[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 14 no 38«1212131415163738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
vaivadsDatums: Ceturtdiena, 02-06-2011, 21:53 | Ziņojums # 196
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
Statuss: Offline
ir jau dažādas bikšeles

akmensDatums: Ceturtdiena, 02-06-2011, 22:02 | Ziņojums # 197
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Tas jau tīri individuāli.Rakstīju par sevi biggrin

SullaDatums: Ceturtdiena, 02-06-2011, 23:37 | Ziņojums # 198
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
akmens laikam trenuškās brien biggrin Bet es mēru ar savu iekšējo termometru, kas ir pārsteidzoši precīzs, iemērcu roku un nosaku temperi uz grāda smile Bij šogad gadījums aprīļa beigās, piebraucu ar draugu (ROTO no CL) pie palielas foreļupes, saule jau karsē, ļapota. Noejam līdz ūdenim, es pēc privičkas iemērcu roku un saku:"Tāds pavēss gan, aizvakar biju n upē, tur gan vismaz 11, bet te ne vairāk par 9". Mans praktiskais kolēga iemērc savu lielo ķetnu un savukārt saka:"Domāju ka vēl aukstāks, maksimums 8". Un izvilcis savu termometru pārmēra- rovno 9! biggrin Savulaik ar vadāju līdz mērāmo, un pamazām ietrenējos pirms mērīšanas noteikt ar roku. Tad man pirms 10g nospēra mugureni ar visiem loriņiem, termometru ieskaitot, un kaut kā jaunu vairs neesmu iegādājis smile

SullaDatums: Piektdiena, 03-06-2011, 14:51 | Ziņojums # 199
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Šitas prožektors pie debesīm un bezcope kopš pl. 8 mani atdzina atpakaļ. No rīta daži knapmēriņi, pāris līdakzeļļi un smuka alata 36-38cm, visi peld tālāk. Tas arī viss. Ja neskaita vēl ērci kulē biggrin Laikam jābrauc zanderos, mājinieki bļauj pēc gaļas! biggrin

vaivadsDatums: Piektdiena, 03-06-2011, 20:41 | Ziņojums # 200
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
prožektors drausmīgs, sauļoties ne copēt tādā dienā. sīkie nāca līdzi viena ap +30 labi paņēma bet nokratījās. copju daudz bet pietrūka forelei agresivitātes. atkabināju tik 2 zemmērus. kādas 20 pašas atkrita.+ ar brillēm tika redzētes vismaz vēl 30 zivis. dažās bedrītes pat vairākas. viena vispār nāca līdzi uz mepps longu reizes 10 un visu laiku zobus klabināja. citus vizuļus ignorēja. kautkas bija arī uz voblera, myrana. tika izmēģināta principā visa kaste. nu i nafig, jāgaida lietus un apmācies laiks.
biju 3 upēs. vienā kafija galīgā.

BagiraDatums: Pirmdiena, 06-06-2011, 11:27 | Ziņojums # 201
Sergeant
Ziņojumu skaits: 20
6dien no rīta biju savā upītē, šogad nebiju tajā posmā vēl bijis... Līmenis nokrities līdz tādam, kādā nemēdzu iet uz upīti, nekas pastaigāšos. Pēdas ir, kāds bijis, bet ne šorīt- tas priecē:) Upe ļoooti tukša, pat mazie nemūk prom pārvietojoties pa upi, katrs līkumiņš atgādina skaistas atmiņas un zivis... Rezultātā viens iznāciens, kas varēja vilkt uz mēru, un 3 zemmēri. Secinājums, upīte krasi pasliktinājusies pēdējos 3 gados, ja sanāks aizbraukšu tur pēc lietus, kad būs tumšais ūdens nedaudz virs normas, tad var labāk saprast kas notiek ar zivīm.
No rīta lasot ziņas uzdūros info, ka upītei pie slūžām apstiprināts ES līdzfinansējums zivju ceļa izveidei, un vēl upi papildinās ar 10000 alatu mazuļiem. Cerams zivju ceļš funkcionēs un upīte atdzīvosies, žēl tik ka spiediens no makšķerniekiem palielināsies.

Mārtiņš Bitenieks

EmīlsDatums: Pirmdiena, 06-06-2011, 12:31 | Ziņojums # 202
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 49
Nedomāju, ka ir vairāk par vienu upi ar ES līdzfinansējumu zivju ceļa izveidei smile

BagiraDatums: Pirmdiena, 06-06-2011, 13:57 | Ziņojums # 203
Sergeant
Ziņojumu skaits: 20
Iespējams kļūdos par ES līdzekļiem, katrā ziņā kkāds apstiprinājums tiešām tur bija... biggrin

Mārtiņš Bitenieks

aigaigarsDatums: Trešdiena, 08-06-2011, 18:06 | Ziņojums # 204
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Jāaaaaa, bija vērts gaidīt, SUPER cope, žēl, ka nepietika spēks ilgāk copēt, karstums darīja savu, labi, ka vispār kaut kā pēdējiem spēkiem līdz mašīnai tiku. Bet nekas, bija tiešām labi, ņēma praktiski katrā labajā vietiņā. Ja saņemšos, sīkāka atskaite būs vakarā.

Aigars Bergsons

aigaigarsDatums: Trešdiena, 08-06-2011, 21:14 | Ziņojums # 205
Iesācējs
Jau kopš brīvlaika sākuma galvā šaudās viena doma – jātiek forelēs. Visi brauc, gandrīz visi velk, es tak ar gribu. Biju cerējis pirmdien tikt, nesanāca. Nu tad vakar beidzot izdevās visu sarunāt, lai gan pie upes varēju tikt diezgan pavēlu, bet nu labāk tā, nekā netieku nemaz.
Modinātāja signāls iztraucē sapni. Bļin, kas telefōnu tik tālu no gultas atstājis? Āaa, vakar pats speciāli, lai no rīta varētu ātrāk pamosties, bet, nospiežot modinātāju, tā vien gribējās ielīst vēl pagulēt. Nē, nedrīkst, foreles mani gaida. Tiek smērētas maizes, sakrāmēta soma un varam braukt. Ceļš diezgan traks, knapi var izbraukt, bet kaut kā galā tiekam. Pat īsti nezinu, cik tālu no ceļa tek upīte, paņemu mantas un diezgan bailīgi brienu mežā. Mežs liekas tik biezs, sajūta, ka aiz katra krūma kāds acu pāris tevi vēro, tikai mieru, gan jau nekas slikts nebūs. Tā, pulkstens rāda dažas minūtes pirms septiņiem, sariktēju spiningu un viss var sākties. Pirmais metiens un jau knapmēriņš izskrien, bet nepagrābj. Super, arī uztraukums kaut kur izgaisa. Pat liekas, ka mežs gaišāks palika un krūmi retāki. Vēl netiku līdz pirmajam līkumam, kā jau pirmais forelēns ir galā, nav liels, ap 25cm, bet ir, prieks par copi tikai aug. Turpinājumā prakstiski katrā cerīgajā vietā, pareizāk būtu teikt, vietā, kas dziļāka par 30cm un kāds koks iekritis, bija cope, nu sliktākajā gadījumā iznāciens. Tā, lēnām apmētājot katru cerīgo vietiņu, devos uz priekšu. Īsti nesapratu, kas bija grūtāk, pārvarēt nebeidzamos šķēršļus vai cīņa ar karstumu. Brilles svīda ciet, grūti bija kaut ko redzēt, bet nu vismaz foreles ķērās tīri labi. Kur knapmēriņš, kur 25nieks, kur galīgs sīkulis, kur tikai iznācieni, bet kaut kas bija gandrīz visur, ja pats kaut ko nesadarīju, piemēram, ne tā iemetot. Pulkstens jau desmit, bet vēl pat nav pirmais tilts, kas būtu apmēram ceturtdaļa no dienas maršruta. Karstums jau sāk likties pārāk liels, sviedri tek, dzeramais iet uz beigām. Tā, mežs paliek gaišāks... tad beidzot parādās tiltiņš. Fiksi visas drēbes nost un upē iekšā. Nedaudz pagulēju ūdenī, palika labāk. Nelielas pusdienas un ceļu varu turpināt.
Tagad galvenais pēc pārtraukuma noķert pirmo forelēnu, jāgaida diezgan ilgi, bet bija tā vērts. Metiens starp sakritušiem kokiem un pirmais šī gada mēriņš galā. Ātri bilde, pielieku pie kāta, izrādās veseli 33cm, tik liela pat nelikās, un var laist forelēnu augt tālāk. Gājiens paliek aizvien grūtāks, parādās tukšas cerīgās vietas, ir iznācieni, bet ņēmieni tādi jēli, galā reti kura paliek. Klusu lienot gar krūmiem tiek izbaidīta stirna, phūu, labi, ka pats nesabijos.
Prieks, ka upīte pilna ar pavisam maziem forelēniem, kas īsti nevar vēl 2.nr rotiņu sagrābt, arī tādas 12-15cm ir gana daudz, tātad vēl kādus gadus cope ir garantēta.

Ieraksta teksts pārsniedz pieļaujamo limitu.

Aigars Bergsons

aigaigarsDatums: Trešdiena, 08-06-2011, 21:14 | Ziņojums # 206
Iesācējs
Tālāk trīs asi, dziļi līkumi ar sakritušiem kokiem. Pirmajā iznāk skaistule, uz aci lielāka par iepriekšējo mēru, bet nepaņem. Otrs metiens un sīkulis galā. Nākamais līkums, atrādās atkal mērs, bet nepaņem. Nekas, nogaidīšu, tikmēr aiziešu līdz nākamajam līkumam. Metiens – nav, metiens – nav, bet te tak jābūt. Jā, ir gan, no saknēm izlien paresna forele ap 35cm varētu būt, bet arī nepaņem. Uzsienu voblerīti, aizeju līdz otrajam līkumam, tomēr nekā. Eju atpakaļ uz trešo, metiens labs, bet uz voblerīti iznāk un bakstās sīkaļas, lielā vairs nav, jāiet tālāk. Pāris tukšas vietiņas, un tad atkal padziļāka vieta ar saknēm. Uzmetu, un nāk pakaļ laba, tiešām laba, bet neņem. Uzmetu vēlreiz un kā par brīnumu kāts ieliecas un cīņa var sākties, jāaa, bija diezgan forši, pretojās labi. Ātri pielieku pie kāta - 39cm - personiskais rekords, viena bilde un mēģinu nofilmēt kā skaistule aizpeld, kaut kas jau sanāca.
Atkal esmu ielīdis dziļos krūmos, aiz tiem kaut kas čab, gan jau putni. Pāris reizes iemetu, griežos, lai ietu tālāk, bet kas tad tur? Ragi pretī, vēl tādi smuki, pūkaini. Labi, ka nesabadīja mani. Lieli lēcieni un briedis ir prom. Atkal varu pievērsties cīņai ar karstumu. Gar krastu dubļi, tāda kā pļaviņa, uzmetu tādu paviršu skatienu, bet kaut ko pamanu. Ehh, labāk nebūtu pamanījis, meža vidū tomēr nav ne cik labi redzēt svaigas vilka pēdas...
Pulkstens jau pāri vieniem, mamma satraukusies jau zvana – kur esi? Nezinu, kaut kur mežā. Karstums ir darījis savu, spēki iet uz beigām, divi litri ūdens izdzerti, vairāk nav, sviedri tek, dzert gribās, galva sāp, kājas nogurušas, no karstuma jau krampjus rauj... Viss pietiks copēt, jādodas gar upi tālāk līdz norunātajai tikšanās vietai. Kas to varēja zināt, ka tas būs tik ilgi. Gāju, gāju, gāju, bāzu galvu ūdenī, mērcēju cepuri, gāju, gāju, gāju, līdu cauri krūmiem, bet kaut kā tomēr pus četros galā nonācu.
Mājās biju izrēķinājis, ka šim gabalam pietiks ar 8h, tomēr copējot laiks skrien un, lai būtu droši, šim posmam jārēķina vismaz 10h.
Bet cope vienalga bija izdevusies, bija vērts gaidīt. Visas forelītes turpina augt, gaida atkal mani, gan jau kādreiz ....
P.S. Kopā noķēru – 39cm, 33cm, četrus knapmērus, septiņas 25-27cm un kādas desmit pavisam sīkās. Visas uz 2.nr sudraba mārīti, un par brīnumu – pat nenorāvu nevienu rotiņu.
Ne asakas! wink

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Ceturtdiena, 09-06-2011, 00:14 | Ziņojums # 207
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Kāpēc būtu jānorauj kāds rotiņš? Es mānekļus atstāju tikai patiesi dziļās un straujās upēs, kur dziļums pāri brienambiksēm. Lielākā daļa foreļupju ir izbrienamas un mānekļi nav jāatstāj.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

aigaigarsDatums: Ceturtdiena, 09-06-2011, 11:39 | Ziņojums # 208
Iesācējs
Man šķība roka, parasti kādā kokā virs dziļas vietas trāpu. Es eju ar garajiem zābakiem, bieži ir vietas, kur klāt netieku. Bet vispār šoreiz brīnumi notika, metu diezgan precīzi.

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Sestdiena, 11-06-2011, 23:40 | Ziņojums # 209
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Šīs dienas video atskaite

Nopirku aizvakar jauno iPhone pa 1 LVL+ iStyle 2 uz 2 gadiem. Šodien patestēju, ko tas man var palīdzēt copes atskaišu jomā. Kā patīk rezultāts? Maksimālo kvalitāti protams jāskata pie maksimālās izšķirtspējas.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

kraftskDatums: Svētdiena, 12-06-2011, 22:06 | Ziņojums # 210
Private
Ziņojumu skaits: 14
Pirms nedēļas meklēju foreles Daugavas baseina upē. Diena likās diezgan bezcerīga, jo nebija ne copes, pat ne asarīša, tikai bars vietējo maliķu brida ar tīklu pa upi. Vakarpusē beidzot vienā bedrē ir - ap 30cm, turpat ar otrs, atrādās vēl viens, bet nepaņem. nomainu rotiņu pret vobleri spilgtās krāsās un izvelku vēl divas ap 30, kopā četras. Šitā man pirmo reizi, upe neliela, bet tā nebija vienīgā bedre. Netālu bija arī citas vietas, bet rezultāti knapi!?

KK

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 14 no 38«1212131415163738»
Meklēšana: