[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 2 no 2«12
Forums » Forums » Jaunumi. » Jaunumi (Visi jaunumi.)
Jaunumi
aigaigarsDatums: Pirmdiena, 27-06-2011, 22:21 | Ziņojums # 16
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
Statuss: Offline
Oskar, tieši tā. Lai gan, varbūt te varētu kādu gaļas tīkotāju izmācīt, tomēr nav ko lieki popularizēt foreļcopi, kaut gan ko nu vairs, vaitad ir kāds, kas foreles neķer? Bet tās jau tikai manas domas ...

Aigars Bergsons

mjuniorsDatums: Pirmdiena, 27-06-2011, 23:21 | Ziņojums # 17
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 38
sveiki! kaa es uzzinaju par so portalu! man Sulla ieteica, ja interese.. tad nu registrejos! priece tas, ka vel nav dikti piesarnots ar lieku info! ir interesanti palasit.. gribetos ari lai turpmak ko paraksta eksperti (vairak pieredzejusie)! jo esmu iesacejs! ko varu teikt, kas mekle info tas pats atradis vai kads ieteiks, bet nu es vairak esmu Latviesu egoists un nu ar info ipasi neplatos (domaju upiti, kur es pats pavadu laiku) jo vairak popularizes (reklamesi), jo vairak saskarsies ar pretejo darbibu!!! jo sak interseties par forelem kaa tadam, nevis par aizstavesanu!! jo lidz aizstavesanai ir daudziem japaugas un janobriest kaa ari man!:) ne asakas un ar cienu pret forelkungu :)..

Asaris19Datums: Ceturtdiena, 30-06-2011, 20:07 | Ziņojums # 18
Sergeant
Ziņojumu skaits: 26
Nu neeez..

Pievienots (30-06-2011, 20:06)
---------------------------------------------

Quote (mjuniors)
gribetos ari lai turpmak ko paraksta eksperti (vairak pieredzejusie)! jo esmu iesacejs!

Vai tad te trūkst pieredzes bagātu forelistu, Sulla, MK, Unikis.. Viņi visi par forelēm zina diezgan lai tevi pamācītu..
Un par to nepiesārņoto vidi tfu tfu tfu.. Paldies Dievam, jo ļoti negribētos lai arī te notiek tas pats kas copeslietas.lv..

Pievienots (30-06-2011, 20:07)
---------------------------------------------
Un lai veicas atrast visu info un veiksmīgi realizēt praksē!

Par forelēm!

guntisssdDatums: Svētdiena, 07-08-2011, 13:37 | Ziņojums # 19
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
Ikgadējais forelistu praids šogad notiks turpat kur pērn. Vidzemē, Priekuļu novadā, Jaunraunā, mājas nosaukums Lāčplēši 13-14 augustā. Orientējoši zem lielās elektrolīnijas pārvada, turpat redzamas arī vairākas palielas siltumnīcas.Sagatavošanās darbi rit pilnā sparā un gaidam Praida dalībniekus jau no paša rīta. Tuvumā vairākas makšķerējamas upes Rauna, Raunis, Vaive nav arī tālu līdz Amatai. Makšķerēšana vairāk pēc brīvas iniciatīvas, lielāks uzsvars tiek likts uz kopīgu tusēšanu. Gulēšana pēc pašu ieskatiem, var līdzpaņemtās teltīs, vai arī izvēlēties tuvākās viesu mājas.
Kontaktelefoni nr. Viesmīlīgais namatēvs Armīns 26522341 : Guntis 26543829
p.s ceru ka neesmu ielicis info par vēlu, ja tā tad tomēr atvainojos.

UnikisDatums: Svētdiena, 07-08-2011, 20:36 | Ziņojums # 20
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Ui, cik man daudz potenciālu pasākumu tai nedēļas nogalē, savādāk būtu braucis...

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

switchsDatums: Ceturtdiena, 08-09-2011, 11:12 | Ziņojums # 21
Private
Ziņojumu skaits: 16
Gaidām jaunumus no MK par piedzīvot Itālijā!!!!

MKDatums: Ceturtdiena, 08-09-2011, 12:28 | Ziņojums # 22
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Nekā jauna jau nav ko stāstīt smile Rezultāti ir redzami, nostartējām tā cik gatavi bijām, gan individuāli, gan kā komanda. Varējām labāk, bet kā saka - pēc kautiņa visi gudri.
Par sevi personīgi varu pateikt tikai to, ka nebiju gatavs startam pirmajā dienā, tas pēc divu dienu treniņa brīvos apstākļos un režīmā. Nesapratu to upi, toties oficiālā treniņu diena it kā salika visus p-tus uz " i" un biju gatavs grauzt ledu, bet savu vietu jau biju atdevis Igoram Dzilnam. Varbūt nebija īsti pareizi starta četrinieku veidot pēc LV čempja protokoliem, bet tas ir tīri mans subjektīvais viedoklis. Tomēr ir tādas lietas kā sacensību pieredze, psiholoģiskais noturīgums un vēl vesela virkne lietu, kas tomēr jāievēro lai kaut ko sasniegtu.
Par savu otrās dienas startu varu pateikt, ka nepaņēmu ņemamās zivis pirmajā un otrajā piegājienā, trešo piegājienu vērtēju kā labu, lai gan atkal nepaņēmu dažas zivis, kas vietu izkārtojumā (visamz no 3-8 izteica daudz), ceturtajā piegājienā izkristalizējās mana nemācēšana sakacināt jau apdauzītu zivi un atkal nemācēšana izvilkt. Lai gan rāvās daudz visiem, tomēr māka paņemt pieķērušos izteica daudz. Tā baltkrievs blakus man pamanījās uzkacēt trīs foreles pēc kārtas un nevienu neizvilkt, kā rezultātā palika uz 0. Es no trijām pēdējā piegājienā paņēmu vienu, tajā pat laikā itālis salasīja virs 10, man pat copes tik daudz nebija, lai gan kustējos nopietni, sviedri lija, pat acīs satecēja tā, ka dabūju skalot acis lai vispār kaut ko redzētu.
Protams mājas upe, viņi noteikti to no galvas zināja, bet vienalga tas pārsvars bija neiedomājams. Pirmajā dienā pusi no laika pavadīju nākošajam čempionam aiz muguras un neko pārdabisku viņš nedarīja- precīzs metiens, īsa provodka un zivs ir galā...Šobrīd analizējot, saprotu, ka komanda kopumā ļoti mazu uzsvaru lika uz rotiņiem, kas būtībā arī bija veiksmes formula. Tos vajadzēja piedzīt pēc krāsaa un galvenais smaguma, jo straume visai spēcīga un dziļumi, kur bija zivis palieli. Es personīgi atradu MO vizuļu kastē vienu Leona rotiņu ar smagu serdeni, bet arī tas bija objektīvi pa vieglu, tomēr uz to izvilku vairāk kā pusi no savām zivīm, neskaitu tās, kas aizgāja- to bija daudz, bet vizulis bija +/- pareizais, tikai vēl smagāku vajadzēja...un āķi...āķi. No vienas puses āķis no smalkākas stieples vieglāk ieķeras zivs mutē, bet tajā pat laikā arī vieglāk atliecas- te arī visa problēma, mainīt āķus sacensību laikā var, bet laika tam vienkārši nepietiek un arī tajā brīdī nav īstās sajēgas, kas par problēmu, to visu tikai jau pēc mačiem izpīpē.
ļoti lielu uzsvaru uzlikām uz info no brīvajā režimā pavadītajām copes dienām, gan tieši pirms mačiem, gan arī uz iepriekšējām treniņu dienām, laistā zivs tomēr uzvedas savādāk.
Bet tā jau upe smuka- dzidra, auksta, noaugusi ar kazenājiem un apiņiem, brien pa upi un piestājot saēdies kazenes, līst krastā gan nav vēlams, jo tā var iedzīvoties nepatīkamās mikrotraumās no kazenāju dzelkšņiem.
Upe ir licencēta, ir sadalīti posmi: no kill, mušotājiem, posmi, kur vari zivi paņemt un mērs sākas no 22cm. Divas dienas copēju un divas dienas redzēju inspektoru, atrādīju arī savu atļauju. No kill zonā tā maksā 15eur dienā, toties tur ir zivis- no augšas novērojām vienu tādu monstriņu ap 2kg un blakus tāds virs kg stabili, mazie t.i. tādi pušelnieciņi vazājās apkārt kā mailes, bet vieta praktiski nepieejama, ļoti grūti novadīt mānekli un tas viss šosejas malā, bet liekas, ka esi nekurienē, ja vien tas garām braucošo auto troksnis.
Gribat atbildes uz interesējošiem jautājumiem, jautājiet- atbildēšu!

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AshuksDatums: Sestdiena, 15-09-2012, 21:49 | Ziņojums # 23
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Wow! Jau esam 200 domubiedri! smile

Ar cieņu Ashuks.

Forums » Forums » Jaunumi. » Jaunumi (Visi jaunumi.)
Lappuse 2 no 2«12
Meklēšana: