[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 6 no 6«123456
Forums » Forums » Spiningošana » Kāti (Piemērotākie spininga kāti foreļošanai.)
Kāti
MordaDatums: Ceturtdiena, 13-09-2012, 11:15 | Ziņojums # 76
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 26
Statuss: Offline
Kādās cenās bija tas Berkley?
Paskatījos to Crostage, viņam gala tests nav bišķiņ par mazu? Strādāju pārsvarā ar 2nr rotiņiem, bet pa reizej uzlieku arī 3nr. Baigais slinkums meklēt 3nr svaru, nav smagāki par 8g? Ja izdomā tirgot, es labprāt pataustītu to MC. Patreiz izskatās, ka visus pribambasus pirkšu ziemā, nav kur steigties, sezona tūlīt tāpat būs galā.

Jā, traki ar tiem dārgajiem grafīta kātiem, interesanti, cik tādam trio kātam spice varētu maksāt?

MKDatums: Ceturtdiena, 13-09-2012, 12:34 | Ziņojums # 77
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
biggrin Nedaudz ierēcu par dažiem komentiem, atvainojiet puiši, tas tiešām nav lai kādu noliktu, bet tā labsirdīgi. Par to biežo krišanu- vecīši, foreļupe tak nav sprinta distance, kur uzvar ātrākais... jā gadās noraut uz gurķi, šad tad, bet - ir kāds redzējis dzērāju, kas krītot sasistu pudeli? biggrin :D
Kāti parasti tiek lauzti nevis pie upes, bet visās citās vietās- mājās, pārvadājot, kādam rādot u.t.t. Gadās arī ieraut pa kāta spici raustot zacepu, bet ja tā godīgi, tad tas ir procentuāli ļoti maz. Galvenais ir attieksme pret lietām. Nevaru mierīgi noskatīties uz kātiem un to īpašniekiem, kas tos pārvadā neizjauktus, tas ir - it kā izjauktus, bet tikai saliktus, spole klāt, aukla uztīta un karabīne kaut kur iesprausta. Tā varētu turpināt līdz ārprātam. Tad brīnāmies, ka lūzt spices, trausli kāti un tā tālāk...
Ja par MC kātiem, tad varu pateikt tikai to labāko. Godīgi, pirms kļuvu par MC Volkey īpašnieku, ilgi valkājos pa bodēm un centos kaut ko sev atrast, jo mans vecais, labais cīņu biedrs Salmo Red Diamond bija vienkārši morāli novecojis (tas tieši priekš manis novecojis, jo kāds jaunais forelists tagad ar to ķer un ir pat ļoti apmierināts).
Tos visus Banaxus un Barkleyus un vēl viskaut ko tiku pārcilājis krustām šķērsām- nu, neuzrunāja mani nekas no tā visa. Ķēros klāt Lūmjiem un SantCruā iztrādājumiem- atkal tas pats. It kā ir, bet līdz galam nav.
Es jau sen nevienam neiesaku konkrētu kātu/modeli u.t.t. Vislabāk ja pats vari tos apčamdīt, patirināt, bet tomēr ja finanses to ļauj, nevajadzētu sevi ielikt rāmītī- no/līdz. Cits stāsts, ja naudas ir tik cik ir un baigi gribas, tad nu sanāk meklēt to kompromisu, kas bieži nav tas labākais risinājums.
Manuprāt Unikis ir visspilgtākais un labākais pierādījums, atceros kā viņš kaifoja par Cormoranu, kaifs ilga laikam ne vairāk par pusgadu smile Tā bija?
Varbūt nedaudz pārspīlēju smile Sorry!
P.S. Neesmu salauzis vēl nevienu kātu, jo izturos pret tiem kā pret mīļoto sievieti.
P.P.S. Manam MC Volkey arī gala tests ir ap 8gr. Esmu plivinājis arī 10gr. te gan sāk jau pārslogot, bet tikai tādā nozīmē, ka klibo metiena precizitāte. Trešo Meppu velk bez problēmām.
Lai izdodas atrast savu īsto! smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

MordaDatums: Ceturtdiena, 13-09-2012, 14:01 | Ziņojums # 78
Sergeant
Biju pirms kāda laiciņa goldfishā, taustīju MC pātegas, lai gan spoles virsū nebija, rokā jutās labi gandrīz visi kāti. Rizeri likās cieti, bet tai pašā laikā tādi "stipri" likās ka labi pie iemetiena, arī to pašu Volkey taustīju, likās līdzīgs Rizeram, tikai nedaudz mīkstāks, nez, tas mans subjektīvās taustes viedoklis, ibio. Kas baigi pārsteidza bija Trautino sērijas, tāda baigā ļurpata likās, varbūt ka tas tikai vienas konkrētās specifikācijas modelis, kurš uz to brīdi bija veikalā.

Šķiet ka man līdz 100Ls+ spīnim būs tomēr vēl vismaz vienu sezonu jāpaaugās, un tad kad jutīšu, jā man vajag, tad arī pirkšu kaut ko "spicāku".
Uz jauno sezonu vajag kko puslīdz jēdzīgu ar labu testu un normālu akciju, lai nav ar -20g jāspridzina smile Skaidrs, ja nauda būtu atliku likām, tad sen jau ar kolegu būtu nopircis "foreļu ņivu" un piekrāvis to ar japānu kātiem + ar rotiņiem pilno bardačoku nemaz nevarētu aiztaisīt cool

MKDatums: Ceturtdiena, 13-09-2012, 21:05 | Ziņojums # 79
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Tieši tā, ja par MC runājam, arī man Rizers bija par cietu, bet Troutino par ļurīgu, Volkeys trāpīja...nu kā to pareizi pateikt...:D ...starp acīm smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

BagiraDatums: Pirmdiena, 05-11-2012, 12:22 | Ziņojums # 80
Sergeant
Ziņojumu skaits: 20
Kādam ir bijusi darīšana ar Shimano FORCEMASTER AX spiningu (tests 3-14)
Ir doma nomainīt savu veco bomi, pret jaunu.
Būtu labi ja kāds atsauksmes uzrakstītu, rokā pats turēju, liekas ka ir ok;)
Atradu Ashuka komentāru iepriekšējā lpp... Tātad vismaz vienam ir ši manta:)

Mārtiņš Bitenieks

Ziņojumu laboja Bagira - Pirmdiena, 05-11-2012, 12:28

ediijsDatums: Pirmdiena, 12-11-2012, 16:25 | Ziņojums # 81
Private
Ziņojumu skaits: 4
Lbadien
Kāds var ieteikt spinngu forelēm, pamēram lidz 50 Ls???

Izredzēti Forelēm

AshuksDatums: Trešdiena, 14-11-2012, 18:32 | Ziņojums # 82
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Bagira, Jā, ir man tāda manta un pagaidām ļoti apmierina.

ediijs, Kā vienu varu minēt to pašu mantu,kas man. Shimano Forcemaster AX. biggrin
Vēl veikalā cilājot pamanīju tādu salīdzinoši lētu kātiņu ,ja pareizi atceros ar testu 2-12g. Firma Atemi,bet neesmu nekādas atsauksmes dzirdējis par šiem kātiem. smile

Ar cieņu Ashuks.

BagiraDatums: Ceturtdiena, 15-11-2012, 20:32 | Ziņojums # 83
Sergeant
Ziņojumu skaits: 20
Ashuks, paldies. ņemšu ciet to kātu:)

Mārtiņš Bitenieks

ediijsDatums: Ceturtdiena, 29-11-2012, 20:36 | Ziņojums # 84
Private
Labien,
Iesakiet kādu foreļkomplektu līdz 150Ls

Izredzēti Forelēm

MordaDatums: Otrdiena, 18-12-2012, 11:24 | Ziņojums # 85
Sergeant
Šonedēļ aizbraukšu uz Lubančik un paprasīšu AGAT vīriem vai nevar ievest kādu partiju no jaunajiem Major Craft Nextino kātiem, sezona nāk,:) jāsāk domāt kā upē izskatīšos... smile Ceru ka Nextino nebūs tāds ļurbaks kā Troutino.

http://www.majorcraft.co.jp/english/catalogue/brand.jsp?mode=cover/nextino

Dīvaini liekās tas, ka major craftam ir duadz modeļu, kuri Latvijā nemaz veikalā nav, tai pašā laikā tāda Rizer kāta japāņu katalogā nemaz nav..

UnikisDatums: Otrdiena, 18-12-2012, 17:49 | Ziņojums # 86
Major general
Ziņojumu skaits: 391
Rizer kāts ir speciāli Krievijas tirgum ražots pēc krievu pieprasījuma.

Tāpat- ir kāti, kurus uz Krieviju neved.

Goldfišā daudzas lietas nāk pamatā caur Krieviju, līdz ar to varam dabūt to, kas ražots Krievijas tirgum...

Jas kaut ko noskati no Berkley produktiem, tad Raivis prasa- Skatījies Eiropas vai Amerikas katalogus. Ja Amerikas katalogus, bet Eiropas katalogos tas produkts nav- vari pats domāt, kā dabūt mantas no Amīšiem...

Tā nu tas ir ar to pasaules tirgu...

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

MordaDatums: Otrdiena, 18-12-2012, 22:26 | Ziņojums # 87
Sergeant
sapratu. lai gan tikai loģiski būtu, ka mūsdienu modernajā pasaulē vajadzētu visu dabūt, neatkarīgi kurā pasaules malā atrodies.

UnikisDatums: Ceturtdiena, 20-12-2012, 18:18 | Ziņojums # 88
Major general
Ziņojumu skaits: 391
Dabūt var, bet par to sanāk pamatīgi samaksāt... Bieži vien summa ir lielāka nekā tad, ja dabūtu caur Latvijas dīleri... Sīkumus gan no eBay bieži vien var dabūt lētāk, nekā Latvijā pilnā eBay cena, bet viena kāta sūtīšana vien var pat ap 100$ un vairāk izmaksāt.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

ediijsDatums: Ceturtdiena, 24-01-2013, 21:50 | Ziņojums # 89
Private
Sweiki foreļu biedri:):):

Gribu jums jautā ko jūs sakāt par šo kātu forelēm???

MAJOR CRAFT SLICER SS-692l

Ražotājs Major Craft
Spininga klase UL (UltraLight)
Kāta tips Spinings
Garums, m 2.06 (6'9")
Tests (g, Oz) 2 - 7 (1/16 - 1/4)
Akcija Fast
Daļas 2

Izredzēti Forelēm

MordaDatums: Trešdiena, 30-01-2013, 16:17 | Ziņojums # 90
Sergeant
Edij, man domāt, ka tevis izvēlētais Slicers būs ok, galvenais jau, lai tev viņš patīk un ir ērts.
Ja kādam interesē, tad patreiz, līdz rītdienai Goldfishā var dabūt Major Craft Crostage kātus ar 40% atlaidi (60LS)
Nekas baigi daudz nav palicis pāri, bet kaut kādu UL vai L varētu priekš upēm pielasīt. Pacilāju, manai gaumei nedaudz par ļumīgu.

m

Forums » Forums » Spiningošana » Kāti (Piemērotākie spininga kāti foreļošanai.)
Lappuse 6 no 6«123456
Meklēšana: