[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 4 no 38«1234563738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
vaivadsDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 18:11 | Ziņojums # 46
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
Statuss: Offline
neesmu bijis jau no septembra sākuma

UnikisDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 18:43 | Ziņojums # 47
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Šodien biju upē XXA brows Upe ar lēnākiem un ātrākiem posmiem. Sākoties lielajam salam upē bijis augsts līmenis, kas tagad krities par vismaz pus metru. Krastus klāj ap 10cm biez "bļodas mala". Visi lēnie posmi un bedres aizsalušas ar +/-10cm ledus kartu. Ārā solīto 0/+1 grādu vietā ap -2. Rezultātā rinķi sala ciet. Straujākajās vietās varēja šadus tādus mānekļus papeldināt, bet dziļākā vaļējā vieta labi ja metru dziļa.

Pie viena dabīgā ālīnģa uzliku peldošu YO-ZURI vobleri oranžā krāsā, kas pat nedaudz velk uz suspenderi, jo uzpeld palēnām. Papludinot vobleri tiko zem ledus, sekoja kampiens. Biju atregulējis spoli forsējošai copei. Jau izvilku zivteli no ledus apakšas un sāku celt ārā uz ledus, bet tā paspruka zem "dubultledus" un nopurinājās. Bija iztaisnojusi vienu no 12-tā izmēra maigajiem āķīšiem. Še tev forsēšana! dry Pēc silueta un pagaišās krāsas, kā arī uzvedības liekas, ka tā bija ap 50cm līdaciņa.

Citu copju šodien nebija.

Baigās pārdomas man par to copi:
1- rinķi salst ciet;
2- vaļējās vietas nelikās baigi zivju bagātās;
3- vairākas reizes uz "bļodas malas" sanāca pakrist, un beigās izdevās salauzt koka uztvērējtīkliņa rāmi;
4- biju uzvilcis garos gumijniekus ar 2 pāriem vilnas zeķu. Bija OK, tikai aukstā laika dēļ locījuma vietā pārdila gumija un izveidojās sūce;
5- krītot ir milzu risks salauzt kātu un spoli.

Vai strautenes vispār ziemā ķeras, vai tās kļūst extra pasīvas un nolien nezin kur?...

Upē XXA mēdz tusēties gan forele, gan taimis, gan līdaka...

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 18:49 | Ziņojums # 48
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Starp citu Gauja Siguldā ir copējama. Braucu, 3 auto stāvēja pie tilta un viens vecs onka ar kaut ko līdzīgu teleskopiskajam spinim klumburēja pa kalnu augšup centra virzienā smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

vaivadsDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 18:50 | Ziņojums # 49
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
cik esmu pa ziemu un agru pavasari blandījies rezultāti bijuši vāji. nepatīk tā ziemas/pavasara cope.
forelei patīk siltumiņš

MKDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 18:50 | Ziņojums # 50
Pieredzējis forelists
Unikis - kā 50cm līdaciņa var iztaisnot āķi ??? smile Tie āķi no kniepadatas locīti wacko

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AshuksDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 18:56 | Ziņojums # 51
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Gigantiskā Forele atlocija āķus! smile biggrin pray

Ar cieņu Ashuks.

UnikisDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 19:04 | Ziņojums # 52
Major general
Zivs bij jāvelk pa straumi augšā+ tam 5 cm Yo-Zuri ir laikam 12 izmēra Owners vai kas tamlīdzīgs. Tiešām- kniepadatas resnums. Kad braucu varavīksnenēs, man kilogramnieces regulāri taisnoja āķus. Laikam būs jāuzliek nopietnāki.

MKDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 19:08 | Ziņojums # 53
Pieredzējis forelists
Šitos āķus vajadzētu indentificēt, jo priekš spožo copes nav nekā labāka. Āķu lielums, protams, attiecīgs, spole jāpieregulē, bet var no zacepiem ārā dabūt, vnk iztaisno āķi :). Pastāv iespēja, ka pieķersies dzīves zivs un arī iztaisnos biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 20:24 | Ziņojums # 54
Major general
Āķi, kas tiek izmantoti vienai daļai japāņu UL vobleriem, un kuri man iztaisnojās:

S-OWNER TREBLE ST-11 UL SIZE 12

MKDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 20:32 | Ziņojums # 55
Pieredzējis forelists
Tie ir sūtāmi, vai LV nopērkami, protams, ne jau size 12 smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 20:45 | Ziņojums # 56
Major general
Es pirku laikam FishBon veicī. Cik sapratu, viņi nav OWNER pārstāvji, bet bij uz kaut kādu brīdi pāris paciņas parādījušās. Es vienu pa 3LVL+ nopirku, jo septembrī man 3kg taimiņš visus āķus iztaisnoja, taču nokrita no āķiem jau uztveramajā tīkliņā.

akmensDatums: Otrdiena, 07-12-2010, 22:39 | Ziņojums # 57
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Ziemā forelēs(strauta) speciāli nebraucu ja nu vienīgi gadās aizbraucot pēc pumpainajiem(jūras foreles)dabūt kā piezvejā biggrin Divi gadi atpakaļ ar Robinsona elektrozaļu šūpaku dabūju vienu uz 43cm bet vairāk nav gadījies.
Unikis,vispārējos vilcienos gandrīz var arī tā teikt.Stāvs krasts,ūdens pie krasta aizsalis apmēram 3m.,lai izdabūtu ārā nācās celt ar kātu.Droši vien par maz nokausēju.Kāts gan lūza ar šāviena troksni,varbūt 10 gadu garuma bija radušās mikroplaisas.Šodien jau sarunāts cits tā kā jātaisas uz copi kur siltāks(Kurzemi) biggrin

guntisssdDatums: Trešdiena, 08-12-2010, 19:19 | Ziņojums # 58
Lieutenant colonel
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 118
Nu tad tā, šodien nolaidu tvaiku. Pēcpusdien biju Gaujā, metu un vilku, metu un vilku. nekā wacko Toties pretēja krastā vienu redzēju aizceļojam uz vakariņu galdu sad

MKDatums: Trešdiena, 08-12-2010, 19:37 | Ziņojums # 59
Pieredzējis forelists
Strautene ziemā ir tāpat kā līnis, ķet var bet vai pieķersies.... :DDD, gadās jau protams oops

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Svētdiena, 12-12-2010, 17:16 | Ziņojums # 60
Major general
Ziemas spiningošanas eksperiments NR2

Lai arī Gauja principā ciet, aizgāju uztaisīt ziemas spiningošanas experimentu Nr.2 Citi jau atskaitās CL, ka spožos savilkuši, bet man vēl pašam bija jātiek skaidrībā- kā, ar ko utt.

Atradu dažas vaļējas vietas, kur mānekli varēja iemest, bet, ja kaut kas būtu jāizvelk, tad nez vai tas būtu iespējams- vižņi, kas sastājušies pie krasta un apsniguši, nav savā starpā normāli sasaluši. Es ielūzu pie paša krasta un piesmēlu abus kirzavikus. Pa staigāšanu pa Gauju šobrīd ir jāaizmirst. Līdz vaļējai vietai man bija jāmet 2-3 spininga garumus. Ja zivs pieķertos, tā būtu jādabū ārā uz vižņiem un tad līdz krastam wacko

Bet citi secinājumi. Ārā -5C. Uztinu mono auklu un sapūtu spoli, auklu un rinķus ar silikonu. Stundas laikā nekas nesasala. Par spiningošanu ar pīto ziemā ir jāaizmirst, taču ar mono mierīgi var, un, ja nēsā kabatā līdzi silikona balonu- nav problēmu.

Taktika (pagaidām bez rezultātiem)- ēsmas pludināšana zem ledus; peldošs vobleris kas grimst, kad sāk vilkt.

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 4 no 38«1234563738»
Meklēšana: