[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 3 no 3«123
Forums » Forums » Ieteikumi ,Sūdzības. » Likuma vārdā (Ierosinājumi, viedokļi)
Likuma vārdā
vaivadsDatums: Ceturtdiena, 13-10-2011, 20:20 | Ziņojums # 31
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
Statuss: Offline
jālaiž viss vaļā. tik c&r

MKDatums: Ceturtdiena, 13-10-2011, 20:48 | Ziņojums # 32
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
mjuniors- es ne kur nepiekasos biggrin vienkārši atbildu lietotajā terminoloģijā
Pirmkārt, iesaku paturēt tikai vienu zivi. Ja es to paturu, tad gribu arī baudīt kādu kulināro vērtību. Atvaino no 30cm "strimalas" nekas prātīgs nesanāks. Virs 40cm ir tikai normāla forele, nevis vaislinieks. Vaislinieki sākas no 50cm, tāpēc arī ierobežojums, ka šīs zivis jāatlaiž. Ne pa velti ir robeža, kas sākas no 30cm (tas starp citu tevi interesē) - ir izvēle, iedot pa pauri pirmajai zivij vai cerēt uz lielāku, kas noved pie domāšanas- ko dari upē.
Negribu aizskart, bet pacopē vēl kādus gadus piecus un nevis piecas reizes sezonā, bet vismaz 15, tad varēsim derēt un pierādīt taisnību smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

mjuniorsDatums: Ceturtdiena, 13-10-2011, 22:59 | Ziņojums # 33
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 38
MK-> Es jau nesaku, ka tev nepiekrītu!:) bet varu pateikt, ka arī virs 30 cm forelītes esmu atlaidis.. tikai tāpēc kā tu saki, ka strumulītis tur vien ir! bet reizēm tu ej uz to upi arī ar mērķi kulinārijai.. tad negribētos likumu pārkāpt!! es copēt eju katru nedēļu, bet palasot jūsu pieredzējušo forelistu ieteikumus apmeklēju foreļupes arī retāk (ūdens uzsilst grūtāk palaist utt.)! runājot par pieredzi, arī tik maz pieredzējušam ir tiesības uz foreli.. lai arī neesmu autosportists, es braucu ar mašīnu! smile un cik saprotu šeit forumā dalāmies ar pieredzi!:) man ir tāda kāda ir un es runāju, un arī uzklausu jūsu domas.. artist
MK tā kā tu man iesaki 5 gadus vēl patrenēties, tas vien jau parāda, ka man 5 gadi jasēz bez loma, ja būs tādi izmēri kādus jūs piedāvājat !:)

Ziņojumu laboja mjuniors - Ceturtdiena, 13-10-2011, 23:09

MKDatums: Ceturtdiena, 13-10-2011, 23:15 | Ziņojums # 34
Pieredzējis forelists
mjuniors- tāpēc jau arī ir domāti forumi. Cilvēki var nepiespiesti izteikt savas domas, palasīt citu redzējumu, pārdomāt, iespējams kaut kas der, pastrīdēties vai padiskutēt un vismaz ievākt teorētisku bagāžu smile Redzi- nav jau viss tikai balts un melns smile , respektīvi - nav absolūtās taisnības, ir viedokļi, pieredze un katram tā var būt citāda, bet idejai, par ko tad vispār iestājamies- vienai. Un tā ir par zivīm, par forelēm, par to , ka tām būs būt mūsu upītēs! smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

mjuniorsDatums: Ceturtdiena, 13-10-2011, 23:18 | Ziņojums # 35
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 38
Nu nevaru atkal noliegt tavu teikto :D.. piekrītu un esmu tikai par to!:) tāpēc jau iesaistos diskusijā! un arī gribu pastāstit citiem par to! bet ja es būšu pārkāpējs es nevarēšu to darīt!:) intereses pēc es nākošo gadu pierakstīšu rezultātus un tad padiskutēsim kas un kāpec tā ir! es piemēram gribu zinātnisku pamatoju, nevis šeit es gribu tādu izmēru es nezkāpēc tādu! vajag pamatojumu, jeb izskaidrojumu!:)

Ziņojumu laboja mjuniors - Ceturtdiena, 13-10-2011, 23:22

MKDatums: Ceturtdiena, 13-10-2011, 23:52 | Ziņojums # 36
Pieredzējis forelists
Nekas nav jānoliedz- te viss kā džungļos: zobs pret zobu vai arguments pret argumentu smile Teorija pret praksi, prakse pret ilūziju smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

Forums » Forums » Ieteikumi ,Sūdzības. » Likuma vārdā (Ierosinājumi, viedokļi)
Lappuse 3 no 3«123
Meklēšana: