[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 30 no 38«1228293031323738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
AndrisDatums: Trešdiena, 13-06-2012, 09:07 | Ziņojums # 436
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 68
Statuss: Offline
Vakar pēc sešiem pie vienas visnotaļ populāras Kurzemes foreļupes. Taisījās līt, līdz lietum upe bija kā izmirusi. Uzlija lietus un duļķis tāds, ka 20cm ūdenī grunti nevar redzēt, taču tā upīte gan noskaidrojās ļoti ātri! Un tad arī sākās... vaļā bija ko laist smile Jā un bebrs gandrīz no kājām nonesa, aptuveni metru no manis aizpeldēja smile

Forele ir skaista...

darznieksDatums: Piektdiena, 15-06-2012, 18:21 | Ziņojums # 437
Major
Ziņojumu skaits: 94
Pieceļos no rīta ap 3.00. Ak šis skaistas īsās vasaras naktis, arā jau tik gaišs, uz lauka stāv viegla migliņa Ātri sataisos un uz upi.
Pa ceļam apskatu sistēmas galveno upi, tā no krastiem ara. Dīvaini, es nodomāju, lietus taču lija pirmdien, bet šodien jau ceturtdiena, gan jau mazajās upes būs OK, tikai liela upe nav vel noskrējusi. Pa ceļam ieskatos pietekā, ari tā ir pārplūdusi, bet ko darīt jāaizbrauc apskatīt galamērķa upe pie caurtekas.
Braucu pa mazajiem lauku ceļiem, tie vietām svaigi izskaloti tā ka knapi var izbraukt, pa ceļa virsu tek tercītes no laukiem (padomāju, par ko gan tāds sods mazajam pagastam, ka ceļi atkal jālabo, tak tikko ziema pagājusi). Piebraucu pie caurtekas, neizkāpjot no auto pēc skaņas viss jau skaidrs, skan vareni. Izkāpju apskatos ūdens augšā, bet daudz maz tīrs.
Pieņemu lēmumu braukt vēl ap 30 km pa granteni uz citas upju sistēmas mazo upi. Pa ceļam redzu, ka doma pareiza celi kļūst krietni sausāki un putošāki.
Piebraucu pie otras mazās upītes, tā gandrīz krastos, pali bijuši pāris dienas iepriekš. Padomāju, ka tā jau būs trešā upe šogad, kur būšu copējis pēc vasaras plūdiem mēneša laikā un atkal manas pēdas būs pirmās nedēļas laikā.
Upē ūdens nedaudz augšā, bet lietojams. Sev par laimi esmu bijis veikala un ticies pie Moscas ar zaļu serdeni te gan jāpiebilst ka Gards pārdošanas serviss varēja būt labāks, karotajam vizulim pakaļ dabūju apbraukāt vairākus veikalus un pārdevēji neko nezin, kas ir/nav citos veikalos)
Pirmie metieni un smuks mērs gala. Zaļa Mosca vispār strādāja labi, līdz es viņu otrajā stundā atstāju atvara siekstā, kur pat garie brienamzabaki nelīdzēja.
Sēžu uz par upi pārkrituša baļķa, skatos, ka saule jau uzlēkusi, pirmie saulesstari krīt upē, upe vietām kūp rīta gaismā, ko vel vairāk vajag, lai būtu laimīgs, bet izradās laimei nav robežas. Tāpat sēžot uz baļķa un šūpojot kājas iemetu spēlējoties vizuli upe sev pie kājām (tad vel bija dzīva zaļā Mosca) un.... mērs galā.
Darba diena jau sākusies, reizēm zvana telefons. Stāvu upes krastā, runājos pa telefonu, bet ar vizuli ļauju spēlēties straumei, pēkšņi paradās brangs zemmers, mēģina kampt rotiņu, bet straume rotiņu uznes augšā. Tā runājoties pa telefonu veicu spēli ar rotiņu, foreļbērns sēž turpat leja aiz nelielas siekstas. Laižu rotiņu tam gar degunu, redzu ka tas paver muti tik plati ka redzu tas atvēruma gaišumu uz tumšākā zivs fona fona, mēģina zivs kampt rotiņu, bet straume nes to augšup. Saruna beidzas un dodos tālāk.
Foreļposma vidū kaut kas nolec, iemetu, galā ir. Velku tuvāk - alata, smuki pēc nārsta noēdusies apaļa un muguras spura vel violeta, pēc skata ap 35 cm. Palaižu, lai paaugas, gan jau atkal tiksimies.
Kas man upē priecēja, ka netipiski lietainajā pavasari ( meteorologi ziņoja, ka tas esot bijis slapjākais Maijs desmitgadē vai tamlīdzīgi) ir izskaloti visi bebru dambji un tie nav jājauc. Upe ir pašattīrijusies.

The Truth Is Out There

akmDatums: Trešdiena, 27-06-2012, 14:15 | Ziņojums # 438
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Heij. Skatos, sen neviens nav neko piedzīvojis.

Man gadījās vakar izbraukt (upē no 14.00 līdz 17.00)- pa ceļam baltas lietus sienas mainījās ar saulainiem un sausiem rajoniem, prātoju, kurš variants būs pie upes.
Protams, pirmais! Saģērbos mašīnā un prātoju - uz vietas nav vērts gaidīt, tāpat brienamais paredzēts iešanai pa ūdeni.
Izkāpju, joka pēc izmēģinu spini - sprīdi garš šnapijs pieķeras otrajā metienā, kaut arī upe vienos burbuļos no stiprā lietus. Labi, klīstu uz leju, kamēr noeju nepilnu kilometru, lietus atkal beidzies un pilošo zaru brīdis klāt. Līmenis - sprīdi labāks nekā vasarā, lieliski.
Pirmo pusstundu nekas nepiesakās, bet ūdens tikmēr strauji noskaidrojas. paceļot roteri uz augšu, lai pārvilktu pāri siekstai, seko arī pirmais sitiens - zivs parāda pamatīgu sānu un aizmūk, atkārtoti neņem kā pagājušajā dīvainajā reizē. Toties lielākā līkumā drīz vien piesakās ņemams līdaks. Tas liek man pievērsties lielajiem līkumiem arī turpmāk un zaudēt tajos laiku - vairāk šādas dāvanas negadās. Tad divi pusaudži prasās, lai atkabina, uzspīd saulīte, un nu jau ir sajūta, ka upe pamatīgi atdzīvojusies. Turklāt pēclietus pilēšanu nomaina foreļu plunkšķi, lasot no augšas maltīti. Vēl aizvien garām aizpeld pa retai viendienītei. Ko es? Katru vietu cenšos novilkt roteri pa pašu augšu, tad cik var dziļi. Tomēr 40nieks šoreiz gluži negaidot izlec no seklas, zariem pilnas straujteces, kur joka pēc iemetu roteri 3 metriņus no kājām smile Par laimi, jāatkabina nav, tiek prom pats. Vēl viens ceņus 5 īsāks papucis garu knābi tiek piefiksēts medījam savā bedrē un ļoti drīz arī varu uz viņu palūkoties dzīvajā. Finālā noskatos, kā viendienīte virs ūdens līkločus izlido star diviem foreļu plunkšķiem un domāju - nē, skaistāka skata vairs šodien nebūs. ui, laiks man ar jozt uz sapulcīti. Paldies upei, kaut kāds zvērīgs enerģijas uzplūds pēc šāda ātrā gājiena.

esmu apgaismots

AshuksDatums: Trešdiena, 27-06-2012, 15:34 | Ziņojums # 439
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Šodien sanāca aizskriet līdz upei.

Rezultāts - Sīkaļas 25cm(paņēma pirmajā metienā) un vēlāk 15cm. Tas arī viss. Beigās apnika barot odus un liedēties..Braucu mājās. Viss,tāda atskaite. biggrin Abas uz melna Wooly Bugger.

Ar cieņu Ashuks.

mjuniorsDatums: Piektdiena, 29-06-2012, 12:22 | Ziņojums # 440
Sergeant
Eh, nu nekādi nevaru neierakstīt vakardienas piedzīvojumu, kas man tagad ir vēl tā emocionāli pozitīvi uzlādējis, kad jāatskaitās ar ir! smile
Vakardienu varētu nosaukt tā: Sen pazīstamais izrādās man patiesībā tik svešs.. Šogad tāda īsti foreļošana īsti pat nav sanākusi, jo parasti esmu bijis kopā ar savu pavadoni angel1 .. un šie jautājumi: vēl ilgi? man pa krūmiem ir bail, kad pamanu foreles iznācienu un forele atrūkst, jūs jau saprotat kādu pozitīvu lādiņu dod šis vienīgais iznāciens visai dienai, bet nu pavadonis man saka, kad tas neskaitās biggrin , bet nu ko tur daudz par to.. smile iepriekš apceļoju daudzus LV reģionus un sanāca tik noskatīties uz foreļupēm, pafantazēt kā tur varētu man iet un tas arī viss..
Šodien esmu viens un iekšējā balss bļauj, kad kaut kas ir jādara smile . Ir pusdienlaiks un darbus metu mierā, pat neiesācis, dodos uz tik sen zināmo upīti, bet pavisam uz citu vietu.. Pirmais vizuālais iespaids ir ļoti pozitīvs, jo šeit ir pavisam "cita" upe.. strauja, krasti, akmeņi uh.. nodomāju cik tā Latvija ir skaista un daudzi nemaz to nenojauš (arī es biggrin )!!! Pirmie divi metieni un jau zivs galā.. Alatiņa, ap 25 cm.. smaids līdz ausīm.. palaižu vaļā un dodos tālāk.. pēc pāris līkumiem atkal viena alatiņa uzsēžas, bet pēc pāris metriem atkabinās, nākošā krācītē ar manu iznācienu, bet nesatver sudraboto mepiņu.. dodamies tālāk, Kā jau jaunā vietā man tas pārvietošanās ātrums ir lēns, jo upīte ir tik smuka, viss jāapskata un katrs akmens jāapmetā utt.. laiks rit.. Iekšēji nodomāju vai tiešām te ir foreles, jo gar krastu nemanu pēdas..!? ir pagājusi stundiņa, kad viens zemmērs ir jau galā, 25cm? cenšamies ar knaiblītēm prātigi atkabināt un laižam vaļā.. nodomāju viena neskaitās smile .. Jūtams jau nogurums, paskatos pulkstenī puspieci, nekas copēšu līdz vakaram, kamēr iepazīšu šo vietu.. Ik pa laikam sāk līņāt.. eh, cope sāksies! protams- klusums biggrin .. jūtu roka ar no metieniem jau nogurusi.. bet kaut kas mani dzen uz priekšu.. metieni seko viens otram un sajūtu cirtienu- ir! un saprotu, kaut kas labs ir galā! smile pacīnos un krastā ir.. saprotu, ka tas ir mans rekords.. Kas par smukulīti.. melna.. ar zeltainu vēderu.. Sāku mērīt un bail, kad izmērs tik nav lielāks par 40 cm.. mēru vienu reizi ar kātu, tad ar sprīžiem.. uh, vizuāli izskatās lielāka nekā patiesībā ir.. nomēriju 37 cm.. Prieki lieli un metu copei mieru, jo laba daudz nevajag! smile Tik varu piebilst, ši upe ir un paliks mana favorīt upe, jo sen pazīstamais izrādās man patiesībā tik svešs un neiepazīts happy
Citiem novēlu veiksmi jaunu upīšu meklējumos..

Ziņojumu laboja mjuniors - Piektdiena, 29-06-2012, 12:56

MKDatums: Svētdiena, 01-07-2012, 00:18 | Ziņojums # 441
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Ehh, veči! Ir tak tām mūsu upītēm savs šarms un neatkārtojams fīlings! Man jau sāk likties, ka Zviedrijas ziemeļu upes paliek kā savējās un ir pazudis kaut kas no pirmsākuma eiforijas, tā laikam ir, jo šovakar bradājot pa kādu no Kurzemes mazupītēm saķēru sen nebijušu kaifu un prieku.

Pusdienu tirinos pie kompja, bet tāds iekšējs nemiers dīda. Klau tu ķēms, kad pēdējo reizi esi bijis uz forelēm Latvijā?! Nu jā? Kad tad biju pēdējo reizi? Laikam jau filmējot "Makšķerēšanas noslēpumi" foreļu raidījumu, bet tas jau sen un par tādu normālu foreļcopi grūti nosaukt, jo tomēr iekšējs stresiņš, ka vajag skatītājam zivi atrādīt un tā īsti neieej tajā pareizajā vibrācijā, kad katra šūna elpo un pats saplūsti ar upi, ar mežu, ar apkārt notiekošo.
Tad nu tomēr saņemos, sametu copes pričendāļus un prom uz upīti. Neesmu te bijis kopš pagājušā gada vasaras sākuma, bet zināma katra bedre, katra daudz maz potenciāla vieta. Upīti tiešām var nosaukt par mazupi, jo platums nevienā vietā nepārsniedz 5 metrus, bet pārsvarā ir 3,5-4 metri, vietām, tā labi ieskrienoties varētu arī pārlēkt. Neskatoties uz šaurumu ir bedres un pietiekami, kur debesu zvanus un ne tikai var izmērcēt vēsajā ūdenī.
Diena arī tāda dīvaina- nedaudz palīst, tad it kā noskaidrojas, tad atkal nomācas un paliek riktīgi silts. Piecos pēcpusdienā izbraucu un it kā jau pilnīgi ačgārns copes laiks, bet apmākušās debesis un nelielā sutiņa ļauj cerēt uz kādu aktivitāti.
Brienu pa vīgriežiem un citiem "cigoriņiem" pieaugušo pļavu palieni un domāju- johaidī, cik forši! Buki izstaigājuši taciņas, vietām var redzēt to guļas vietas, kur zāle nelielā laukumiņā "norullēta", nu kur vēl Tu cilvēks vari baudīt kaut ko tādu!
Klāt arī upīte, šodienas un pēdējo dienu lietus ūdeni saduļķojis, bet līmenis izskatās visai zems. Tas neko īpaši neskādē, jo duļķītis ir normas robežās. Izvēlos mānekli un pirmie metieni. Esmu jau garām vietām, kur parasti ir pirmie notikumi, bet šoreiz nekā. Hmm, kā tā? Pēdu gar upīti nav, ja neskaita vienas diezgan pasenas. Diez kas te ieblandījies? Nu neko, sāku mainīt mānekļus, kas manuprāt tajā nelielajā duļķī varētu būt rezultatīvāki. Pēc laika ir knaps, knaps foreles mēģinājums kampt mānekli, bet tas ir ļoti nedrošs un uz atkārtotu ņēmienu zivs nav pierunājama.
Pēc mirkļa vēl viens uzbrauciens, bet atkal pavisam nepārliecinoši, kau kas nav kārtībā. Mainu rotiņu uz vobleri, izdodas izprovocēt uz vēl vienu ņēmienu, bet arī šis nebūs šodienas īstais.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

MKDatums: Svētdiena, 01-07-2012, 00:19 | Ziņojums # 442
Pieredzējis forelists
Turpinājums...

Beidzot nonāku pie sen senās un pārbaudītās vērtības- Mepps 1.Nr kapara "mārīte". Nu vismaz forelītes sāk sēsties virsū, bet arī tā nedroši un vismaz šobrīd neviena nav jāatkabina, jo pašas pusceļā vai turpat pie kājām pamanās nosprukt. Nav arī nekādas lielās- tadi mazmēriņi vien ir. Laiku pa laikam pēc neveiksmīgiem iznācieniem izmēģinu arī vobleri, bet nestrādā. Ir tā, ja pirmais ņēmiens ir garām, tad atkārtoti izprovocēt nav iespējams, lai gan vienai mēģināju dabūt atkārtotu ņēmienu visiem paņēmieniem- ignorē un kaut Tu izstiepies. Vispār jau nemaz nav slikti, var patrenēt iemaņas, kas noderēs Latvijas foreļu spiningošanas čempionātā, kas notiek jau nākamajās brīvdienās. Var patestēt mānekļus un piešaut roku uz precīziem metieniem, jo, ja tā godīgi, tad pēc Zviedrijas plašumiem precizitāte sāk nedaudz pieklibot.
Interesanti, ka zivis pārsvarā ir bedru un dziļāko posmu sākumos, izejas un vidus daļas tukšas. Vienā no šādām vietām, kur jau beidzas neliela, patiešām neliela, bebru dambīša dziļums upe burtiski uzsprāgst. Esmu precīzi iemetis zem zemu pārliekušiem zariem, kādus 10m tālu, pie krastā augošas egles saknēm un brīdī, kad vizulis tik tikko pieskaras ūdens virsmai, seko jau minētais sprādziens.Šļakatas pa gaisu, sveces, rāvieni, nu moins! Tas tik ir ko vērts! Salīdzinoši nelielā, 35cm garā forelīte taisa neiedomājamus akrobātiskus trikus un šaurajā upītē tie ir dubultā novērtējami! Emocijas tik daudz, ka pēc atbrīvošanas nolemju te pat pasēdēt uz uzvilkt dūmu.
Tā, nu ir aptuveni skaidrs, kur šodien meklēt un uz ko ķert. Šodienas lielākā forele ar pirmo uzbraucienu aizšauj garām, pat nepieduras, pamaisīja ūdenī noslīcis zars, kur vizulis uz mirkli it kā iesprūda. Forelei ar to pietika lai pašautos garām un es tikai redzētu pamatīgus sānus.
Turpmāk paliek nedaudz jautrāk un laiku pa laikam ir copes un kabinu vaļā tādus knapmēriņus, bet vismaz priecē pats process un tas, kas zivtiņas te vēl joprojām ir un pat lielas.
Cope noslēdzas ar skaistu foreļpapu virs 40cm (varētu būt kādi 42-43cm). Būtībā pēdējā dziļākā vietā pirms sekla un krāčaina gabala, kur parasti arī beidzu šo posmu. Pirmais metiens uz pretējā krasta alkšņu saknēm un upe uzsprāgst vēlreiz, tikai šoreiz jau pretinieks nenodarbojas ar akrobātikas elementiem, bet par katru cenu cenšas tikt atpakaļ slēptuvē- ūdens vārās, puika spiež pie grunts, bet to pieļaut nevaru, tāpēc laiku pa laikam parādās foreļpapa aste, kas sakuļ ūdeni putās. Tas mirklis, patiesībā, jau ir īss, bet vismaz atmiņās iespiežas kā pilnmetrāžas filma ar visiem stop kadriem!
Lūk tā! Dvēsele dzied, ģīmī smaids un jau atkal alkas pēc jauniem piedzīvojumiem.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AndrisDatums: Svētdiena, 01-07-2012, 01:11 | Ziņojums # 443
Lieutenant
Ui ku visi smuki un gari raksta! Man patīk. Bet es būšu lakonisks - šodien viens virsmērs 48cm 7 zemmēri, čupa ar asarīšiem, kādas 7-8 knaplīdaķeles, redzēju melno stārķi un redzēju kā zaķis trenc balto stārķi. Virsmērs uz sarkanas garšīgās gumijas, trīs dažādus rotiņus šī izbrāķēja. Jā un nāca ārā kā baļķis, diemžēl nekāda cīniņa.

Forele ir skaista...

BagiraDatums: Svētdiena, 01-07-2012, 20:02 | Ziņojums # 444
Sergeant
Ziņojumu skaits: 20
Jā var redzēt ka MK mazliet nocieties atskaites nerakstot...:) ir labs, pat ļoti

Mārtiņš Bitenieks

darznieksDatums: Sestdiena, 21-07-2012, 22:56 | Ziņojums # 445
Major
Ziņojumu skaits: 94
Man pirmo reizi šajā tūkstošgadē ir atvaļinājums vasarā. Par laimi tas vēl nav beidzies, bet piedzīvojumi savākti gana. tongue

Grautinš
Aizbraucu uz upi, kurā brīdi atpakaļ bija vasaras pali. Ieeju upē no lielās upes. Nenoeju ne pāris simtu metru, kā man paveras mēness aina. Visi krasti ar smiltīm, pirmais lielais bebrenieks vienkārši nahrenizēts, upe izmēsta kā Domestos reklāmās ar kaļķakmens nogulsnēm. Viss mainījies, vecie atvari aiznesti ar smiltīm, sāk rasties jauni. Eju pēc atmiņas, te bija bebrenieks, tātad zem tā jābūt bedrei, tas darbojas, te ir gan bedre, gan zivis. Bebrenieku dibeni gan viltīgi, it kā skaistas smiltiņas, bet vēl irdenas un velk tevi iekšā. Pastaigāties pa 2m ex bebrenieka dibenu ir samērā interesanti. Iet gar upi gan bija viegli, kājas neķeras zālēs, lielākā daļa pār upi pārkritušo koku novākti.
Kopumā daudzās upītēs lietainā vasara ir darījusi daudz laba, ir iztīrīti bebrenieki, šur tur tie sanesti pa divi kopā, dažviet upe atradusi ceļu tiem apkārt. biggrin

Mežacūka
Eju gar upi, pēkšņi apmēram 5m metrus no manis sakustās zaru čupa un no tās apakšas izlien kārtīgs kuilis, par laimi tas izvēlējās pārskriet pār upīti un tad uz mani paskatīties, savādāk jāmūk būtu man. Vel kādu brīdi to dzirdu, tas pastaigājas pa pretējā krasta mežu kaut ko pie sevis skaļi purpinot. surprised

Mēra triplets
Iemetu mazupē no skata ne pārāk izteiksmīgā vietā, pāris metieni galā kārtīgs mērs 35+, ir rīts un laiks paēst brokastu maizīti. Kamēr ēdu maizīti, redzu kāds pēc ļembasta nav nolīdis siekstās, bet barojas un ķer mušas. Paēdis esmu, iemetu galā ir ap 35 cm. Joka pēc vēl apmētāju šo vietu, pēc brīža piesakās vēl viens knapmērs. Šām tur laikam bija kāda sapulce, ceturtā vairs nenāca. tongue

Kopumā zivis ķeras labi arī uz tradicionāliem roterīšiem un voblerīšiem. Daži sākuši aizrauties ar „ēdamām” gumijām. Tas manuprāt būtu vairāk pielīdzināms ķeršanai uz dabīgās ēsmas. Varbūt es esmu vecmodīgs, bet tas nav džentlmeniski un cope zaudē pārsteiguma burvību. dry

Pievienots (21-07-2012, 22:56)
---------------------------------------------
Jūlijā es laikam vienīgais copēju. Vispār ir doma pāriet uz MM kaut kad. Ja šis jaukais forums lēnam mirs tas var pātrināt manu izvēli. suspect

The Truth Is Out There

MKDatums: Sestdiena, 21-07-2012, 23:55 | Ziņojums # 446
Pieredzējis forelists
Nav jau jāgaida, kamēr kaut kas nomirs wacko , ja jau mm velk, tad vajag mēģināt. Man personīgi spinis pa LV upēm tomēr ir tuvāks. Nu vajag man to metiena plašumu lai varētu izbaudīt copi. Ieciklēties uz kādu vienu ķeršanas veidu, nu nezinu...katram jau savs. Lai saprastu to pašu spiningu un mānekļu vadīšanu un nianses ir ļoti daudz jāpiestrādā un jācopē.
Jūlijā tiešam nekur neesmu bijis, kā vienīgi LV čempī biggrin

P.S. Un par gumijām piekrītu, ēdamas vai neēdamas, bet tas ir tas pats, kas ķert ar čehu nimfošanu un to cēli saukt par mušiņmakšķerēšanu. Sanāk tā pati sliekas peldināšana tikai ar mākslīgu slieku, nu nepatīk man tas, pat vairāk- vienkārši neieredzu šo metodi, bet sportojot laikam nekur nedēšos, būs vien jāapgreido iemaņas. Nekā sarežģita tur tiešām nav, it īpaši ja ir pludināta slieka un ķerti laši uz "nonesienu", tāds hibrīds no abiem vien tur ir. Jā, OK inventāru prasās nedaudz citu, bet nu neiešu iespringt smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AndrisDatums: Svētdiena, 22-07-2012, 17:23 | Ziņojums # 447
Lieutenant
Bāc!!! Man likās, ka tieši ar gumijām tas pasākums sarežģītāks!Tāpēc gumijas noliku malā (foreļu sakarā). Bet nu droši vien es vēl maz no tā visa saprotu sad Šodien priekšpusdienā izrāvos vienu upīti pārbaudīt - līdakas, asari, atkal līdakas un atkal asari. Kad jau visas cerības biju atmetis varen resns noēdies 35nieks pieķērās. Visai ierobežotā vietiņā biju iemetis, paņēma pēdējā brīdī un pēc sveces palika pārdesmit centimetrus virs ūdens manā auklā karājoties smile Tāda nereāla sajūta bija - nebija, nebija foreļu un te pēkšņi viens smukulis... karājas smile Tātad arī tajā upītē viņas ir.

Forele ir skaista...

akmDatums: Svētdiena, 22-07-2012, 23:58 | Ziņojums # 448
Sergeant
Aizbraucu izlūkos uz augšteci, kur pēc nostāstiem vajadzētu būt - zemam ūdenim, līdakām, zālēm.
Atradu jaunu, ideālu posmu, no septiņiem vakarā līdz deviņiem pieteicās 30, 33, 35, 40... Mazos nemanīja. Dabas skati ik uz soļa, neviena šnapija.
Papu uz 35 domāju, mož jāpatur, paņēmu rokā - veiksmīgais izlocījās un aizmuka. Pārējie nokūlās paši pie kājām, duļķe pēc lietiem copei netraucēja, līmenis ar skaists.
Izlūkgājieni reizēm atmaksājas!

esmu apgaismots

MKDatums: Otrdiena, 24-07-2012, 10:09 | Ziņojums # 449
Pieredzējis forelists
Labas idejas šad tad noder smile Vai ne?

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

akmDatums: Ceturtdiena, 26-07-2012, 15:24 | Ziņojums # 450
Sergeant
Redzēju foreļupē zirga matu (matoni) - vai tas nozīmē, ka ūdens ir netīrs jeb nē?

esmu apgaismots

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 30 no 38«1228293031323738»
Meklēšana: