[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Spiningošana » Mānekļi (Dažādi foreļošanas mānekļi.)
Mānekļi
Bereta^Datums: Pirmdiena, 04-07-2011, 21:13 | Ziņojums # 121
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 2
Statuss: Offline
es ipashi daudz nedabuju informaciju bet man deretu vispar zinat vai vasara foreles ari ir aktivas ?

Es esmu ķeris lidakas ,asarus, samus un zandartus ,bet foreles 1 reizi !

aigaigarsDatums: Otrdiena, 05-07-2011, 00:36 | Ziņojums # 122
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
Un, ko es teicu par šīs lapas popularizēšanu!? Sanāks te visādi tādi un panesīsies sviestaini čati ....

Aigars Bergsons

SullaDatums: Otrdiena, 05-07-2011, 12:58 | Ziņojums # 123
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
aigaigars,
nu vēl tik traki nav. Skumjāk būs ja ienāks te kāds un pajautās: "Sakiet kā tikt pie foreļu gaļas? Man patīk brist ar brideni un cemmerēt, tik nezinu kur meklēt foreles, iesakiet."

Bereta^,
Nu man jau liekas šis forums vairāk domāts pašiem forelistiem kā vieta kur apmainīties pieredzē un viedokļos, teiksim kā golfa spēlētāju klubs. Bet iedomājies tu ienāc golferu klubā, džinsās un kedās un pajautā: " Eu veči, es pa vakariem uzsitu basīti un hoķi, bet sagribējās mazāku bumbiņu padzenāt pa pļavu, sakiet vai hokeja kļuška sākumam derēs?" Nu kaut kā tā smile Bet ja nopietni vēlies kļūt par forelistu kas piekopj C&R, nevis vienkārši foreļu gaļas ieguvēju, tad palasot šeit postus jau sen būtu izpratis ka forele ķeras cauru gadu, tikai tai ir komforta ūdens temperatūra, kad tā ir visaktīvākā, pēc maniem novērojumiem 8-15 C. Vasarā lēnākajās un mazāk mežainajās foreļupēs ūdens sakarst visvairāk, virs 20 C forele kļūst ļoti neaktīva un ļoti slikti pārcieš noķeršanu/atlaišanu. Tātad ja neesi pārliecināts ka tevis izraudzītajā upē pa vasaru nav gana vēss ūdens, labāk liec tām mieru, Pagaidi rudens sākumu vai vēl labāk nākamo pavasari.

UnikisDatums: Sestdiena, 09-07-2011, 10:13 | Ziņojums # 124
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Quote (Unikis)

Datums: Sestdiena, 02-04-2011, 17:56

Šodien testiem iepirku šādu mantiņu. Esot baigā štelle arī foreļu copē:

Varu pastāstīt, ka šī mantiņa strādā. Ķeras foreles sākot no 10cm līdz nopietnam mēram. Ir izvilinājis foreles uz atrādīšanos vietās, kur citi mānekļi to nespēja. Salīdzinoši mazs āķītis gan slikti tur mēra foreli, ja tā nav labi paņēmusi. Katrā gadījumā- šobrīd jau spinerbaitiem ticu!

Konkrēto mānekli saucu par "zemmēru mašīnu", ja foreles skaistās vietās neņem, uzlieku šamējo un iemetu krācītēs, lai pārliecinātos par sīko foreļu klātbūtni. Uzreiz liek sevi manīt.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

switchsDatums: Sestdiena, 23-07-2011, 19:21 | Ziņojums # 125
Private
Ziņojumu skaits: 16
Skatos no vobleriem visi izmanto peldošos un grimstošos, bet kā ir ar suspenderīšiem? Vai tos kāds izmanto?

UnikisDatums: Sestdiena, 23-07-2011, 20:42 | Ziņojums # 126
Major general
Man ir 2 Megabass suspenderi X55, taču esmu nonācis pie secinājuma, ka grimstošos foreļupē var dažādāk un efektīvāk izspēlēt. Vismaz es esmu piešāvies pie grimstošajiem. Varu strādāt arī ar suspenderiem, bet viņiem ir par mazu tas darbības diapazons. Piemēram ar ridžu 46s var strādāt visos līmeņos un nogremdēt pat dziļās bedrēs, taču suspenderi tai bedrē līdz dibenam nedabūt.

Asaris19Datums: Ceturtdiena, 04-08-2011, 10:41 | Ziņojums # 127
Sergeant
Ziņojumu skaits: 26
aigaigars, nu man liekas ka nav sagadīšanās, man arī vislabāk ņem uz Balzer - nr.1 un nr.2 .. Un ne tikai vienā upē..

Par forelēm!

EmīlsDatums: Ceturtdiena, 04-08-2011, 13:44 | Ziņojums # 128
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 49
Quote (Asaris19)
aigaigars, nu man liekas ka nav sagadīšanās, man arī vislabāk ņem uz Balzer - nr.1 un nr.2 .. Un ne tikai vienā upē..

Bet man uz 3. Mosca biggrin Kā ar Balzer 1 var strādāt man īsti nav skaidrs biggrin

aigaigarsDatums: Ceturtdiena, 04-08-2011, 14:51 | Ziņojums # 129
Iesācējs
Quote (Emīls)
Kā ar Balzer 1 var strādāt man īsti nav skaidrs

Man ar vairs nē, sen tādi nav lietoti, kastēs mētājas, bet drošvien jau sarūsējuši biggrin

Aigars Bergsons

aigaigarsDatums: Ceturtdiena, 18-08-2011, 16:40 | Ziņojums # 130
Iesācējs
Zinu, ka šis jautājums jau ir cilāts. Bet nesen krāmējot vienu loriņu kasti, uzgāju Vullīšus. Tā kā MM man diemžēl kaut kā neaizgāja, varbūt pamēģināt viņus ar spiningu pamētāt? Tos ar volframa galvu. Foreles tak viņus labprāt ēd un stripošana cik ta tur atšķiras no tvičošanas... Kādas Jūsu domas? biggrin

Aigars Bergsons

aigaigarsDatums: Ceturtdiena, 18-08-2011, 17:09 | Ziņojums # 131
Iesācējs
Ko sakat!? Man īsti nav nekāda doma, kāpēc lai nederētu...
Pievienotie faili: 9344492.jpg(186.9 Kb)

Aigars Bergsons

Ziņojumu laboja aigaigars - Ceturtdiena, 18-08-2011, 17:09

UnikisDatums: Ceturtdiena, 18-08-2011, 21:52 | Ziņojums # 132
Major general
Pastrādā ar šamējiem un tad uzraksti, kā veicās. Man jau liekas, ka to svaru āķa galā nevajag, tad tiešām strādātu, bet tagad jāskatās, kā lapiņa rotēs.

aigaigarsDatums: Ceturtdiena, 18-08-2011, 23:09 | Ziņojums # 133
Iesācējs
Jā, bet vulliji bez volframa galvas man nav ar tik lielu actiņu āķim, kaut kā lauzt nost ar negribas, skatīšos kā ir. Žēl, ka šosezōn vēl visticamāk tikai viena cope būs...

Aigars Bergsons

MKDatums: Sestdiena, 20-08-2011, 11:45 | Ziņojums # 134
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
Lielas jēgas no tā wullīša nav, tikpat labi varēji uzsiet attiecīgas krāsas spalvu pušķi.
Wullīti taisa no marabu spalvas, kas ir viegla. Vadīšanas specifika ir tāda, ka pievelkot spalvas sakļaujas, iepauzējot atveras, vadot tas it kā pulsē- sakļaujas, atveras.
Vadot rotiņu tas wullītis aizmugurē kuļāsies kā parasts spalvu pušķis.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

EdmundsDatums: Ceturtdiena, 25-08-2011, 12:35 | Ziņojums # 135
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
Gribās izmēģināt Panther Martin rotiņus. Vai kāds zina, kur viņus Rīgā var nopirkt?

Upe pieder pati sev

Forums » Forums » Spiningošana » Mānekļi (Dažādi foreļošanas mānekļi.)
Meklēšana: