[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 15 no 38«1213141516173738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
EmīlsDatums: Otrdiena, 14-06-2011, 19:57 | Ziņojums # 211
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 49
Statuss: Offline
Šodien pabiju upē, uz kuru pēc Sullas ieteikuma taisījos braukt jau kādu gadu. Rezultāts gaužām bēdīgs - makšķerēju daudzas stundas, bet izvilku tikai vienu asari. Nevienu foreli pat neredzēju. Nezinu, kā tur citi pamanās lielas foreles vilkt, bet es tur laikam vairs nebraukšu, vismaz kādu laiku ne biggrin

Neredzēju arī līdakas, kas tur itkā esot ļoti daudz. Laikam galīgā necopē trāpījos.

Ziņojumu laboja Emīls - Otrdiena, 14-06-2011, 20:30

kraftskDatums: Otrdiena, 14-06-2011, 21:29 | Ziņojums # 212
Private
Ziņojumu skaits: 14
Jā, lielās šodien neņēma tongue , bet tādas nedaudz zem mēra bija gana.

KK

SapalsDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 10:55 | Ziņojums # 213
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Vakar copē bija izteikta foreļu mīlestība uz maziem mānekļiem. Rotiņus Nr.2 ignorēja vispār vai labākajā gadījumā iznāca uz to "paskatīties". Kā uzliku nr.1 vai voblerīti mazuli, tad arī interese parādījās, bet grābstijās ar "gariem zobiem", jo 90 % neizdevās pat līdz kājām atvilkt. Lielākie eksemplāri vairāk interesējās par mini voblerīti, kurš māk uztaisīt tādu smuku "plunk", kad iekrīt ūdenī smile . "Gaļai" paņēmu vienu līdaciņu. ūdens līmenis gan zems, ūdens dzidrs un vēl saule, kas pielavīšanos padarīja diezgan sarežģītu. Interesanti, ka tad, kad uznāca mākoņi un vējš sāka purināt kokus visapkārt, cope beidzās, kā ar nazi nogriezta.

SullaDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 17:15 | Ziņojums # 214
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Quote (Emīls)
Šodien pabiju upē, uz kuru pēc Sullas ieteikuma taisījos braukt jau kādu gadu. Rezultāts gaužām bēdīgs - makšķerēju daudzas stundas, bet izvilku tikai vienu asari. Nevienu foreli pat neredzēju. Nezinu, kā tur citi pamanās lielas foreles vilkt, bet es tur laikam vairs nebraukšu, vismaz kādu laiku ne Neredzēju arī līdakas, kas tur itkā esot ļoti daudz. Laikam galīgā necopē trāpījos.

Nu nav viegla tā upe, salīdzinājumā ar tavu iemīļoto A tur foreles nestāv tik bieži un mazas, bet reti un lielākas. Bet 40+ foreles tur viltīgas jo viltīgas smile Tas ka līdakas netrāpījās gan brīnums, īpaši šajā laikā. Bet vispār šogad tā upe arī man paskopa, bija viena līdzīga necopes diena, no 4-9 rītā neko neizvilku. Ja nav slinkums iemet man pm sīkāku atskaiti par posmu kur biji, mok ietrāpīji tieši uz tukšāko.

SullaDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 17:18 | Ziņojums # 215
Pieredzējis Forelists
Quote (Sapals)
Lielākie eksemplāri vairāk interesējās par mini voblerīti, kurš māk uztaisīt tādu smuku "plunk", kad iekrīt ūdenī

he a šitas ir raksturīgi viendieņu laikā, tad arī es izvelku savus reti lietotos 0 un pat 00 roterīšus ar lieliem pušķiem uz āķa smile A pērn jūnija sākumā vienā Gaujas nelielā pietekā ar vakarā ņēma tikai 3cm garu voblerīti, tieši kritiena brīd!

AshuksDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 19:15 | Ziņojums # 216
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Es pirmās foreles šodien ar MM dabūju.Aizbraucu ap 14:30 un copēju līdz apmēram 15:50..Rezultāts? Pat nevajadzēja nekur staigāt...Pie sev zināmas bedres noparkojos un tik mētāju MM..Kopā noķēru 8 vai 9 foreles.Divi mēri no kuriem vienu paturēju.Cīnījos 5 min. kamēr krastā dabuju.Pārējie sīkaļas peld tālāk.Tiesa pirmās trīs copes bija smukas,bet krastā nedabūju... wink

Ar cieņu Ashuks.

aigaigarsDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 19:52 | Ziņojums # 217
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Oho, apsveicu, tad jau diezgan ātri mācies.

Aigars Bergsons

AshuksDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 19:58 | Ziņojums # 218
Administrātors
Nu paldies,paldies aigariņ . biggrin Ja vēl skolā tik ātri iemācītos matemātiku būtu vispār ideāli biggrin

Ar cieņu Ashuks.

aigaigarsDatums: Trešdiena, 15-06-2011, 20:58 | Ziņojums # 219
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
:)))

Aigars Bergsons

SapalsDatums: Piektdiena, 17-06-2011, 19:03 | Ziņojums # 220
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Par ūdens līmeni ierakstīju muldētavā tapēc neatkārtošos. Vienā upes posmā apejot šķērļšus peigāju pie upes posma, kur abās pusēs ~ 3 m stāvas kraujas, kas blīvi apaugušas ar kokiem, bet apakšā "bedre", ka ne gultni saredzēt+ vēl liels koks pārgāzies pāri. Nu kā ir tā ir nolēmu riskēt ar metienu(vēl paspēju iedomāties- bet ko darīšu, ja pieķersies). Iemetu gandrīz labi, biku iegremdēju un sāku ietīt. Pēc apmēram 1 m tāds ka uzsitiens, bet vizuli vēl neredzu. Sāku saspringti no savas ložas vērot vietu, kur vajadzētu paradīties rotiņam. Brīdi, kad to ieraugu pamanu, ka tam seko stabils čemnieks :o, bet tikai seko. Ietīšanas distance jau iet uz beigām, bet es stāvu kā stabs mēģinot nekustēties ar domu, ka labāk nenodošu savu pozīciju. Kaut kur lejā zem manis (dēļ pārkares neredzēju to vietu) rotiņs praktiski beidz savu kustību un tad seko cope, ko sajutu un ieradzīju uz spicītes (kā ar fīderi smile ). Nedaudz piecērtu un ir- juhuu. Čemnieks protams lejā dara savu jandāliņu, bet es augšā mēģinu kaut ko darīt, lai nokļūtu tuvāk ūdenim. Ar vienu roku mēģinu novaldīt kukaini ar otru turos pie koka, lai nenogāztos lējā. Tādā veidā kaut kā izdodas nokļut tuvāk ūdenim, bet brīdi kad speru kāju krastmalā čemnieks uztaisa ekeselentu izgājienu un prom ir cry . Nu ko 1:0 ne manā labā, bet vietiņu piefiksēju- gan jau revanš sekos biggrin

AshuksDatums: Svētdiena, 19-06-2011, 18:35 | Ziņojums # 221
Administrātors
Ai,ai,ai,ai,ai! ;( Kauns pat atskaiti rakstīt. sad Viens foreļbērns vienā bedrē kur sāku copi pēc tam gāju tālāk meklēt citas bedres.Nogāju tik tālu un līdz tādām vietām kur nekad vēl nebiju bijis,bet vietas skaistas un copes nav.Vēl uzgāju bebru aizsprostu par kuru tālāk netiku,jo satikos ar čūskas kungu ar kuru man sarunas nevedās un viņš neparko negāja prom.Gulēja un lamājās! biggrin Tad es izdomāju,ka jāmet miers un jādodas mājās pa ceļam vēl sanāca divas reizes apciemot bebra kungu viņa miteklī un norāvu 5-6 mušas....Visi bija Wooly Bugger un vairāk man tādu nav. sad ;( Jāsāk siet pašam,bet tas notiks tikai tad,kad būšu sev kārtīgu setup izveidojis. biggrin

Ar cieņu Ashuks.

RanbanDatums: Pirmdiena, 20-06-2011, 10:33 | Ziņojums # 222
Private
Ziņojumu skaits: 3
Vakar pabiju pie mājas upītē.Kad beidzamo reizi pirms nedēļas pabiju ,tika apmācīti 2 mēri. Upe nedaudz pārsteidza ,jo neliels duļķis un līmens nedaudz cēlies pēc lietiem.Tā kā upi ļoti labi pārzinu,tad nu parasti apeju upes mestos līkumus un brienu taisni uz "zivīgajām "bedrēm.Tā nu nonācis lidz pirmajai cerīgajai vietai ,palu iznests bebru aizsprosts kur dziļums pāriet krācē .Brienot uz augšu un apmetājot straumi ,pamanu ka dziļumā mutuls nogriežas,sirds sāk straujāk pukstēt jo zivs liela un esmu klāt lai mestu tai vietā .Metiens nekā,otrs ar nekā .Hm ..nomainu citu mānekli - tas pats.Tad atkal nogriežas mutuls ,bet tas jau ir nedaudz augstāk un pēc laika atkal..Alatas ..uzbrienu klusām uz krasta ,veroju kā šis vakariņo-veindienītes ... Eju tālāk,doma vēl uz 2 vietām ,driz sāks krēslot tālāk nepaspēšu ..Nākamajā vietā piesakās līdacis(gandriz mērs)), bet kā ierijis, ar standziņām knapi ārā izmānu,zivi gan paņemu lai neaiztiek manus draugus.Tad nu beidzu copēt,liels prieks par redzētajām zivīm un atpūtu,upei ar dievas - līdz nakamajai reizei .

SullaDatums: Trešdiena, 22-06-2011, 17:51 | Ziņojums # 223
Pieredzējis Forelists
Slinkums rakstīt garu atskaiti, miegs gāž no kājām, jo šonakt nav gulēts. Nu tad īsumā: pabiju ļoti sen neapciemotā vidzemes upelē, ūdens baisi labs, kādus 10cm virs vasaras mazūdens, gana dzidrs un neticami vēss jāņu laikam,tempers ap 13! Sāku jau pirms pl 4, beidzu pēc 10. Labākie iznācieni un cope bij no 5-8. Upele maza, strādāja mazie roti 0 un 1. ar pušķiem, labākie bija punktotie kapariņi un melnīgsnējie ar tumšpelēkiem līdz melniem pušķiem. Uz vobleriem šoreiz nekā. Lielās jau tup ierastajās vasaras slēptuvēs, tikai zem siekstām dziļumos, pa straujtecēm vieni zemmēri. Kopā virs 20 zivīm, tikai foreles, 4 mēri ~35-45, visas veiksmīgi atbrīvotas. Pirmā cope šogad kad neaizgāja neviena lielā, laikam lieki teikt ka esmu apmierināts kā tas noēdies runcis kuram Taiti bija pie vienas vietas biggrin

MKDatums: Trešdiena, 22-06-2011, 21:31 | Ziņojums # 224
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Smuki Tev gājis cool

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

SullaDatums: Trešdiena, 22-06-2011, 23:14 | Ziņojums # 225
Pieredzējis Forelists
MK,
biju jau pelnījis pēc 3 totāli neveiksmīgiem iepriekišējiem braucieniem biggrin Jo citādi kā Lisa izteicās zivē: kristu depresijā un histērijā sāktu plosīt ar zobiem apģērbu(zābakus?)

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 15 no 38«1213141516173738»
Meklēšana: