[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 34 no 38«1232333435363738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
AshuksDatums: Otrdiena, 11-09-2012, 21:35 | Ziņojums # 496
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Statuss: Offline
Nu mans viedoklis būtu šāds.

1) Par tiem bebriniekiem. Cik nu man tas forelista stāžs un satiekot vienu jau pieredzējušāku vīru pie upes nonācām pie secinājuma,ka tie bebrinieki tām forelēm netraucē(ja nu vienīgi ļoti,ļoti mazos un seklos strautos), jo lielākoties, tie lielākie izmēri arī tiek noķerti vai nu tieši virs bebrinieka vai posmā uz augšu no tā. Un,ja pareizi atceros,tad ūdenī skābekļa daudzums samazinās ,ja tā temperatūra pārsniedz 20grādus.. Tātad, dīķī viņas tev nedzīvos( biggrin ) ,bet pārsvarā visās upītēs ūdens temp, arī vasarā ir zem tiem 20 grādiem. Respektīvi tas zivīm nemaz tik ļoti nekaitē, es pat teiktu,tā ir papildus slēptuve kurā ir pietiekami daudz barības un skābekļa,ja tā nebūtu tad tā forele tur neatrastos.

2)Par tām govīm.. biggrin

Nu nezinu vai ir tik traki kā tu stāsti,bet ,ja tā ir tad tam iespējams nav pozitīva ietekme ,bet es arī nedomāju,ka tā būtu baigā problēma,kas kaitē zivīm. biggrin

P.S. Vēl gribēju pateikt,lai visi,kas pastāv tikai par savu teoriju,ka ir tā un ne savādāk atceras to,ka katra upe ir savādāka un ,katrā valda savi dabas likumi un katrai ir savas īpatnības. smile

Paldies!

Ar cieņu Ashuks.

MordaDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 09:14 | Ziņojums # 497
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 26
Sapratu! smile

Nezinu cik lielu kaitējumu govis nodara upei, bet iedomājies skatu. Stāv 8 dzīvnieki upē, 2 dzer ūdeni, 2 nedara neko, 2 kakā pa taisno iekšā, 2 mīž. Cik normāli tev tas izklausās? Un kāpēc zemnieks traktorus pirkt var, bet tiltiņu virs upes uzbūvēt nevar?

Labi. izskatās ka sākam atskaišu forumu aizslānīt ar offtopicu smile

Par tiem bebriniekiem gan ir tā, ka šoreiz nojaukšu. Jo kā izskatījās, tad patreiz to konkrēto posmu upē var nosaukt par "sliekošanas paradīzi" smile Zivīm būs kur paslēpties, upe ir pietiekami gara ar labām, dabiski izveidotām bedrītēm.

Ziņojumu laboja Morda - Trešdiena, 12-09-2012, 18:04

akmensDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 14:33 | Ziņojums # 498
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Morda,Tevis rakstītā situācija par govju braslu upē ,gadijumā nav par upīti centrālKurzemē?

jurisonsDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 17:22 | Ziņojums # 499
Private
Ziņojumu skaits: 10
par tām govīm-glupības))

MordaDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 18:16 | Ziņojums # 500
Sergeant
Quote (akmens)
Morda,Tevis rakstītā situācija par govju braslu upē ,gadijumā nav par upīti centrālKurzemē?

Nē akmens, tas nav Centrālkurzemē.

Quote (jurisons)
par tām govīm-glupības))

Tu varētu pamatot savu apgalvojumu smile Man personīgi liekās, ka pa taisno upē gānīšana ne ar ko neatšķirās, no upē izvadītas trubas, pa kuru plūst fermas labumi.

Ziņojumu laboja Morda - Trešdiena, 12-09-2012, 18:17

tapirs-nDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 20:02 | Ziņojums # 501
Sergeant
Ziņojumu skaits: 23
Morda - Sapratu!

Nezinu cik lielu kaitējumu govis nodara upei, bet iedomājies skatu. Stāv 8 dzīvnieki upē, 2 dzer ūdeni, 2 nedara neko, 2 kakā pa taisno iekšā, 2 mīž. Cik normāli tev tas izklausās? Un kāpēc zemnieks traktorus pirkt var, bet tiltiņu virs upes uzbūvēt nevar?

Nezninu gan cik tas dīvaini tev izklausās, bet pie lielākā sašutuma pat man tava leksika gan izklausās drausmīga.

MKDatums: Ceturtdiena, 13-09-2012, 12:47 | Ziņojums # 502
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Nu nekā laba jau nav no tiem sūdiem, tas būtu tas pats kas vircu gāzt...tikai tie apjomi noteikti tak nav tik lieli lai kaut ko būtiski ietekmētu. Labi tas, protams, nav, bet nav tak tur 100 galvīgs liellopu bars... smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

MordaDatums: Ceturtdiena, 13-09-2012, 14:07 | Ziņojums # 503
Sergeant
Jā MK, pieņemu ka nedēļas laikā tur kādas 50 govis toč paspēj kaut ko nolikt. Zemniekam saimniecība ar gandrīz 200 govīm. Upe plūst caur ganībām un gotiņām patīk no tās padzerties ūdeni.

Esmu nolēmis nogalē sazināties ar attiecīgajām instancēm.

AndrisDatums: Ceturtdiena, 13-09-2012, 23:49 | Ziņojums # 504
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
Šodien konstatēju, ka ir radušās psiholoģiskas problēmas :)... Izdomāju noziedot vienu dienu un pameklēt jaunas upītes! Un tā pirmajā upītē kādi +-3 un zemmēru čupa , ai jāaizskrien kaut kur citur (tai pašā upītē bet citā posmā) šeit vietiņas smukākas, bet forlītes maz un maziņas, prom uz citu upīti ... tukšums... nē pa kādai mazajai parādās un vēlāk jau zemmēri pabiezā slānī, ai te ar apnika, prom uz citu vietu... ups pa ceļam vēl viena upīte, jāapskatās, kas te! Šeit gan nekā... 0 ! Sāku aizdomāties, ko es te mētājos! Nākamā upīte - zemmēru paradīze, viena uz kādiem 6cm pamanījās uzkabināties! Atkal uz citu vietu - švaki daži zemmēri, braucu uz citu posmu, tur ar nekas ievērības cienīgs, bet foreles ir! Nākamā upīte... eu vecīt, cik var mētēties, vai tad tas kādu prieku sagādā!? Nu tad pastaigāšu gar šo upīti tā cītīgāk, sāku domā par to, kas tad foreļošanā prieku dod, vai tad zivis? Nē galvenais ir process un zivis ir tikai papildus bonuss! Nu jā pēdējai upītei tad arī ziedoju kādas 4 stundas un beidzot sajutos LABI smile - bija vis kaut kas , bija tukši posmi, bija mēri, bija zemmēri, diezgan daudz tukši iznācieni un uzsitieni, viens liels mērs reizes 4 uzsita, bet tā arī neuzāķējās, beigās bija arī krēsla pie upītes un gandrīz pusstundu gājiens atpakaļ uz busiņu... un bija beidzot labi!!! NECENTIETIES NOĶERT ZIVI! BAUDIET PROCESU UN ZIVS BŪS KĀ PAPILDUS BONUSS wink

Forele ir skaista...

AshuksDatums: Piektdiena, 14-09-2012, 20:30 | Ziņojums # 505
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Es šodien noslēdzu sezonu, ar čupu sīkajiem, vienu knapmēru un vēl ar pāris mēriem,kas man atļāvās tikai savus sānus atrādīt,bet ,ja vel pieskaitītu klāt tos sīkos,kas neuzsēdās.. Vai... Varētu teikt,ka noslēdzu veiksmīgi. smile

Ar cieņu Ashuks.

darznieksDatums: Piektdiena, 14-09-2012, 20:36 | Ziņojums # 506
Major
Ziņojumu skaits: 94
Andri nu tu gan laid, rudens ne pārāk garā dienā, 5 upes un vēl pietam 7 vietas, kāds tev ir copēšanas ātrums?

Es eju atkarībā protams no upes 500-700m/stundā, ja upē tukšie posmi tad vatr izspiest virs 1km/h. Labām vietām aiziet padaudz metieni un centība atmaksājas jo tu nekad nezini kur viņas sēž un pēc kura metiena paņems, nesen neleilā bedrē pie akmens 1x1m (atradās pilnīgi tukšā upes posmā) ar piekto vai sesto metienu dabūju mēru.

The Truth Is Out There

jurisonsDatums: Sestdiena, 15-09-2012, 13:58 | Ziņojums # 507
Private
Ziņojumu skaits: 10
Šitais Andrim sākuma karstums, gan jau ar laiku pāries tā skriešana))
Kaut gan ir tādi kas skrien, un ir tādi kas "pārpīpē"

AndrisDatums: Sestdiena, 15-09-2012, 23:45 | Ziņojums # 508
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
Esmu nepareizi saprasts sad Skriešana ir nevis sākuma karstums, bet man tā jau ir otrā fāze smile pēc lēnās un pamatīgās iešanas +-400m stundā (reizēm pat lēnāk) uznāca kaut kāds skrejamais smile
Šodien sanāca pastaigāt gar vienu Vidzemes upīti. 2,5 stundu laikā vienīgā zivs bija 20cm līdaciņa sad Un tad, kad vajadzēja mest mieru sākās smuks posms ar straujtecēm, bedrēm un pacerēm, tad arī īsā laikā 2gb. uzāķejās ... diemžēl nedabūju pārbaudīt, kas tur tālāk sad ... nezin vai kādreiz vēl tur sanāks aizbraukt, bet tagad zinu no kurienes sākt smile
P.S. ... ātrums bija lēns un upīte viena wink

Forele ir skaista...

vaivadsDatums: Svētdiena, 16-09-2012, 13:48 | Ziņojums # 509
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
šodine ko mēģināju atrast. ūdens zems,dzidrs. nekā nebija. biju gan ļoti īsu laiku

akmDatums: Svētdiena, 16-09-2012, 17:55 | Ziņojums # 510
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Mjāāā. Ūdens zems un dzidrs. Tālmetieni un slēpņi - viss, kas atliek.
Atbilstoši ieplānotais jubilejas gājiens pa upi 7-12.oo ieilga līdz 17.00, jo mērķa zivis negribēja ķerties. Tikai... domīgi peldēja klāt un apkārt, pētīja - kas tāds te atspēries. Jebkurus mānekļus ignorēja, bet iepazīties nāca. Par pirmo es vēl domāju - dīvains. Kad tā atpeldēja piektais, nospriedu, ka varbūt tomēr es pats esmu dīvains.
Protams, ūdenī noteikt sugu vēl neesu iemācījies, bet visi robežās starp 40-60.
Foreļuki pieteicās tikai zemmēri, kopā kādi 11 gabali. Vienā gadījumā noskatījos, kas par štelli. Lielais peld līdzi un skatās, mazais dauza pa rotiņu.
Vienā bedrē ui - skatos, baigo torpēdu esmu izbaidījis, notupjos, papīpēju, padomāju, varbūt vēl varēs uzmest kādu reizi. Atkal nekā - starp stumbriem iznirst ūdrs un saka, lai eju mētāt tālāk.

Pusceļā upe saņēmās un pasniedza nelielu dāvaniņu kārtīgas 60 cm mammas izskatā. Protams, līdakmamma, ne jau kas cits.
Mājās skatos - jā, vēders resns, laikam foreles rijusi. A nekā nebija - līdakmamma bija iecerējusi rīvēties kopā ar lašveidīgajiem, ikri tuvu gatavībai. Filēju, brīnos - kaut kāda perlamutrīgi rozā atblāzma gaļai - kad tā padomā, jocīgi, varbūt tiešām kaut kāda starpsugu meitene? (ok, jox, ja?)

Nu jā, protams, dienas laikā kādi desmit cilvēki iedomājās piezvanīt un apsveikt ar patraucēto copi smile tl.i. jubileju.

Kas vēl - dažās vietās jau vērojamas mazas, baltas berzītes. Skatoties uz to, kas jāsecina? Kad nākamreiz Birzaks uzmetīs lūpu uz makšķerniekiem, varēs pagarināt liegumu jau no 1. septembra. Galvenais ir ideja - pamatojumu gan jau pievilks klāt, va ne?

Ne asakas!

esmu apgaismots

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 34 no 38«1232333435363738»
Meklēšana: