[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Forums » Spiningošana » Mānekļi (Dažādi foreļošanas mānekļi.)
Mānekļi
AshuksDatums: Piektdiena, 29-10-2010, 23:09 | Ziņojums # 1
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Statuss: Offline
Šodien iegāju makšķernieku veikalā un iegādājos divus 2.nr. Mepp's rotiņus.Zelta un sudraba krāsā.Jāgaida pavasaris kad varēšu tos izmēģināt,jo esmu bieži lasījis,ka foreļošanā tie nes labus rezultātus,bet ne tikai foreļošanā uz šiem rotiņiem labi ņemot asari.

Pievienotie faili: 3474121.jpg(22.3 Kb)

Ar cieņu Ashuks.

AshuksDatums: Sestdiena, 30-10-2010, 14:37 | Ziņojums # 2
Administrātors
Lūk kur paštaisītais biggrin

Nav asuma bildei,jo fotoaparātam kaut kas nav kārtībā. wink
Iekšā trīs metāla bumbiņas.
Izskatās jau interesanti cerams,ka forelei patiks. smile

Pievienotie faili: 1114628.jpg(61.5 Kb)

Ar cieņu Ashuks.

aigaigarsDatums: Sestdiena, 30-10-2010, 23:52 | Ziņojums # 3
Iesācējs
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 187
paskaties to rotiņu eMKas blogā CL, mepps ar raibu lapiņu, tāds man pagaidām uz forelēm labākais, pagaidām vienīgā kcik lielā ar uz viņa paņēma, bet ... biggrin

Aigars Bergsons

MKDatums: Pirmdiena, 01-11-2010, 09:50 | Ziņojums # 4
Pieredzējis forelists
Ziņojumu skaits: 428
To tautā sauc par "mārīti", šiem Meppiem arī serdene ir ar šķautnēm. Ieteiktu iegādāties arī kapara krāsojumu, kā arī 1NR, jo bieži pie zema līmeņa tiešu uz to ir labi lomi bijuši.
Pavasarī labi sevi pierādījuši Mosca rotiņi, tiem lapiņa ir nedaudz platāka, kā Mepps un ūdenī taisa lielāku trobeli.
Tāpat sevi pierādījuši zviedru Myran mānekļi. Konkrēti - Myran Mira.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AshuksDatums: Pirmdiena, 08-11-2010, 16:13 | Ziņojums # 5
Administrātors
Esmu ievietojis blogu tieši par rotiņiem. smile

Ar cieņu Ashuks.

jurriDatums: Pirmdiena, 08-11-2010, 20:23 | Ziņojums # 6
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
Mepps starp rotiņiem manuprāt nr.1. Nu vobleri tas jau ir gaumes jautājums un maka biezums.

juris

MKDatums: Pirmdiena, 08-11-2010, 20:28 | Ziņojums # 7
Pieredzējis forelists
jurri, kā jau teicu- Mepps ir sevi pierādījis, bet ir viens liels BET, ir dienas, kad ar Meppu vari sēnes ķert pa mežu :D. Katram laikam un apstākļiem ir savs māneklis. Teiksim pavasarī- only Mosca smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

jurriDatums: Pirmdiena, 08-11-2010, 20:47 | Ziņojums # 8
Sergeant
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 31
MK, ejot makšķerēt līdz ņemu apmēram 20 rotiņu un 5 voblerus. Tie visi pārbaudīti un strādā, bet mājās stāv gadiem pirkti nekur nederīgi mēsli, kas ir četras reizes vairāk. Secinājums esmu izdevis pietiekami daudz naudas, lai saprastu, kas ir labs un kas nē. wink

juris

AshuksDatums: Pirmdiena, 08-11-2010, 20:56 | Ziņojums # 9
Administrātors
Kā kuram cilvēkam patīk un kā kurā upē zivis ķeras. Gaumes lieta kādu firmu lieto smile

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Pirmdiena, 08-11-2010, 21:52 | Ziņojums # 10
Pieredzējis forelists
Oskar, tur jau tas knifs, ka tā nav gaumes lieta- ir jābūt katram gadījumam piemērotiem mānekļiem :). Arī man mētājas, kaut kur, kaut kādi ļoti sen pirkti brīnumi, kad vēl nodarbojos ar eksperimentiem. Tagad esmu nonācis līdz pārbaudītām vērtībām un par to arī rakstu wink Tā nav jāpieņem, kā 100% vienīgā patiesība, bet tas ir n-to gadu laikā pārbaudās lietas smile
Ejot uz copi man ir divi maciņi ar rotiņiem, kur katrā ir ap 30 dažādu ražotāju un lieluma mānekļi + vobleru kastīte ar kādiem 10, voblerus praktiski neizmantoju, bet ir mirkļi, kad nostrādā. Praktiski katrs no mānekļiem ir sevi pierādījis, tādā vai citādā situācijā smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

maituputnsDatums: Svētdiena, 21-11-2010, 19:27 | Ziņojums # 11
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 3
Nu mepps ir labs, bet man pašam ir gadījies ka nopērku 5 mazos meppus bet tik 2 normāli griežas. kas attiecas uz rotiņiem manuprāt sevi ir labi pierādījuši Mosca, Panther Martin, Blue Fox, Myran un vesela kaudze paštaisīto rotiņu un mini karošu

Tight Lines !

AshuksDatums: Svētdiena, 21-11-2010, 19:43 | Ziņojums # 12
Administrātors
Ticu,bet vai ir bijusi saskarsme ar mini-tvisteriem ?

Ar cieņu Ashuks.

MKDatums: Pirmdiena, 22-11-2010, 10:06 | Ziņojums # 13
Pieredzējis forelists
Mini twisteri strādā un pat ļoti labi strādā. Vienīgi pats process man atgādina to pašu sliekas peldināšanu. Starp citu, lielākajā daļā Z-zviedrijas foreļu un alatu ūdeņos, šis copes veids ir aizliegts.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

NeprofsDatums: Pirmdiena, 22-11-2010, 18:41 | Ziņojums # 14
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 20
Man veiksmīgākajie rotiņi (strādā gandrīz vienmēr) ir 2 Nr. Mepps black furry ar zaļiem punktiem uz melnas lapiņas un 2 Nr. Mosca ar zaļu serdi un kapara lapiņu (gan pavasarī gan vasarā). Nākamai sezonai esmu iepircis arī Myran rotiņus, tad jau redzēs kā būs. Nākamgad gan doma ir vairāk pievērsties vobleriem - ir dažas idejas ko vajadzētu pārbaudīt smile

aigaigarsDatums: Pirmdiena, 22-11-2010, 20:10 | Ziņojums # 15
Iesācējs
Ziņojumu skaits: 187
žēl, ka savā mūžā pat zaļo moscu pat redzējis neesmu, bet man mepps ar patīk. black furry gan kkā līdz šim nav "atvēries", bet gan jau, ja sākšu forelēm beidzot pievērsties. šobrīd "manā upē" man vislabākie rezultāti ir uz Balzer, varbūt sagadīšanās

Aigars Bergsons

Forums » Forums » Spiningošana » Mānekļi (Dažādi foreļošanas mānekļi.)
Meklēšana: