[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 3 no 3«123
Forums » Forums » Spiningošana » Waders (brienamie kombinezoni/zābaki) (Viss par brienamajiem un zābakiem)
Waders (brienamie kombinezoni/zābaki)
MKDatums: Sestdiena, 15-10-2011, 20:04 | Ziņojums # 31
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Vērts vai nevērts smile to var izstāstīt lietotāji.
Mans viedoklis : varbūt esmu sens biggrin , bet ir daži brīži, kad iedomājos par šī produkta priekšrocībām, bet šie brīži ir reti. Tas, ka vari ielīst upē līdz "riekstiem" un vēl pāri, nebūt nenosaka copes kvalitāti un lomu smile . Viss ir atkarīgs- kur, kādā režīmā taisies ķert. Jau sen esmu pieradis pie vīpsnājošiem un augstprātīgiem skatieniem savā virzienā uz maniem baltkrievu izstrādājumiem, kas ir parasti brienamie zābaki smile
Bet nu- katram savs smile
Tagad tā pastarpināti- tas komplekts nav slikts, bet svīst pie garākiem gājieniem. Ja cena apmierina, tad pērc un mēģini uz savas ādas smile Tikai- neesmu redzējis vēl nevienu brienamo, kas nebūtu jālīmē pēc intensīvas sezonas smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

AshuksDatums: Sestdiena, 15-10-2011, 21:29 | Ziņojums # 32
Administrātors
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 207
Nu kādus brienamzābakus tad tu rekomendē? Es nevaru izlemt ko pirkt kkādus wadersus vai zābakus,jo tagad pastiprināti darbojos ar MM tā,kā man ir vajadzīgs kaut kas,kas atvieglo nokļūšanu līdz vajadzīgajai pozīcijai ,lai varētu iemest.

Ar cieņu Ashuks.

UnikisDatums: Svētdiena, 16-10-2011, 10:10 | Ziņojums # 33
Major general
Ziņojumu skaits: 391
Man ir gan zābīši, gan wadersi.

Vasarā upēs līmenis ir zems, un, ja pamatā copē pa seklām upītēm, pietiek ar zābīšiem. Ar zābīšiem pietiek arī tad, ja Tev īpaši nerūp mānekļi.

Tā kā es mēdzu auklas galā piekabināt ko dārgāku par 10LVL, wadersi palīdz daudz veiksmīgāk tos mānekļus atgūt. Mānekļi parasti nav jāāķē vaļā ar roku. Nostiep auklu un uzkāp māneklim viegli virsū ar filca zoli, kurā māneklis ieķeras.

No wadersa zābīšiem nākošos noteikti pirkšu nedaudz smagākus un no ādas, jo Vision audumniekus baigi ātri nācās stiprināt ar liquid rubber.

Es ieteiktu- pamēģiniet wadersus. Nenožēlosiet. Pēctam noteikti paši sapratīsiet, kad prasās wadersus, kad zābīšus. Forelēs es gandrīz vienmēr braucu wadersos. Ja wadersi neies pie sirds, pāris gadus laikā nonēsāsiet un varēsiet turpmāk lietot tikai zābīšus. Jums būs viedoklis no personīgās pieredzes.

Ja MK kādu dienu tiks pie labiem elpojošiem wadersiem, pieņemu, ka būs līdzīgi kā ar MC UL Volkeys kātiņu- iepatiksies smile

P.S. Wadersi un apavi nav vienīgais, kas atbild par copes kvalitāti. Vēl vajag labas zeķes (noder snowborda vai slēpošanas garās) un atbilstošas termo bikses (es pamatā lietoju lafuma termobikses, bet aukstā laikā (no mīnusiem līdz 5'C) arī flīša bikses).

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

akmDatums: Svētdiena, 16-10-2011, 11:52 | Ziņojums # 34
Sergeant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 38
Piekrītu Uniķim 99%. (1% tāpēc, ka eMKa ir konservatīvs un jūtas labi tāpat:)

Daži spečuki uzskata ka filca zole vairāk slīd, un es pēc 2 mēnešiem un apmēram 22 copes izgājieniem sliecos viņiem piekrist - slīpā krastā jāgatavojas krist STRAUJI.
Bet iespējams, tādos apstākļos (māls 45% slīpumā) jebkura zole izslīdēs. Tomēr pašlaik grasos pasūtīt ziemas uzlikas zābakiem un provēt tās sačakarēt tās jau vēlajā rudenī. Jo neazliegtās upes turpinu apmeklēt, un pārsteigumi gadās.
Piektdien atkal - 53 cm taimiņš klāt gan. Protams, atlaists. Interesants fakts bija, ka vienu āķa galu viņš jau bija nolauzis, un otrs mierīgi palika rokā, nost ņemot.
Šajā sakarā vēl viena tēma par mānekļiem - biju domājis, ka Moscam āķi švaki, bet gudrāki cilvēki atgādināja, ka rotiņi pēc copes jāžāvē, tāpat kā mušas! Atvainojos tiem, kas to jau zināja sen. smile

esmu apgaismots

UnikisDatums: Pirmdiena, 26-03-2012, 13:11 | Ziņojums # 35
Major general
Ziņojumu skaits: 391
Slinkums pārtulkot happy Īsi angļu mēlē par maniem piedzīvojumiem ar wadersiem: http://www.fishing-story.com/how-to-repair-wading-shoes-and-waders/

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

Forums » Forums » Spiningošana » Waders (brienamie kombinezoni/zābaki) (Viss par brienamajiem un zābakiem)
Lappuse 3 no 3«123
Meklēšana: