[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Piedzīvojumi/atskaites
UnikisDatums: Otrdiena, 24-05-2011, 23:09 | Ziņojums # 166
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Biju uz 2 stundiņām pēcpusdienā ieskrējis vienā Vidzemes upelē, kas ietek jūrā. Līmenis +/- OK un redzamība- apmierinoša. Zemūdens akmeņus un kokus varēja saskatīt. Strādāju pēc taktikas- rotiņš- vobleris- rotiņš- vobleris... Viens vobleris izvilināja vienu 20cm forelīti, bet tā- tukšums...

Mans novērojums- kad vējš upes krastā kokus loka- ļoti slikta cope... Kāda ir citu meistaru pieredze?

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

SullaDatums: Trešdiena, 25-05-2011, 11:36 | Ziņojums # 167
Pieredzējis Forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 183
Quote (Unikis)
Mans novērojums- kad vējš upes krastā kokus loka- ļoti slikta cope

tā ir, šādā vējainā laikā labāk izvēlēties upeli kas tek dziļā gravā, nu kā dažas Gaujas vai Ventas pietekas.

akmensDatums: Trešdiena, 25-05-2011, 17:48 | Ziņojums # 168
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Ļaunākā gadijumā var vēl ar kādu lauztu zaru dabūt pa koko biggrin

EmīlsDatums: Piektdiena, 27-05-2011, 00:42 | Ziņojums # 169
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 49
Šodien man gadījās neparasts loms - 1,5 kg varavīksnes forele vietā, kur parasti tādu nav. Citādi nekas īpašs, pāris knapmēriņi, vienu 35+ redzēju, bet neizvilku.

http://www.bildites.lv/images/3ra84s35870keozfyt6b.jpg

Kā var tā smuki ielikt bildi? Man laikam neļauj.

Ziņojumu laboja Emīls - Piektdiena, 27-05-2011, 00:43

MKDatums: Piektdiena, 27-05-2011, 10:17 | Ziņojums # 170
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Forša varavīksnene smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Piektdiena, 27-05-2011, 10:59 | Ziņojums # 171
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
A upe? Tur jau vairākas audzētavas, gan kāda pamukusi, bet vispār super bōnusiņš smile

Aigars Bergsons

EmīlsDatums: Piektdiena, 27-05-2011, 11:29 | Ziņojums # 172
Lieutenant
Nabadzītei purns bija jēls nodauzīts pret tiem bluķiem, kas tur ir. Tiešām izskatās, ka pamukusi no audzētavas. Bet nu sajūtas bija super smile

SullaDatums: Piektdiena, 27-05-2011, 21:45 | Ziņojums # 173
Pieredzējis Forelists
Emīls, he šodien biju tai pat upē(nu gandrīz esmu drošs, jo pērn septembrī tur nocopējās vairākas nelielas varavīksnenītes), tikai krietni zemāk smile Dabūju pacopēt tikai pāris stundas, lietus uznāca jau pēcpusdienā un visu sačakarēja, bet rītu pavadīju patramdot sapaļukus pa Gauju. Viena cope bija jau pirmajās 10min un pamatīga, zivs virs 50, varbūt taimis, lai gan liekas saskatīju sarkanus raibumus(gribas jau ticēt.. biggrin ) Bet tā kā grābiens bija tikai kādus 4m no kājām, tad droši vien makans mani paspēja nočekot un otreiz degunu no siekstas ārā nebāza. Nu neko, brauks pakaļ tam vēl smile
Uz foto VIETA!
Pievienotie faili: 5388183.jpg(99.8 Kb)

Ziņojumu laboja Sulla - Svētdiena, 29-05-2011, 12:01

EmīlsDatums: Sestdiena, 28-05-2011, 12:57 | Ziņojums # 174
Lieutenant
Es gan nezinu, vai tā ir tā pati upe. Bildē pārāk lēna un mierīga izskatās. Es biju turpat, kur pagājušogad bieži braucu, citur šitādā ūdenslīmenī man negribējās riskēt.

Nu ko, lai izdodas to zivi kādreiz piemānīt smile

SullaDatums: Sestdiena, 28-05-2011, 22:10 | Ziņojums # 175
Pieredzējis Forelists
Emīls, nu ir tā pati upe, apskatīju kārtīgi tavu bildi ar zivi- ļoti tipiska vieta vienā posmā ar dolomīta bluķiem. Tik es biju pašā lejtecē pirms ietekas, kur gultnē praktiski tikai smiltis.
Quote (Emīls)
Nu ko, lai izdodas to zivi kādreiz piemānīt

Nesanāca, šodien neparādījās. Pāris knapmēriņus gan piemānīju un Gaujā traki lecīgs līdaķels!

akmensDatums: Svētdiena, 29-05-2011, 11:26 | Ziņojums # 176
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Pagājušo ceturdien apmeklēju 4 Vidzemes upītes.Līmenis labs ,dzidrība arī laba tik zivtiņas nebija pierunājamas,ne ar vobleri ne rotiņu.Tā arī mēru nedabujām,ejot ārā likās jau ka esam iebraukuši baigos džungļos,bet tur smuki mūsu mašīnai blakus greznojas sudrabains Volvo,pēc visa spriežot ar trīs onkām.Vakardien pārcēlos uz Kurzemi,viena upe,ūdens labs un cope arī laba.Lielāku par 37cm gan nedabūju, bet skaits labs. biggrin

JolkinsDatums: Svētdiena, 29-05-2011, 23:09 | Ziņojums # 177
Private
Ziņojumu skaits: 9
Šodien cita lieta - ūdens dzidrs, līmenis arī ciešams. Standarta mazuļi, bet beigās izdevās arī piemānīt vienu stabilu mēru, kurš pats arī atviegloja C&R - turpat pie krasta atkabinājās... smile

UnikisDatums: Pirmdiena, 30-05-2011, 10:07 | Ziņojums # 178
Major general
Lai arī izlēmu šī gada sacensībās nepiedalīties, nedēļas nogales dažādo pasākumu sarakstā šīs sacensības ieņēma man pirmo vietu! Tieši tāpēc, atbrīvojoties sestdienas pēcpusdienā no galvenā pasākuma, sēdos mašīnā un devos uz kautkādiem Menģeles pagasta Ogrēniem. Jāsaka, ka ar atvijas atlantu rokās nokļuvu Menģelē un tālāk sekoja skaidras norādes uz Ogrēniem. Apmaldīties neizdevās.

Vakarā patīkama iepazīšanās ar dzīvē neredzētām un redzētām virtuālās pasaules personībām. Pieteicos arī par tiesnesi otrajai dienai.

Piekomandēja mani Baltkrievijas pārstāvim Jevgēnijam. Bija interesanti pavērot, kā viņš strādāja. Tāpat bija interesanti pavērot Igora Dzilnas un Māra Oltes atraktīvo komunikāciju un sacensību. Abi nepievērsās mailīšu makšķerēšanai.

Man ir tiešām tikai dažas bildītes un daži video fragmentiņi no copes. Ja būs kāds labs mirklis notverts- nosūtīšu Mārim uz e-pastu.

P.S. Pirms sacensībām sev uzdevu jautājumu, vai manam 3-12g kātiņam 2500 izmēra Shimano spolīte nebūs par lielu. Sacensībās piefiksēju, ka liela daļa dalībnieku copēja ar 1-7g kātiņiem, kas aprīkotas ar 2500 izmēra spolītēm. Tikai retajam bija 1000 izmēra spolīte.

Vēl interesanti bija pavērot Baltkrievu pārstāvja brīnumainos poļu meistara balzas voblerus spilgtās krāsās. Pēc formas man vairāk tie atgādināja palielus sapala voblerus. Viņš ar tiem 2. etapā nosmēla labu krējumiņu sektoros, kas citiem nebija tik dāsni. Principā uz šīm vobleriem viņš katrā etapā noķēra vismaz vienu foreli. Tāpat viņam izšāva 2.izmēra mepiņš ar kuru viņš 2. etapā dabūja 3 foreles 5 minūtēs vienā un tai pašā vietā.

aigaigarsDatums: Pirmdiena, 30-05-2011, 11:27 | Ziņojums # 179
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Tad tas biji TU, a es nevarēju saprast no kurienes uzradās vēl viens it kā visiem Gofišingiem pazīstams vecis :)))
Jā, pasākums tiešām fantastisks, tāda iespēja redzēt visus Latvijas labākos darbībā. Uzzināju, kā džigojamas mailes biggrin Tagad tik visu apkopot un pašam uz upi prom smile
P.S. MO un ZG sarunas bija super :)))

Aigars Bergsons

UnikisDatums: Pirmdiena, 30-05-2011, 11:42 | Ziņojums # 180
Major general
Personīgi jau biju labu laiku pazīstams ar brāļiem Vītoliem. Ar pārējiem, savukārt, forumos izveidojusies tuvības sajūta happy Vēl jau jāņem vērā tāds faktors kā personības šarms un komunikācijas spējas- iespēja iejusties jebkurā kompānijā. Arī alkohols tuvina biggrin (Paķer līdzi kādu pudelīti stiprāka dzēriena vai kasti aliņu, un būsi vienmēr gaidīts)

P.S. Šī nav alkohola reklāma tongue

Forums » Forums » Copes piedzīvojumi/Atskaites » Piedzīvojumi/atskaites (Kā jums gājis copē.)
Meklēšana: