[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Spiningošana » Kāti (Piemērotākie spininga kāti foreļošanai.)
Kāti
AndrisDatums: Sestdiena, 31-12-2011, 18:42 | Ziņojums # 61
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 68
Statuss: Offline
Ar vieglumu domāju, ka apmētājot nelielu upīti (3-5m platumā) man vieglāk trāpīt noskatītajā vietā, gan 3-4m attālumā, gan 10-15m attālumā. Šķiet, ka arī tālāk varu aizmest mānekļus visā testa diapazonā (5-20g). Nu tā kaut kā smile P.S. 10X10 caurumā varu iemest, ja upīte nav platāka par 2m tongue Ja nopietni, tad tikai šoruden sāku spiningot un precizitāte strauji uzlabojas, bet patreiz cenšos (arī izdodas) trāpīt 50X50 caurumos cool

Forele ir skaista...

EmīlsDatums: Svētdiena, 22-04-2012, 15:27 | Ziņojums # 62
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 49
Vai varat ieteikt kātu līdz 200usd/150eur? Domāju pirkt internetā, un šī summa ir augšējais limits, līdz kuram nav jāmaksā PVN un muita.

Man šobrīd ir 6'6'' ar testu no 1/16 līdz 5/16oz, bet pārsvarā makšķerēju salīdzinoši lielākās upēs un ar 3. numura vizuļiem. Prasās ko garāku un ar nedaudz lielāku testu.

Esmu domājis par šiem St. Croix kātiem:

• PS70MLF2 (itkā labs, bet gribētos nedaudz garāku)
  • AVS76MLXF2 (šajā gadījumā mani uztrauc X-Fast akcija, ka nav par cietu)

Vai varat ieteikt ko līdzīgu? Paldies smile

Ziņojumu laboja Emīls - Svētdiena, 22-04-2012, 15:27

MKDatums: Svētdiena, 22-04-2012, 20:33 | Ziņojums # 63
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Neieteiktu kātus pirkt tos neapčamdot, nepatirinot. Ko nozīmē labs? Tas kas citam ir labs, citam neder. Kāts ir tā lieta, kas ir jāizjūt. Spoles var pirkt pēc rekomendācijām, jo pa lielam tāda trula gaļas mašīna vien ir, bet kāts tas jau ir individuāli. Te nav nekādas nozīmes brendam, cenai un citu atsauksmēm un rekomendācijām.
Tās visas akcija, testi un citi parametri ir tikai vidēji statiski skaitļi lai saprastu apmēram, ko ar to var darīt. Viss pārējais jau ir pēc katra gaumes un te nu nekādi cipari, ne burti neko neizsaka smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Svētdiena, 22-04-2012, 20:50 | Ziņojums # 64
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Ja man būtu jāizvēlas starp šiem diviem, es ņemtu Avidu... Bet varbūt pameklētu fast modeli, jo forelēm extra fastu nevajag...

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

EmīlsDatums: Svētdiena, 22-04-2012, 23:55 | Ziņojums # 65
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 49
Problēma ir tāda, ka Avid 7'6" ir tikai X-Fast, bet citās sērijās vispār nav nekā garāka par 7', kas daudz maz derētu forelēm. Protams, ir lašu kāti, bet tie nederēs tievai auklai.

Ņemt 7' arī īsti negribas, praksē to 6 collu atšķirību tā īsti nevarēs just. Laikam vēl jāpadomā, vai nevar iztikt ar tagadējo kātu.

Man šobrīd ir St. Croix Premier 6'6'', tāpēc aptuveni zinu, ko no tiem kātiem var sagaidīt. Pirmoreiz gan pirku tā īsti neko nezinot biggrin

UnikisDatums: Pirmdiena, 23-04-2012, 09:48 | Ziņojums # 66
Major general
Vēl vari papētīt St.Croix Eyecon kātiņus. Dažus modeļus pat vari aptaustīt Albakorā. Bija palicis viens 7'6". Man bračka paņēma 7'0". Nav tik cieti kā Avidi un nerunāsim par Elitēm.

Croixam ir tā- jo aukstākas klases kāts, jo cietāks tas ir pie apakšējā testa. 3g Avids būs daudz mīkstāks un piemērotāks forelei, kā 3g Elite. Premiers pie 3g ir vēl maigāks kātiņš.

MordaDatums: Otrdiena, 11-09-2012, 21:11 | Ziņojums # 67
Sergeant
Ziņojumu skaits: 26
Ir kādam nācies pažvidzināt Berkley kātus? Gribētos uz nākošo sezonu savākt puslīdz ok inventāru. Kātam varētu atlikt kādus 60Ls. Būtu labi, ja ziemā uz atlaidēm varētu trāpīt. Kā ir ar Banax spīņiem? Albakorā saka ka labs brands, īsti līdz 60Ls neko neizdevās atrast, bet moš ziemā, kad cenas reducēsies, varētu arī kaut ko ieķert. Esmu atvērts visiem ražotājiem.

darznieksDatums: Otrdiena, 11-09-2012, 21:28 | Ziņojums # 68
Major
Ziņojumu skaits: 94
banax var dabut pa tieso no izplatitaja pie 5 tramvaja gpunkta Riga.
Roka patureju bet kats neuzrunaja.

Pa fikso vajadzeja katu nopirku Salmo Majestic 210. 0-12, jau gadu copeju, nav ne vainas, tas tava budzeta ieklausies. Nakosais limenis ja perk tad vajadzetu skatities uz 100+ cenu.

The Truth Is Out There

AshuksDatums: Otrdiena, 11-09-2012, 21:38 | Ziņojums # 69
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Gribu atgādināt,ka foreļojot bieži nākas krist un ir forelisti ,kuriem tieši krītot bebriniekos vai kur ,sanāk tos kātus salauzt un vai tā kā nebūtu par traku nopirkt kātiņu par 100+ un stulbi krītot salauzt? biggrin Es esmu apņēmies neko dārgāku par 40Ls nepirkt. smile Bet nu tās tīri manas domas. wink

Ar cieņu Ashuks.

MordaDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 09:05 | Ziņojums # 70
Sergeant
Paskatīšos to salmo kātu, vairāk par 60Ls toč nevēlos atdot. Nav arī baigās steigas. Nevar būt, ka 60Ls robēžās vienīgais normālais kāts ir no salmo smile Vēl variantus vīri! Gribētos kaut ko garumā no 2.10 - 2.40. Esmu sapratis, ka 2.70 priekš upēm, kādās mēs šeit Latvijā ķeram foreles. ir nedaudz par garu.

SapalsDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 15:40 | Ziņojums # 71
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
Ja izdodās aptausti šo http://www.689.lv/product_info.php?products_id=1364&print=1&zx=1280 ... trešo sezonu jau vīlēju, man patīk smile

AutomatsDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 15:56 | Ziņojums # 72
Sergeant
Ziņojumu skaits: 22
Otro sezonu lietoju so te Cormoran BLACK BULL ULTRA LIGHT SPIN 2.10m 1-12g

http://www.daiwa.lv/index.php/spiningi/cormoran-black-star-sensi-power-1-80m-1-7g-744.html

Labs!:)

Mārtiņš Tipovskis

AshuksDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 16:24 | Ziņojums # 73
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Pats kā jau minēju lietoju Shimano Forcemaster AX 210 3-14g. Esmu apmierināts. Lietoju gan visai neilgu laiku,bet patīkams kāts. wink Maksāja 36Ls. wink

Ar cieņu Ashuks.

MordaDatums: Trešdiena, 12-09-2012, 18:01 | Ziņojums # 74
Sergeant
Nujau kaut kāda aktivitāte ir manāma smile Ashuk tavam kātam tests labs, mēģināšu pataustīt. Automāt, kā ir, ultra light netraucē? Šajā pašā forumā esmu lasījis daudz "nē nē nē" kad runā par UL priekš forelēm. Varbūt ir kāds kaut ko no okumas mēģinājis? Kās notiek ar abu garcia un dam kātiem, no viņiem nav kāda laba pātaga mana budžeta robežās? Ne vienu, ne otru brandu neesmu pats lietojis, bet vectēva, pirms 15 gadiem, no štatiem vestā abu garcia spole vēl tagad uz gruntenes tinās smile

UnikisDatums: Ceturtdiena, 13-09-2012, 08:16 | Ziņojums # 75
Major general
Man ir bijis Berkley Series One. 3-12g laikam. Tam brīdim kāts bija OK. Izdevās gan spici nolazst, bet tas brīdī, kad plīsa aukla raustot zacepu, un spice atsitās pret koka zaru.

Tad, kad Tu zini, ko patiešām gribi, tad paliek ļoti grūti atrast tadu kātu happy Mans šī brīža uzstādījums foreļu kātam ir- gana mīksts, lai foreles rāvieni neizļurinātu miesu, kur āķis iedūries, un gana ātrs, lai noturētu auklu uzspriegotu pie jebkuras zivs galvas raustīšanas frekvences. Tai pašā laikā vismaz pusei kāta jābūt ar spēcīgu mugurkaulu, lai varētu kontrolēt trofejzivi.

Šobrīd man forelēm ir Major Craft Crostage 2012.gada kātiņš no 0.5-8g. Varbūt ziemā izdomāšu pārdot pa kādiem 60LVL, ja atradīšu, ko ņemt vietā. Varbūt paturēšu rezervē, jo nekad neko nevar zināt. Liela daļa smalkā grafīta kātu, kas maksā 150LVL+ ir tai pat laikā trausli pret triecieniem. Olte savam Tiro spici esot jau divu gadu laikā vairākas reizes nolauzis.

Forums » Forums » Spiningošana » Kāti (Piemērotākie spininga kāti foreļošanai.)
Meklēšana: