[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 7 no 38«12567893738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
MKDatums: Otrdiena, 05-04-2011, 10:17 | Ziņojums # 91
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Jā, šogad tāds dīvains gads, ledus aizgāja pa samērā zemu līmeni, bez kādiem sastrēgumiem, tagad kūstot ārprāta sniegam, ūdens līmenis ceļas mežonīgi un sniega ūdeņi dzesē. Pēdējos gadus sezonu sāku ar Ventu un krītošajiem "lohiem", trāpās arī spožiņie- cits spēks fishing , šogad tā īsti nevar saprast ar ko sākt biggrin
Bet nu sākums ir : jūra un "putnu upe", ar vienādiem rezultātiem questionmark

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Otrdiena, 05-04-2011, 14:30 | Ziņojums # 92
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Māri, un kas teica, ka uz "putnu upi" nebraukšot? :))) Esi bijis jau šogad, kādi rezultāti?

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Otrdiena, 05-04-2011, 18:36 | Ziņojums # 93
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Ventspilī dzīvojot, es sāktu ar Ventu un "putnu upi" smile Man šo upju vietā- Gauja. Bezmaz vai gar durvīm tek happy Es vēl ceru, pēc neliela ūdens līmeņa nokrišanās, kādu svaigo dabūt admin

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 18:51 | Ziņojums # 94
Pieredzējis forelists
Šodien "putnu upe" lika nedēļas divas pagaidīt, zivis lasa sēnes mežā un pērnās brūklenes smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 19:50 | Ziņojums # 95
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Kad vēl tāds ūdens ir bijis? S-upē pagaišgad tikai par 10cm bija augstāks, bet tas bija aprīļa pirmajos datumos. R-upē tādu ūdeni vispār vēl neesmu nekad redzējis.
Pēc 2 nedēļām man plānos apciemot Lielupes vimbas, a vēl pēc nedēļas tur būtu ko darīt?

Aigars Bergsons

MKDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 21:43 | Ziņojums # 96
Pieredzējis forelists
Atklāti sakot, es arī tādu līmeni putnu upē neesmu redzējis smile , tāpat kā R-upē. Piebraucām pie abām, iespļāvām no tilta un braucām mājās sad

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmensDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 22:11 | Ziņojums # 97
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Izskatās ,ka nākošās trešdienas ekspedīciju uz Kurzemi nāksies atlikt.

SullaDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 16:45 | Ziņojums # 98
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Lai kā arī gribas, es vēl pāris nedēļas pagaidīšu, pabildēšu pirmās pukītes un tā mok palaivošu ekstrīmā ūdens tāpat vēl pa aukstu, augstu un duļķainu.

MKDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 17:46 | Ziņojums # 99
Pieredzējis forelists
Bet copēt ta gribās!!! Uj kā gribās smile Parasti ap šo laiku "pirmā skaida jau noņemta", šogad skuju ziepes sad

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 21:20 | Ziņojums # 100
Major general
Strauteni vēl šogad neesmu noķēris, bet "jūras foreles" mammuci gan. Tai brīdī man "reāli nogāja". Izpildīta plāna sajūta bb

Vēl gan ceru, ka tuvākajās nedēļās vēl kādu noķeršu. Un tad gan forelēs! smile

UnikisDatums: Sestdiena, 16-04-2011, 17:50 | Ziņojums # 101
Major general
Nu ko?! Temperatūra atsevišķās upēs jau ir sasniegusi 5'C. Tas nozīmē, ka forelītes drīz kļūs aktīvas! Šodien mājās vācu bonus apunktus, tā ka rīt no rīta mani varēs satikt pie kādas upes, kurā varētu noķert visdažākās zivteles, ieskaitot strauteni un "jūras foreli"! Ne asakas visiem, kas tai pat laikā atradīsies pie ūdeņiem!

AshuksDatums: Sestdiena, 16-04-2011, 18:43 | Ziņojums # 102
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Es arī laikam aizstaigāšu uz savu foreļupi pamētāt. wink

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Svētdiena, 17-04-2011, 08:08 | Ziņojums # 103
Pieredzējis forelists
Nu ko, laiciņš šodien ideāls! Jūtu - ir jābūt smile . Vakar izstaigājos, tikai izstaigājos un papeldināju bleķus. Aktivitāte 0. Pie šodienas saulītes vajadzētu fišiņam būt aktīvākam. Lai veicās foreļu dresētājiem!

Es gan pats šodien uz jūru, noteikti pēdējo reizi. Pēc tam plānā Venta. Tikai tad likšos pa jaunam krūmos.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Svētdiena, 17-04-2011, 20:51 | Ziņojums # 104
Major general
Šodien ar bračku nostaigājām nu baigo kusaku. Un ziniet- man tikai viens forelēns ap 25-30cm atrādījās pat neuzsitot Pontoon 21 Greedy Guts voblerim.

Izšancējāmies ar visu iespējamo: dažādas krāsas rotiņiem no 1. līdz 4. izmēram, dažādas krāsas vobleriem no 3-8cm (pamatā japāņu dārgais gals- zipbaits, jackson, megabass), dažādas krāsas un izmēra šūpiņiem, gumijas zivtiņām un pat gumijas vardīti- "0".

Vienā vietā es pat bračkam smējos- 100% foreļu vieta- krastā aug zilas puķītes, veidojas atstraumīte, ūdenī iekritis koks, bedrīte un upē ietekošs avotiņš, pie koka putiņas... Nekā...

Varbūt kāds no foruma lietotājiem var uzminēt manu mīklu- kurā upē šodien copēju: es no koka noāķēju 2. izmēra Mosca rotiņu ar bronzas lapiņu un zaļu serdīti, bračka noāķēja 2. izmēra Mepa melno fūriju. Laikam kāds bij ar zābaciņiem gar krastu pirms mums nostaigājies, bet mēs ar brienamajiem līdz padusēm brīžiem upei pāri bridām, līdz ar to pie mānekļiem tikām happy

Pagājušajā sezonā upīte atzīmējās ar dažu labu eksemplāru un nekad nebiju palicis tukšā šai upē- vismaz kādu līdaku noķēru... Laikam vēl jāuzgaida, kamēr tā ūdenstemperatūra tos 10'C sasniegs un foreles sāks aktīvi baroties...

UnikisDatums: Svētdiena, 17-04-2011, 22:07 | Ziņojums # 105
Major general
Sakontaktēju ar vēl pāris foreļu copmaņiem. Pēdējās dienās vēl joprojām pa tukšo...

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 7 no 38«12567893738»
Meklēšana: