[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 27 no 38«1225262728293738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
JānisDatums: Trešdiena, 14-03-2012, 12:36 | Ziņojums # 391
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 10
Statuss: Offline
Man jau liekas, ka vēl par agru upēm. Es plānoju sezonu atklāt kad nedaudz ūdens uzsils uz aprīļa sākumu. Tad arī būs pirmās atskaites no copes. smile

MKDatums: Trešdiena, 14-03-2012, 13:44 | Ziņojums # 392
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Es vēl pa ledu padauzīšos, sagaidīšu zilās puķītes un iespējams kaut kur arī aizbraukšu smile , bet izskatās, ka LV cope ies šogad gar degunu, ja nu aprīļa sākumā sanāks kaut kur pabradāt.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

jurriDatums: Piektdiena, 23-03-2012, 15:59 | Ziņojums # 393
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Sveiciens visiem dabas draugiem! Šodien tik skaista diena ārā, ka kājas pašas aiznesa uz tuvāko upīti. Līmenis vēl stipri liels, bet redzamība jau tīri normāla. Upe stipri pamainījusies pa ziemu, izrauti jauni atvari un man par lielu prieku ir iznesti neizbrienamie bebru dambji. Divas zivtiņas arī atrādījās, pēc metra pavilkšanas pašas arī atkabinājās. smile Zivis sēdēja atvara beigās kur straume paliek lēnēka. wink

juris

AndrisDatums: Pirmdiena, 26-03-2012, 00:33 | Ziņojums # 394
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
Šodien smuka mēra forelīte atrādījās smile diemžēl pati mācēja visai ātri atkabināties. Nu labi pats jau biju vainīgs aizdomājos un nepiecirtu sad

Forele ir skaista...

BagiraDatums: Pirmdiena, 09-04-2012, 20:41 | Ziņojums # 395
Sergeant
Ziņojumu skaits: 20
Sveiki kolēģi, nu tad šodien atklāju sezonu, sanāca pacopēt upīte Vidzemes ZR, kurā it kā dzīvo foreles. Tad nu šodien izstaigājos, siekalojos pa skaistajām vietām, mainiju mānekļus un rezultātā pilnas krūtis svaiga gaisa un super emocijas, bet neviens forelēns pat neparādija sevi. Jautrākais bija atstarumītēs mēģināt noslīcināt savu vizulīti starp sasalušajām putu pankūciņām:D
Iespējams ūdens par augstu un aukstu, bet varbūt švaki ar tie zivju resursiem attiecigājā posmā. Katrā ziņā to upīti šosezon izstaigāšu...

Mārtiņš Bitenieks

EdmundsDatums: Otrdiena, 10-04-2012, 13:34 | Ziņojums # 396
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
Tomēr nenocietos un brīvdienās devos uz vienu no Gaujas pietekām. Ūdens līmenis un dzidrība bija ok priekš aprīļa sākuma, bet ūdens tomēr par aukstu - zivju aktivitāte nekāda. Pusdienas copes rezultāts - viena forele atrādījās un noķerta&atlaista viena alata.

Upe pieder pati sev

JānisDatums: Trešdiena, 11-04-2012, 15:36 | Ziņojums # 397
Private
Ziņojumu skaits: 10
Sveiki,
Arī brīvdienās biju 2 dienas pastaigāt pa vienu vidzemes upīti, vienu dienu ar bisi, rezultāts 2 bebri, otrā dienā ar makšķeri rokā, rezultātā super pārgājiens svaigā gaisā, taču bez zivīm. Ūdens vēl ļoti auksts, lai gan dzidrs kā vasarā un līmenis tik drusku virs vasaras.

AutomatsDatums: Pirmdiena, 16-04-2012, 10:44 | Ziņojums # 398
Sergeant
Ziņojumu skaits: 22
Sveiki!:)
Brivdienas centos atklat sezonu,izbraukajos,izstaigajos,biju vel nebijusas vietas un rezultata pa abam dienam divas copes un abas nokulas,nav vel aktivitates no forelu puses,vel bisku japagaida,bet iespaidi labi,abas jaunajas vietas sanaca izmanit foreli,tas nozime vina tur ir,pirmaja gadijuma bija smuka forele,pirmo reiz bija izgajiens,bet nepaspeja pakert,kad nacu atpakal,tad atkal taja vieta ar vobleriti izstradaju un tad jau sekoja cope,pievilku un nopurinajas,forele izskatijas mera,bet lai peld,prieks jau vien par to ka vina tur ir:)

Mārtiņš Tipovskis

2RDatums: Pirmdiena, 16-04-2012, 21:54 | Ziņojums # 399
Private
Ziņojumu skaits: 14
Svētdien pastaigāju pa pāris jaunām upītēm. Rezultāts "0", kā jau man kopš pagājušā gada Kurzemē meklējot jaunus ūdeņus ir pieņemts sad
Viena upīte likās vienkārši ideāla, pietiekoši strauja līkumaina, elitārām siekstām un pacerēm bagāta, smilšaina, tikai bez dzīvības pazīmēm. Kāds ir pieredzējušo forelistu viedoklis par "rūsainajām" Kurzemes upītēm, kurās ūdens itkā dzidrs, bet tomēr sarkanbrūns. Ir tādas krāsas strautos kautkur foreles vai viņas tādu ūdens krāsu/sastāvu nepanes "pēc būtības"?

jurriDatums: Otrdiena, 17-04-2012, 07:24 | Ziņojums # 400
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Šādu ūdeni iekrāso egļu meži un tam nav ne vainas. Vienkārši foreļuks vēl īsti negrib ņemt, gaida siltāku ūdeni. wink

juris

erixoDatums: Otrdiena, 17-04-2012, 16:48 | Ziņojums # 401
Private
Ziņojumu skaits: 3
Cik apmēram bija redzamība tajā ūdenī? Man bija līdzīga pieredze, bet savā gadījumāi es to drīzāk sauktu par rāvu - varēja redzēt cauri labi ja 20 cm dziļumā. Pēc kartes spriežot, upīte augštecē tecēja cauri purvainām vietām...

EdmundsDatums: Otrdiena, 17-04-2012, 17:24 | Ziņojums # 402
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
Ir arī tādās vietas ķertas smukas tumšas foreles smile

Upe pieder pati sev

AutomatsDatums: Sestdiena, 21-04-2012, 10:21 | Ziņojums # 403
Sergeant
Ziņojumu skaits: 22
Klusums te gan-ritdien brauksu kartejo jauno upiti atklat un tad iemetisu atskaiti,citadi tada sajuta ka mirst sis forums! surprised

Mārtiņš Tipovskis

2RDatums: Svētdiena, 22-04-2012, 12:30 | Ziņojums # 404
Private
Ziņojumu skaits: 14
Quote (erixo)
Cik apmēram bija redzamība tajā ūdenī? Man bija līdzīga pieredze, bet savā gadījumāi es to drīzāk sauktu par rāvu - varēja redzēt cauri labi ja 20 cm dziļumā. Pēc kartes spriežot, upīte augštecē tecēja cauri purvainām vietām...

Redzamība bija ok, domāju ka vismaz 50-60 cm dziļumā un upe tiešām kā pasaka smile

Pievienots (22-04-2012, 12:30)
---------------------------------------------
Vakar Kurzemes pusē garāmskrienot (uz 1,5 h) iegriezos jaunā upītē. Līdzi rotiņam atnāca divas forelītes (lielākā ap 25 cm). Radās sajūta ka TAS brīdis ir tuvu... smile

aigaigarsDatums: Svētdiena, 22-04-2012, 13:43 | Ziņojums # 405
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
Vakar arī es beidzot tiku atklāt sezonu, sanāca gan braukt divatā, jo citādāk nevarēja, gribējās jau atklāšanā vienam lēni un mierīgi pacopēt, bet nu nekas. smile Kaut kādas foreles redzējām, kaut kādas arī noķērām, bet vēl nekas īpašs, neskaitot vienu potenciālu mēru, kas čomam pēc pāris metru pavilkšanas aizmuka, nekas cits kā standarta 25cm nebija. Līmenis un ūdens dzidrība gan pārsteidza, tagad jāgaida nākamā reize, kad beidzot tikšu viens smile

Aigars Bergsons

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 27 no 38«1225262728293738»
Meklēšana: