[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 5 no 38«12345673738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
MKDatums: Svētdiena, 12-12-2010, 18:22 | Ziņojums # 61
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Pie šādiem apstākļiem spiningot ir neprāts wacko , jau gadījumā kad līdz ledus malai ir spininga attālums un spice iet pat pāri, zivi ār\a dabūt ir vesels pasākums :), nemaz negribu komentēt 2-3spininga attālumus biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

MKDatums: Svētdiena, 12-12-2010, 18:55 | Ziņojums # 62
Pieredzējis forelists
Vēl viena fiška, Uniki esi to auklu iemērcis ūdeni un apskatījies kā tā izskatās silikona apvalkā ? smile Es tikai par to , ka ja zivs nejem tad katrs bribambass tai izsauc aizdomas ... smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Pirmdiena, 13-12-2010, 00:19 | Ziņojums # 63
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Nākošo reizi pievērsīšu uzmanību, kā izskatās ar silikonu nopūsta mono aukla. Man jau liekas, ka nekam tur pamanāmam nav jābūt, jo silikons ir caurspīdīgs.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Pirmdiena, 13-12-2010, 09:53 | Ziņojums # 64
Pieredzējis forelists
Par to redzamību tāds tīri teorētisks apsvērums, kas radās velkot paralēles ar silikonu, ko izmanto sausajām mušiņām. Tur ir tā, ka ietaukojot mušiņu tas sminķis nedrīkst nonākt uz tipeta, pretējā gadījumā vari to mušu peldināt arī vannā cool

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Pirmdiena, 13-12-2010, 10:12 | Ziņojums # 65
Major general
Neesmu klasiskais mušiņmakšķerētājs, bet izmantoju mušas spiningojot. Esmu uz mušas gan noķēris tikai sapalus.

Pieļauju domu, ka problēmas silikons varētu radīt tikai peldošajām mušām un peldošajai auklai, jo tad aukla atgrūž ūdeni un veitojas ūdensvirsmā reljefs, līdz ar to tiek lauzti gaismas stari... Bet, ja māneklis ir grimstošs, aukla tiek pilnībā ūdens apskauta un nekādas gaismas laušanas nenotiek. Tas tā- minējums- vēl dzīvē neizmēģinot smile

MKDatums: Pirmdiena, 13-12-2010, 17:58 | Ziņojums # 66
Pieredzējis forelists
Zem ūdens tur arī kaut kas noteikti veidojas, tikai kas ? smile Vai tas iespaido, neiespaido. Pats neesmu šo brīnumu mēģinājis, bet pie -5 gan laiku pa laikam ir "jāpasūkā" riņķi tongue
Kā jau teicu- tīri teorētisks pieņēmums wink

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Svētdiena, 06-02-2011, 10:27 | Ziņojums # 67
Major general
Piektdien kopā ar bračku uztaisījām ar spiningiem nelielu sprintiņu pa pāris upēm. 2 Gaujas posmi un divas foreļupes. Bez nevienas copes. Vienā no foreļupēm es iztramdīju vienu 15cm forelīti, bračka divas līdzīga izmēra. Pie Gaujas uz ledus manīju svaigas lāča pēdas. Sajūtas interesantas- ko darītu, ja mēs nokļūtu aci pret aci cry Gaujas un foreļupes krastos bij manāmas citu copmaņu pēdas. Ir džeki, kas nespēj mājās nosēdēt.

Nosacīti veiksmīga diena- Gaujā nenorāvu nevienu šūpiņu.

jurriDatums: Pirmdiena, 07-02-2011, 07:46 | Ziņojums # 68
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Sestdien braucot garām vienai upelei uzmetu aci līmenis normāls, prāts nemierīgs, rīt jālaiž! Piebraucot pie upes konstatēju, vakardienas lietus ir darījis savu , līmenis augša duļķis arī. Divas stundas novazājos, ne copes. Iet grūti kājas krīt cauri,ķeras bet tomēr izbaudīju saulaino svētdienu un svaigais gaiss pietiks nedēļai! smile

juris

UnikisDatums: Piektdiena, 18-03-2011, 12:08 | Ziņojums # 69
Major general
Katru dienu saņemu ziņas no dažādiem copmaņiem. Foreles, taimiņi un laši šobrīd ļoti pasīvi. Neviens neko nav noķēris, ieskaitot mani. Es gan eju tikai pa Gauju pavingrot biggrin

MKDatums: Sestdiena, 19-03-2011, 10:18 | Ziņojums # 70
Pieredzējis forelists
Tā tam arī vajadzētu būt smile , bet ir kas arī kaut ko pavelk ...

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Sestdiena, 19-03-2011, 16:58 | Ziņojums # 71
Major general
Nu- esmu dzirdējis, ka esot vīri, kas dzīvo drusku augstāk pie upes un katru dienu aizstaigājot bedres pārbaudīt... Reizi nedēļā- divās kaut ko izvelk. Taču tā informācija nāk caur 3 starpniekiem un ir pārāk nekonkrēta.

UnikisDatums: Svētdiena, 20-03-2011, 20:15 | Ziņojums # 72
Major general
Šodien 4 stundas pie Gaujas ar šūpiņiem, vobleriem un gumijām- pa tukšo. Vienā vietiņā īsā laikā atstāju 2 gumijas un šūpiņu. Toties izvingrojos ļoti labi, lidz ar to vajadzētu būt ciešam miegam smile

AshuksDatums: Sestdiena, 26-03-2011, 11:04 | Ziņojums # 73
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Biju aizgājis nočekot stāvokl upē....Nu līmenis ir augšā ļoti,ļoti ,bet priecē tas ,ka mazie forelēni tusējās gar krastu wink Acīmredzot manā foreļupē nārsts ir izdevies pumpainajām wink

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Sestdiena, 26-03-2011, 13:09 | Ziņojums # 74
Pieredzējis forelists
Un cik lieli bija tie "forelēni" ? smile Šinī laikā rudens nārsta forelēni labākajā gadījumā varētu būt kāpura stadijā, bet par cik upēs vēl joprojām pieplūst ne īpaši siltais sniega ūdens, tad pieļauju, ka nav pat vēl izšķīlušies. Neesmu ihtiologs un nepateikšu pie kādas h2o notiek šķilšanās process, bet manuprāt vēl ir par agru un kur nu vēl novērot forelēnu tusu :))
Piedod, ka varbūt sagrāvu tavas ilūzijas angel2

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmensDatums: Pirmdiena, 28-03-2011, 09:26 | Ziņojums # 75
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Pagājušo ceturdienu,piektdienu pavadīju meklējot "spožos" Rindā un Irbē.Ledus visur izgājis ūdens līmenis normāls -pavasara.Viens pērnais arī trāpijās,bet sakarā ar to ,ka vāji pretojās biggrin tika palaists brīvē.Atpūta ideāla,saule un skābeklis saķerts pa max.Secinājums viens,spožo vēl nav.

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 5 no 38«12345673738»
Meklēšana: