[ Jaunākais Forumā · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 3123»
Forums » Forums » Spiningošana » Waders (brienamie kombinezoni/zābaki) (Viss par brienamajiem un zābakiem)
Waders (brienamie kombinezoni/zābaki)
MKDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 10:13 | Ziņojums # 1
Pieredzējis forelists
Grupa: Moderators
Ziņojumu skaits: 428
Statuss: Offline
Galvenais lai kājas sausas ...... smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

UnikisDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 11:28 | Ziņojums # 2
Major general
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 391
Iepriekšējā sezonā "iztiku" ar gumijas zābakiem līdz šekumam. Bij vairākas skaistas vietas, kur gar krastu- nu nekādi, un bedre arī dziļāka pa šekumu. Jāmet palielāks līkums. Tāpat ar "zacepu" pretējā krastā- vairāku simtu metru attālumā netiek pāri upei rotiņu atkabināt, kaut gan upes dziļums vidēji līdz dupsim.

Esmu nobriedis šosezon iegādāties elpojošo brienamo kombinezonu. Cenas elpojošajiem svārstās no 60 LVL līdz 300LVL... 300LVL neesmu gatavs tērēt. Interesē cenu kategorija +/-100LVL bez apaviem. No zināmiem ražotājiem šai kategorijā sava "augstākā gala" kombinezonus piedāvā RAPALA un KINETIC. Drusku dārgāk ir arī piedāvājumi no VISION.

Varbūt kādam no šī foruma lietotājiem ir kāds no šo ražotāju kombinezoniem? Varbūt ir dzirdēts, ko "viena tante teica"? gossip

Tāpat gribētu dzirdēt arī atsauksmes par citu ražotāju produkciju. Un kaut ko vairāk par firmas nosaukumu- cik sezonas jau valkājas, plusi, mīnusi...

Forele ir pārāk vērtīga, lai tiktu noķerta tikai reizi!
Mans blogs angļu mēlē: http://www.fishing-story.com

guntisssdDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 15:01 | Ziņojums # 3
Lieutenant colonel
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 118
vienam paziņam ir kinetic, bet pēc trešās vai pat ceturtās sezonas sāka parādīties pirmās sūces, copē samērā maz, labi ja reizi nedēļā. pats esmu noplēsis cabelas premium, nokalpoja 1,5 godam, tad mazliet pielāpiju un vēl pielāpiju vairākas reizes un tad varēju vēl tikpat, bet kolīdz jāsāk līmēt, tad jāmeklē jauns. elpošana bija labāka nekā tagadējam freestonam. par vision ir dzirdēts, ka apčurājas jau pirmajā sezonā, bet grūti spriest, cik tas objektīvi. par rapalas brienamo, cena pievilcīga, nekas nekur nav jāsūta, atliek tik uzlaikot un noskaitīt dollar

UnikisDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 15:26 | Ziņojums # 4
Major general
Arī KINETIC nav nekur īpaši jāsūta- FISHBON veikalā pa izmēram itkā esot. Esmu taustījis. Tā arī izskatās, ka kādām 2 sezonām bez līmēšanas jātur, tātad- 3-4 stabili varētu izvilkt, ja uz copi brauktu 2 reizes nedēļā.

Vai varētu kāds spēcīgi argumentēt, kāpēc jāpērk SIMMS pa 200+ latiem? Kalpos proporcionāli 2 reizes ilgāk pie identiskiem lietošanas apstākļiem kā KINETIC pa 100LVL (KINETIC pilna cena 122LV)?

Varbūt ir vēl kāds spēcīgs ražotājs +/-100LVL cenu kategorijā, ko varētu LV iegādāt?

guntisssdDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 15:40 | Ziņojums # 5
Lieutenant colonel
viss nolietojas, citam sezona citam trīs. vidēji, ja vari ar sausām kājām 2 sezonas noiet, tad laiks meklēt jaunu. varētu vēl runa būt par zābakiem , ka tie varētu kalpot kādu laiku ilgāk, bet arī šeit ir savas nianses, ja pirksi vieglus, tad tie tik ilgi nenokalpos, kā piemēram vecais simms modelis ādinieki.pamaini tik uz sezonu jaunas kurpjušņores broken

MKDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 15:55 | Ziņojums # 6
Pieredzējis forelists
Nu izteikšu arī savu viedokli. Vienu brīdi starp forelistiem panesās wadersu bums- kuram krutāks u.tt., ja nav, tad esi "kazu pisējs" (atvainojos oops ). Nenoliegšu, ir savas priekšrocības, it īpaši ja arī ar mušu staigā pa jau vidējām upītēm. Saliekot kopā plusus un mīnusus, ja runājam par foreļošanu, nonācu pie secinājuma, ka man tie nav vajadzīgi un pilnīgi pie lampiņas apple , ko kāds domā.
Tātad mīnusi : galvenais, ka ir limitēta pārvietošanās pa ūdeni, sevišķi lielākās un dziļākās upēs. Gadās atstāt kādu vizulīti, kur netiek klāt, bet tas arī viss, nav bijusi neviena laba vieta, kur netieku klāt metienam.
Nākošais- birst iekšā zābakos gruži. Jā birst, bet šo esmu atrisinājis ar autu palīdzību. Visi gruži paliek autos un tas ne mazākā mērā nemazina komfortu.
Svīst- jā svīst, bet atkal tie paši auti uzņem visu mitrumu, ja apakšā pavelk speciālo zeķi, kas laiž ārā mitrumu. Kāja ir sausa, labi ne pilnībā sausa, bet nedomāju, ka neoprēna zeķē ir labākas izjūtas.
Tagad plusi : galvenais cena un izturība. Te vispār nav jēgas ko salīdzināt. Nezinu cik vizuļus vajadzētu noraut lai izlīdzinātu cenu atšķirību.

Varbūt nedaudz pēc jautājuma būtības, bet tādas pārdomas no manas puses smile

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

RSDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 16:08 | Ziņojums # 7
Sergeant
Ziņojumu skaits: 25
simms freestone noskatiju, tuvak gan neko nepateikšu, jo līdz iegādei vēl briestu biggrin , bet zinamu firmu produkcijai pie lidzigas cenas domaju kavlitāte būtiski neatšķiras ok

UnikisDatums: Pirmdiena, 17-01-2011, 21:24 | Ziņojums # 8
Major general
Patīk šī reklāmiņa:
http://www.youtube.com/watch?v=o1BUeCldB8c&NR=1

MKDatums: Otrdiena, 18-01-2011, 14:41 | Ziņojums # 9
Pieredzējis forelists
Starp citu, Orvis ir ļoti laba izvēle, tikai jāņem ir Guide sērijas modeļi. Kolēģis Noris lieto un ir apmierināts kā pitons, laikam jau ceturtā sezona iet, bet tomēr ar līmēšanu ir jārēķinās.

Āķus siekstā !!!

www.gofishing.lv

guntisssdDatums: Trešdiena, 19-01-2011, 10:13 | Ziņojums # 10
Lieutenant colonel
MK, orvis bij laikam buzijam,diezgan ātri nokopa, bet vai tas bij guide sērija, neatceros, bet buzijs jau mums maratonists. smile

UnikisDatums: Ceturtdiena, 10-02-2011, 16:06 | Ziņojums # 11
Major general
Šodien iepirku eBoatā Rapala X-ProTect Chest Waders un Salmo Vision zābaciņus cool eBoatā Rapala zābaciņi bija lētāki, bet nedaudz par lielu un ne tik forši nostrādāti. Ar pirkumu ierakstījos 100LVL! Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu iebrist upē līdz olām! fishing

Ziņojumu laboja Unikis - Ceturtdiena, 10-02-2011, 20:19

kapteinis333Datums: Ceturtdiena, 10-02-2011, 18:23 | Ziņojums # 12
Private
Ziņojumu skaits: 1
Uniki. Sa'g'erbies tak tajos waderos , z'abakos un iegulies vann'a. B'usi laim'igs.

akmensDatums: Ceturtdiena, 10-02-2011, 19:59 | Ziņojums # 13
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Unikis,tiem zābaciņiem nav gadījumā filca zolītes?:)

UnikisDatums: Ceturtdiena, 10-02-2011, 20:27 | Ziņojums # 14
Major general
Manis iegādāto zābaciņu zolēm ir filcs pa vidu un rievota gumija galos. Filcā radzes. Varēs maukt arī pa apledojušiem akmeņiem un krastiem cool

akmensDatums: Ceturtdiena, 10-02-2011, 21:28 | Ziņojums # 15
Lieutenant
Ziņojumu skaits: 76
Lai tad labi nēsājas:)

Forums » Forums » Spiningošana » Waders (brienamie kombinezoni/zābaki) (Viss par brienamajiem un zābakiem)
Lappuse 1 no 3123»
Meklēšana: