[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Spiningošana » Spoles (Piemērotākās spoles foreļošanai)
Spoles
UnikisDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 12:16 | Ziņojums # 46
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Šodien sanāca pagrozīt jauno Shimano Catana. Cenu kategorijā līdz 30LVL tā ir uz šo brīdi labākā spole, ko esmu turejis rokās. Es gan pats metu acis uz spolēm virz 100LVL, bet neparedzētā spoles avārijas gadījumā Catana būtu īstais glābējs, kamēr būtu gatavs pasūtīt no Japānas ko niknāku.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MKDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 18:48 | Ziņojums # 47
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
A vot baigi gribās to ABU revo neos spolīti apčamdīt, vizuāli jau CL žurnālā izskatās baigi OK, seklā kasetīte, sexīgi nostrādāta, vienīgais mīnus cena biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

tapirs-nDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 18:59 | Ziņojums # 48
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 23
Uniki, kur šo spolīti var apskatīt, tagad rosos pa Rīgu mož aizskrietu paraudzīt ???

UnikisDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 19:36 | Ziņojums # 49
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Es taustīju Ādažu Apelsīna Ēsmā. Viņiem gan mazākā ir 2500. Esot arī mazākie izmēri, tikai ne šajā veicī... Man nav zināms, kuros veikalos šobrīd ir savestas mazās spolītes.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

akmensDatums: Svētdiena, 10-04-2011, 22:05 | Ziņojums # 50
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Es patstāvīgi strādāju ar Shimano stradic2500 Mg FBspoli nekada vaina.

Asaris19Datums: Ceturtdiena, 30-06-2011, 14:12 | Ziņojums # 51
Sergeant
Ziņojumu skaits: 26
eMKa, Revo Neos noteikti ir laba, bet cena tiešām ir ''brīnišķīga''.. Tajā pašā žurnālā bija arī Okuma Trio 30, kuru es nopirku, tiesa nevis uz forelēm bet nopirku.. Esmu jau kādas 5 līdakas izvilcis ar viņu.. Strādāt ar viņu ir kaifīgi, + dizains arī sexīgs.. Tagad varu iedomāties kā strādā Revo Neos..
Veiksmi atrast..

Pievienots (30-06-2011, 14:12)
---------------------------------------------
Bāc aizgāju automātā, MK neapvainojies ieraks'tīju nevis MK bet eMKa.. gadās tādi gļuki..

Ar cieņu pret Māri Klauzi - Rihards Utināns

Par forelēm!

MKDatums: Ceturtdiena, 07-07-2011, 11:57 | Ziņojums # 52
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
cool

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

E-BergmanisDatums: Svētdiena, 31-07-2011, 09:25 | Ziņojums # 53
Private
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 14
No japānas pasūtīju Shimano Biomaster 1000s, izmaksāja 125Ls ar visu sūtīšanu pie nosacījuma ka japānis uzlika ka tas ir gifts un 15eiro invoisu.

http://www.japanprofishing.com/reel....08.html

Vakar ieprovēju, tā neko šancē, esmu apmierināts, redzēs kā uzvedīsies tālākajos procesos smile

Vis skaistākā forele, ir dzīva forele :)

Asaris19Datums: Ceturtdiena, 04-08-2011, 11:04 | Ziņojums # 54
Sergeant
Ziņojumu skaits: 26
Draugs lieto SHIMANO NEXAVE FB spolīti.. saka ka esot baigi labā, 4 gultnīši, priekšējā bremze kuru viņš īpaši lielīja.. Ko jūs par šo mantiņu sakāt, varbūt kāds ir lietojis..
http://www.google.lv/search?tbm=isch&hl=lv&source=hp&biw=1366&bih=673&q=SHIMANO+NEXAVE+FB&gbv=2&oq=SHIMANO+NEXAVE+FB&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=9249l9249l0l10096l1l1l0l0l0l0l597l597l5-1l1l0

Par forelēm!

Ziņojumu laboja Asaris19 - Piektdiena, 05-08-2011, 14:23

jurisonsDatums: Ceturtdiena, 04-08-2011, 13:06 | Ziņojums # 55
Private
Ziņojumu skaits: 10
Shimano catana - normāla spole vienai sezonai. Lietojot vidēji 2-3 stundas katru dienu pēc mēneša palika skaļa un bišķi ļurpājas, bet vēl normas robežās. Auklu pagaidām uztin līdzeni, tomēr domāju, ka vairāk par vienu sezonu neturēs, nu bet varbūt nevajag ar )

aigaigarsDatums: Ceturtdiena, 04-08-2011, 14:46 | Ziņojums # 56
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
Man 1000 izmēra Catana jau kalpo 4. sezonu. Izmantoju praktiski katrā copes reizē visam kam. Ir vilktas gan mēra foreles, gan 90cm līdakas, gan kilo sapali, īsāk sakot, laba manta smile

Aigars Bergsons

E-BergmanisDatums: Ceturtdiena, 04-08-2011, 18:59 | Ziņojums # 57
Private
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 14
Quote (jurisons)
pēc mēneša palika skaļa un bišķi ļurpājas

Man arī tāda pati problēma šai spolei, tāpēc jau paņēmu biomaster smile

Vis skaistākā forele, ir dzīva forele :)

AutomatsDatums: Ceturtdiena, 10-11-2011, 10:30 | Ziņojums # 58
Sergeant
Ziņojumu skaits: 22
Sveiki biedri!jautajums par Shimano STRADIC FB 2500,bet patiesais iemesls kapec prasu par so spoli ir zobratu attieciba
6,0:1-cik piemerota bus forelosanai?Varbut kads ar tadu strada? smile

Mārtiņš Tipovskis

jurisonsDatums: Ceturtdiena, 10-11-2011, 11:20 | Ziņojums # 59
Private
Ziņojumu skaits: 10
Ir man shimano symetry arī 6:1, nu diezgan specifiski, pamatā lietoju daiwu ar 4:1 tādēļ pārslēgties uz symetry ir diezgan grūti un neērti. Uzskatu, ka spoles ar 6:1 ir vairāk domātas mačkātiem kur ātri jāietin gari auklas gabali, nu bet pie visa var pierast )).Forelēm optimāls varētu būt tas pats 5:1 ātrums.Ja, esi visu laiku lietojis lēnākas spoles būs grūti pierast, jo roka jau pati gribēs griezt ātrāk nekā vajadzīgs...

akmDatums: Ceturtdiena, 10-11-2011, 11:21 | Ziņojums # 60
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Ufff. Stradic 2500 FI stāv plauktā jaunai sezonai, no comments, sajūta silta, bet mēģināts nav. Saprotu, ka smalkmehāniķiem labāk patiktos 1000, bet nu te pa mežiem arī spožie nemaz nav tik reti, kāpēc bojāt smalkumus.
Cik saprotu, no ātruma, tad 6:1 ir vidēji ātra spole (72 zobrati uz lielās ripas, 12 uz mazās). Reālo ātrumu gan nosaka arī spolītes izmērs, cik tad garu auklu var savākt katrā apgriezienā. Tā kā var gadīies, ka starpība starp 5:1 ir tikai izjūtā, ar kādu jātin - un ieradumos. esmu gājis ar kolēģi pa upi un vērojis, ka viņš vada mānekli daudz daudz ātrāk par mani, bet rezultāti dienas beigās ir vienādi.
Savukārt 7:1 skaitītos superātra spole - vienīgais, kur reāli tas ātrums noder (manuprāt) - ir jautājumā, vai Tu paspēj savākt auklu mirklī, kad liela forele vai taimis skrien Tev virsū. Bet tajā gadījumā savukārt ir no svara arī, kā Tu virzi kātu.
Atceries, ka līdz ar spoles ātrumu tiek ziedota griešanās jauda, tā kā tas 6:1 patiesībā ir zelta vidusceļš - ir patīkami redzēt uzrakstu Shimano stradic uz spoles, un vēlams nepiedzīt ar smiltīm wink Pārējais ir relatīvs.

esmu apgaismots

Forums » Forums » Spiningošana » Spoles (Piemērotākās spoles foreļošanai)
Meklēšana: