, ko, izšausim visas? Vairākas reizes esmu to teicis un palieku pie sava, ja dabā tā iekārtots, tad lai tā arī paliek, ne jau cilvēkam to būs mainīt!
Varat man nepiekrist, tas ir tikai mans viedoklis! smile

Aigars Bergsons

MKDatums: Sestdiena, 12-02-2011, 19:04 | Ziņojums # 257
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Bet vispār uznāca vēlme nedaudz padalīties ar pārdomām, redzējumu-
Pa saviem gadiem esmu sastapis daudz foreļotāju, gan tādus, kam tas ir tikai modes jautājums, gan tādus, kam tiešām tas ir dzīves veids. Tad esmu mēģinājis saprast- kas tad mani ir pavilcis tieši uz forelēm, kas saistās ar vietām, kur reti kāds lien.
Tālāk lasīt neiesaku tiem, kas nekad nav aizdomājušies par dežavū, kam nav bijuši sapņi par kuriem ir tiešām vērts aizdomāties un izdarīt secinājumus, respektīvi tos, kam ir lozungs- esmu pasaules naba un ap mani viss griežas, es pats visu varu un kontrolēju.

Šodien sanāca palasīt viena teologa publikāciju un vispārsteidzošākais ir iespējams tas, ka esmu sapratis, kāpēc man patīk vietas, kur iespējams tiešām neviens nav bijis (tas vairāk par Z-zviedriju, bet arī ar saistībā ar LV un foreļošanu kā tādu).
Tiem, kas lasa tālāk, iespējams, nav nekāds jaunums ka visas lietas, notikumi atstāj informatīvu bagāžu un enerģētiku, ko katrs cilvēks izjūt savādāk. Cits ir ļoti jūtīgs uz šīm lietām (dziednieki, pareģi, gaišreģi), cits to jūt, bet nesaprot un neredz, bet saprot, ka ir kādas neizskaidrojamas lietas, cits to vnk ignorē, jo fokuss uzlikts tikai uz vienīgi materiālām lietām.
Tad nu lūk, cilvēkus, ko esmu saticis un kurus varu nosaukt tiešām par forelistiem parasti atšķir šī te ēteriskā uztvere un gandrīz visi ir ar ļoti augstu iekšējo intelektu (te nerunāju par zinātnes grādiem u.tt).
Ja kāds ir nedaudz interesējies arī par ezotēriku, tad ir skaidrs, ka ūdens ir ļoti spēcīgs enerģijas absorbants un vispēcīgākais ir tieši tekošs, čalojošs ūdens, nākošā ir jūra/okeāns , tieši plūstošs ūdens visātrāk savāc negatīvo enerģiju. Te ir atbilde- kāpēc tik daudz cilvēku dzenas uz jūru. Domājat nosauļoties un izpeldēties, nē tieši enerģētiski attīrīties, iespējam paši to nemaz neapzinoties.
Tas pats par forelistiem, kuram gan nesagādā baudu vienkārši apsēsties uz krasta un vienkārši skatīties straumē un klausīties krāču radītajā burzguļošanā. Šī lieta man bija jau skaidra...
Šodien izlasīju (lai gan tak jau zināju, bet nebiju aizdomājies) par tēmu- jo vairāk notikumu ir bijis attiecīgajā vietā, jo lielāku informācijas un enerģijas lādiņu tā nes un gribot negribot mēs daļu no tā savācam. Cik no Jums nav nonākuši vietās, kur vairs negribas atgriezties...man personīgi ir ļoti apgrūtinoši un smagi uzturēties slimnīcās/poliklīnikās, arī VSNA telpas mani kā korķi no šampja izmeta...
Tad nu lūk, jau minētais teologs izteica šo domu par vietas informatīvo enerģētiku, kā arī to, ka Kanādas ziemeļos ir vietas, ko varētu uzskatīt par informatīvi enerģētiski sterilām- tur nav nekas noticis, nav nekādu notikumu ar konkrēto vietu un tur tu vari būt pilnīgi brīvs un atvērts, tavam iekšējam enerģijas laukam nav jācīnas, nav nekas jāaizsargā.
Un te arī sākās viela pārdomām, iespējams, ka tas ir vēl viens no nosacījumiem, kas liek brist pa krūmiem, meklēt šo neskarto dabu, informatīvo enerģētikas tukšumu. LV ir grūti atrast vietu, kas būtu informācijas tīra, bet pilnīgi noteikti ka tieši pie foreļupes nav neviens nomušīts, nav bijuši pāridarījumi un citas nejēdzības. Mēs meklējam informatīvu tīrību, kas arī dod šīs sajūtas, pēc kurām mēs tik ļoti alkstam. Tā iespējams ir tā pati "narkotika" kāpēc mani velk uz Z-zviedriju un pēc iespējas neapdzīvotiem reģioniem un vietām. Tā enerģētiskā brīvība un attīrīšanās.
Protams ir izaicinājums, fiziskā pārbaude un treniņš vēl daudzas primitīvākas lietas, kam īstenībā mēs pievēršam galveno uzmanību. Ilgu laiku esmu par to domājis, varbūt pats priekš sevis atbildi esmu atradis.

Un vēlreiz- nepretendēju uz patiesību, šīs ir manas subjektīvās pārdomas, vienkārši vēlējos padalīties smile
P.S. Arī sapīpējies vai kā savādāk apdullinājies neesmu cool

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

MKDatums: Sestdiena, 12-02-2011, 19:27 | Ziņojums # 258
Pieredzējis forelists
Aigar, pilnībā piekrītu par neiejaukšanos dabas procesos, bet diemžēl daba un visi procesi ir jau cilvēka sačakarēti. Nekontrolētais bebru daudzums, vilku izšaušana, meliorācija, vājprāta izcirtumi u.tt., šobrīd līdaka parādās vietās, kur pie normālas ekosistēmas tai nebūtu ko meklēt, bet diemžēl ja man ir jāizvēlas par labu līdaku deģenerātiem vai forelēm, tad izvēlos foreles.
Tas ir Tevis paša salīdzinājums par stirnām, ja mežs tiek izrubīts, dabiskā barības bāze iznīcināta, tad nevaram runāt par normālu parādību, ka stirnas dzīvo ābeļdārzos un nav jāiejaucas......
Tēma ir gana plaša un nav nemaz tik vienkārša un viennozīmīga, kā jau to minēju.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Sestdiena, 12-02-2011, 20:23 | Ziņojums # 259
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Nezinu kā man ar to iekšējo intelektu, bet tā padomājot, tiešām, viena no lietām, kas velk uz foreļcopi ir straume, čalošana, varbūt tieši tāpēc tā upe, kas man gandrīz pie mājām, mani tā nepievelk, lēna, vienmuļa daba ap to. Bet Vidzemē (jo nekur tālāk neesmu bijis) tā vien gribas atgriezties, kaut neko nenoķeru, esmu apmierināts ar braucienu. Interesanti, kas notiks pēc šīs vasaras, varbūt vairs nesaistīs foreļcope, ja līdz tai nebūs nobraukti vismaz 600km :))
Varbūt, Māri, tagad saproti, kāpēc es labāk reizi gadā aizbraucu uz Vidzemi, nekā braucu uz šo, lai man piedod upe, "grāvi".
Arī uz jūru tā vien gribas, kaut zini, ka bezvējš, spilgti spīd saule, bet tā vien gribās tur pasēdēt, pavērot tos plašumus, ievilkt plaušās svaigu gaisu, ehhhhhhh, kur vēl bušu sezona ....... :)))))

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Sestdiena, 12-02-2011, 20:43 | Ziņojums # 260
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Enerģija... enerģijas plūsma... Šai tēmai var veltīt atsevišķu forumu vai pat forumus...

Par šo tēmu varu ieteikt noskatīties filmiņu :"What the bleep do we know. Down the rabbit hole"

Jau iepriekš brīdinu- lielai daļai skatītāju šī filma var "neaiziet"...

Fragmentiņš:

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

UnikisDatums: Sestdiena, 19-02-2011, 15:16 | Ziņojums # 261
Major general
Nevaru jau vairs sagaidīt pavasari... Saliku šodien savu 210cm foreļkātiņu ar 2-12g testu un pamētāju 6g šūpiņu bez āķa pa istabu. Centos trāpīt dažādākajos robos un uzmest uz konkrētiem priekšmetiem... roka jau atšāvusies...

MKDatums: Svētdiena, 20-02-2011, 19:39 | Ziņojums # 262
Pieredzējis forelists
wacko , jā tā jau ir diagnoze crazy

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AshuksDatums: Otrdiena, 22-02-2011, 18:55 | Ziņojums # 263
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Vēršos pie jums tautieši! booze

Palīdziet.

CL neatradu savu atbildi dēļ jefiņiem kas mani sāka D***t virsū par to ,ka nepameklēju cītīgāk info saitā kurā navigācija ir galīgi garām. wink

Kāds ir ledus stāvoklis Rīgas jūras līci?

Ar cieņu Ashuks.

UnikisDatums: Otrdiena, 22-02-2011, 19:12 | Ziņojums # 264
Major general
http://www.smhi.se/oceanografi/istjanst/produkter/sstcolor.pdf

AshuksDatums: Otrdiena, 22-02-2011, 19:19 | Ziņojums # 265
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Liels paldies! smile

Ar cieņu Ashuks.

UnikisDatums: Ceturtdiena, 24-02-2011, 17:57 | Ziņojums # 266
Major general
Laba filma par MK aizsākto tēmu par vēlmi pabūt cilvēku minimāli skartās vai neskartās vietās.

Šī gan ir tāda vispārīga- par pasaules "vienoto organismu", kur procesi vienā pasaules galā ietekmē procesus citā galā:

http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU

Ziņojumu laboja Unikis - Ceturtdiena, 24-02-2011, 20:42

marchixs1Datums: Piektdiena, 25-02-2011, 13:42 | Ziņojums # 267
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 14
laba filma. smile

MKDatums: Ceturtdiena, 03-03-2011, 17:53 | Ziņojums # 268
Pieredzējis forelists
Unikis, skatijos ka meklee kaut kadas lietas no Vision. Vision ir letak sutit no leishiem. Viniem sortiments lielaks un cenas draudzigakas. Ja interse kada konkreta lieta, tad padod zinju, jo zinu, ka dazi puishi jau doma ko suutit smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

marchixs1Datums: Trešdiena, 09-03-2011, 00:10 | Ziņojums # 269
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 14
kas noticis ar ng raidijumiem interneta pedejais ir 16 feb. pievienots? angry

UnikisDatums: Trešdiena, 09-03-2011, 10:09 | Ziņojums # 270
Major general
OK- par Vision- pieņemts zināšanai yes

Pārlūkoju prioritātes un secināju, ka Vision produkcija drusku var pagaidīt.

Interesēja man, cik varētu maksāt Speed jaciņa, Subzero zeķītes, Face Polartec Mask, First Skin set. Bračka pēc pāris dienām sāks apavus meklēt.

Šobrīd par prioritāti izvirzīju iegādāties vidējas klases polarizētās saules brilles līdz 40LVL.
Kaut ko šādu: http://www.flyingfisherman.com/2002/MAS_polycarb.php

Tāpat man patīk vakara cope līdz tumsai. Lai tumsā nenolauztu kaklu, vajag ko šādu: http://webcache.googleusercontent.com/search?....ogle.lv

Es tik sūtīšu no eBay, jo tur bez sūtīšanas 40$

Nu tā... Ja ir ieteikumi alternatīviem produktiem, vai vari pateikt Vision cenas- gaidīšu info.

Pagaidām jāpietur nauda Francijas braucienam. Tikai laiku sola lietainu. Cope var iet gar degunu, jo pa duļķi ar nav jēga ņemties.

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Meklēšana: