[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 35 no 38«12333435363738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
AndrisDatums: Svētdiena, 16-09-2012, 22:43 | Ziņojums # 511
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 68
Statuss: Offline
... eu nu līdaku no foreles gan ūdenī tā kā vajadzētu atšķirt, pat es atšķiru wink

Forele ir skaista...

akmDatums: Pirmdiena, 17-09-2012, 08:22 | Ziņojums # 512
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Andri, visu cieņu, es Tavu vēlmi katram kaut ko vietā un nevietā aizrādīt skaidroju ar iesācēja degsmi un neapvainojos.

Diemžēl šajā gadījumā runa bija par atšķiršanu jau ūdenī - liela strauta forele vai no jūras ienākusi forele.

Līdakas temats pēc tam atvērās, un mākot lasīt, to tā kā varēja saprast. Nevarēja? smile

esmu apgaismots

akmensDatums: Pirmdiena, 17-09-2012, 20:33 | Ziņojums # 513
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Andris ir malacis ,viņš māk atsķirt līdaku no foreles. wacko ,vēl tik jāiemācas lasīt starp rindām.

vaivadsDatums: Pirmdiena, 17-09-2012, 21:49 | Ziņojums # 514
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
Quote (akm)
Andri, visu cieņu, es Tavu vēlmi katram kaut ko vietā un nevietā aizrādīt skaidroju ar iesācēja degsmi un neapvainojos.

Diemžēl šajā gadījumā runa bija par atšķiršanu jau ūdenī - liela strauta forele vai no jūras ienākusi forele.

Līdakas temats pēc tam atvērās, un mākot lasīt, to tā kā varēja saprast. Nevarēja?

teksts bija grūti saprotams. izlasot 2 reizes radās aizdomas par jūras foreli. pārliecināts nebija, tāpēc neko nereakstīju

AndrisDatums: Pirmdiena, 17-09-2012, 23:01 | Ziņojums # 515
Lieutenant
Mjā, stulbais internets smile ... Pieliekot smaidiņu tāpat intoonāciju nevar ļauži uztvert sad Ja man pārmetat nelasīšanu starp rindiņām, tad vispirms saprotiet manu tekstu pareizi!
P.S. Varu tikai pateikt (kurš nesaprot), ka no uzbrauciena, vai izsmiešanas tur nav ne vēsts.

Forele ir skaista...

akmDatums: Sestdiena, 22-09-2012, 20:25 | Ziņojums # 516
Sergeant
Labi, ka vainīgais (internets) atrasts. Copējam tālāk!
Kādas vēl atziņas - 10 stundas upē tomēr IR drusku par daudz. Ļoti oriģināla atziņa - vēl varētu piebilst, ka upēs ir līkumi.

Pievienots (20-09-2012, 16:59)
---------------------------------------------
Kling klang, nākamā atskaite klāt!
Vai tas bija piedzīvojums vai nē, spriediet paši. Kolēģi ieminējās par vēl vienu copes veikalu Ventspilī, kur mitinos jau gadu.
Ko, es neesot bijis? Tas taču labākais pilsētā! Viens no labākajiem droši. Ar tādu norādi bruņojies, brienamo gan atstāju mājās, bet speros iekšā aptuveni norādītajā vietā. Ufff... pirmais viedoklis patukšs un pabriesmīgs, mani laikam ir āzējuši. Kas tad mums te ir? O, pirmā numura leona longi...? ar apmušotiem āķiem? Un par 1 latu gabalā? Atbrīvoju veikalu no krājuma un priecīgs dodos tālāk. Pēc tam noskaidrojas - es it kā nemaz neesot bijis "īstajā" veikalā. Nu, kā lai to ņem... smile

Pievienots (22-09-2012, 20:25)
Sācis līņāt, tāpēc īsa grupas vīzīte uz vienu bebrenieku sīkā strautā, lai pavērtu ceļu nārstam uz jauku akmeņaino posmu. kā gan bez dažiem iemetieniem darba beigās - 100 metri pa lēno līdakposmu, 5 šnapij, vēl 2 atrādījās, apmainījāmies pateicībām ar upi.

esmu apgaismots

vaivadsDatums: Sestdiena, 22-09-2012, 20:45 | Ziņojums # 517
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
kur lietus? Rīgā sauss jau nedēļu.Upes ar sausas joprojām

akmDatums: Sestdiena, 22-09-2012, 21:05 | Ziņojums # 518
Sergeant
Vēpils novads, beidzot nedaudz pakāpies ūdens. Līņā gan tā nosacīti, bet pa druskai ik dienu.

esmu apgaismots

AshuksDatums: Pirmdiena, 24-09-2012, 18:47 | Ziņojums # 519
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Pie manis te gāž kā ar spaiņiem 24/7, tā brīžiem šķiet. :d

Šo 5dien aiziešu pastaigā,bez makšķeres, pavērot,kas notiek upē.
Nekas tāds nav darīts,tāpēc domāju,ka būs interesanti,pievērst vērību lietām kuras copējot nemaz nemana. wink

Ar cieņu Ashuks.

AndrisDatums: Piektdiena, 28-09-2012, 20:58 | Ziņojums # 520
Lieutenant
Pirms dažām dienām biju uz upīti! Vispār baigais klusums. Uz katru uzāķējušos forelīti (viena bija nedaudz virs 40) noārdīju pa vienam pamatīgam bebru dambim! (ceļ gan viņi tos nejēgā ātri) Nu ko tulīt sākas, nu jau pagarinātais, celebāts... jāsāk pievērsties (kā kāds rakstīja) šitiem ĶĒMIEM - līdakām smile
P.S. Vakar viens ķēms knapi piesita un jau paspēja nokost mānekli sad noslinkoju uzsiet pavadiņu (ne foreļupē)

Forele ir skaista...

Ziņojumu laboja Andris - Piektdiena, 28-09-2012, 21:00

akmDatums: Pirmdiena, 01-10-2012, 10:24 | Ziņojums # 521
Sergeant
Nu, kungi? Kādi piedzīvojumi pēdējā dienā? smile
Kā jau ierakstīju "muldētavā", nekad iepriekš nebij manīti tik daudzi auto pie upes. Pilnīgi pārgāja patika brist iekšā.

Kā katru gadu - aicinu neaizmirst savas iemīļotās copes vietas un apmeklēt ar lukturi, fočuku - papētīt, pavaktēt. Starp citu, upes vērošana bez kāta konkrēti atmaksājas nākamajā gadā copējot.

Un protams - līdzjūtība visiem, kuriem mīļotajā upē iestājies garāks liegums nekā līdz šim.

esmu apgaismots

akmensDatums: Pirmdiena, 01-10-2012, 17:20 | Ziņojums # 522
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Sezonas noslēgums izvērtās galīgi neprognozējams.Likās jau ka sezona ir beigusies 2 nedēļas atpakaļ.Bet cilvēks domā Dieviņš dara.Un tā vakar nonācu pie vienas upītes Vidzemē.Ūdens kā jau rudenī tumšs,līmenis gandrīz kā vasarā un baigais klusums.Visā mazā radībiņa kaut kur "noškerījusies."Skaidra bilde,upītē ir ienācis saimnieks.Ilgi jau šo nebija jāmeklē,tur jau arī nāk kaimiņš ,tāds jau nu ļoti liels un resns.Tika pierunāts uz Mosca No2.Tad vēl viena nedaudz mazāka radība nāca līdzi rotiņam un droši vien domāja ,ko es no viņas gribu. Pašā noslēgumā atsveicināties atnāca foreļpaps tāds uz 42 cm.Noslēgums cerīgs,līdz nākamai sezonai ,upīte. biggrin

darznieksDatums: Pirmdiena, 01-10-2012, 20:14 | Ziņojums # 523
Major
Ziņojumu skaits: 94
Sezona beidzās jautri ar humora pieskaņu. Pēc ne pārāk veiksmīgas dienas manā mīļākajā foreļupē intereses pēc apsekoju vienu potenciālu foreļstrautu.
Ar prieku secināju, ka esmu atradis jaunu foreļupi. gan pavisam maziņu. Foreles var tur dzīvot tikai pāris km posmā tālāk seko meliorētie, taisnotie posmi.
Copēšana mazupē gan vietām bija komiska. Biju iegājis azartā un lai vispār iemestu mazajos atvaros 2 līdz 3m garumā ar max 50 cm dziļumu un neuzķertu vecās lapas vietām sanāca sēdēt ūdenī atvara galā, jo citur nebija kur palikt. Stāvus stāvot foreles iznāca no paslēptuves un tūlīt atpakaļ, bet kad sēdēju tās nāca līdz manīm pakaļ rotiņam un pat brīziem tusēja man pie kājām.

ne asakas, gaidām nākamo sezonu, bet starplaikā patusējam pa savām upēm, pajaucam bebreniekus un baudam dabu.

The Truth Is Out There

akmDatums: Ceturtdiena, 15-11-2012, 11:26 | Ziņojums # 524
Sergeant
Rudens, līdaku laiks neaizliegtajās upītēs smile
Šodien trīs gab. un divi bebrinieki.
Aizklīstot dziļāk mežā, lērums pavasara mazulīšu skraida, sirc gavilē.

Pievienots (05-10-2012, 21:17)
Vakara pastaiga pa upīti, nedaudz citur, kur pēdējā laikā... pērno tīklu vietās parādījušies koka mieti... pilnīgi negaidītā vietā milzu bebrinieks... nevar atstāt upi bez uzmanības, nevar!
Līmenis kolosāli uzkāpis pa divdienu lietu. Gandrīz metrs. Peld skujas un draza,
prātīgs cilvēks tīklus neliks vēl. Līdz ar tumsu liela putnu aktivitāte.

Pievienots (15-11-2012, 11:26)
PS. Nārstot - tas ir skaisti smile

esmu apgaismots

AndrisDatums: Ceturtdiena, 15-11-2012, 11:37 | Ziņojums # 525
Lieutenant
Pirmo reizi biju pie upītes, kur spožie nārsto. Kā viņi tās bedres izrok... !?

Forele ir skaista...

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 35 no 38«12333435363738»
Meklēšana: