[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Spiningošana » Mānekļi (Dažādi foreļošanas mānekļi.)
Mānekļi
UnikisDatums: Piektdiena, 20-04-2012, 07:45 | Ziņojums # 166
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Kad Bums saks gatavot rotinus ar asimetrisku serdeni, kas novers visas serder rotaciju ap savu asi, ari es butu gatavs kadu rotinu no vina iegadat. Bet sobrid, ja vel neko nenoker, nevaino rotinus. Foreles bel pagaidam nav ipasi aktivas.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

jurisonsDatums: Ceturtdiena, 07-06-2012, 10:42 | Ziņojums # 167
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 10
Nesen uztaisīju kombināciju priekš meženēm :mazs šaurs ziemas halco 3g kastiņš ar zelta uzlīmi, galā āķa vietā uzmontēts meps 0.6 g minirotiņs (tāds uz trosītes) ar apmušotu āķiti, ar meženēm vēl švaki toties forelēm fantastika, sevišķi, ja iemet bedrē un ļauj brīvi grimt un tad drusku pavelc, ārkārtīgi patīk izmēram 35+, un zacepi - praktiski 0.Gadījās, ka perspektīvu vietu bagarēju 10 min un nekā, uzlieku šito brīnumu un galā pirmajā metienā. Nebūtu žēl ievietot bildi bet laikam šo privilēģiju vēl neesu nopelnījis)

darznieksDatums: Svētdiena, 01-07-2012, 17:44 | Ziņojums # 168
Major
Ziņojumu skaits: 94
taisos paniekoties ar rotiņu mājražošanu savām vajadzībām,
kāda ir citiem pieredze siet uz rotiņu āķiem pušķus, ja jā tad kādus
un
vai kād ir mēģinājis forelēt ar marabou putna spalviām aprīkotiem āķiem, cik sapratu šīs spalvas nemirkst un velkot rotiņu izteikti pulsē

The Truth Is Out There

AshuksDatums: Svētdiena, 01-07-2012, 21:53 | Ziņojums # 169
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Nu mirkt jau viņas mirkst,bet es atceros,ka kkur lasīju,ka tāds pušķīts bojājot spēli,bet tas šķiet bija par vobleriem,nezinu. smile Samircis Marabou dod arī papildu svaru ,varbūt pamēģini kādu citu ,sintētisku materiālu.

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Pirmdiena, 02-07-2012, 12:49 | Ziņojums # 170
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Marabu noteikti nav tā spalva, ko vajadzētu siet uz rotiņu āķiem. Mirkst tā pat ļoti labi, bet specifika ir spalvas gaisīgumā un vieglumā, līdz ar to tā tiek visai bieži izmantota mušās, īpaši Wolly Bugger.
Specifika ir tāda, ka stripojot (stop&go) mušu, pievelkot spalva sakļaujas, bet apturot izplešas. Tādā veidā panāk to pulsējošo efektu.
Rotiņš pārsvarā gadījumu (99%) ir kustībā, līdz ar to zūd spalvas efekts un būs Tev samirkusi aste āķa galā biggrin
Drīzāk skaties uz cietākiem materiāliem, kas nevis piekļaujas āķim bet veido tādu kā apvalku un piedod apjomu.
Veiksmi eksperimentos!

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AndrisDatums: Trešdiena, 18-07-2012, 18:52 | Ziņojums # 171
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
Nu, pieredzējušie forelisti, dodiet lūdzu padomu, kādā krāsā tagad labāk rotiņam serdi krāsot? Nu pat uztaisīju vienu 2.-3.izmēra baltu ar palielu sarkanu mušu uz āķa, vēl tikai serde jānokrāso! Palīdzēsiet?

Forele ir skaista...

UnikisDatums: Pirmdiena, 13-08-2012, 07:31 | Ziņojums # 172
Major general
Taimiņiem, un tāpat arī forelēm, iecienīts rotiņa krāsojums ir- sudraba lapiņa, bet serde no vienas puses dzeltena, no otras sarkana. Vislabāk strādā viegli duļķainā un duļķainā ūdenī.

UnikisDatums: Piektdiena, 07-12-2012, 12:24 | Ziņojums # 173
Major general
Mans paziņa ir nodibinājis vairumtirdzniecības firmu, kas ir Kosadakas pārstāvis Latvijā. Es, savukārt, viņam drusku palīdzu ar mānekļu tirgošanu eBay:

KOSADAKA lures on eBay

Tiem, kas nezin, kas ir Kosadaka, varu pateikt- ļoti kvalitatīvas Japāņu populārāko brendu top modeļu kopijas. Kā krievi saka: "Eto ņe podģelka, eto kopija". Ja žēl tērēt 15-25LVL par mānekli, tad Kosadaka maksā ap 6LVL...

Centīšos salikt vēl daudz vairāk mānekļu par foreļu tēmu...

ediijsDatums: Svētdiena, 03-02-2013, 22:13 | Ziņojums # 174
Private
Ziņojumu skaits: 4
Labdien
Kā ir ar foreļu ķeršanu ar silikona mānekļiem.Vai vispār tas ir rezultatīvi.Labāks ir rotiņš vai silikons?:):) biggrin

Izredzēti Forelēm

vaivadsDatums: Sestdiena, 16-03-2013, 21:58 | Ziņojums # 175
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
ir sapirkts šai sezonai river2sea mānekļi. albakorā biaj atlaides. pa 2 Ls voblerīši gabalā

akmensDatums: Trešdiena, 20-03-2013, 00:24 | Ziņojums # 176
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Un "Pie Bloma"Yo-Zuri par 3ls ar kapeikām gabalā iegādājamies.Vajag taču tāda veiksme,krāsas arī vajadzīgās bija biggrin

Forums » Forums » Spiningošana » Mānekļi (Dažādi foreļošanas mānekļi.)
Meklēšana: