[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 512345»
Forums » Forums » Ieteikumi ,Sūdzības. » Ieteikumi (Ja jums ir kādi ieteikumi,publicēt tos šeit.)
Ieteikumi
AshuksDatums: Pirmdiena, 01-11-2010, 20:28 | Ziņojums # 1
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Statuss: Offline
Turpmāk katram kas reģistrējas vai ir reģistrējies paraksta vietā lūdzu ievietot iniciāļus vai īsto vārdu kā ir redzams manā parakstā.
To var izlabot dodoties uz savu profilu un tur zem jūsu "avatara" var ievietot savu parakstu smile

Ar cieņu Ashuks.

aigaigarsDatums: Piektdiena, 05-11-2010, 20:31 | Ziņojums # 2
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
forši palasīt pieredzējušu vīru runas, pat nemaz nevajag, lai te sanāk simtiem cilvēku, pietiktu ar +-10 aktīviem lietotājiem, no tiem puse PRO, sākumā biju visai skeptisks pret šo lapu, bet tomēr domas mainu, man patīk, galvenais uzturēt kārtību, un baigi nepubliskot šo saitu, tikai tā personīgi kādam zināmam forelistam aizsūtīt!

Aigars Bergsons

AshuksDatums: Sestdiena, 06-11-2010, 18:06 | Ziņojums # 3
Administrātors
Nu vai tad tikai PRO vajag?Ir forši palasīt un izpalīdzēt cilvēkiem kas tikko sākuši foreļot smile

Ar cieņu Ashuks.

guntisssdDatums: Trešdiena, 24-11-2010, 15:09 | Ziņojums # 4
Lieutenant colonel
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 118
Skatoties uz kalendāru, nesaprotu kāpēc neesmu aizraucis uz copi,jo šodien sarkans(tātad brīvs) artist ja nav pārāk sarežģiti kalendārā iezīmēt svētku dienas ar sarkanu un esošās dienas datumu ar citu krāsu. artist

AshuksDatums: Piektdiena, 26-11-2010, 18:12 | Ziņojums # 5
Administrātors
Hmm...Baigais darbs tas būs.Paskatīšos varbūt,ka var.Pašam ar bija tāda doma.

Ar cieņu Ashuks.

AshuksDatums: Pirmdiena, 29-11-2010, 18:57 | Ziņojums # 6
Administrātors
Vairāk nevienam nav nekādu ieteikumu???Sūdzību sadaļā ir vairāk komentāri nekā šeit. happy biggrin

Ar cieņu Ashuks.

aigaigarsDatums: Pirmdiena, 29-11-2010, 19:50 | Ziņojums # 7
Iesācējs
nu, tāds sīkums - SĀKUMS varētu izcelt vairāk!

Pievienots (29-11-2010, 19:50)
---------------------------------------------
kā būtu ar tādu nelielu foto galeriju? lai Sullam, MK un vēl kādam ir kur izpausties :))

Aigars Bergsons

MKDatums: Pirmdiena, 29-11-2010, 20:38 | Ziņojums # 8
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Aigar, domāju, ka šis datu nesējs vai kā to pareizi latvisko :)))), nebūs spējīgs vēl galerijas ar bildēm pavilkt ;), šis ir free designe pasākums un nav te baigo fīču, bet elementārās lietas var nodrošināt :). Vispār prasi Osim, viņš Tev atbildēs konkrētāk smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Pirmdiena, 29-11-2010, 22:16 | Ziņojums # 9
Iesācējs
Māri, a vaitad es Tev ko prasīju? :D:D labi .... Oskar, ko saki? tomēr būtu forši vasarā padižoties ar labākajiem kadriem no upēm, pa retam kādu zivi, bet... līdz ko bildē asiņaina, saņurcīta, izķidāta, aiz acīm pakārta zivs - tā BANS!

Aigars Bergsons

MKDatums: Pirmdiena, 29-11-2010, 22:30 | Ziņojums # 10
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Aigar, centīšos vairāk neatbildēt uz Taviem jautājumiem, atvaino, ka ielīdu netēmā biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

aigaigarsDatums: Pirmdiena, 29-11-2010, 22:52 | Ziņojums # 11
Iesācējs
eu eūu, tā tas nebija domāts smile es jau Tev sagatavoju dažus jautājumus foreļtēmā smile

Aigars Bergsons

AshuksDatums: Otrdiena, 30-11-2010, 19:23 | Ziņojums # 12
Administrātors
Hūuu....Vispār ,šim saitam ir atvēlēti nieka 400MB un taisīt bilžu galerijas katram lietotājam (pieņemsim) likt bildes arvien vairāk un vairāk tad tie 400MB aizpildītos nedēļas laikā vai pat ātrāk un tad viss būtu jādzēš pa tīro vai jātaisa jauns saits... (Negribas par to pat domāt) tā,ka es domāju,ja ir bildes vai kas tāds to taču galu galā var ielikt inbox foto vai kādā citā saitā kas piedāvā brīvu bilžu hostingu.... Tā man liekas mēs ietaupītu liekas galvas sāpes.Un dēļ šīs ierobežotās diska vietas bildes var pievienot tikai moderātori(MK,Sulla....) un Administrātors(Es)

+tam diska vieta aizpildās ar postu ielikšanu un visām pārējām darbībām kas tiek veiktas saitā...Pašlaik jau ir izmantoti 10MB kas ir aizpildījušies tikai ar dažām bildēm un mūsu postiem. smile

Ar cieņu Ashuks.

vaivadsDatums: Otrdiena, 30-11-2010, 22:05 | Ziņojums # 13
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
Sullas bildes sākuma lapā kolosālas. varu iesūtīt arī kādu savu. ir dažas normālas

Pievienots (30-11-2010, 22:05)
---------------------------------------------
nestrādā BBkodi

aigaigarsDatums: Otrdiena, 30-11-2010, 22:31 | Ziņojums # 14
Iesācējs
nu, Oskar, tomēr, ja gribas šo saitu attīstīt un kko šeit paveikt, tad ar laiku vienalga vajadzēs visu pārlik uz "lielākas lapas" labi, bez bildēm jau var iztikt, bet .... labi, gan jau smile

Aigars Bergsons

marchixs1Datums: Otrdiena, 30-11-2010, 22:38 | Ziņojums # 15
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 14
sveiki visiem, nezináju kur lai raksta. daudzus gadus dzívojos pa iriju, un esmu forelu kluba biedrs. un sistema seit ir sáda ka katram klubam ir noteikts upes posms. kuru apsaimnieko, tiram utt...un ja gribi kert foreli ir japerk atlauja uz sezonu no tá kluba kura upes posmá gribi makskerét. par to naudu klubs papildina krájumus upe. esmu par so domu esmu domájis ,varétu kaut ko lídzigu latvija. ir vispar iespéjams dabút upes apsaimniekosanu piekrisanu no pasvaldibas.

Forums » Forums » Ieteikumi ,Sūdzības. » Ieteikumi (Ja jums ir kādi ieteikumi,publicēt tos šeit.)
Lappuse 1 no 512345»
Meklēšana: