[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 13 no 38«1211121314153738»
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
MKDatums: Pirmdiena, 30-05-2011, 15:07 | Ziņojums # 181
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Iemetīšu nelielu atskaitīti un savu redzējumu uz notikušo LV foreļu spiningošanas čempi.
Pirmkārt, paldies viesiem GoFishing komandas puišiem, tiesnešus ieskaitot.
Pirmā diena, pirmais posms. Iepriekšējā vakarā tika salaistas varavīksnenes. Skaidrs, būs jāspiež uz aktīvo zivi. Tā arī bija, varavīksnene sākumā bija ļoti aktīva, bet jau trešajā piegājienā iestājās reāls darbs. Olte kaut kā pamanījās atrast kopēju valodu ar jau "apdauzīto" zivi un visvairāk savilka tieši pēdējā iegājienā (bijām vienā zonā), mani izglāba vietējais sapaliņš, bet paliku neapmierināts ar pirmo posmu, tā arī neatradu, kā to zivi sakacēt.
Vakara posms solījās būt vēl grūtāks, zivīm tika dota neliela atelpa pāris stundu garumā un pēcpusdienā sākās otrais posms. Tā arī bija, tā bija reāla kapāšana, bet uzskatu, ka izdarīju visu ko varēju un biju retais no tiem, kas vispār kaut ko ķēra savā zonā.
Vakarā jau bija klāt AR un tika salaistas strautenes nākošās dienas posmam.
Trešā posma sākums izdevās ļoti labs- 3 metieni, 2 zivis, bet tad iestājās klusums un ne tikai man, bet visiem. Neviens neko nevilka. Toties strautene "strādāja" visa posma garumā. Es visvairāk savilku tieši pēdējā iegājienā. Strautene, kā jau strautene stāvēja pavisam citās vietās un kas to atkoda, tie arī šo to pavilka. Man viens izgājiens nosvilināja krietnu devu nervu šūnas- no 10 zivīm, ķeselē dabūju tikai vienu. Ja pirms tam biju mierīgs kā pitons, tad skanēja viss sektors Katrā ziņā posmu nostartēju labi
Rezumējums. Man labāk patika vilkt strautenes, jo tās nebija tik agresīvas kā varavīksnes, bet aktivitāti izrādīja visā posma garumā, varbūt labāk tās saprotu

Nu tā, īsumā...
P.S. Baigs slinkums kaut ko vairāk trakstīt smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

fishhunterDatums: Pirmdiena, 30-05-2011, 15:23 | Ziņojums # 182
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 2
Vēl interesanti bija pavērot Baltkrievu pārstāvja brīnumainos poļu meistara balzas voblerus spilgtās krāsās. Pēc formas man vairāk tie atgādināja palielus sapala voblerus. Viņš ar tiem 2. etapā nosmēla labu krējumiņu sektoros, kas citiem nebija tik dāsni. Principā uz šīm vobleriem viņš katrā etapā noķēra vismaz vienu foreli. Tāpat viņam izšāva 2.izmēra mepiņš ar kuru viņš 2. etapā dabūja 3 foreles 5 minūtēs vienā un tai pašā vietā.

Kā lures sauc, viņš neteica?

Ziņojumu laboja fishhunter - Pirmdiena, 30-05-2011, 16:31

UnikisDatums: Pirmdiena, 30-05-2011, 22:01 | Ziņojums # 183
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Baltkrievaam piederot Minskā veikaliņš "Perekat". Ir arī mājaslapa: http://perekat.com/catalog/hard_baits/ld/

Voblerus ražojot tikai pēc pasūtījuma poļu onka ar iniciāļim L.D.

Lūk arī kaut kas no līdzīgu voblerīšu klāsta, bet nevienu nemanu ar identisku krāsojumu:

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

akmensDatums: Pirmdiena, 30-05-2011, 23:31 | Ziņojums # 184
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Dažus voblerīšus no augstāk redzamās bildes ir iespējams iegādāties veikalā "Forelīte"uz Brīvības ielas Rīgā.

SapalsDatums: Otrdiena, 31-05-2011, 09:20 | Ziņojums # 185
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Cerams, ka kādā copes raidījumā būs foreļu čempja apskats?

Vakar pabiju pāris upelēs, trešajā metienā izbadējies mēra šuriks galā, gandrīz nokoda manu "zelta" rotiņu. Tam iedevu pa koko. Upe bija baigi dzīvelīgā, forelītes aktīvi uzlasīja mušas, dažas pat taisīja lēcienus ķērot virs ūdens lidojošās. Kopumā copes bija daudz, bet nevienu mēru tā arī neizdevās izvilkt, kaut gan viens kukainis man nokaucināja spoli un notinās.

fishhunterDatums: Otrdiena, 31-05-2011, 10:10 | Ziņojums # 186
Private
Ziņojumu skaits: 2
Unikis, paldies, es tā arī domāju, ka tas bija tas pats Jevgēņijs.

Pievienots (31-05-2011, 10:10)
---------------------------------------------
Quote (akmens)
Dažus voblerīšus no augstāk redzamās bildes ir iespējams iegādāties veikalā "Forelīte"uz Brīvības ielas Rīgā.

Es nesen tur biju. Tādus mānekļus neredzēju. Bija līdzīgi -Goldi.
Bet nav ko bija izvēlēties.

Ziņojumu laboja fishhunter - Otrdiena, 31-05-2011, 10:18

aigaigarsDatums: Otrdiena, 31-05-2011, 10:13 | Ziņojums # 187
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Quote (Sapals)
Cerams, ka kādā copes raidījumā būs foreļu čempja apskats?

Būs, būs.

Aigars Bergsons

akmensDatums: Trešdiena, 01-06-2011, 19:39 | Ziņojums # 188
Lieutenant
Vakardien ap plkst.14 biju ielīdis vienā Ziemeļvidzemes upītē,klimatērijs likās pietiekoši silts. biggrin Cope tāda pašvaka,divas zemmēra forelītes un viena 37cm.Lielākai, astes gals lūkojās no mutes laukā,mājā izpreparējot no kuņģa tika izvilkts un nomērīts(20cm)sapals,lieki teikts ,ka arī rotiņš bija dziļi žaunās.Tad vēl kaut kāds līdakbērns tika noķerts un uzdāvināts suņam kas mums piesitās no tuvākajām mājām un sekoja līdzi apmēram 4 stundas.Mēģinājām no šī tikt vaļā visādiem līdzekļiem,pat ieskaitot šeit pieminētos veidus,nekā.Kad bija jādodas uz māju pusi nedaudz neomulīgi bija līst no upes laukā jo krastā stāv liels krancis,kad sapratām,ka šis akmeņus nav ņēmis ļaunā,tad jau trijatā devāmies uz mašīnu.Bija jau gatavs arī mašīnā kāpt,tikai kur lai liek tādu lopīti,augumā lielāks par kaukāzieti.Tad pārbraucām uz citu upīti,tur tikai viena laba mēra alate.Mājā atbraucot ap 22 sapratu ,ka laikam esu piekusis. biggrin

UnikisDatums: Trešdiena, 01-06-2011, 20:07 | Ziņojums # 189
Major general
Attiecībā uz klimatēriju- man jau liekas, ka zivīm ir svarīga ūdens, nevis āra temperatūra. Šobrīd ūdens temperatūra vairums upēs nepārsniedz 17'C, līdz ar to nevajadzētu barošanās aktivitātei samazināties. Taču šogad, liekas, nav novērojama ļoti liela foreļu aktivitāte... Vai arī es pamatā braucu uz izskaldītām upēm. Ja nevaru pusstundas laikā pat noķert nevienu zemmēru, tad tā ir vāja cope donatello

akmensDatums: Trešdiena, 01-06-2011, 20:15 | Ziņojums # 190
Lieutenant
Klimatērijs svarīgs ir man.Kad 28 grādos waiderītī ir jāiet 3km,nav labi biggrin

SullaDatums: Trešdiena, 01-06-2011, 21:24 | Ziņojums # 191
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Jā šodienas laiciņš pa traku, jau 9 no rīta kļuva pa karstu. Vakar ierados pie vienas Gaujas pietekas pēc pl 20, nocopēju līdz 23:30. Protams pēdējo pusstundu bija pa tumšu, bet ja upe un vietas pazīstamas, tad neko. Galvenais izvēlēties posmu ar pagariem brasliem kur var stāvēt upes vidū un netraucē siekstas. Tādās siltās naktīs kā iepriekšējā foreles un alatas barojas cauru nakti, iznākdamas atklātākās un seklākās vietās. Visvairāk jau alatiņas ķerstīja odus, jo cerētās viendienes vēl nelidoja. Ap 23 zemkrāces atstraumē uz minivoblerīša dabūju pamatīgu sitienu pa kātu, pakūlās pāris sek pa virsu un čau, tumsā nedabūju pat apskatīt(lielākais trūkums copējot tik vēlu). Kas zin vai mega alata vai smuka forele, līdaķeļi jau tā nedanco. Pārlaidu īso naksniņu turpat upmalā, domāju pāris h nokrāks, tak kas to deva! Lakstīgailis sarīkoja solokoncertu blakus krūmā! biggrin Ap 4 kad līdu upē, lakstīgalu nomainīja Ku-Kū, to pēc pāris stundām savukārt vālodzes, nu smuk! Par agrā rīta copi līdz pl. 9 teikšu īsi- varen skaistii, bet KLUSUMS! Ne piesitiena, kā akā! Zemmēra alatiņas protams iesāka ķerstīt odiņus lēcienā kā sāka sildīt saulīte, bet mani ignorēja jelkāda zvīņa, pat citkārt sasodītie ščukineni, par kuru copi šoreiz būtu sajūsmā! cry Tukšākais brauciens šosezon, tas ir pagaidām, var jau būt būs vēl kāds vispār bez piesitiena un redzētas zivs biggrin

MKDatums: Ceturtdiena, 02-06-2011, 12:16 | Ziņojums # 192
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Jūs te tik daiļrunigi rakstat, ka sagribējās uz upi smile
Unikis- kādi 17 grādi??!! Aptracis esi ? smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

SullaDatums: Ceturtdiena, 02-06-2011, 13:15 | Ziņojums # 193
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Quote (MK)
Unikis- kādi 17 grādi??!! Aptracis esi ?

vo vo, vakar pat palielā un nosacīti lēnā foreļupē ne vairāk par +13, bet mazajās avotainajās upelēs turas vēl zem 12. Pašlaik +17 ir Gaujā un Ventā smile

UnikisDatums: Ceturtdiena, 02-06-2011, 19:47 | Ziņojums # 194
Major general
Es jau nebiju izbraukājis pa visām upēm un veicis mērījumus. Vadījos pēc www.meteo.lv-> novērojumi-> hidroloģija-> : http://www.meteo.lv/public/27710.html

Kurš no foruma lietotājiem reāli copējot pamēra ūdens temperatūru, lai būtu uz ko novelt copi vai necopi? wink Esmu apsvēris domu nopirkt labu mušiņotāju ūdens termometru, lai vēl vairāk "iebrauktu" likumsakarībās un veiktu novērojumus.

akmensDatums: Ceturtdiena, 02-06-2011, 21:38 | Ziņojums # 195
Lieutenant
Viss ir daudz vienkāršāk,ja bradājot salst kule un gribās čurāt(pie nosacijuma-nav prostatīts)tad ūdens ir vēss biggrin

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Lappuse 13 no 38«1211121314153738»
Meklēšana: