[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 2 no 3«123»
Forums » Forums » Spiningošana » Waders (brienamie kombinezoni/zābaki) (Viss par brienamajiem un zābakiem)
Waders (brienamie kombinezoni/zābaki)
UnikisDatums: Svētdiena, 15-05-2011, 22:15 | Ziņojums # 16
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Statuss: Offline
Jau kādas 15-20 lietošanas reizes aiz muguras, tā ka varu ko pakomentēt.

Rapalas wadersi- ļoti labs pirkums pa šo cenu. Nācās jau līmēt, jo sanāca uzšķērst. Ar komplektā iekļauto remonta paketi nebija grūti pašam saremontēt.

Vision apavi- ar konkrēto modeli ērtības ziņā esmu apmierināts, taču jau jūk ārā pa vīlēm. Negribējās mainīt. Lāpu ar pīto auklu un atsevišķas auduma vietas piesūcinu ar Bison Liquid Rubber, lai stiprinātu šuvju vietās sagurušo audumu.

Bračkam Vision zābīši atvērās jau pēc 2. copes reizes. Viņš nekavējoties aiznesa atpakaļ uz Salmo un samainīja pret dārgāku un izturīgāku modeli... Nākošreiz jau zināšu, kam pievērst uzmanību.

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

akmensDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 12:27 | Ziņojums # 17
Lieutenant
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 76
Iepriekšējie Simss zābaciņi kalpoja 4gadi,ja nebūtu valkājis ziemā kalpotu vēl.Tagad atkal iegādājos Simss tikai jaunāku modeli,kājas potītēs turas labi ložņājot pa akmeņiem.Pastiprināti purngali,pietiek vienreiz jau īkšķim nagu pazaudēju ložņājot pa vienu Vidzemes upīti.Strp citu cena arī nav nemaz tik liela pērkot "Pludiņā".

klops_GDatums: Pirmdiena, 16-05-2011, 16:02 | Ziņojums # 18
Private
Ziņojumu skaits: 3
Quote (Unikis)
Rapalas wadersi- ļoti labs pirkums pa šo cenu

Par rapalas waderu esmu dzirdējis tikai sliktas atsauksmes- pussezonā jau sviežams ārā.

E-BergmanisDatums: Ceturtdiena, 26-05-2011, 10:32 | Ziņojums # 19
Private
Grupa: Checked
Ziņojumu skaits: 14
Quote (Unikis)
Šodien iepirku eBoatā Rapala X-ProTect Chest Waders un Salmo Vision zābaciņus eBoatā Rapala zābaciņi bija lētāki, bet nedaudz par lielu un ne tik forši nostrādāti. Ar pirkumu ierakstījos 100LVL! Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu iebrist upē līdz olām!

Rapala brienamais strādā labi, esmu izbridies pa upelēm, pat paķīšezeru, Vision zābaciņus gan tos pašus lētākos nevajag pirkt, viņiem kautkāds brāķītis tam modelim, bišķi vajag papētīt ko normālāku, es to brāķīgo modeli samainīju pret kautko nedaudz dārgāku, bet tie vismaz rullē smile

Vis skaistākā forele, ir dzīva forele :)

unoDatums: Otrdiena, 14-06-2011, 14:55 | Ziņojums # 20
Private
Ziņojumu skaits: 2
EMKA - pastāsti par savu autu sistēmu. Man kā reiz sievas vectēvam ir saglabājušies divi pāris reizes lietoti garo gumijnieku pāri. Varētu notestēt vai nelaiž cauri ūdeni.

UnikisDatums: Ceturtdiena, 16-06-2011, 22:33 | Ziņojums # 21
Major general
Uno- Tev tāda iesauka, niks, vai pat vārds? Vienkārš tā- interesanti happy

Šodien pielēju savus sausos Rapalas wadersus ar ūdeni, lai atrastu, kur sūce. Kreisai kājai laiž caur neoprēnu tieši pāpēdī ap 2x2cm lielā laukumā. Dažu mēnešu laikā "noguris" neoprēns. Labai kājai arī laiž neoprēns, tikai pēdas virspuse+ sācis dilt pamataudums pie vīles virs apaviem. No viena caurumiņa nāca skaista strūkliņa... Nebija ilgs mūžss bez līmēšanas. Copēju laikam kopš marta vidēji reizi nedēļā.

Līmēšu ar Bison liquid rubber un varēšu vēlāk pastāstīt par rezultātiem.

unoDatums: Piektdiena, 17-06-2011, 11:42 | Ziņojums # 22
Private
Ziņojumu skaits: 2
Uniki- uno ir mans niks. Tomēr baigi ātri nolietojas tas brienamais tērps. Varbūt uz garantiju vēl atpakaļ vari nest?
Emka - mans jautājums joprojām spēkā.

UnikisDatums: Piektdiena, 17-06-2011, 11:51 | Ziņojums # 23
Major general
MK drosi vien sobrid pa GoFishing Zviedrijas marsrutiem, kur nav interneta un mobila talruna zonas...

klops_GDatums: Sestdiena, 18-06-2011, 15:30 | Ziņojums # 24
Private
Ziņojumu skaits: 3
Quote (Unikis)
Datums: Pirmdiena, 16-05-2011, 16:02 | Ieraksts # 18

Te nu pierādās mans Datums: Pirmdiena, 16-05-2011, 16:02 | Ieraksts # 18 apstiprinājums. Runāju reiz ar vienu forelētāju, šim bija tieši rapalnieks, bet jau pēc neilga laika tika līmēts, pēc pussezonas tika izmests, arī tika copēts min 1x nedēļā.

MKDatums: Sestdiena, 18-06-2011, 18:18 | Ziņojums # 25
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Uno- viss vienkārši : uz kājas zeķe, kas laiž mitrumu ārā, nākošā nedaudz biezāka, tā kā buferis un virsū kokvilnas auts. Rezultāts- kāja ir sausa, viss mitrums ir autā un daļa biezākajā zeķē. Viss.
Ja gumijnieki laiž ūdeni, nepalīdzēs nevieni auti biggrin , tas ir domāts pret svīšānu, ja pirmā zeķu kārta "neelpo" , bet uzsūc sviedrus un kondensātu, tad nav labi, tieši tāpēc tāds salikums, var likties, ka vasarā ir traki karsti, tā daļēji arī ir, bet pati pēda vienalga ir komfortā un salīdzinoši sausa.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

darznieksDatums: Sestdiena, 09-07-2011, 21:06 | Ziņojums # 26
Major
Ziņojumu skaits: 94
Vai kādam ir pieredze ar termoveļu, kas samazinātu svīšanu (vai labi izvadītu mitrumu) garajos brienamzābakos.

ps
Beidzot atradu kā salīmēt PVC brienamos zābakus. Izmantoju neoprēna līmi Stormsure, uzklājama bez ielāpa. Lai aizlīmētu caurumu pie upes izmantoju sporta leikoplastu, tas ir vienīgais kas pielīp un kaut cik turās.

The Truth Is Out There

AshuksDatums: Otrdiena, 11-10-2011, 20:30 | Ziņojums # 27
Administrātors
Ziņojumu skaits: 207
Ir doma pirkt kaut ko ar ko var pārvietoties pa ūdeni biggrin Nevaru izlemt ko ņemt Parastos enkurniekus,Wadersus vai to gumijas skafandru biggrin

Ar cieņu Ashuks.

darznieksDatums: Otrdiena, 11-10-2011, 22:17 | Ziņojums # 28
Major
Ziņojumu skaits: 94
Es šogad lietoju poļu brienamzābakus. Tiešais tirgotājs http://www.lords.lv/site/lv/, cena 28 LVL plus PVN, stingra gumija. Makšķernieku veikalos tie maksāja ap 40 LVL un bija problēmas ar izmēriem. Lordā viss ir uz vietas.

Izdevās pārdurt tikai vienu reizi, un tad tiešā trāpījumā. Ar pareizām biksēm apakšā svīšanas problēmu nekādu. Tagad uz rudens/ziemas gan plānoju pāriet uz neoprēnu.

The Truth Is Out There

UnikisDatums: Piektdiena, 14-10-2011, 08:30 | Ziņojums # 29
Major general
Kopš es copēju wadersos, zābakus forelēs ejot praktiski nevelku. Tos es uzvelku dodoties pie Gaujas vai citām ūdenstilpnēm, taču garām pastaigām un upju šķērsošanai wadersi ir baigā štelle.

EdmundsDatums: Piektdiena, 14-10-2011, 12:49 | Ziņojums # 30
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
Es arī gribu uz nākamo sezonu veidersus. Vai šādu komplektu ir vērts pirkt?
http://www.taimen.com//product_set/simms-freestone-set-wadersboots-freestone-vibram/21

Upe pieder pati sev

Forums » Forums » Spiningošana » Waders (brienamie kombinezoni/zābaki) (Viss par brienamajiem un zābakiem)
Lappuse 2 no 3«123»
Meklēšana: