[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forums » Forums » Mušiņmakšķerēšana » Foreļu mušošana! (Viss par foreļu mušošanu)
Foreļu mušošana!
AshuksDatums: Pirmdiena, 25-10-2010, 23:52 | Ziņojums # 1
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Statuss: Offline
Pats neesmu mušiņmakšķernieks ,bet būtu prieks dzirdēt,kādi ir mušotāju piedzīvojumi ar šo zivi cīnoties smile

Ar cieņu Ashuks.

AshuksDatums: Otrdiena, 26-10-2010, 12:33 | Ziņojums # 2
Administrātors
Mušošanā varot labākus rezultātus dabūt uz Alatām vairāk,bet foreļu ziņā rezultāti esot līdzīgi. smile

Ar cieņu Ashuks.

AshuksDatums: Trešdiena, 27-10-2010, 17:29 | Ziņojums # 3
Administrātors
Foreļu mušošanā esot vēl lielāks adrenalīns cīnoties ar zivi,jo tur viss ir jādara daudz lēnāk un saudzīgāk. wink

Ar cieņu Ashuks.

AshuksDatums: Trešdiena, 27-10-2010, 21:49 | Ziņojums # 4
Administrātors
Daudzi cilvēki no mušošanas atsakās dēļ dārgajām izmaksām kas veidojās vācot kopā savus pirmos copes rīkus.Vai tas atmaksājas?!
Pats arī gribētu pamēģināt,bet tā kā neesmu pilngadīgs un nevaru dabūt darbu jāiztiek ar vecāku kabatas naudu un jākrāj,bet es personīgi esmu spiningotājs,jo mazajās upēs kur tev no visām pusēm ir krūmi taču iemest makšķeri vajag ar mušiņmakšķeri to nav iespējams izdarīt upē ar aizaugušiem krastiem,jo ,ja jau ar spiningu to ir grūti izdarīt reizēm...

Tas varētu būt vienīgais mušošanas mīnuss:"Ir grūti makšķerēt šaurās upēs ar aizaugušiem krastiem."

Ar cieņu Ashuks.

flipers40Datums: Ceturtdiena, 28-10-2010, 09:26 | Ziņojums # 5
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 1
Es arī labāk izvēlos spiningošanu ne kā mušiņošnu.Es Tev pilnīgi piekrītu,ka iemest spiningu ir diezgan grūti dažās vietās nemaz jau nerunājot par mušiņu.Bet arī uz spini ir diezgan labi lomi! wink Ar mušiņu var iet vienīgi par tādām upēm kā Gauja,Amata,arī ne visās vietās.

AshuksDatums: Ceturtdiena, 28-10-2010, 10:47 | Ziņojums # 6
Administrātors
Es esmu lasījis,ka ar mušiņu var gūt pat reizēm labākus lomus nekā ar spini.Uz mušu ķerās visas zivis,jo visas ēd kukaiņus un ir arī faktors tas,ka ,lai mušotu vajag līdz vidum gandrīz brist ūdenī,lai kaut cik sakarīgi kaut ko darbotos.

Mušošanā pēc manām domām tas ir vienīgais mīnuss. smile

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Pirmdiena, 01-11-2010, 10:34 | Ziņojums # 7
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Mušot var praktiski visās upēs. Pastāv dažādas mešanas tehnikas un nav nemaz jābrien līdz pupiem pa upi biggrin
Braucot kopā ar vienu no Latvijas pazīstamiem mušiņniekiem neatceros, kad viņš mani būtu apķēris ;), bet esot pie upes brīžos, kad ir masveida viendienīšu olu atlikšanas laiks, tad gan domāju- kāpēc nepaņēmu mm, ar spiningu šādos brīžos ir ļoti grūti foreli izprovacēt uz ņēmienu.
Nav labāku vai sliktāku veidu, katrs no tiem dod citas emocijas un kaifu. Un tāpat kā jāiemācās nogādāt mušiņa pareizajā vietā, tāpat jāiemācās ar pirmo metienu iemest vizuli, tur kur esi noskatījis.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

SullaDatums: Ceturtdiena, 04-11-2010, 15:56 | Ziņojums # 8
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Jā tās pāris nedēļas jūnija sākumā kad masveidā izlido lielās viendienes, es ar nozēloju ka nemušoju, īpaši vakarpusē kad gadījies piedzīvot "upes vārīšanos" no šļakstiem smile Jo bieži vien tajā laikā šķauda virsū vairumam vizuļu, nu varbūt izņemot mazus sekli peldošus voblerīšus vai miniroterīšus ar pušķi uz āķa(kritiena brīdī).

MKDatums: Piektdiena, 05-11-2010, 00:00 | Ziņojums # 9
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Galvenais, ka šie brīži ir neplānoti...

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AshuksDatums: Pirmdiena, 15-11-2010, 20:29 | Ziņojums # 10
Administrātors
Dabuju uz kādu laiku MM.Šodien nomētājos "līks".Rīt būs jāiet vēl trenneties. wink biggrin

Ar cieņu Ashuks.

guntisssdDatums: Pirmdiena, 15-11-2010, 20:38 | Ziņojums # 11
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
Forele uz mm, nu jā, ir jau forši. Līdz tam ir jānonāk vai tas pats atnāk ar laiku. Ātrāk tas notiek, ja satiec pareizos cilvekus pareizā laikā. Man paveicās! happy

aigaigarsDatums: Otrdiena, 16-11-2010, 18:28 | Ziņojums # 12
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Kad ir iespēja tikt uz copi, kā jūs izšķiraties, iet ar MM vai spiningu? smile

Aigars Bergsons

guntisssdDatums: Otrdiena, 16-11-2010, 18:50 | Ziņojums # 13
Lieutenant colonel
Ziņojumu skaits: 118
tā viennozīmīgi, grūti atbildēt, no pavasara puses priekšroku dodu spiningam, jo ar mm tik ātri nevar visu saimniecību inventarizēt, līmens vēl liels, kukaiņu maz, bet mm ar nav izslegta, var lietot bugerus un atsvaidzināt iemaņas un maksķerēt jau konkrētas zivis, jo jau zini kur ko var gaidīt. vasaras sākums, tad nu tā ka viss tiek vazāts līdz mašīnā, ar ko labāk copet skatos pēc apstakļiem 50/50. tā arī tā vasara paiet. rudens alatu cope, rudenī vēl tie okupanti pa starpu jāpatrenkā, tad jau arī rudens liegums klāt un jalien laivā trenkat līdakas mm. kkā tā

AshuksDatums: Piektdiena, 26-11-2010, 22:36 | Ziņojums # 14
Administrātors
Kādas mušas visbiežāk tiek lietotas foreļojot?Tās Wooly Bugger zinu ,ka daudzi lieto. wink

Ar cieņu Ashuks.

aigaigarsDatums: Piektdiena, 26-11-2010, 22:45 | Ziņojums # 15
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
man kkā liekas, ka šī tēma ir ļooooooooti plaša un tai vajag savu lapu, tāpēc labāk atstāsim to Flyonly.lv, par mušošanu taču nevar tā vienā tēmā 3 vārdos neko patikt!

Aigars Bergsons

Forums » Forums » Mušiņmakšķerēšana » Foreļu mušošana! (Viss par foreļu mušošanu)
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana: