[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Forums » Spiningošana » JĀ vai NĒ pavadiņai?! (Viedokļi un pieredze.)
JĀ vai NĒ pavadiņai?!
UnikisDatums: Svētdiena, 20-02-2011, 20:11 | Ziņojums # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Skatoties šo klipiņu man pat karabīnīte traucē. eek Nez, cik uzkrītoša izskatās pavadiņa?!

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

marchelloDatums: Svētdiena, 20-02-2011, 20:33 | Ziņojums # 2
Private
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 6
Njā izskatās kaut kā brutāli!!! Bet copē ja no malas to neredz pat neiedomājās!

MKDatums: Pirmdiena, 21-02-2011, 08:34 | Ziņojums # 3
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Taču n-tās reizes par to jau esmu rakstījis, kamēr neierauga vai nepievērš uzmanību, tikmēr laikam tikpat veiksmīgi var diskutēt ar stabu biggrin bangin

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Pirmdiena, 21-02-2011, 10:19 | Ziņojums # 4
Major general
Šai forumā nav diskutēts, tāpēc uztaisīju tēmu, kur jaunajiem ātri atrast atbildes. ah

Es zinu daudzu "vecajo" viedokli: nokosts māneklis ir nodevas Upes Mātei, pretējā gadījumā lielākas foreles pa 35cm nedabūt.
book

Taču es pavadiņu lieku visiem vobleriem, kas dārgāki pa 5LVL un ķeru foreles arī lielākas pa 35cm... Rotiņiem gan nelieku- tos nokož tikai 25% gadījumu, jo līdakas kaut kā tos ņem ar gariem zobiem. 75% līdakas parasti dabūju tīkliņā.

Bračka pagājušā sezonā dabūja 50cm strauteni uz DUEL voblera ar 30cm mīksto pavadiņu... Es 3kg taimi uz voblera ar 10cm stīgas tipa AGAT pavadiņu.

MKDatums: Pirmdiena, 21-02-2011, 20:02 | Ziņojums # 5
Pieredzējis forelists
Manuprāt, bet konkrēti tiešām neatceros, ši tēma ir izvazāta pa visām foruma sadaļām. Mazāk vai vairāk konkrēti, bet pieminēta ir noteikti.
No savas puses vēlreiz atkārtošu- ja zivs ir aktīva un barojas, nav lielas nozīmes auklai, pavadiņām, karabīnēm, sviniem un vēl visādām figņām, tas pats attiecas uz augstu un samērā duļķainu ūdeni.
Tiklīdz ir darīšana ar neaktīvu zivi(pie jebkura ūdens), dzidru un zemu ūdeni, tā visas šīs lietas apgriežas proporcionāli uz otru pusi- jo mazāk visādu "brīnumu"- jo labāk. Tāpat kā pareiza virzība gar upi, metiena vietas izraudzīšana un precīzs pirmais metiens.
Protams, ir izņēmumi, bet tie ir tikai izņēmumi...
cap

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

MKDatums: Pirmdiena, 21-02-2011, 20:06 | Ziņojums # 6
Pieredzējis forelists
Varbūt esmu pārāk kategorisks smile , bet tāds nu es esmu angel

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

RSDatums: Svētdiena, 06-03-2011, 20:54 | Ziņojums # 7
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
manuprāt tiešām pavadiņu nav vērts likt, vismaz pēc manas pieredzes mānekli visbiežāk pazaudē to noraujot, un man cik atceros tik vienu reizi lidaka ir nokodusi vizuli, kurš ir bez pavadas, 2reiz ir gadijies ka nokož pat ar visu pavadu, tāka domāju ja nespiningo foreles gaujā, vai ventā bez pavadas var iztikt

UnikisDatums: Svētdiena, 06-03-2011, 21:10 | Ziņojums # 8
Major general
Nu līdakas uz mazajiem voblerīšiem ir dullas! Rotiņš man laikam nekad nav nokosts bez pavadiņas, bet vobleri gan. Ir upeles, kur ne reizi nav trāpījušās līdakas, bet ir upes, kur vienmēr noķeru vienu vai vairākas līdakas. Pamazām jau izstrādājas stratēģija, kur pavadiņu likt, kur nē.

SullaDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 16:20 | Ziņojums # 9
Pieredzējis Forelists
Ziņojumu skaits: 183
Es pavadas nelietoju, lai gan vestes kabatā dažas vienmēr līdzi. Tas tā lai pārmācītu kārtējo zaļsvārci kura sadomāja man nokost iemīļoto mānekli. Un jāsaka visai bieži to dabonu atpakaļ, jo ja ļīdakam ir rīšanas pariods, tā ņems atkārtoti, vēderē tač nekas neiekrita, ēst gribas šā vai tā biggrin

vaivadsDatums: Pirmdiena, 11-04-2011, 21:07 | Ziņojums # 10
Major
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 91
ar līdakām patiesi ir interesanti

mjuniorsDatums: Piektdiena, 29-06-2012, 00:03 | Ziņojums # 11
Sergeant
Ziņojumu skaits: 38
Jautāšu šeit, ne par vai pret pavadiņu, bet gan par to, kādu jūs man varētu ieteikt lietot (kur nopirkt), jo līdz šim man nav izdevies atrast labāko.. visas kaut kā notrūkst pušu vai kaitinošākā lieta ir savērpšanās (rotiņa vaina!? lietoju mepus).. kā cīnīties ar to, vai iespējams!? nelietošana būtu pirmais ieteikums biggrinsanta
Varbūt vienkārši pēc katras copes ir paredzēts mainīt, un mūžs pavadai nemaz nav tik liels kā biju iedomājies!?

Ziņojumu laboja mjuniors - Piektdiena, 29-06-2012, 01:24

AndrisDatums: Piektdiena, 29-06-2012, 00:16 | Ziņojums # 12
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 68
Nepērc volframa, bet 7X7 sapītās.

Forele ir skaista...

MKDatums: Piektdiena, 29-06-2012, 09:50 | Ziņojums # 13
Pieredzējis forelists
Ja jau tik ļoti gribās to pavadu, tad manuprāt prātīgākais risinājums ir titāns. Atrodi viss smalkāko kādu vien var atrast. Manuprāt tests tai bija līdz 5kg vai pat 3kg. Pastīva tā pavada būs jebkurā gadījumā, bet rotiņa spēli tā nemaina nekādi, ja liksi voblerīšus, tad gan tā ievērojami traucēs izspēlēt mānekli. Savērpt titānu fiziski nav iespējams (lai gan kas nav iespējams biggrin )

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Ceturtdiena, 05-07-2012, 21:41 | Ziņojums # 14
Major general
Titāns ir salīdzinoši resns materiāls. 3kg titānu LV veikalos nav nācies redzēt. Ja man vajag, izmantoju 10cm garas stīgas pavadiņas, kuras izgatavo mans čoms vārdā Matīss, kas strādā Ādažu copes veikalā Ēsma. Viņa gatavotās pavadiņas pēdējā laikā izmanto daudzi Latvijas Spiningošanas Čempionāta dalībnieki.

Vēl var izmantot flexonite pavadiņas, taču tās mēdz plīst mezglā...

Forums » Forums » Spiningošana » JĀ vai NĒ pavadiņai?! (Viedokļi un pieredze.)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: