[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 23 no 38«1221222324253738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
BagiraDatums: Otrdiena, 30-08-2011, 16:49 | Ziņojums # 331
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 20
Statuss: Offline
Man reiz Gaujā patrāpijās 4,6kg raibais spiningojot līdakas. Nu teikšu atklāti, nevaru iedomāties kā viņu savaldītu ar foreļkātu un 0,18 mono aukliņu... Apsveicu Sulla, Tu esi īsts meistars...!! smile

Mārtiņš Bitenieks

SullaDatums: Otrdiena, 30-08-2011, 18:24 | Ziņojums # 332
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Bagira,

nu uz to palielo upi es nekad neeju ar UL, bet ML 2,4m 5-20g, jo raibie var patrāpīties cauru vasaru. Auklu ar parasti 0,22 mono kā minimums, redz šoreiz tēmēju uz alatām(laba vieta), pāris stundas iepriekš nomainīju auklas kaseti, bet atpakaļ uzlikt bij slinkums biggrin Atklāti sakot raibo virs 3kg līdz šim nebij nācies vilkt ar tik smalku striķi, ekstrēmi jau ļoti, neieteiktu nevienam, jo tu absolūti nevari kontrolēt situāciju, tikai bezpalīdzīgi noskatīties kā zivs iet kur grib smile

vaivadsDatums: Otrdiena, 30-08-2011, 20:31 | Ziņojums # 333
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
bilde smuka

Pievienots (30-08-2011, 20:31)
---------------------------------------------
nedrīkst tik smukas bildes likt

SapalsDatums: Otrdiena, 30-08-2011, 21:56 | Ziņojums # 334
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Sulla, super,apsveicu!!!

p.s. šodien skaits nebija liels, bet izmērs ļoti priecēja+pilnas kabatas ar riekstiem biggrin

mjuniorsDatums: Trešdiena, 07-09-2011, 00:35 | Ziņojums # 335
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Pēc padarīta darba šodien sadomāju aizlaisties uz upi.. Salasījies forumos informāciju, ka foreles tagad esot aktīvas un sākušas kustību. Šodien vēl solīja lietu, nodomāju jāpamēģina kā ir ķert tādos laika apstākļos, esot it kā cope:D.. braucu! pie upe ierodos četros, un sāku ar to vietu, kur pēdējo reizi bij smukas foreles iznāciens, izmētāju to vietu klusums.. tad nu dodos tālāk, pamētāju joka pēc arī kādā seklumā un piesakās zive, tikai nemērķa zivs- asarītis.. šoreiz nemetu vairs krasta, bet palaižu atpakaļ afro .. dodos tālāk, un apmētāju nākamo koka kritumu un seko viens knaps zemmers, piesit kanti māneklim un prom. pasmaidu un prieks, ka kāda ir vismaz atrādījusies smile eju tālāk un sastopu iepriekšejo copmaņu pēdas, neizturos pret to vairs tik skeptiski, jo saprotu visiem gribas foreļot, kas zin foreli :). tur bij tāda taisnīte un es tik mētāju un ieeju tādā mētāšanas brīvibā.. ieraugu mazu iekritušu egliti un to ar pie reizes apmētāju no aizmugures un tad no priekšas.. kamēr tādā pusmiegā metu vēlreiz no turienes iznirst pasmuks melns makans, man pat sirds uzreiz sāka skriet staujāk!:D.. ņemu un parauju kaut kā automatiski spiningu un zivs man pazūd! :(.. nu sāku mētāt to vietu vēlreiz un vēlreiz, mainu mānekļus- klusums.. eju tālāk, nu jau man nezināmu vietu.. Sāk līt...izpildu metienu un jūtu ir piesitiens, bet tas mani galīg neuztrauc, jo joprojam aizdomajos par to monstru :).. eju tālāk uz pagriezienu metiens, vēl joprojām sapņodams velku lēnām un pie paša krasta piesakās zemmers ap 20 cm.. ielecu upē, paņemu knaibles un smuko zivtiņu atkabinu. dodos uz nākamo vietu, pēc 15 m, smuka krācīte ar lieliem akmeņiem pa vidu, pa lazdām izpraucos un veicu tuvu metienu 3m un ir! galā ir smuka mēra forele.. pievelku pie krasta, pielieku kātu, ir nedaudz pāri 30cm, domāju ko darīt, paturēt vai nē, zinu ka mājās gaida, bet es tik braucu un kā parasti stāstu cik smuku redzēju.. noķerut un palaižu! :D.. kamēr skatos pētu, par mazu man izliekas atiecībā pret to sākumā kas bij.. šamējā ņem un uztaisa savu smuko lecienu un vaļā ir! es tik pasmaidu un dodos tālāk.. nu man ir pilna laime, pēc pacmit metriem taisu metienu un atkal uzbrūk jau cits forelēns, mēģina rotiņu sakampt trīs reizes, bet neizdodas un paslepjas atkal koku sanesumos.. nu paeju tālāk dažus metrus un metu mieru! atpakaļ ejot tomēr nemiers un atgriežos pie TĀS vietas.. veicu pārīs metienus,klusums.. beigās sapinās aukla un metu mieru pa īstam gan :)..
Tad nu nezinu, kas šodien lika zivīm tā uzvesties, jauna vieta? Lietus? Ūdens t? smile novēlu jums tik pat jauki pavādīt laiku pie foreļupes!:)

kraftskDatums: Piektdiena, 09-09-2011, 22:34 | Ziņojums # 336
Private
Ziņojumu skaits: 14
Šonedēļ beidzot bija laiks makšķerēšanai. Sākumā uz Kurzemi.
L-upē sākums raibs - pamīšus noķeru vairākas foreles, asarus, bet visvairāk līdakas - kopā kādas 5 - pat izteikti foreliskās vietās. Vienai pat no mutes izbirst aprīta otra līdaciņa zīmuļa izmērā! Bet prieki ir īsi - atduros pret tiko cilvēku uzblieztu dambi kādu 4-5 m augstumā - tālāk upes vairs nav, dīķis. cry
Tālāk dodos uz Zkurzemi. Nākošā dienā līst, upē duļķis, līmenis paaugsts. Tomēr nelielas forelītes atrādās/pieķeras gandrīz katrā bedrē. Bet sajūta, ka visas virs 30 cm ir izķeksētas. Gar upi ir arī pēdas - kāds gājis apm dienu iepriekš. Kad jau sāk apnikt, piesakas beidzot arī viens mērs tuvu 40 smile Nu baigi pacilāts dodos uz priekšu. Deguns gaisā, uzmanība d... Kāja aizķeras aiz koka un es no stāvā krasta augšpēdus iegāžos upē un esu slapjš līdz ādai un lielā soma (domāta ēdamajam nevis zivīm!) ar pilla ar ūdeni. Nu tik diegt uz auto pusi... Tik pēc kāda laika attopos, ka cepure aizpeldējusi, bet rotiņš palika karājoties zarā angry Pavisam noskaņojumu sabojā satiktie agresīvie maliķi, kuri vairākās vietās upi nobloķējuši ar lašu tīkliem, pat ne tīkli bet riktīgas būves no dzelzs mietiem , akmeņiem utt. Kaut ko pajaucu. Šoreiz pats galā netieku, izdodas vismaz sazvanīt maliķu ķērājus, bet ar ko tas beigsies nezin , jo jādodas Rīgas virzienā.

Pievienots (09-09-2011, 22:34)
---------------------------------------------
Šodien izkustos tepat Rīgas raj. pretējā virzienā. Uz neko īpašu, pēc pēdējām tukšajām reizēm, neceru. Ir jau ar pienācis dienas vidus. Upe skaista, vidējs duļķis, saulīte silda. Brienu pa pļavu uz upi - garrra zāle un latvāņi pa vidu. pirmajās bedrītēs tukšums, tad pieķeras līdaciņa. Dodos uz nākošo bedri. Diezgan nevērīgs metiens, bet galā ir kas nopietns. Strauji virzu zivi krasta virzienā, jo par 99,9% esmu pārliecināts, ka līdaka. Vieta pavisam atklāta, saulaina plāvas vidū. Bet, kas ta tas? Izrādās, forele. Piemetu pie kāta - kādi 46cm. biggrin , tad riņķadancis un prom ir. Šādu foreli noķeru tikai otro reizi šajos 2,5 gados, kopš foreļoju. Mazliet tikai sirdsapziņas pārmetumi, ka forele nedaudz izbaudīja dubļaino krastu. Tālāk vēl piesakās viena 34 cm, bet ši ir krietni slaidāka. Vēl daži zemmēri un iestājas pilnīgs klusums.
Varētu būt labs sezonas nobeigums, bet gan jau ka gribēsies vēl kur aizskriet.

KK

UnikisDatums: Sestdiena, 10-09-2011, 11:36 | Ziņojums # 337
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
No septembra es vairs necopēju upēs, kurās neienāk foreles lielais brālis. Šobrīd gan vēl pa tukšo attiecībā uz taimiņiem...

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

AutomatsDatums: Sestdiena, 17-09-2011, 20:38 | Ziņojums # 338
Sergeant
Ziņojumu skaits: 22
Nobeidzu sezonu šodien,daudz zemeru un viena 37cm,pie upes takas izbrizstas tā ka asfaltu var klāt.

Mārtiņš Tipovskis

aigaigarsDatums: Sestdiena, 17-09-2011, 23:49 | Ziņojums # 339
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Man šodien gāja tāpat, kā Automatam. Zemmēri pietiekami, sezōna noslēgta, krasti tāaaaaa nobradāti.... tik vien, ka pie mēra netiku, bet vienalga bija forši smile

Aigars Bergsons

MKDatums: Pirmdiena, 19-09-2011, 11:24 | Ziņojums # 340
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Sveiki kolēģi!
Pavisam īsi- upe tukša, divatā noķērām laikam 5 forelītes izmēros 25-32 (apmēram), gabalu nogājām kapitālu, kā 10 sākām tā kaut kur 17os beidzām. Neko lielāku tā arī neredzējām, Kokalis turpina darboties, gar upi retas, vecas pēdas. Kaut kas ar šo upi ir noticis, kolēģis šogad ir bijis 4as reizes un vienmēr rezultāts identisks, atklāti sakot tāda sajūta, ka pagājušā rudens nārsts ir izsists, un plānveidīgi. Vispār esmu bēdīgs sad
Nākošais atzinums- blandoties pa ziemeļu upēm, praktiski jau visa vasara, esmu pazaudējis metiena precizitāti, labi- jauns kāts, bet vienalga kaut kā pašam nepatika daudzie īsie metieni, dienas otrā pusē gan precizitāte uzlabojās, bet būs laikam pļavā katliņš jānoliek un jāpastrādā

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

SapalsDatums: Pirmdiena, 19-09-2011, 19:20 | Ziņojums # 341
Sergeant
MK, jaunais kāts neiet pie sirds vai kā??? Ir tāds teiciens "mastjerstvo ne propjosh" smile

UnikisDatums: Pirmdiena, 19-09-2011, 20:14 | Ziņojums # 342
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Es kops pirma septembra katru dienu vismaz stundinu Gauja pacopeju ar 2.9m 10-20g taiminu katu. Poli uz si kata rakstitu 5-30g. Izkritusas 2 dienas. Pumpainie nav trapijusies, bet asari, lidakas un pat vedzele gan ir trapijusies gana. Vakar uz forel-taiminu upi panemu MC Rizer. Sajutas varetu but lidzigas ka MK- roka zaudejusi precizitati. Foreles nedabuju. Viena 40cm lidacina trapijas.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Otrdiena, 20-09-2011, 11:07 | Ziņojums # 343
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Sapals, ar kātu viss kārtībā, ļoti patīk, tikai nedaudz jāpiešaujas. Katrā ziņā, ja nevaru no 10-15m trāpīt 15cm diametra mērķī, tad vajag pastrādāt smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AutomatsDatums: Otrdiena, 20-09-2011, 14:19 | Ziņojums # 344
Sergeant
Ziņojumu skaits: 22
Es sev piektdien panemu sadu verki Cormoran BLACK BULL ULTRA LIGHT SPIN 2.10m 1-12g atras akcijas,iztesteju sestdien un man patiik!:::))))

http://www.daiwa.lv/index.php/spiningi/cormoran-black-star-sensi-power-1-80m-1-7g-744.html

Mārtiņš Tipovskis

SapalsDatums: Otrdiena, 20-09-2011, 18:24 | Ziņojums # 345
Sergeant
Man arī UL kāts, ātras akcijas un tā it kā viss ir forši, bet neesmu vairs pārliecināts, ka gribu fast kātu ... teiksim vidējas akcijas kātiņš vai pat biku paraboliķis man labāk patiktu. Tikai mūsu fast kātu laikmetā, tādus labus paraboliķus vairs ar uguni nesameklēsi sad

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 23 no 38«1221222324253738»
Meklēšana: