[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Spiningošana » Mānekļi (Dažādi foreļošanas mānekļi.)
Mānekļi
AndrisDatums: Sestdiena, 31-12-2011, 18:47 | Ziņojums # 151
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 68
Statuss: Offline
Palasījos šeit par rotiņiem... surprised Šoruden sāku pastaigāt gar foreļupēm (decembrī) un tikai ar paštaisītiem rotiņiem... šķiet, ka tas viens mērs un viens zemmērs bija cūcenes (tiesa uz viena un tā paša rotiņa, kuru nu jau esmu norāvis)!

Pievienots (31-12-2011, 18:47)
---------------------------------------------
Šodien sāku iepazīties ar vobleriem, viens tā dīvaini griežas riņķī, vai tam tā jābūt? Rakstīts, ka - deep diving, vai tas nenozīmē, ka viņam vajadzētu iet dziļumā?

Forele ir skaista...

UnikisDatums: Sestdiena, 31-12-2011, 21:59 | Ziņojums # 152
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Ir man viens Yo-Zuri vai Duel (viens un tas pats ražotājs) tāds vobleris, kuru straujāk velkot tas rotē. Stāvošā ūdenī tas strādā ar ļoti plašu amplitūdu, bet velkot straujāk- sāk rotēt. Straumē praktiski nelietojams, ja nu vienīgi metot pret straumi.

Lētie vobleri var izspēlēt visādus brīnumus. Ja negribi kļūdīties, pērc vidējās cenu kategorijas Pontoon 21 voblerus: Crack Jack, Greedy Guts, Gaga Goon. Tie kvalitātē var sacensties ar japāņu dārgo galu- ZipBaits mānekļiem u.c. Maksā no 5,00-9,00LVL. Nu jau tos tirgo lielākajā daļā makšķernieku veikalu.

Papēti krāsu un modeļu piedāvājumu: http://moscanella.ru/pontoon21/products/category.htm?cat=8290

No Rapalām varu rekomendēt X-Rap. Tam krāsojums pat noturīgāks kā Pontoon 21. Pērkot uz atlaidēm, vai pasūtot http://www.e-boat.lv cena +/-6LVL par mazajiem x-rapiem.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

UnikisDatums: Pirmdiena, 12-03-2012, 08:32 | Ziņojums # 153
Major general
Pirms nedēļas iegādājos četrus KOSADAKA (http://voblery.com.ua/en/catalog/company-kosadaka.html) mānekļus. Vakar visus četrus izmēģināju Salacā un ar diviem copēju īpaši cītīgi.

Uz kastītes rakstīts- Japāņu pārraudzībā izgatavoti Ķīnā.

Nez, vai tur tiešām ir japāņu pārraudzība, bet krievu intereses ir noteikti. Kas tad ir KOSADAKA mānekļi? Tie ir dažādu japānas "nanotehnoloģijas" brībumu OSP, Zipbaits, Megabass, Smith u.c. kopijas. Krievijā uzsver- kopijas, nevis pakaļdarinājumi. Ja japāņu darinājumi maksā 15-20LVL, tad Kosadaka Krievijā maksā ap 4LVL, bet pie mums ap 5,5LVL (nenonākot veikalu plauktos).

Ja ZipBaita analogam iekšā ir Mag Drive, tad Kosadakai arī ir, ja krenka grabuļi, tad grabuļi. Tātad- kopēta ir ne tikai ārpuse, bet arī iekšas.

Dažu kopiju piemēri:

Zipbaits Rigge- Kosadaka Ion
Zipbaits Orbit- Kosadaka Mascot
Zipbaits Kamsin- Kosadaka Mirage
OSP Power Dunk- Kosadaka Kurado

Ziņojumu laboja Unikis - Pirmdiena, 12-03-2012, 08:33

mjuniorsDatums: Pirmdiena, 12-03-2012, 17:15 | Ziņojums # 154
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Kādus rotiņus labāk ieteiktu pavasarim!? vai der arī tie, kas vasarā!? pārsvarā izmantoju mepiņus, 2.nr, long 1. utt. te iepriekš EMKA minēja par 4. nr. mosca!? nav par lielu!?
Unikis- Zipbaits Rigge- Kosadaka Ion
šādu es mānekli pagājušo vasaru nopirku priekš sapaliem! teikšu, ka zivis krita virsū (sapals, asars), bet nevienu nevarēju izvilkt, jo āķi ir neasi un zivs ātri nokabinājās vai arī nevarēja sakampt. pie iemetieniem katru trešo reizi tie āķi sametās kopā! cerams, ka noderēja info!

Ziņojumu laboja mjuniors - Pirmdiena, 12-03-2012, 17:17

UnikisDatums: Pirmdiena, 12-03-2012, 20:07 | Ziņojums # 155
Major general
Nu nez, varbut aki citai partijai nomainiti, jo sai viss liekas kartiba. Tam pasam Zipbaitam mazo maneklu aki ari lokas.

darznieksDatums: Pirmdiena, 12-03-2012, 21:28 | Ziņojums # 156
Major
Ziņojumu skaits: 94
To mjuniors,

Mazajiem vobleriem ir tāda kaite ka āķi metās kopā, bet ja izkopj mešanas tehniku no tā vienkārši var tik vaļā, īsi pirms voblera iekrišanas ūdenī viegli piebremzē auklu ar aprēķinu lai vobleris iekrītot ūdenī , ja tā var teikt, lai tas gareniski izstiepjās un iekrīt ūdeni jau ietīšanas virzienā. biggrin

vai,

nokabini priekšējo trijžuburi un aizstāj ar atbilstoša svara svina atsvaru. wacko

The Truth Is Out There

mjuniorsDatums: Pirmdiena, 12-03-2012, 21:39 | Ziņojums # 157
Sergeant
Dārznieks
Paldies par ieteikumu!:) ar vobleriem man ir mazāka pieredze un varu teikt, ka maza pieredze. un tik tiešām man bij tā kā tu saki, ka mazā voblera (Zipbaits Rigge- Kosadaka Ion) āķi nepārtraukti ķērās kopā.. smile ticu,ka viss tehnikā, jo iepriekš tik praktizēju rotiņus, atvēzējies un met biggrin tajā pašā copes reizē apnika ķēpāties noņēmu to pirmo āķi, bet atkal nebij spēles, kā tu saki vajadzējas atsvariņu!:) cik lab, kad kāds apgaismo :)..
Unikim- tie āķi man kaut kā netipiski resni izskatijās, Tev kaut kas līdzīgs!? vismaz pirkstā iedurt nevar biggrin

Ziņojumu laboja mjuniors - Pirmdiena, 12-03-2012, 21:50

UnikisDatums: Pirmdiena, 12-03-2012, 22:27 | Ziņojums # 158
Major general
Tu laikam runa par mazako no ioniem. Es visus voblerus nemu tadus, lai interesetu taiminus, lasenus un lielas foreles- 5-8cm, svara no 7-12g. Tiem viss ar akiem kartiba izskatijas.

Pavasari drosi var copet ar lielakiem manekliem ka vasara- 3. izmera Mepps un lielakas upes pat 4. izmera. Var vel paspet kadu taiminu noker, ka ari smukas foreles smile

mjuniorsDatums: Pirmdiena, 12-03-2012, 22:43 | Ziņojums # 159
Sergeant
jā es runāju par maziņo!:) viņš kaut kur 3 cm garš..būs tad jādodas uz veikalu pēc jauniem piekariņiem biggrin Paldies par padomiem un novēlu jauki pavadīt laiku foreļojot!:)
ak,jā vēl, kādu krāsojumu ņemt, ar zaļās krāsas pieskaņu? taimiņu es nav vēl manījis, jo copēju upēs,kas nav ar jūru pa tiešo savienotas.. esmu vēl tik upju meklējumos! ah

UnikisDatums: Otrdiena, 13-03-2012, 15:46 | Ziņojums # 160
Major general
Lūk dažādas krāsu kombinācijas, kas "dod pa smadzenēm" lašveidīgajām zivīm:

AndrisDatums: Trešdiena, 14-03-2012, 12:50 | Ziņojums # 161
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
Hm, kā tad tur ir, vai foreļu cope sākusies? Un tad vēl jautājums, vai sākumā foreles gadījumā nav jāmeklē lielākās upēs un tuvāk jūrai, vai arī es maldos? Un vēl, kā tur ir ar rotiņu krāsām? Kaut kur lasīju, ka serdei jābut kaut kādas citās krāsās (interesē protams arī par lapiņām)?

Forele ir skaista...

mjuniorsDatums: Trešdiena, 14-03-2012, 18:09 | Ziņojums # 162
Sergeant
Quote (Andris)
vai sākumā foreles gadījumā nav jāmeklē lielākās upēs un tuvāk jūrai

Foreļošanā man šogad būs tik otrā sezona, bet cik esmu salasījies info, tad foreles meklē foreļupes.. uz ziemu lielās foreles itkā ieejot lielākās upēs, bet ar pavasara palu ūdeņiem var ienākt atpakaļ mazākajās, tāpēc apmeklē mazās upītes pavasarī, ko domāju šo pavasar izmēģināt (protams atskaite te būs) :).. Un par upēm,kas ietek jūrā.. var sastap, lasi, taimiņu.. un tas esot spēks,kas forelistus domāju piesaista fishing !:) tik neaceros, kā tur ir ar tām atļaujām, taimiņu paturēt drīkst vai nē, lasi noteikti,ja nav licenzes kabatā tad aizmisti..

erixoDatums: Piektdiena, 30-03-2012, 13:39 | Ziņojums # 163
Private
Ziņojumu skaits: 3
Matīsa ielas Jig&Jerkā tagad vobleriem 25% atlaide. Sapirkos vakar mazos zipbaitus un pontonus. Cenas sanāca +- līdzvērtīgas ebay atrodamajām.

MKDatums: Pirmdiena, 02-04-2012, 13:07 | Ziņojums # 164
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Tā pavisam neplānoti sanāca kļūt par 20 Salmo Poland voblerīšu (izskatās labi, daži pat ir mēģināti un strādājuši) īpašnieku, nu neko darīt - būs jātrenē skills biggrin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

EdmundsDatums: Trešdiena, 18-04-2012, 14:02 | Ziņojums # 165
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
Iegādājos Buma rotiņus. Izskatās ļoti labi. Brīvdienās būs jānotestē.

Upe pieder pati sev

Forums » Forums » Spiningošana » Mānekļi (Dažādi foreļošanas mānekļi.)
Meklēšana: