[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 8 no 38«126789103738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
jurriDatums: Pirmdiena, 18-04-2011, 07:16 | Ziņojums # 106
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Statuss: Offline
Es arī esmu neizpratnē, manas upes cieši, jo cieši vēl klusē! surprised Ne miņas no parastās pavasara aktivitātes. sad

juris

2RDatums: Pirmdiena, 18-04-2011, 10:45 | Ziņojums # 107
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 14
Sveiciens visiem!
Vakar atklāju sezonu kurzemes pusē. Ūdens jau krietni nokrities bet joprojām duļķains. ~ 3 stundas ūdenī "līdz padusēm" pagāja bez nevienas copes, uznāciena vai vispār jebkādām dzīvības pazīmēm. Upīte gan tāda aborigēnu "pačakarēta", tomēr pagājušajā vasarā kautkāda dzīvība bija...
Visādi citādi pa skaisto smile

SullaDatums: Pirmdiena, 18-04-2011, 13:07 | Ziņojums # 108
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Jā es ar pa tukšo, nenoturējos un tomēr aizlaidu, lai gan zināju ka pa agru vēl Biju tādā pavisam niecīgā foreļupes pieteciņā, kur vasarās ūdens vardei līdz potītēm, bet agri pavasaros dažreiz saskrien foreles, glābdamās no trakās straumes galvenajā pamatupē. Bet šoreiz nikā, arī tur vēl duļķis. Uz oldienām būs jālaiž 2dienniekā Tad gan jau tikšu pie pirmās

MKDatums: Pirmdiena, 18-04-2011, 13:24 | Ziņojums # 109
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Tā izskatās, ka Lieldienās meža radībai neklāsies viegli wacko , izslāpušu krūmu rendžeru ordas apsēdīs mazupītes cowboy
Daļai nāksies konstatēt, johaidī- te kāds jau nogājis surprised . Pazīstat to sajūtu ?! angel

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

guntisssdDatums: Pirmdiena, 18-04-2011, 15:27 | Ziņojums # 110
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
tease čau čaļi!
MK nav ko gulēt tik ilgi crazy

SullaDatums: Pirmdiena, 18-04-2011, 17:05 | Ziņojums # 111
Pieredzējis Forelists
Quote (guntisssd)
MK nav ko gulēt tik ilg

aha vismaz ziemas vilnu būtu nometis

MKDatums: Pirmdiena, 18-04-2011, 17:06 | Ziņojums # 112
Pieredzējis forelists
Hoi, sen neredzētais !!! Es šinī laikā parasti, neiespringstot, normāli izguļos, lai jau jaunatne noņem skaidu, kamēr aizbraucu- diena uzsilusi, zivtiņai cita aktivitāte, un noķeru savu zivtiņu punk smok

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Piektdiena, 22-04-2011, 18:12 | Ziņojums # 113
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Apsveicu MK ar pēdējo dienu lomiem!

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Piektdiena, 22-04-2011, 23:28 | Ziņojums # 114
Pieredzējis forelists
Paldies smile fishing

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Svētdiena, 24-04-2011, 21:52 | Ziņojums # 115
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Pēc vakardienas neveiksmīgā Putnu upes apmeklējuma jau nožēloju, ka vispār braucu, jo visticamāk foreļupes apmeklējums atkritīs, nevedīs mani tik daudz.
No rīta tā agrāk pamostos, kamene pa istabu lidinās, neļauj gulēt. Arī mamma staigā pa blakus istabu, čaukstina sīpolu mizas, kā nekā Lieldienas taču. Staigāju pa virtuvi, meklējot brokastis, un tā starpcitu tik paprasu – nevar uz ******** upi aizvest? Teica, ka paprasīšot.
Šoferis laikam Lieldienas ar Jāņiem sajaucis, tam celšanās gāja grūtāk. Bet tomēr aizvest varēšot – yeeaah. Sāku lēnām riktēties. Pārtinu auklu, sameklēju rotiņu kastes, piekrāmēju vesti ar visiem štruntiem. Tā, kāmēr satuntulējamies, pulkstens jau vienpadsmit. Kāmēr neviens vēl uz mašīnu nenāk, kalnā iesildu roku, pamētāju rotiņu. Ritenis bagāžniekā atpakaļceļam ielikts, varam braukt.
Tilts nāk arvien tuvāk, iekšā satraukums arvien lielāks, un – jāaa, super, līmenis izcils, ūdens krāsa vēl izcilāka. Iemetu krūmos riteni, un mani paved vēl nedaudz augstāk.
Sāku ap pus divpadsmitiem. Nolemju nedaudz paiet vēl uz augšu. Pirmie metieni, nu murgs kkāds, kas man roku nogulējis? Ieva, ozols, avene, ko tik es nenoķēru. Tā kādu pusstundu nomocos, un vienā cerīgā vietiņā tomēr tā kā kaut kas pazib, bet varbūt nē? Uzmetu vēlreiz, jā, tiešām, sīcis nāk pakaļ, bet nepaņem. Trešo reizi vairs nenāk, eju tālāk. Turpinu kā mērkaķis pa kokiem ložņāt, kabinot rotiņus vaļā. Nervi uzvilkti pamatīgi, tik daudz labas vietas, bet, ko es daru? Metu kaut kur ne tur.
Kārtējā cerīgā vieta, metiens, atkal nāk pakaļ, bet nepaņem. Kas tad nu, pat sīkie par mani ņirgājas? Vēl kādu gabalu paeju, atkal skaists sanesums, bet mazs pleķītis, kur rotiņu pavilkt. Jā, tiešām par mazu. No sanesuma iznāk tāda ap 35cm, likās, ka ver jau muti vaļā, bet man rotiņš jārauj ārā, ja nē, atkal kokā ieķersies, žēl. Otreiz vairs nerādās. Ieskatos pulkstenī, uj, jau viens, jāiet atpakaļ. Iepriekšējās vietās vairs nekā, tikai atstāju nodevas – zelta 2.nr Moscu.
Sāku iet uz leju. Tukšums, tukšums, atkal tukšums, kā tā? It kā jau sāku mest puslīdz ciešami, varbūt diena pa daudz jau iesilusi? Turpinu vandīties pa tiem biezokņiem. Priekšā māja, tur suns. It kā nebaidos, suns man čoms, pirms pāris gadiem iebaroju šim gumijzivi biggrin Bet rej tur pārāk traki, eju ar līkumu. Sāk skriet uz manu pusi, bet laikam neredz. Parādās divi palieli balti suņi, bet nezin īsti, kur skriet, aizskrien garām. Nogaidu, kad šie iet atpakaļ un dodos tālāk. Turpinājums tāds pats, vietas labas, bet neņem. Sāk jau atkal galvā šaustīties domas – jā, it kā foreļcope forša, bet, ja tā jāvandās pa krūmiem un nekā neņem, apnīk. Atstāju nodevās vēl vienu rotiņu. Mainu uz krāsainiem, lieliem, maziem, nekā.
Lieku soli, kaut kas ciets, paskatos uz leju – rags, nu tad vismaz kāds loms šodien.
Vandos tālāk, uz ceļiem pielienu pie upes. No mana krasta pārkārušies krūmi pāri, pielienu no sāna, apskatos, kur mest. A kas tur? Kaut kas pelēks. Pamana mani un sāk mukt. Jenots bija izdomājis padzerties, iztraucēju.
Beidzot sāk parādītes zināmas vietas, te pagaišgad esmu bijis, jau vairs pārāk nepiestrādāju, uzmetu, nav nav, eju tālāk. Un beidzot vienā sanesumā sagrābj rotiņu foreļbērns. Ātra bilde ar pirmo šā gada forelēnu. Vismaz kāds smaids sejā parādās, dodos tālāk, bet tur atkal kaut kas čabinās pa krūmiem. Nekas, turpinu darboties, bet čaboņa nāk arvien tuvāk, sāk jau palikt dīvaini, bet tad pēkšņi parādās cepure, phūuuu cilvēks. „Sveiki, nu ņem ar kaut kas?” „Nē, jums?” Nē.” „Ne asakas.” Dodos tālāk, bet tur jau paslēptais ritenis un jādodas mājās.
Kāmēr fočēju ragu, satiktais copmanis nāk atpakaļ, saprata, ka laikam nav jēga.
„Uz kuru pusi Jūs?” „Tur.” Man der, metu riteni Transporterī un pus ceļu mani aizved. Apspriežam iepriekšējo gadu copi šajā upē, arī viņam nekas īpašs, tik pagaišgad viena virs kilo pamukusi ar visu rotiņu.
Tālāk brauciens ar grabošu riteni uz mājām, otro dienu pēc kārtas esmu apcepies saulē, galva tāaaa sāp. Bet mājās jau sašliki cepās, pirts kurās, vismaz kāds prieciņš.
Nekas, gan jau pa šo sezonu būs arī labāka cope.

Aigars Bergsons

RSDatums: Pirmdiena, 25-04-2011, 00:07 | Ziņojums # 116
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
Njā, padalīšos arī es.....Ar "veco" bijām 2dieniekā uz z-kurlandi bij doma paskatīties kādu jaunu upeli un piestāt pie jau zināmajām, sākums ieplānots pa zināmu upi, taču novērtējot, ka līmenis paaugsts un vel duļķis biš, saprotam ka jāpiešauj roka sakumā, parmetamies uz pieteku, tur redzamiba ideala, bet 1h copes neredz, izdomājam tomer meklēt laimi ''lielajā" upē, pirmās 15-20 min bez copes, tad padziļa straume, var redzēt ka apakšā akmeņi, man nekā, jau dodos tālāk kad izdzirdu šļakatas, tad beidzot! Jā, sencis atplaukst smaidā, forele virs 30 cm, bet galīgi kārna un švaka, pafočējam un peld tālāk, ejot vecais vel velk uz zoba, ka smējos kad šis 4 meppu uzlika, bet ar to arī viss, tālāk seko vien pāris uzsitieni, nospriežam ka vajadzēja ātrāk izbraukt... Nakti pārlaižam ne pie foreļupes un no rita edot brokastis nolemju iemest turpat grunteni, nepaiet ilgs laiks kad izšlepēju vimbu, nolemjam vel kadu stundu pacopēt tepat, bet vairak netiek, šodien doma apskatīt kādu jaunu upeli, sākums cerīgs, bet copju nav, tālāk sākas bebru paradīze, visur applūdis, nolemjam paiet kādu gabalu augtāk, bet tur tas pats, uz kāda līkuma ieraugu dzeltenu striķi parvilktu pāri upei, njā kādam maitam mājās nav ko ēst, rūtaino iemērcis! censored Pietam pamatīgi,tā ka migrējošai zivij nav kur likties, un nostiprinājis ar pamatīgi ar mietiem zemē, gribēdams neizrausi, paceļot augstāk, pie pretējā krasta iznirst baltās zivs aste, nospriežasm ka tīkls ielikts nesen, nogriežam mūsu galu un dodamies mājup, vēlme copēt dēļ tādiem pāriet ātri.Tāds netīkams copes noslēgums, bet kopumā emocijas labas, un pirmais tvaiks nolaists, gan nākamreiz būs labāk smile

SullaDatums: Pirmdiena, 25-04-2011, 00:42 | Ziņojums # 117
Pieredzējis Forelists
Skatos šodien daudzi forelēja, pēdas visur jau priekšā, arī man ap 11 pieejot pie upes smile Es inspicēju vienu Vidzemes piekrastes upi. Patīkami iepriecināja līmenis, upe jau atgriezusies krastos un ūdens dzidrs, brūns un patumšs gan, bet tai upei raksturīgs pavasarim. Vispār ūdenslīmenis kā maija vidum, re cik pamatīgi pažāvēja abas pēdējās siltās nedēļas. Arī temperatūra jau pieklājīga, savi +10 ar garantiju! Laiciņš gan manuprāt pārcentās, čut pa karstu šim laikam. Jo atslodzei no vasaras ir tik patīkams pavasara dzestrums un svaigums, kad viegli elpojas un kule nesvīst. Bet kur nu šodien: karstums, saule cepina kā solārijā, nav glābiņa no tās, jo koki vēl bez lapām, gaiss nekustīgs un smags! Lab pietiks par laiku, nu par zivīm. Foreles ir un barojas, tiesa nojaušu ka pārsvarā ar vardēm, tās kurkstes visās malās, visāda kalibra. Un arī padaudz zaļās, kas bik pārsteidza. Tāpēc foreles vizuli ņēma ne visai aktīvi un ar tādas knapas. Velniņš vislaik dīdīja uzlikt iezaļganu divastu tvisteri, bet neuzliku tomēr, netīk man forelītes tvisterot, vōt. Savu pusotru ducīti pa dienu jau atlaidu, un lai arī mērīta netika neviena, teikšu pārsvarā zemmēriņi. Nu varbūt kādas 3 bija no 30-35cm. Nekas dižāks ar pakaļ neskrēja un netika manīts. Raibais tik viens smuks (~60cm) atrādījās, tā teikt palūrēja uz mani un čau! Visumā jau feina dieniņa, aprīlim pat visai laba cope. Un kur tad vēl ainavas ar dižozoliem un vizbuļu klājieniem krastos, milzakmeņi upes gultnē un putojošaš krāces, vienvārdsakot skaisti! Un paldies tam bērza urbējam no kura pārpilnā spaiņa sadzēros varen saldas sulas, laikam jau pēdējās šogad.
Jā, un priecīgus svētkus visiem!

MKDatums: Pirmdiena, 25-04-2011, 18:10 | Ziņojums # 118
Pieredzējis forelists
Nu tad priecīgas Lieldienas visiem! Sākums bija vienkārši raibs- 5,8kg lasis pašam, 4,7kg kolēģim (pirmais lasis mūžā, video iekš CL) un 2,5kg spožais kolēģa meitenei, kas spiningu laikam reizi trešo rokās turēja, tas viss stundas laikā!!! eek
Paņēmu vienu dienu atslodzei, bet jau vakar atkal uz upi kopā ar sendienu foreļdraugu. Pirmā diena Venta ar mērķi lielu un spoži pumpainu, otrā netāla pieteka un forelītes.
Tas ka ir silts ir forši, bet ja ir šitāds žaronis, tad ir pretējs efekts.
Pirmā diena, Venta. Sākam ap 10iem, pirmā pusstundā cope, bet momentāni nokuļas, tā arī nesapratu cik liels. Pēc laika viens tur pat izlec, bet pamanu tikai ar acs kaktiņu, nekas baigi liels toč nebija. Ieveidoju seju trulā grimasē un aru gultni, pēc tam pusūdeni- skuju ziepes! Karstums pēc mirkļa tāds, ka kaut pliks meties. Neatlaidīgi darbojamies, bet tikai nodevas upes dievam.
Velkam atpakaļ uz auto, ejot garām daudzajiem vimbeniekiem pamanu vienu īpašu eksemplāru. Šis izmeties puspliks, tupj pie savām gruntenēm, bet mugura kā CCCP karogs piecepināta. Uzjautājam kā ķeras- da ņihu...a, paprasu vai patīk gulēt uz vēdera, šis neizpratnē bola acis.....
Nu, vispār nomētājāmies līki, vakara copi nolēmām pavadīt tur pat, kur bijām no rīta. Ap astoņiem, kad vis jau reāli apnicis, plecs sāk sāpēt un cerības zudušas, tomēr notiek šaras cienīgs pasākums. Esmu ierāvis kārtējā zacepā, eju pa straumi uz leju lai no cita leņķa mēģinātu izvilkt, tas izdodas, tinu un šajā mirklī nākošais zaceps, instinktīvi piecērtu un sajūtu pumpi otrā galā. Paņēmis pamatstraumē un nevar saprast, kas tur galā, bet pumpē smuki smile , ievadu draugu atstraumes malā un svece, nav nekas liels, bet ir, mirklīti vēl pacīnamies, vairāk gan lai pats kādu kaifu justu cool - spožs taimiņpuika ap 1,5kg rumpī, n-to metienu, n-to stundu, necopes faktors dara savu un puika dabū pa ķirbi wacko
Viss, pietiek, ejam atpakaļ uz nometni. Jāsavāc malka, jāiztīra fiša, jāuzēd vakariņas.
Ehhh, ugunskurs kā sendienās, uz lazdu iesmiņiem ceptas desiņas, zvaigžņota debess...forši!
No rīta it kā pieceļamies laicīgi, bet jau pēc mirkļa atkal cepina saule. Foreļupīte priekš manis jauna, bet liekas dikti cerīga. Upīte nav īpaši liela, bet ir smukas vietas, kur varētu sēdēt pienācīga zivs.
Rezultāts- pāris zemmēri, nostaigāti +/- 7km, braucot mājās autiņa termometrs uzrāda +23....
Tas termo šoks ir pārāk straujš.....

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmensDatums: Otrdiena, 26-04-2011, 16:47 | Ziņojums # 119
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Šodien biju aizbraucis uz vienu upīti Vidzemē.Pieejot pie upes baigais peizāžš.Gar upi viss dzeltens no uzziedējušām māllēpenem.Ūdens upē dzidrs,ļoti zems līmenis.Sākums cerīgs ,jo pēdu pie upes nemanu.Katrā zināmā vietā kaut kas azsēžas ,tik mēru netura.Un tad arī nāk kaut kas lielāks,bet sakarā ar to, ka tā ir sezonas atklāšana tiek atlaists.No posma vidus parādas divi pāri gumijnieku pēdas un cope ,kā ar nazi nogriezta,Dies dod lai nebūtu španis.Gar upi milzīgs daudzums zaļo varžu(dažāda izmēra) un zalkšu.Tempers gan priekš pirmās reizes par daudz-22grādi,kad paliek brienamūziņas par karstu tad jālien upītē.Bet savādāk viss normāli.Sezona ir atklāta:)))

tapirs-nDatums: Otrdiena, 26-04-2011, 21:58 | Ziņojums # 120
Sergeant
Ziņojumu skaits: 23
Mož vari dot kadu norādijumu kur esi bijis, jo pats vakar ar draugu gumijniekos bridām Vidzemes upes krastus cool Mož esam uz vienu un to pašu upi bijuši, intresanti būtu padalīties iespaidos

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 8 no 38«126789103738»
Meklēšana: