[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 15 no 46«1213141516174546»
Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Muldētava
guntisssdDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 19:08 | Ziņojums # 211
Lieutenant colonel
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 118
Statuss: Offline
esmu skatijies, bet mazliet ir jaskatās vai tās ir ķertas upē, kas savienotas ar jūru vai tepat pierobežā, cik liels % no tām varētu būt jūras foreles. kaut tā pati vasalemma jogi, cik tur kiloškas un lielakas nenostīvina, kkad trāpijās viena lapa, kur bija laba statistika apkopota.
par ru lapām un vobleriem=http://www.gonefishing.ru/index.php?type=aticles&id=11

aigaigarsDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 19:18 | Ziņojums # 212
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
man jau vienalga - pierobeža vai jūra, mēs "krutie čaļi" būsim, laižam visai Igaunijai pa ārējo malu apkārt un gar Peipi mājās :)) ir Piejūrā viņiem dažas tiešām labas upes, vismaz tā var noprast skatoties dabas skatus un tur nostīvināto foreļu bildes smile

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 22:46 | Ziņojums # 213
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Par vobleriem jau diezgan esam papļāpājuši sadaļā pie mānekļiem.

Man ļoti liela ticība ir tieši vobleriem, taču ar tiem ir jāiemācās strādāt. Vobleris jūtami zaudē rotiņam, ja ūdens ir duļķains.

Šai sezonai bez voblera un rotiņa eksperimentiem ir iegādātas cikādes un mazie 3-4cm šūpiņi.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

UnikisDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 22:49 | Ziņojums # 214
Major general
Nevis www.kalale.lv, bet http://www.kalale.ee

MKDatums: Otrdiena, 18-01-2011, 14:22 | Ziņojums # 215
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Aigar, jau rakstīju Tev privāti, ka katram ūdenim un apstākļiem ir savs māneklis. Cik labi māki lasīt upi un adaptēties konkrētajiem apstākļiem- tā arī ir veiksmes formula.
Man personīgi nepatīk vobleri, bet ir man ikdienas foreļu copē kādi 10 līdz, ja neņem rotiņu, tad lieku vobleri, mēģinu. Kā jau Unikis rakstīja, tad pie katra mānekļa spēles ir jāpiešaujas, gan rotiņam, gan voblerim.
Un nebūs tā, ka uzliksi tagad eesti fočētos voblerus un atviksies biggrin , aizmirsti....
Katram ūdenim ir sava specifika, ļoti labs piemērs ir Zviedrija- zivju nejēgā, bet var palikt arī ar garu degunu, kā to pierādīja pagājušā gada brauciena atsevišķi dalībnieki....galvenais ir saprast procesus, kas notiek ūdenī, tikai pēc tam metiena tehnika, sapratne par to kur ir vērts mest, kur nē un tikai pats beidzamais ir māneklis uz ko... beta

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Trešdiena, 19-01-2011, 12:30 | Ziņojums # 216
Major general
Kā jūs domājiet- vai mums ir nepieciešama atsevišķa liela sadaļa- "Cope ārpus LV robežām" ar apakšnodaļām "Cope Igaunijā", "Cope Somijā" utt. Zem sadaļas varētu ievietot katrai valstij specifiskos makšķernieku noteikumus, pieredzi, kas jāņem vērā...

aigaigarsDatums: Trešdiena, 19-01-2011, 14:06 | Ziņojums # 217
Iesācējs
Par sliktu jau nenāktu!

Aigars Bergsons

MKDatums: Trešdiena, 19-01-2011, 14:49 | Ziņojums # 218
Pieredzējis forelists
Doma laba un manuprāt vajag gan tādu sadaļu.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Trešdiena, 19-01-2011, 17:50 | Ziņojums # 219
Major general
Nu tad- admins lai taisa augšā cool

Manuprāt prasītos atsevišķa- lielā.

aigaigarsDatums: Trešdiena, 19-01-2011, 18:52 | Ziņojums # 220
Iesācējs
Veči, kādas jums attiecības ar V.Holbergu? Ir kādam persōnīgi pazīstams? Manuprāt, ja jums nav nekas pret to, varētu viņu šeit piesaistīt. Lai arī CL ekspertu sadaļā nav visai atsaucīgs, man ar padomu nekad nav atteicis.

Aigars Bergsons

RSDatums: Trešdiena, 19-01-2011, 21:08 | Ziņojums # 221
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
Es par, patika viņa raksti iekš CL

guntisssdDatums: Ceturtdiena, 20-01-2011, 18:23 | Ziņojums # 222
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
Rodas jautājums, kādēļ kādam vispār var būt pretenzijas pret cita viedokli. Es tikai par, lai forums elpotu vajag svaigu elpu bb

aigaigarsDatums: Ceturtdiena, 20-01-2011, 18:45 | Ziņojums # 223
Iesācējs
Nu tad kāds, kam viņš ir personiski pazīstams, varētu viņam padot ziņu, ka ir izveidojusies šāda lapa ar lielu potenciālu smile ko ta es viņam uzbāzīšos angel2

Aigars Bergsons

MKDatums: Sestdiena, 22-01-2011, 22:00 | Ziņojums # 224
Pieredzējis forelists
Ziniet, sieva bija bibliotēkā paņēmusi grāmatu no B.Liepnieka repertuāra. Pirmkārt jau pozitīvi, ka šāda attieksme no mīļotās heart , otrkārt pēc pirmās grāmatas lasīšanas tā īsti nemaz nealku lasīt nākošo šedevru, ko jau labu laiku atpakaļ tiku ignorējis. Bet tomēr varu teikt, ka ar baudu izlasīju un ja tā pa lielam abstrahējas no n-to foreļu paņemšanas, kuras īstenībā jau arī nemaz tik daudz nebija un liek uzsvaru uz pēdējo daļu, kas rakstīta jau par 2005 gada notikumiem, tad atliek vien noņemt cepuri, ka vīrs savos 77 gados vēl valkājas gar upi un ir izmainījis daudzo desmitu gaidu laikā veidojošos uzskatus. Tiek atbrīvoti zemmēri un arī vairāk aprakstīti no copes pašā procesa gūstamās emocijas.....
Nu tā, vnk, gribēju padalīties pārdomās smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

SullaDatums: Otrdiena, 25-01-2011, 11:53 | Ziņojums # 225
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Quote (MK)
Ziniet, sieva bija bibliotēkā paņēmusi grāmatu no B.Liepnieka repertuāra. Pirmkārt jau pozitīvi, ka šāda attieksme no mīļotās , otrkārt pēc pirmās grāmatas lasīšanas tā īsti nemaz nealku lasīt nākošo šedevru, ko jau labu laiku atpakaļ tiku ignorējis. Bet tomēr varu teikt, ka ar baudu izlasīju un ja tā pa lielam abstrahējas no n-to foreļu paņemšanas, kuras īstenībā jau arī nemaz tik daudz nebija un liek uzsvaru uz pēdējo daļu, kas rakstīta jau par 2005 gada notikumiem, tad atliek vien noņemt cepuri, ka vīrs savos 77 gados vēl valkājas gar upi un ir izmainījis daudzo desmitu gaidu laikā veidojošos uzskatus. Tiek atbrīvoti zemmēri un arī vairāk aprakstīti no copes pašā procesa gūstamās emocijas..... Nu tā, vnk, gribēju padalīties pārdomās

nez man nepatīk tas gaļenieks, visu izsaka bildes ar 20cm zemmēriem saspraustiem uz iesmiem virs ugunskura. Un visos copes aprakstos tik viens mērķis- pēc iespējas vairāk savikt, 10 galvas labi, 20 noslaktētas jau supercope! Man ar tādu forelistu-tārpotāju negribētos ne kopā copēt ne ietekt viņa padomus kā paraugu jaunajiem copmaņiem dont

Ziņojumu laboja Sulla - Otrdiena, 25-01-2011, 15:30

Forums » Forums » Muldētava » Muldētava (Ja vēlies par kaut ko vienkārši parunāt dari to šeit!)
Lappuse 15 no 46«1213141516174546»
Meklēšana: