[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Forums » Spiningošana » Vobleri (Ražotāji, vobleru modeļi, vobleru "spēle", labākās krāsas...)
Vobleri
UnikisDatums: Otrdiena, 25-12-2012, 13:45 | Ziņojums # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Ieteiktu sadaļu "MĀNEKĻI" apskatīt sīkāk pa klasēm, tāpēc uztaisīju jaunu tēmu "VOBLERI". Arī tie dalās vēl dažādās kategorijās, bet, lai iet zem šīs vienas.

Tā kā rakstu šo to savam blogam angļu valodā, domas noformulēšanai, uzrakstu kaut ko latviski.

Pirms vairākiem gadiem vobleris Jackson Trout Tune Lipless 55 Sinking Pencil Lure AL "atvēra man durvis uz vobleru pasauli". Man iepriekš bija bijuši vobleri, bet nepratu ar tiem rīkoties. Pateicoties Jackson Trout Tune sapratu, ka Japāna ir valsts, kurā rada pasaulē labākos voblerus. Pagāja vēl laiciņš, un es nolēmu, ka manā kastē nebūs daudz vobleru, bet būs tikai augstas kvalitātes un tādi, ar kuriem prieks copēt.

ZipBaits Rigge

ZipBaits Rigge copes mānekļu sērija, iespējams, ir pasaulē populārākie mānekļi, kas ražoti tieši foreļu copei. Lai mazā upē noķertu trofejas izmēra foreli, bieži vien nepieciešams viens precīzs metiens. ZipBaits mānekļi lido kā šautras- ļoti stabili, precīzi un tālu, neskatoties uz to mazajiem izmēriem un svaru.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

Ziņojumu laboja Unikis - Otrdiena, 25-12-2012, 15:26

UnikisDatums: Trešdiena, 26-12-2012, 09:01 | Ziņojums # 2
Major general
Klau varbūt zini LV var kaut kur iegādāties Tackle House Twinkle 45F? Ir pašam bijusi pieredze ar šo voblerīti? Citādāk jāņem no šejienes http://www.ichibanlures.ru/ishop....y_id=65

Tackle House Twinkle 45F

Type: Floating
Length: 45 mm
Weight: 1.6 g
Depth: 30 cm
Hook: Owner #14
Ring: Owner #1

Man ir viens Twinkle TWSD 45. Tas ir ar dziļās iegrimes mēli. Izzvejoju to pēc 1. Latvijas Čempionāta foreļu copē no Ogres upes. Džeks, kurš norāva, pats pēc sacensībām nebrida upē, bet es iegaumēju to vietu un pēc sacensībām cītīgi pārmeklēju. Sākumā domāju, ka esmu ieguvis necilu ērmiņu, bet, kad papētīju internetā, kas tas ir, mans acu atvērums trīskāršojās!

Tas ir balzas koka vobleris bez grabuļiem, un iemetiena uzlabotājiem, kurš lido ļoti slikti, bet spēlē fantastiski. Smaguma centrs tuvu centram, tāpēc gaisā var arī samesties ap auklu. Zivīm ļoti garšo, taču jautājums, vai izdodas līdz tām nogādāt. Vobleris paredzēts mazajām upelēm. 1.6g svars jau pasaka priekšā, ka tālāk pa 10-15m ar labu, plānu auklu neaizmetīsi.

Vobleris cītīgi jāžāvē pēc copes un nedrīkst pakļaut salam (atstāt garāžā pie mīnusiem). Man, atstājot vobleri salā, Twinkle sasprēgāja līmējuma vietas. Laikam bij mitrums kaut kā iekļuvis nedaudz.

Cena jau kosmoss. Tevis norādītajā mājaslapā cena sanāk 19LVL bez sūtīšanas izdevumiem. Latvijā tādu laikam kaut kad redzēju Goldfišā ap 30LVL. eBay nav atrodams.

Ja vari atļauties, un esi dulls uz labāko pasaules vobleru kolekcionēšanu, droši pērc kādu. Es tādu izmantoju tikai upēs, kur nekad līdakas neesmu noķēris, un kur vienmēr var piekļūt ar wadersiem. 1.6g voblerim jebkura pavadiņa izmainīs grimšanas un spēles īpašības. Arī karabīnītei jābūt miniatūrākai vai nav jālieto vispār...

Ziņojumu laboja Unikis - Trešdiena, 26-12-2012, 09:01

darznieksDatums: Trešdiena, 26-12-2012, 19:57 | Ziņojums # 3
Major
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 94
vai Twinkle tu mēģināji pārtaisīt uz vienu vienžuburi astē?

Vobleroloģiju paturpini, interesanti palasīties. Esmu vecā kaluma rotiņu fans, bet kastītē ir pāris voblerīši.

The Truth Is Out There

UnikisDatums: Ceturtdiena, 27-12-2012, 16:39 | Ziņojums # 4
Major general
Nē- Twinkle neaiztiku- necēlās rokas ar tādu vobleri eksperimentēt smile

Pēdējā laikā pārtaisu tikai retu vobleri. Dārgos vairs neaiztieku wink

marisvDatums: Pirmdiena, 15-07-2013, 23:58 | Ziņojums # 5
Private
Ziņojumu skaits: 2
Oho: redz kur mans twinkls atradies ;-) Nu nav brīnums, ka Olte to Ogree vairs neatrada :-) tas savulaik suutiits no troutshop.jp Tieši konkrētais krasojums man bijis pats zivigakais.

SapalsDatums: Otrdiena, 16-07-2013, 15:46 | Ziņojums # 6
Sergeant
Ziņojumu skaits: 24
biggrin re kā notiekas

marisvDatums: Ceturtdiena, 18-07-2013, 14:22 | Ziņojums # 7
Private
Ziņojumu skaits: 2
Man prieks, ka kaads to twinklu atrada ;-) Starp citu, uno atrastajam twinklam aakji vairs nebija origjinaalie, var mainīt droshi arī uz atbilsoshiem vieniniekiem. Taadus tagad esmu salicis vairaakiem vobleriem no daargaa gala.

AndrisDatums: Svētdiena, 22-09-2013, 00:25 | Ziņojums # 8
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
He es ar beidzot voblerīti atradu, virs Amatas egles zarā. Pēc auklas resnuma spriežot vēl lielāks tūtiņš par mani bija atstājis smile

Forele ir skaista...

Forums » Forums » Spiningošana » Vobleri (Ražotāji, vobleru modeļi, vobleru "spēle", labākās krāsas...)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: