[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 32 no 38«1230313233343738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
MKDatums: Trešdiena, 15-08-2012, 18:28 | Ziņojums # 466
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Nu ko var teikt- esi veiksmīgs copmanis smile Copē veiksme ļoti palīdz! Citam zivis nāk ar baigo piepūli- nevar atrast upītes, kad atrod tad nekas neķeras, izņemot mazuļus, Tev skatos viss iet no rokas smile Vispār jau attieksme pret pašu copes procesu arī lielā mērā ietekmē rezultātu. Tā tik turēt smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AndrisDatums: Trešdiena, 15-08-2012, 18:54 | Ziņojums # 467
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 68
... bet ašuki... smile

Forele ir skaista...

jurisonsDatums: Ceturtdiena, 16-08-2012, 09:53 | Ziņojums # 468
Private
Ziņojumu skaits: 10
Upē kur dzīvo foreles mēru+5cm tiešām nav grūti dabūt, 40+ to grūti dabūt....uz kārtīgu mežen, ālantu tur ilgi var nostaigāt ...

plikspiesisDatums: Ceturtdiena, 16-08-2012, 16:09 | Ziņojums # 469
Private
Ziņojumu skaits: 1
Gribēju tikai mazliet padižodies ar savu pirmo vērā ņemamo trofejiņu. Dikti jau nu priecīgs bija šis mirklis, lai gan gaužām īss.
Šī bija mana vienīgā forele šajā copes reizē. Kolēģim vēl pieķērās zemmēriņš nedaudz zem 30cm. Tad vēl 3 līdakas un 10 asarīši.

(bildes man nez kāpēc nesanāk ievietot šeit forumā, bet smuko zivi var redzēt manā profila bildē)

Smukule paņēma uz 2. numura sudraba Aglia ar melnām pumpām.

Jā, starp citu, vai es pareizi domāju, un šis eksemplārs ir mamma, vai arī tomēr kļūdos? Šī ir mana pirmā foreļošanas sezona, līdz ar to dikti daudz vēl jāapgūst, jāsaprot.

Pēc copes abiem gandarījums pamatīgs smile

Forelītes peld, bet līdakas un asari garšo labi..

Ziņojumu laboja plikspiesis - Ceturtdiena, 16-08-2012, 16:37

AshuksDatums: Ceturtdiena, 16-08-2012, 20:30 | Ziņojums # 470
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Tev nelādē iekšā ,jo bildei izmērs ir liels. Ja neproti samazināt,tad vienkārši gaidi kamēr ielādēs. smile Neko citu nevaru ieteikt. smile

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Piektdiena, 17-08-2012, 09:54 | Ziņojums # 471
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Ir, ir mammīts smile Apsveicu, smuka zive!

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AndrisDatums: Sestdiena, 18-08-2012, 16:47 | Ziņojums # 472
Lieutenant
Kaut kā katru dienu kaut uz pussstundiņu pie upītes sanāk pieskriet! Šodien divi mēri un daži zemmer un pats mudaks smile Iemetis biju ne visai perspektīvā vietā, ūdens līdz celim un neliela pacerīte. Vilku arī kā neperspektīvā vietā, apkārt skatīdamies, kamēr sajutu, ka kaut kas rausta, pacēlu acis - kādi 3m no manis virsmērs urķē manu lēni vilkto paštaisīto rotiņu, saskatījāmies un uz redzēšanos smile nu labi varbūt vēl bija mērā, bet tad noteikti uz augšējās robežas smile

Pievienots (18-08-2012, 16:47)
---------------------------------------------
Nu jau ikdienišķā stundiņa, pirms darba, pie upītes. Šoreiz atkal pie savas virsmēru upītes. Kaut kā pasīvas šodien bija. Viens monstriņš uzcēlās un pabakstīja manu rotiņu, viens kārtīgs mērs, vai mazs virsmērs uztaisīja dančus ap rotiņu 2X, bet pat nepiesita. Un tad vēl viens virsmērs metās man virsū:) izrādās tāda dīvaina skaņa, kad viņš lielā ātrumā nesas garām, tāda kā dūkoņa, vai klusa rūkoņa... forši! Uz āķa tikai divi ašuki uzkabinājās.

Forele ir skaista...

mjuniorsDatums: Sestdiena, 18-08-2012, 22:03 | Ziņojums # 473
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Sveiki.. šodien īsa atskaitīte.. 2h pastaiga.. viena maza zivtiņa pirmajos metros, tas arī viss.. copēt sāku vakarā sešos.. es uz copi, bet viens brauca no.. pedas svaigas.. tapēc esmu vīlies.. jo posms jauns un man nezināms.. interesanti tas, kad mazo zivtinju bij daudz.. un ūdens viļnojās, bet manus rotiņus ignorēja.. lietoju 2 nr. , mazaku nemaz i neņēmu.. lai nebūtu čakars.. ne asakas..

akmDatums: Otrdiena, 21-08-2012, 09:35 | Ziņojums # 474
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Nostaigāju upi, kas pērn nopietni apsveica dzimšanas dienā - gandrīz neatpazinu vecās vietas, tādi smilšu sanesumi un sēres, kādu nebija, koki pārnesti, bedres pazudušas, jaunas vietā nav raušās.
Ar saimnieku satikos nelielā vagā, kas beidzas ar zaru kaudzīti un stāvošā ūdens plēvi, apakšā šis vaktēja, izleca acu augstumā divreiz, tad tika atsisties pret zariem un nomuka - un labi, ka tā, jo tik mazā laukumiņā ar to izmēru stīvēties adrenalīna tāpat pietika pirmajai rudens reizei.

Bet vairāk atmiņā palika mīkla - pieķēru klāt neietu posmu, nonācu skaisti mušojamā straujtecē, kas beidzas ar plašu, 1,20 dziļu pūlu. Nomētāju ar rotiņu, cik nu spēju izdomāt versijas, bet nekā. Brienu iekšā pūlā, straujtecē momentā izlec tāds foreļuks uz 35 cm, bet nu ļoti augstu, pusmetru vismaz... un ļoooti tumšā nokrāsā, tik tumšu zivi nebiju redzējis. Paliku minējumos, vai sabiedētā forele ar tā lēktu, nevis muktu pa ūdeni... ja medīja, tad kāpēc nemanīju kukaiņus utt. Visticamāk tomēr, ka muka un priekšā bij kāds akmens, un tumša dēļ dzīvesvietas, - beigās nospriedu. Taču piekrītiet man, bieži vien tās vērtīgākās lietas ir tās mīklas, par kurām jādomā vēl ilgi pēc copes.

Ā, vēl 1 secinājums - nekad neuzdodiet sev jautājumu - vai zivs konkrētajā vietā ir vai nav. Jēga ir tikai pozitīvai atbildei smile

esmu apgaismots

AndrisDatums: Otrdiena, 21-08-2012, 17:12 | Ziņojums # 475
Lieutenant
akm, kas vispār tās par domām! Vai zivs konkrētajā vietā ir!? Es vienmēr pieejot pie kaut vai daudz maz perspektīvas vietas pie sevis saku, šeit sēž liela forele! Tad es attiecīgo vietu attiecīgi arī apstrādāju un ja nekā, tad prom ejot nodomāju, nu nepaņēma, varbūt arī kaut ko ne tā izdarīju, nekas nākamreiz mēģināšu tevi atkal dabūt smile Tā pat domāju arī pie upītēm, kur nezinu vai foreles vispār ir!
Mjā un par tām perspektīvajām vietām runājot, šodien pastaigāju pa vienu populāru upīti (ietek Abavā), apstrādāju vienu smuku pacerīti līkumā, zivi nedabūjis pārvietojos tālāk (pēc metriem 15 nākamā pacerīte) un tad no pretējā krasta kur ūdens līmenis kādi 25-30cm izlīda forelīte, noteikti virs 50cm un rūkdama ieskrēja manis tiko nomētātajā pacerē! Vai varbūt sekla zāļaina vieta arī jāuzskata par perspektīvu? Varbūt kāds var paskaidrot no kā tā rūkoņa viņai rodas, jo viņas tiešām lielā ātrumā peldot rūc! Un vēl, tie bebri ir savairojušies pārāk daudz, gāju pa upīti (to pašu), kurā zemmēra forelītes bija uz katra soļa, taču nekā sad nostaigāju kādu pusstundu, ne piesitiena, satiku 2 paziņas šiem tas pats! Un tad nonācu līdz bebru aizsprostam un aiz uzpludinājuma uz augšu foreļu un forelīšu tā ka mudž (pārsvarā gan zemmēri). Divas vai trīs arī nelieli mēri trāpījās. Laikam būs medniekos jāstājas, ar novirzienu uz bebriem sad Nesen dažus bebru dambjus papostīju, bet mednieki stāsta, ka neesot jēga to darīt, kamēr bebri nav iznīcināti! Vai tas tā ir? Un varbūt kāds varat ieteikt kādus labus paņēmienus, kā ar viņiem cīnīties. Zinu 2 gabalas upītes Abavas pieteka, kur bebri ļoti ļauni ir izrīkojušies, viena ir manis tikko aprakstītā otra ir arī netālu un tajā bebru dēļ līmenis ir katastrofēli nokrities sad bet cik tad vairs ilgi līdz nārstam... normālam taimiņam tur nav ko darīt sad Es gan tur drusku tos bebru dambjus paplucināju, bet ja bebrs tos ātri salabo, tad jau līmeņa atkal nav sad
P.S. Kaut kā ar drūmajiem smaidiņiem sanāca...

Forele ir skaista...

Ziņojumu laboja Andris - Otrdiena, 21-08-2012, 17:15

JānisDatums: Trešdiena, 22-08-2012, 16:26 | Ziņojums # 476
Private
Ziņojumu skaits: 10
Par bebriem jau esmu te rakstījis, esmu arī mednieks un cīnos ar bebriem, bet upēs ar šaušanu to ir ļoti grūti izdarīt, tādēļ strādāju arī ar slazdiem. Bet to varu darīt tikai savās medību teritorijās. Grūti jau ir ar tiem bebriem, bet nu prieks ka pēdējos gados skaits nedaudz sarūk.
Dēļ bebriem arī netikšu šonedēļ uz forelēm, jo viens jāiznīdē pašam no sava dīķa un tad vēl daži savos medību laukos kuri nopludinājuši lielas meža platības. smile
Bet sestdien biju vienā vidzemes upē uz forelēm, bedīgi ka tajā upē ir ļoti savairojušās līdakas un ir palikušas lielās foreles, jo sīkās laikam ir izēstas. Rezultāts 8 pīļknābji (līdaciņas) un viena skaista dāvana pašā noslēgumā forele uz 42 cm. Divus pīļknābjus apēdu, jo bija ierijuši līdz žaunām un kautkas jau jāēd arī ir, bet forele peld tālāk savā bedrītē.

AndrisDatums: Ceturtdiena, 23-08-2012, 17:17 | Ziņojums # 477
Lieutenant
Un tā atkal taisos lielīties smile Šodien 1,5 stundas laikā emociju pār pārēm! Pēc nelielas cīņas nopurinājās virsmērs (45-50cm). Pēc tam pie vienas bedres, kur zināju, ka viens/viena dzīvo pēķšņi iezvanījās telefons, nācās atteikt zvanu... un nākamajā metienā papus 47cm aptina auklu ap koku un mēs kā ar divroci zāģējām... ! Florkarbons atkal jānoīsina, vēlreiz saspurosies likšu parasto monofīlo. Nu jā papiņš manu 2. mepiņu bija pamatīgi ierijis, žaunas asiņoja jau pirms ņēmu āķi ārā... sad Prombraucot nolēmu pieskriet vēl vienā vietā, kur iepriekš domādams, ka āķis zaros ieķēries nopūdelēju smuku foreli. Šodien tajā vietā pirmo reizi kauca spole un procesa laikā nācās piegriezt stingrāk, lai sanesumā neiemūk... izdevās! Un tā mans pirmais 50nieks nokausēts, atbrīvots un aizdzīts atpakaļ uz savu bedrīti smile
P.S. Pārlasīju sevis rakstīto, aizdomājos, ka ja kāds cits raksrītu es droši vien domātu, ka muld... smile Mjā upīte jātur noslēpumā smile

Forele ir skaista...

AshuksDatums: Ceturtdiena, 23-08-2012, 17:37 | Ziņojums # 478
Administrātors
Man šodien arī cope izdevusies! smile

Vakar nopirku jaunu kātiņu 3-14g testu, jāiesvēta tak! Aizbraucu uz upīti, un ilgi nav jāgaida līdz pirmajai copei. Foreļbērns galā! Izvelku un redzu,ka ieķēris visus trīs āķus mutē,kaut kā veiksmīgi izdevās atbrīvot un,palaist brīvībā. Vēlāk, vienā bedrītē ar otro metienu vēlviens sīkais, principa pēc izdaru vēl dažus metienus šajā bedrē un manām acīm pavērās tāds skats,ka sirds gandrīz apstājās! :O biggrin Velku savu mepiņu gar akmeni un uz to izpeld paskatīties 40+ lops.. Paskatās ,lēni apgriežas un aizpeld! Ahh... Nu neko, mēģināju vēl kādu laiku pierunāt uzķerties,bet nekā. Eju tālāk un upe mani apdāvina ar daudziem sīkajiem,bet tomēr patīkami, vismaz ir process..Vēl,kādu gabalu paeju ,bet tas lopiņš tajā bedrē man neliek mieru! Atpakaļ ejot iegriežos vēlreiz pie tās bedres,bet klusums, nekas nenotiek. Tā arī sakravājos un prom! Kātam varu noņemt plēvi tagad! biggrin

Ar cieņu Ashuks.

AndrisDatums: Pirmdiena, 27-08-2012, 16:55 | Ziņojums # 479
Lieutenant
Un tā publiski paziņoju, ka lielīties beidzu! ...nu vēl tikai vienu reizīti smile Šodien svešā vietā uz 1,5h pieskrēju pirms darba paforeļot, pieejot pie upītes izbaidīju smuku forelēnu un sāku iet pa upīti uz augšu, bet upīte ar vien seklāka palika, nu tad es metos atpakaļ un kādus 100-150m vēl uz leju pagāju... bet tur... smuks dziļums, akmeņi, paceres un tā minūtēs 20 viens papiņš virs 40 otrs zem 40 un viena nerealizēta cope. Ā viena līdaķele ar smile Un par cik laika vairs nebija un sasteigti sāku iet gar upīti vēl divus smukus foreļukus izbaidīju. Un tā kā jau teicu par savām zivīm vairs nelielīšos, ja nu vienīgi kas īpašs wink Ak jā tas 40+ ar TĀDU VILNI metās uz rotiņu, domāju jau, ka tulīt nomaldījusies zemūdene pieķersies smile

Forele ir skaista...

Ziņojumu laboja Andris - Pirmdiena, 27-08-2012, 16:58

AshuksDatums: Pirmdiena, 27-08-2012, 20:12 | Ziņojums # 480
Administrātors
Nu lūdzu turpini lielīties,pašam interesanti lasīt un ir motivācija pašam iet copēt un noķert kko 40+. biggrin

Ar cieņu Ashuks.

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 32 no 38«1230313233343738»
Meklēšana: